Snažilky zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Pridajte sa

janoko
29. aug 2008

Hojky! Tak ešte jeden pokus, predchádzajúca nová téma kamsi zmizla z fóra...

janoko
autor
11. sep 2008

Ste tu, baby, či ste na tých druhých snažilkách a tehulkách? Idem kuk.

antoniab
11. sep 2008

jaj to vyzera sluben žeby 😉 tak to vám prajem potom daj vediet ako si dopadla inak čo ti v tej plzni robiš alebo skor kde?

janoko
autor
12. sep 2008

Áno , v Plzni obaja pracujeme v Panasonicu. A vedieť ti dám... Pááá.

janoko
autor
15. sep 2008

Babenky, tak ja zatiaľ stále čakám, čo sa z nášho snaženia vyvynie, ale zatiaľ to, čo nechcem, neprišlo... 😵

janoko
autor
15. sep 2008

Len zatiaľ nič na sebe nepozorujem, iba veľkú únavu a motanie hlavy.

antoniab
16. sep 2008

janoko tak to blahoželam si nan najlepšej ceste kedy si to overiš na 100% ta to neláka?

janoko
autor
16. sep 2008

Keď ja, antoniab, stále čakám, či mi len nepomeškala, lebo toho 8.9. bol termín na mrchu podľa tabletkového kalendára, ale moj normálny cyklus je cca 28 dní a to bolo včera. Lenže necítim žiadnu bolesť ani napätie v podbrušku, to skor bolo minulý týždeň a pred tým 8 -smym. 😖 😅

antoniab
18. sep 2008

tak takto to je no tak aj tak držim palečky tak unas teta už odišla tak uvidáme ako to dopadne tento mesiac 😀 aak vám to vyšlo ostavate v plzni nemate vpláne sa vrátit domov či plzen už nastálo 😀

janoko
autor
19. sep 2008

antoniab, pomeškala... Rakže sa snažíme ďalej. Už sa na zo teším 😀 😵 . V Plzni plánujeme ostať, neviem síce, kde nás ešte a či nás ešte zaveje inde, ale tu v Plzni si chceme momentálne kúpiť byt a usadiť sa - veľmi sa nám tu páči, krásne mesto a veľa možností na kultúru, výlety a pod...

antoniab
19. sep 2008

janoko tak to sme dve mi si už užívame 😀 no plzen je krasna tiež som mala v plane tam ostat no ale cesty osudu ma zaviedli inam no v uk ostat neplanujeme chceme sa vratit domov a postavit si domček no ale v plzni mam kopu znamich takže sa tam určite ešte vratim aspon na navštevu 4roky maju v mojom srdci velke miesto 😉

janoko
autor
25. sep 2008

babeny, tak ako sa darí? My si užívame a radujeme sa z pekného spoločného života...

bolavyzub
28. sep 2008

Ahojte snažilky,

neviete mi prosím poradiť dobrého zubára v SNV? Takého, ktorý sám upozorní pacienta na zubný kaz, objednáva na konkrétnu hodinu a nemá tendenciu hneď trhať zúbky, ale snaží sa ich zachrániť (pritom nie je veľmi predražený). Lebo ja mám zo zubami hrozné problémy a neviem už, na koho sa obrátiť.
Takisto potrebujem urobiť (resp. vymeniť) porcelánové korunky, lebo tie, ktoré mám mi zubný technik zbabral, takže ak viete o dobrých zubných technikom, budem rada, ak dáte info.

Veľmi mi pomôže, ak ma usmerníte, za kým mám ísť, aj keď viem, že táto téma nie o zuboch (nie som priamo zo SNV, takže nemám prehľad o dr.)
ďakujem

kaja901
12. jan 2014

ahojky este funguje tato stranka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre