Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

esci
27. jan 2008

tak co, je tu niekto, kto sa prida, niekto novy? mamicky, snazilky, tehulky, hociktooooo 😉

jett
13. jún 2008

lasenka aj ja gratulujem, len neviem k čomu 😅

lara, raz už sme a o 2týždne ideme na druhú dávku Hexa, prevenar a Rotarix 😵

bluebell12sr
13. jún 2008

ahoj lasenka, gratulujem, kde je sampus??? 😵 😵 😵
jett, kedy sa ty vlastne chystas do Sniny?

jett
14. jún 2008

ajojte, dnes mi snina príde sem 😵 a my pôjdeme asi po tom štepení, keď neochorieme, alebo sa zase niedčo neskomplikuje 🙂

lasenka
15. jún 2008

bluebell a vsetky dalsie snincanky

http://www.palazzo.sk/images/bowl_wga_1051_4932...

jett - mam za sebou statnice 🙂

lenand
15. jún 2008

tak to by som si dala povedat vyzera to skvele 😉

lasenka
15. jún 2008

lenand 😉

lenand
15. jún 2008

potrebovala by som trosku vypnut 24.6 ma caka laparka a uz som trosku nervozna cez tyzden si idem robit predoperacne a neviem ako to bude znasat oliverko bude s mojimi rodičmi na chalupe tak dufam ze nebude plakat este nikdy nebol tak dlho bezomna aler neako to zvladneme 😉

bluebell12sr
15. jún 2008

lasenka dakujem, vidim, ze si predsa len klasa 😀

jett
15. jún 2008

ajojte 🙂

lasenka, tak to potom obrovskááá gratulácia 😵 😵

leni, verím, že to zvládnete 😔

bluebell12sr
15. jún 2008

ahojte, no neuverite, co sa nam dnes stalo. zistili sme, ze nam v byte pobehuje mala myska, a tak sme starostilo nastavili pasce, a verte ci nie, ona sa do nej v noci chytila. chuda, snazila sa vyslobodit a rano to pri pasci vyzeralo ako zaber z CSI Krimalka vysetruje.... 😒 ... no nebudm to rozpisovat, domyslite si... 😖 a v tom prisiel sok. moje ani nie pet rocne dieta sa spytalo, 'Who killed the mouse?' /kto zabil mys?/ vysvetlila som mu, ze myska si ku nam chodi po potravu a mne sa to velmi nepaci, lebo to nie je hygienicke a po druhe, ja za to jedlo platim, nie ona. a moj drobec na to, ze nas oboch skutocne nenavidi -jeho presne slova boli: I really really hate you, lebo ze sme zabili nevinne male stvorenie ktore bolo len hladne a ze sme mu mali dat syr a nechat ju tak... potom odisiel do svojej izby a poriadne tresol dverami .... bude z neho bojovnik za zvieracie prava? 😅 a ked sme neskor sli vyniest kos, tak mi nezabudol pripomenut, ze ak nahodou uvidim nejake 'innocent creature' nevinne stvorenie, nemam ho hned zabijat, lebo ze mne by sa to tiez nepacilo... 😔 ... a ono to nema este ani pet rokov... 😕 ok, pripustam, ze tu mysku nemal rano vidiet, ale nemal sa hned trepat do kuchyne ale ist si umyt zuby, ako mu bolo povedane... ☹

lara86
16. jún 2008

Blu,môj zlaty,ked si predstavim jeho zachmurene obocie 🙄 ,ked sa mu nieco nepaci.Pamätas sa ,ako som nie raz v noci lovila po byte Tvojho skrecka,lebo sa mu podarilo utiect z akvarka? 😀 Tusim je cas na maleho hlodavceka,doprajte mu,aj vam bolo dopriate 😀

jett
16. jún 2008

blue, no ten vám teda dal 😔 😅

lara86
16. jún 2008

Jett,tak kedy mame to stretko pri fontane? 😀

jett
16. jún 2008

😀 😀 😀 no možno už aj o 2 týždne 😉 😀

bluebell12sr
16. jún 2008

lara, ok, doprajeme si toho maleho hlodavceka, ale bacha, lebo potom ho zbalime davidovi do kufra nech si ho vezme na sk... 😀 , ze mys zo zahranicia 😀 😀 😀

lara86
16. jún 2008

kludne,my Ti ho potom aj s Kareemkom vratime 😀 😀 😀
Jett,super 😀

jett
16. jún 2008

blue 😀 😀 😀 😀

lara 😀 😀 😀 , žeby darček zo Slovenka???? 😀

bluebell12sr
16. jún 2008

inac, dnes prisiel maly opet z listom od School Nurse /skolskej zdravotnej sestricky/, bolo na nom napisane, ze: 'vas syn dnes o 11.30 spadol z lavicky a udrel si nos, bola mu poskytnuta pomoc vo forme studenych obkladov, kedze to nebolo vazne, nemuseli sme volat sanitku a ani vas ihned informovat. ak sa bude vecer stazovat na bolest, odporucame vam ist na pohotovost. s pozdravom ...... School nurse'
no keby museli volat mne alebo sanitku, tak asi na mieste zinfarktujem... 😕 tych listov mam doma uz od zaciatku roka asi 15.... 😅 , niekedy prinesie aj 2 za tyzden 😀
minuly tyzden sa smykol z obrubnika a udrel si celo, predminuly tyzden ho ktosi strcil na obednajsej prestavke a spadol zo stolicku a natrepal si hlavu atd..... 😅 😅 😅 vzdy to liecia studenym obkladom.... 😀

jett
17. jún 2008

blue, ale aspoň sa starajú 😅 V mojich časoch školských sa nestaral nikto 😔 do dnes mám hrbolaté obočie, čo mi hlavu v škole rozbili a veru, keby mi dajú na to ľad, aj by to možno inak vyzeralo 😅 . A tvoj synátor je asi pekné číslo 😀 😀 ...sa nenudíte 😀

lara86
17. jún 2008

o tri tyzdne dostane Blu aj môjho synatora,dufam,ze to v zdravi prezije 😅

bluebell12sr
17. jún 2008

jett 😲 , tak to tu mame trosku prisnejsie, asi je to aj dobre....
lara, v zdravi prezijeme, a uz sa velmi tesime 😵

bluebell12sr
17. jún 2008

jett, chcela som si prezriet tvoje fotky, ale vobec nic okrem mena mi to neukazuje... 😒
??? niekedy ten konik asi velmi rovno nebezi.... ze....

jett
18. jún 2008

blue máš IP 😉

bluebell12sr
18. jún 2008

jett, dostala som aj som odpisala....
smutne ☹
zeby som mala urobit to iste???

jett
19. jún 2008

ajojte, 🙂

blue, nieee 😉 Nech sa pozrie kto chce 😉 😀 pokiaľ ti to polovička nevyčíta 😒 ako to bolo u nás 😒

no Snina sa odkladá na neurčito 😀 😅 🙄

bluebell12sr
19. jún 2008

akoto, ze snina sa odklad na neurcito??? to znamena ze sa nekona??? 😨
polovicka vycitat nemoze, kedze po slovensky nerozumie 😀 😀 😀

jett
20. jún 2008

ajojte, veeru Snina sa najbližšie 2mesiace nekoná 😔 . Aj tak začínam mať s malou obrovské problémy. Nechce nikde inde ako doma jesť 😠 ani spinkať 😠 a začala mi v aute štrajkovať...Si s M nevieme vôbec predstaviť, ako nám ona vydrží min. 6hodín v aute 😖

blue, kedy ste začali cestovať s maličkým vy?? 😕

bluebell12sr
20. jún 2008

jett, no malinka je ako strom, kde zapusti korene, tam asi chce aj ostat 😉
s malym som zacala cestovat/lietat/ ked bol este v brusku 😵 , a potom prvy krat lietadlom ked mal asi 8 mesiacov, a odvtedy tak cestuje asi dvakrat do roka...
takze do sniny pridete az po lete? ked bude uprsana a vsade budu mlaky? 😕 potom chod s larou na prechadzku, ona je expert v chodeni po mokrych chodnikoch, ukaze ti, ako je mozne mat oprskane nie len spodok nohavic ale aj ramena 😀 😀 😀

lara86
20. jún 2008

😅 no dakujem,to je mile 😝
my s Oliverom cestujeme v aute prakticky od narodenia,sice nie tak casto a na kratsie vzdialenosti.
Az donedavna to bol maly boj dostat ho do autosedacky,teraz je to naopak. 🙂

bluebell12sr
20. jún 2008

lara sorry, ja len v dobrom... 😔 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre