Snažilky zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Pridajte sa

janoko
29. aug 2008

Hojky! Tak ešte jeden pokus, predchádzajúca nová téma kamsi zmizla z fóra...

janoko
autor
29. aug 2008

Aj keď ste niekde úplne mimo SNV, ste spišáčky, tak do toho!!! Teším sa na vás. 😵

kukulik30
29. aug 2008

ahoj Janoko, ja som zo Spisskej , tak ta zdravim 🙂 i ked u nas je to horsie so snazilkovanim, lebo maleho mame zo skumavky 😀 po 6 rokoch neuspesneho snazilkovania...ale v podstate snazilkujeme, lebo stale verime, ze sa nam podari pocat surodenca prirodzene 😅

etuska
29. aug 2008

ahojte kočky,no ja sice som zo Spiša,ale snažilka este nie 🙂 Mame jednu dcerku a dalsie asi az tak za 2 rocky 😉

janoko
autor
29. aug 2008

Tak ja momentálne pracujem a žijem v Plzni, zajtra bude 5 týždňov po našej svadbe a tohto týždňa sme začali so snažilkovaním, takže ja som čerstvá snažilka... 😵 Ďakujem, že ste sa ozvali.

antoniab
29. aug 2008

ahoj janoko tak predsa na MK 😀 ja pracujem v UK a s manželom sa snažilkujeme už 2mesiac a tentokrát to zas nevišlo lebo ma už pobolieva bruško a mrška by mala dorazit buduci tyžden ☹ i ked nadej umiera posledná

janoko
autor
30. aug 2008

A čo ty vieš, ANTONIAB, či to nie je bolenie z dovodu prekrvovania a prípravy tvojho bruška na mimčo? Prajem ti, aby to tak bolo. Vďaka, že si zavítala... 😀 😉

antoniab
30. aug 2008

aj ale by som bola rada neviem už som toho tolko počitala že mi to až na mozok lezie nechcem nato mysliet ale myslim neustále msim si najst inu zábavku 😀 no iked som chcela až buduci rok teraz vidím že to asi tak jednoducho nepojde a ročky ubiehaju ☹ oj ale by som rada zastavila čas no čo

evitkamalicka
30. aug 2008

ahojky kocky...ja som tiez zo Spisskej, ale vydala som sa do Sale

janoko
autor
31. aug 2008

Ahoj evitka, chodila si aj na "nevesty zo snv..."

evitkamalicka
31. aug 2008

janoko ano chodila a lydia22 je moja sesternica 😉

mravvcek
31. aug 2008

Ahojte ja som tiez zo Spisskej,konecne som nasla baby ktore su z mestecka,do ktoreho sa rada vraciam 😀

livi
3. sep 2008

ahojte, ja som tiež zo SNV a teraz bývam v Poprade. chodila som tiež na nevesty zo snv..ale trošku skôr ako vy, lebo ja som sa vydávala pred dvoma rokmi 😉 a zatiaľ sa ešte nesnažíme, ale dúfam, že už čoskoro začneme 😉

janoko
autor
3. sep 2008

Babenky, držte palečky na 8.septembra, aby nedošla tá potvora - veď viete... 😀 😵 Možno očakávam veľa, no podarilo sa mnohým aj na prvý krát mať // 😅

antoniab
3. sep 2008

janoko držim palečky ta moja dorazi ráno ak nie ešte v noci už ju cíííííííííííííítim ☹ no čo a čo potom zostanete aj s babom v plzni?

evitkamalicka
4. sep 2008

janoko drzim palec 😉

modrica
4. sep 2008

ahojte ja sa pridavam k Spisiackam 😉 , my sme sa ani velmi nesnazilkovali, skor sme to nechavali na nahodu, raz sme si prestali davat pozor a uz to slo samo 😉

mimochodom ked som otehotnela, dost ma to prekvapilo, lebo priznaky som mala ako pred MS - komplet vsetky, ale ta akosi neprichadzala a po cca 8mych dnoch som si povedala, ze to uz je nejako vela...najprv sme sa zlakli, teraz sa nesmierne tesime 🙂

drzim vam vsetkym prsteky, aby sa vam postastilo cim skor, nech mam s kym kocikovat 😀

shela
4. sep 2008

Ahojte dievcata...ja sice pochdzam zo Spisa- Spisske Vlachy ale uz dlhsie zijem v zahranici( Svedsko). Teraz cakame 2 babo tak drzte palceky aby bolo vsetko OK 😉

rybecka
4. sep 2008

Ahojte,
ja len kukam ze vznikla dalsia tema SNV jedna uz je a kolko sa vas hned nahlasilo parada
modrica my sa pozname zo marcovych babetiek nie?cakame v jeden mesiac babetko 🙂 a vlasten aj shela je marcovka parada.

shela
4. sep 2008

rybecka...ahoj vidim ze aj ty cakas malinke v marci...ako znasas tehu? A ako to zvladas s malym? Ja som niekedy na pokraji...nevladzem za malou lietat nonstop...najradsej by som stale len spala ☹

rybecka
4. sep 2008

ahoj no shela ty to mas trosku tazsie ked mala ma len rok.
Mne sa maly uz pekne vyhra aj sam ale su niekedy dni ze cakam muza z prace lebo uz nevladzem a spinkam vzdy poobede s malym.
inak my bolo velmi zle mala som zastavene travenie ale sa to uz zlepsuje. 😉

modrica
4. sep 2008

no a co sa stalo so starou temou? kde je, tiez som ju hladala, ale asi dlho tam nik nic nepisal...

mne sa tiez chce stale spat, hlavne poobede, to som grogy

shela
4. sep 2008

No to mam dost tazke a mala je teraz v takom obdobi ze spat nechce ani za svet 😒 este k tomu aj zuby jej idu tak mna uz ide fakt vystriet...vdaka bohu ze aspon mi tak zle nieje ako pri malej...pri nej som zvracala 4 mesiace a potom ma chytili migreny takze som zvracala opat.. ☹ a pozeram ze ked to bude dievcatko tak rozmyslas nad menom Natali...ja mam Nathalie ...cita sa to rovnako 😀

evitkamalicka
4. sep 2008

kocky ja som dnes jak mechom udreta, asi je nejaky blby tlak vonku, sa mi toci v hlave jak v serbli

shela
4. sep 2008

evitka.. 😀 ja som jak mechom udreta stale 😀 nic si z toho nerob uz to mas len za par dni

modrica
4. sep 2008

moze byt, mne sa zda ze mam nejaky nizky tlak, tiez sa mi toci v hlave...

janoko
autor
4. sep 2008

Tu v Plzni v noci dul vieter jak šaľeny, šak to zato asi i ja taka bula bez energii... Hi, trošku rodnej reči...
Antoniab, áno, zatiaľ plánujeme ostať v Plzni - máme tu stabilnú prácu, chceme kupovať byt, takže to vyzerá na dosť dlho... Ale je mi smutno za našimi, veď ak sa podarí, ta baba-dzedo daľeko... 😖

livi
5. sep 2008

no baby, ja bývam teraz v pp a tiež budem na bábo sama. jedna babka v taliansku (svokra) a druhá v spišskej 😒 a nemám tu ani kamošky žiadne - až na jednu, ale tá sa o chvíľu sťahuje do levoče 😒

livi
5. sep 2008

inak - rybecka - teba si pamätám, keď si ešte chodila do témy nevesty sp. nová ves..keď sme kecali o svadbe 😉 ako ten čas beží, ty už si stihla druhýkrát otehotnieť - blahoželám 😉

evitkamalicka
5. sep 2008

baby ja som tiez dost daleko od domova, byvam v Sali, takze nasich mam v Spisskej co je asi 350 km a tiez budem na babo v podstate sama

modrica
5. sep 2008

niekedy je to lepsie, aspon ho nerozcicaju stari rodicia...a do vychovy sa tiez starat velmi nemozu... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre