Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

esci
27. jan 2008

tak co, je tu niekto, kto sa prida, niekto novy? mamicky, snazilky, tehulky, hociktooooo 😉

lasenka
9. jan 2009

blue, lara - nooo, zatial dvaja musketieri ( s manzelom traja 🙂 )... baba bude mozno tretia 😵

j1110
11. jan 2009

Joj daj pokoj. Chodime vsetci zgrcani. Dnes cely den nespala a len prska a sliny ja ropovod druzba. A co nove?? Videla si malej fotky na facu. Papa 😅

yravas
14. jan 2009

ahojte sninčanky 😉

lara86
14. jan 2009

ahoj Yravas,
konečne niekto nový,dosť to tu stagnuje ☹
si priamo zo Sniny,či z okolia?

yravas
14. jan 2009

ahoj lara, tak to máš pravdu, že to tu stagnuje 😖 tiež som ostala prekvapená, ako je nás tu mááááálo 🙄
ty si tiež priamo z SV????? akurát pozerám, že máš skoro rovnako starého chrobáka ako je môj 😀

lara86
14. jan 2009

áno ja som zo Sniny 😉
...a bolo nás viac 😀
chodíte do niektorého materského centra?

yravas
14. jan 2009

ešte sme neboli, ale rada by som šla - len moje kámošky, čo majú deti, tak oni tam nechcú ísť a samej sa mi veľmi nechce - je lepšie keď tam idú aspoň dva maminky ako jedna sama ---- a ani neviem, kde v SV to cetrum je - na nete píšu, že budova červeného kríža ..... ale či je to tam ----- minule som videla kopec kočíkov v kine a zhora bolo počuť deti .... hm ....

.... lara, ty chodíš do mater.centra???? 😕

lara86
15. jan 2009

nebolo to niekedy v decembri?
ak áno, boli tu ELÁ HOP,a bolo to skvelé 😵
my chodíme už viac než rok do jasovskej škôlky,a v októbri sa k nám pridala aj Jett

yravas
15. jan 2009

mohlo to byť v decembri - bola už zima 🙂 tá "jasovská škôlka" ako to tam chodí????

lara86
15. jan 2009

každý utorok od 9,00-11,00 😉

jett
16. jan 2009

čaaaaaaaaaaute 😵 😵

yravas, na čo potrebuješ ďašiu maminu? Ja som ani z SV neni a trafila som tam sama a je tam supeeer 😵 😵 už teraz sa teším, keď s malou do SV pôjdeme 🙂 Mala som síe problém nájsť škôlku a potom vchod do nej 😅 ehm... ale podarilo sa 😵 😀

blue - jasnééé, už sa teším na 2hé narodky 😀 😀

lara86
16. jan 2009

ahoj Jett,
konečne si sa ukázala,už som si myslela,že si na nás zabudla 😉
ako sa máte?

bluebell12sr
17. jan 2009

ahojte........ no ako sa mate??? nam tu dost prsi, ale maly sa tesi, jeho maly kamarat u nas v noci spal, este sa nepobili, tak je to zatial uspech 😀

jett
17. jan 2009

no máme sa dobre, ďakujem, ideme v pondelok na to očkovanie a potom asi už aj do sniny 🙂

inak, diskusia sninčaniek sa presunula do témy Pôrodnica snina 😕 😨 😔 len neviem prečo 😕

jett
21. jan 2009

kde ste zase 😕

lara86
21. jan 2009

jéééj,tak Sninčaniek je tu viac? 😉
ja nemám prehľad,koníka nestíham 😒 ,žeby sme sa presunuli do inej témy?
...aj keď téma pôrodnica sa ma už veľmi netýka 😉
Jett,už ste pricestovali do SV?
Blu,a prečo by sa mali pobiť,také milé tiché deti? 😀

luboscopak
24. jan 2009

ahojte Sninčanky prajem Vám krásnu MD 🙂

luboscopak
24. jan 2009

...Lasenka ahoj,dúfam že nás navštívite rádi vás konečne uvidíme 😉

bluebell12sr
24. jan 2009

ahojte, no tu je ale ticho, aspon sa tu niekto novy pridal 😎 ... lara, dnes ti poslem email, ked sa dostanemedomov, teraz sme pre zmenu my u kareemkovho kamarata...a stale zima....

lasenka
25. jan 2009

luboscopak - tak asi tazko vas tento rok navstivime 😒 vy sa nechystate do SV? my sa chystame zhadzovat strechu, takze sa este aj stahujeme 😕

jett
28. jan 2009

ahojte
Reni, ee, ale dnes cestujeme. malej sa krvou podliali ďasienka, dosť ma to vystrašilo, tak som si musela ešte lekárov pred odchodom obehať 😒

lara86
29. jan 2009

Jett,
vychádzajú jej zúbky,že?
dúfam,že ste docestovali v poriadku,a v utorok sa stretneme v centre 🙂 ,hádam sa k nám pridá aj Yravas
😉
Blu,aj tu je zima,na e-mail som Ti odpovedala,ale či si ho dostala?občas sa Ti totiž nedajú doručiť,najmä keď Ti posielam aj fotky.
chceme dať ostrihať Olivera úplne na krátko,neviem ako si na to zvyknem,od narodenia má dlhé vlásky ☹
Lasenka,ako to všetko zvládaš?stále pracuješ? 😉

lasenka
30. jan 2009

ahojte 😉
dnes mame polrocne prazdniny, tak vegetim doma 🙂

Lara - mam sa uplne fajn, pekne rastieme a pekne aj priberame, hlavne ja! 😀 pracujem stale na 100%, niekedy aj na 200, este ma sefka vyuziva na co moze, no mne to velmi neprekaza, aspon mi tt utekaju ako voda 😉
najviac ma vsak tesi, ze sa blizi jar 🙂
v maji, ked sa nam ma narodit malicke, sa stahujeme z domceka prec, lebo ho chceme trosku zrekonstruovat, tak sa chystame zhodit strechu a upravit aj interier, hlavne kuchynu, kupelnu a wc... nestahujeme sa daleko, len k nasim susedom - teda k nasim, no pobalit nas treba 😵

lara86
31. jan 2009

Lasenka,vau,teraz sú tak krásne kuchyne,až sa je ťažké rozhodnúť.Už vieš presne ako bude vyzerať tvoja kuchyňa,
alebo ste ešte vo fáze rozhodovania?A v akej farbe?Moja má cca 7 rokov,je bielo-krémová,ale hneď by som ju menila 😀
Blu,u nás sneží!Nepôjdete s nami stavať snehuliaka? 😉
Jett,kde ste? 😉

lara86
1. feb 2009

Blu,náš snehuliak,viď fotoalbum 🙂

bluebell12sr
2. feb 2009

Jeeeeeeeeeeeej baby!!!!! u nas napadalo tolko snehu!!!! SKOLA JE ZATVORENA a skoro cely londyn sa zastavil!!!! ziande autobusy /ktore kazdy den prevezu viac ako 6 milionov ludi!!!/ a vecsina vlakov a metro nefunguje!!! ideme staviat snehuliaka!!!!! 😎 😎 😎 😎 😎 😎

j1110
2. feb 2009

Cauky. Nezastihla som ta. To poznam. Napada trocha a Londyn je hotovy. HAHA. Tak si postavte a realy big snowman. 😵

bluebell12sr
2. feb 2009

Janko, to nam nenapadalo len trocha, to napadalo normalne asi 6 inches!!!!! a ma este viac!!!!! no toto som tu este nezazila!!!! poslem fotko so snow man.... inac napisala som ti na facebook... ako malinka???

jett
4. feb 2009

ahojte.
lara, no 😒 my sme boli strašne choré so sandrikou tak sme do MC nemohli prísť ☹ už je lepšie. malá je OK uplne, ja mám ešte niejaké dozvuky... sa unudím v tejto Snine a ešte aj do MC nemôžeme ísť, no na porazenie 😠

bluebell12sr
4. feb 2009

jett, vy ste uz v snine? natrvalo? nac, my sme sa dva dni zo snehu tesili a dnes sme uz boli u lekara a maly ma silny zapal hrdielka... ☹
janka, pozri ip
lara, vcera som ti poslala fotky na email, dostala si ich??? ai ty ani mama mi nikdy neodpoviete... 🙄 a ja cakam a cakam....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre