Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

esci
27. jan 2008

tak co, je tu niekto, kto sa prida, niekto novy? mamicky, snazilky, tehulky, hociktooooo 😉

bluebell12sr
17. feb 2009

jett, a ty mas tiez taku modroocku!!! ale vyzera to na pekne huncutisko!!!! 😎 😎 😎 krasnucka je...... 😵 😵 😵

j1110
19. feb 2009

zase nikto ☹

yravas
21. feb 2009

zdravím maminky Sninčanky 😉 potrebovala by som info!!! Máte nejakých známych, ktorých deti navštevujú súkromnú škôlku v Snine?? .... ako to tam chodí a tak .... + prípadne nejaké referencie ohľadom MŠ na Perečínskej ??? 😀

... ďakujeeeééém 😎

yravas
22. feb 2009

... aktualizujem ... 😀

jett
22. feb 2009

Ahojte, no super, že to tu niekto na prvé stránky ťahá, yravas 😀

blue, ďakujem 😉 , ver, Sandrika je duracelka, ale ak bol aj Oliverko taký, tak potom veríím, že príde to kľudné obdobie 😵 😵

j1110, Nelinka je peknučk´á 😵 , len ako teba oslovovať? to j1110je také- neosobnééé 😅

j1110
22. feb 2009

tak to asi tiez bude male sidlo. uz teraz jej pomaly nestacim 😝 jett jana

lasenka
23. feb 2009

ahojte babule 🙂

Lara - nie moja, este nie sme zbaleni, teraz mame jarne prazdniny, tak snad sa mi nieco podari aj poupratovat... v prvom rade vyradim vsetko nepotrebne aby som to zbytocne netahala kade-tade a potom to uz len uloim do krabic 😉

yravas - riaditelka tej skolky je moja velmi dobra znama... nedavam tam sice svojho maleho kvoli dialke (byvam na opacnom konci 😖 ), no keby bola ta skolka blizsie, NEVAHAM!!!! maju naozaj dobru reputaciu, same aktivity a ucitelky su tiez super... takze ja len a len odporucam 🙂

blue - moja draha, ked sa lakomis na dievcatko, kde je problem????? 😀

pozdravujem aj ostatne baby 🙂

o mesiac idem na MD, huraaaaa 😅 😅 😅

jett
24. feb 2009

jani , no to skoro nestíhaš, to bude potom riadne žihaaadlo 😝 😝 😀

jett
25. feb 2009

aktualizujem................ 😝

j1110
25. feb 2009

nestiham nic. mala sa rozhodla nam strpcovat dni. vsade dobre na tri minuty. ako sa mate vsetky?? a kde ste??? 😝

lara86
25. feb 2009

Ahojte 🙂
tu sme,ale niektoré počas prázdnin nemajú prístup na PC,najmä tie čo majú tínedžerov 😀

j1110
25. feb 2009

😒
tak si dajte rozvrh 😀 Takze po starom. Blue where are u?? 😢

bluebell12sr
25. feb 2009

ahoooojte, no nam zomrel pocitac, tak ho trebalo ozivovat....a trvalo to 7 dni..... a na 7 den.... 😀 😀 😀
lasenka, lakomim sa, lakomim, ale bolo by to financne velmi narocne, hlavne v ekonomickej situacii v akej sa momentalne anglicko nachadza...hmmm 😒 ☹
jani, ako malinka? a kedy zavitate do londona?
jett, oliverko je uz v kludnom obdobi?????? lara mi to este neoznamila... a ani mama... 😀 😀 😀
aka sukromna skolka je na perecinskej? a kde je perecinska???? 😕

yravas
26. feb 2009

bluebell - súkromná škôlka je na Vihorlatskej ...... škôlka na Perečínskej je klasika - štátna 😉 je to hore na brehoch 😀
papa 😎

j1110
26. feb 2009

no a ja mam po klude. nela zacina rackovbat 😀 😝

yravas
26. feb 2009

😀 to je nič oproti tomu, keď začne chodiť 😀 😀 😀 ešte len potom bude sranda 😵

bluebell12sr
26. feb 2009

yravas........ahaaaaaaaaaaaaaa uz viem 😵
jani, uz rackuje?????????????? 😨 ako ten cas leti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jett
27. feb 2009

Jani, no moja malá aj teraz všade vyddrží max. 5min 🙄 , takž si zvykaj 😀 a veru, počkaj, keď bude behať 😀 moja sa dnes hliny najedla a kvetinka chudiatko stojí krivo 😀 😀

blue, no Oliverko aspoň v MC vizerá byť kludný, aký je doma neviem 😀

j1110
27. feb 2009

no a to tvoje tiez tak pisti?????? ved nic nepocujem 😝

bluebell12sr
28. feb 2009

huraaaaaaaaaaaaaaa konecne mame funkcny pc a dokonca sa mi mne antitalentovi /s davidkovou pomocou, uz som mu dnes rano volala asi 6 krat, lara, akoto ze nie ste doma?/ podarilo namontovat skype.... 😎 . jani, mas aj ty, mohli by sme niekedy vecer pokecat.... 😵

jett
28. feb 2009

jani, to bolo mne? či piští? hej a stále a do kedy sa sama nenaučila behať, tak pišťala v kuse a bola len na rukách!!! 🙄 to bolo obdobie na šľak trafenie 🤐

blue, no ste vy ale šikulky 😵

j1110
28. feb 2009

blue ja som anti ale toto je hracka 😀 mala sa dnes nevyspala bo mama jak 😉 😅 moje meno tak ma najdes 😀. chekni fotky na facebooku

j1110
28. feb 2009

boze vymazalo mistred 😀 jak herecka v kratkom rukave isla von a bolo skoro doma. amoje meno mam na slype blueeeee 😀 😀

lara86
1. mar 2009

Ahojte,mám len minútku.
Blu,už mi ide kamera 🙂
Jett,Oliver je zlatý,keď mu venuješ celú svoju pozornosť,v škôlke
je veľa detí a to mu vyhovuje 🙂
Hurá,koniec prázdnin 😀

j1110
1. mar 2009

to bola noc upirov ale den 😝 ani uz neviem 🙄 dieta sa mi rozhodlo pridam kolko vydrzi mama 😀 😝 vydrzala som!!!! 😀

lara huraaaaaaaa 😀
blue moje cele meno a myslim, ze meno s k a asi mezera a asi lalalal 😀 😀 sak ma najdes

regsil
1. mar 2009

Čaute Sninčanky,
sledujem vás už dlhšie a mám otázku ohľadom materského centra v škôlke pri Jase: od akého veku tam detičky chodia a aké aktivity toto centrum ponúka? A viete niečo o MC Anjelik? Ďakujem.

yravas: Do škôlky na Perečínskej chodila dcérka a mám s ňou veľmi dobré skúsenosti, učiteľky sú milé, ústretové, kreatívne,vymýšľajú pekné aktivity pre deti, ale aj pre rodičov, škôlka je po rekonštrukcii, majú vlastnú saunu, detičky ju pravidelne navštevujú, mojej malej to zdravotne veľmi pomohlo. Môžem len odporúčať.

bluebell12sr
1. mar 2009

ahoj regsil... vitame 😵 😵 😵
jani, nasla som ta,aj som si ta pridala, tak ma akceptuj.... 😉

lara86
2. mar 2009

Ahojte,
Regsil-Do MC pri Jase sme začali chodiť od jedného roka,Jett,ak sa nemýlim so Sandrinkou od 9 mes.
Pani učiteľka začína s deťmi a mamičkami rozcvičku s básničkami,či pesničkami,potom si deti kreslia,maľujú,podľa aktuálnej témy-Vianoce,Mikuláš,minule robili srdiečka pre mamičky..modelujú s plastelínou.Potom sa hrajú.Mamičky si uvaria kávu,čaj.Je tam fajn,príď sa pozrieť.
Anjelik je od nás ďaleko,o ňom bude vedieť viac Lasenka. 😉

regsil
2. mar 2009

Vďaka za privítanie aj za info.
Môj Vili má len 4 mesiace, takže je ešte asi priskoro začať, ale časom to určite využijeme,lebo dieťatko potrebuje spoločnosť a ja ešte viac - hodiť reč s mamičkami, čo majú podobné detičky je na nezaplatenie.
Majte sa.

jett
2. mar 2009

😵 Ahojte 🙂

presne tak Lara, od 9tich sme začali, booože to bolo tak dááávno 🙂 , to už je 5mesiacov - ale to letííííí, neuveriteľnnééé

regsil- vitaj 🙂 ak ti chýba spoločnosť, si myslím, že kludne môžeš prísť. Vili ešte toho asi moc vnímať nebude, ale ty zmeníš prostredie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre