Snažilky zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Pridajte sa

janoko
29. aug 2008

Hojky! Tak ešte jeden pokus, predchádzajúca nová téma kamsi zmizla z fóra...

rybecka
5. sep 2008

tak ja mam obed dovareny aj stihlas som si pospat sla maleho uspavat a zaspala som 😅
Ale aspon som nacerpala energiu este ten vybuch v kuchyni upratat a bude volne poobede 😀

zuzana612
5. sep 2008

Caute baby,

vidim ze ako sa vytvorila nova debata pre spisiacky, tak sa to tu aj rozbehlo 🙂 Vsetky skalne, teda rybecka a kukulik utiekli tam kde sa nieco deje 😀 Ja sa ospravedlnujem ze vas zanedbavam, ale snazim sa co najviac urobit na dome lebo zajtra uz ideme spat do Ruzomberka. Tak budem mat hadam viacej casu na internet. Teraz klasicky uz idem spat, lebo som v poslednom case stale hrozne unavena. Len dufam ze nie som opat tehotna 😀 Az o par mesiacov 😝

tica
6. sep 2008

ahojte baby tak aj ja sa pridávam do rozhovoru s niektorími som sa stretla na mojasvadba no a teraz takým prirodzeným spôsobom som sa dostala tu takže ahojte 😀

evitkamalicka
6. sep 2008

ahoj kocky...ako vikendujete?

tica
6. sep 2008

no ahoj evitka tak ja zatial výkendujem prataním... hej ale dnes má tvoja sesterka svadbičku tak jej vyšlo krásne počasíčko o koĺkej sa jej to začína? 🙂

evitkamalicka
6. sep 2008

tica veru vyslo im pocasie...ani neviem o kolkej to maju, kedze tam nemozem byt 😒 ...ale myslim ze o 15tej ak sa nemylim...no nasi tam nesmu chybat, lebo moj ocino ju odpytava a robi starostu 😵

tica
6. sep 2008

no tak nesmúť všetko uvidíš na dvd 😉

tica
6. sep 2008

a inač ako sa cítiš s tým bruškom? ešte sa netlačí na svet 🙂

evitkamalicka
6. sep 2008

s bruskom sa uz citim velmi zle, uz je to tie posledne tyzdne na pritaz a este v takom teple co mi tu na juhozapade mame

tica
6. sep 2008

hmm verím no ale za chvíľku už bude Adamko von a bude dobre? 🙂 a ja zas sa neviem dočkať bruška že kedy mi začne rásť 😀

evitkamalicka
6. sep 2008

ved uz mu dohovaram, ze by aj mohol vyjst...zacala som brat aj homeopatika a pit malinikovy cajik na urychlenie porodu, tak uvidime

tica
6. sep 2008

no tak možno to už aj zabere... a inač kedy ti začalo rásť bruško?

evitkamalicka
6. sep 2008

tica mne bolo brusko vidno take malinke uz v 9tt 😅 a potom sa uz len zvacsovalo a zvacsovalo, ale asi tak od 24tt to zacalo rast riadne

tica
6. sep 2008

hmm tak ja neviem či mi rastie ale asi hej no vieš ja to tak neviem posúdiť kedže sa vidím každý deň 😅

evitkamalicka
6. sep 2008

najlepsie je ked si to odfotis a sama sa na tu fotku pozries

tica
6. sep 2008

hej šak ma mužik foti ale keď stále to je trošku z iného pohľadu tak neviem neviem
😖

evitkamalicka
6. sep 2008

mne napr. muzik davnejsie tvrdil ze mi kleslo brusko a ja som to na sebe nejako nespozorovala az ked som sa odfotila som zistila ze ho uz mam riadne dole

tica
6. sep 2008

no a to znamená že za chvíľku už budete traja 😉

evitkamalicka
6. sep 2008

idem sa troska natiahnut, lebo malinky je uz nespokojny...zatial sa maj pekne

tica
6. sep 2008

ahoj aj ja sa už idem natiahnuť bo som unavená pa

janoko
autor
6. sep 2008

Ja akosi tu momentálne nemám čo písať, akosi zatiaľ čakám na ten pondelok, ako sa prejaví moje telíčko, ale mám cit, že asi nie k mojej spokojnosti... Šak ked ne, ta skušame zaš... 😀

antoniab
6. sep 2008

ahoj janoko no ja som to dnes dostala 😠 tak buduci mesiac znova 😀 držim palečky

rybecka
7. sep 2008

Ahojte,
janoko drzim palce aby bol pondelok uspesny 😉 a antoniab aspon sa mozete dalej snazit ved aj to je pekne nie?
co budete robit v taku krasnu nedelu?
my ideme do lesa si opiect slaninku tak krasnu nedelu kocky majte sa 😎

zibi
7. sep 2008

ahojte baby. aj ja som zo Spisskej. SOm rada ze som vas objavila hi hi

janoko
autor
7. sep 2008

My teraz sa chystám na plaváreň, antoniab, asi to budeme obe zas skúšať. Mám taký oný cit.. 😵

ZIBI, vitaj!!!

antoniab
7. sep 2008

rybecka nedela je možno krásna ale na slovensku a nie v UK ☹ no a namesiac to začne znova ale budem mat kopu prace tak to nebudem mat tolko v hlave dufám lebo minuli mesiac to bolo 😝
janoko nadej umiera až posledna ja som si dnes kupila nejake vitamini možno to pomože 🙂

janoko
autor
9. sep 2008

antoniab, zatiaľ sa nič nedeje... Žeby sa dačo dialo? 😵 😀 🙂

antoniab
9. sep 2008

a to mám ako chapat že by sa niečo podarilo 😀

janoko
autor
10. sep 2008

antoniab, neviem. Jedno sa zatiaľ furt nedeje a to druhé som ešte nezisťovala... 😵

janoko
autor
11. sep 2008

antoniab, ta furt ešči nič, počkám ešte do pondelka... 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre