Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

esci
27. jan 2008

tak co, je tu niekto, kto sa prida, niekto novy? mamicky, snazilky, tehulky, hociktooooo 😉

bluebell12sr
3. feb 2008

lasenka sa vratila!!! 😵 uz mas po skuskach? dlho si sa neukazala...
omfahad, ty mas v UK sesterku?

omfahad
3. feb 2008

No blu maaaaaaam sesterky az dve, lebo oni su sestry a maju so sebou aj brata.Takze ked som dobra, tak mi nieco aj niekedy prinesu, neake vecicky. 😉

bluebell12sr
3. feb 2008

omfahad, tak sekaj dobrotu, hlavne v januari a juny, ked su tu velke vypredaje!!! 😀 😀 😀

omfahad
4. feb 2008

ahojte babiky 🙂
tek ja sa na chvilku s vami lucim, odchadzam na 2 tyzdne do "vyhnanstva" ale enshallah sa coskoro uvidime 😉
tak vas zdravim, davajte na svoje ratolesti pozor a ja sa vam coskoro ozvem..... 😉
Bluu... kludne mi posli IP ked nieco zistis ohladne tych kociarov, budem ti "zaviazana" 😀
tak posielam pusinky pa..............................................

lasenka
4. feb 2008

bluebelka - nie, este nemam, no teraz mam volno aspon na mesiac, potom to zacne odznova 😒
ako sa mas? ako sa ma maly? my sme dnes mali v skolke karneval, tak som mu slubila, ze si doma spravime masky pre mna a pre ocka, a zopakujeme si jeho dnesny den 😀

bluebell12sr
4. feb 2008

lasenka, my celkom ok, uz sa nevieme dockat, kedy prideme do sniny.... bola by somnajrdasej aby uz bol april.... 😉
my sme sice karneval nemali, ale v piatok mozu pris decka do skoly v 'normalnom' obleceni a nemusia mat uniformu, tak maly sa uz od dnes tesi, ze v piatok bude moct mat obute 'sport shoes' 😀 😀 😀
omfahad, kamze to kamze odchadzas??? 😨

esci
autor
5. feb 2008

ahojte babuleeee,
lucinka, lasenka, odpisem na ip, len dnes mame v novom byte pc a hned tu kvasim 🙄 😉
novy byt je uzasny, poposielam fotky, koho nemam majla, hodte mi do ip 😝
no uplne som uzasnuta z Floridy, strasne teplo, krasne, este aj ta moja kamoska Jessamyn je konecne tehotnaaa a caka chlapceka. Oni nam este nechceli povedat, chceli pockat na vysledky z amnio a vcera sme tam boli na party, ona vstala a ja romanovi slovensky, aby nerozumeli, ze Romi , ved ona je tehotna, taky 4ty, 5 ty mesiac a urcite chlapcek ! Hodil ma s detmi domov a potom sa opytal, ze ja som mu celu cestu v aute hucala, ze musi byt tehu a jeeee, vsetci sa tak smiali...velmi sa pre nich tesim !

hankaa
5. feb 2008

esci
uz si ulozena,poskladana🙂 blahozelam tvojej kamoske aspon tvoje deti sa budu mat s ky hrat a ty budes mat priatelku tam to je super spravicka 😀 😀
takze behas v kratasoch kazdy den 😀 😀 a my sa tu babusime do vetrovkoch 😀 😀

esci
autor
5. feb 2008

ahoj haniiii, v kratasoch veru, zimu uz ani nepamatam 😀
vies, ktora kamoska, ze? Raz som ti o nej pisala, ked sme sa bavili o tom, ako bolo tvojho suseda zene, ked ty si cakala a tejto mojej kamoske, ked ja som cakala uz druhe...ale uz je dobre...

esci
autor
5. feb 2008

babulky, tu je link na to druhe byvanie, kde sme. Typ bytu je Milano. Poslala som to aj do mailov vam, co mam adresy. Potom spravim mozno album, co som tu sama vsetko pofotila.

http://www.apartments.com/summary.aspx?property...

omfahad, a mas krasne deticky !!!

lucinka21
5. feb 2008

Ahojte baby!
Esci - náááádhera!!!! Teeeeda, som úplne v nemom úžase. 😨 Gratulujem!!! 😵 Tak na takéto stahovanie by som sa teda tešila 😉

esci
autor
5. feb 2008

lucinka, ved preto som to tak dobre prezila 😝 ale nie je vsetko take ruzove, jasne - ja nerobim 3 roky a manzel sa nezastavi...plus domovina stale chyba...odpisem ti potom na ip, aj ten nick ulozim medzi priatelov na pokeci. Vela sa mi toho nakopilo , co sme nemali net.

esci
autor
5. feb 2008

luci, uz som ten nick pridala na pokeci...ze 20 rokov manzelik...vy ste taki mladi, ci to sranda?

bluebell12sr
5. feb 2008

Ahoooooj Esci!!!!!!!!!! no...... po pozornom prestudovani tvojich fotografii som sa okamzite rozhodla, ze s malym balime kufre a stahujeme sa na Floridu 😀 ......... ale po este pozornejsom prestudovani svojho bankoveho vypisu mi doslo, ze to asi nebude realizovatelne najblizsich 25 rokov ☹ ale huraaaaaaaaaaaaaaa tesom sa za vas. a potom urcite posli fotky!!! 🙂

bluebell12sr
5. feb 2008

esci huraaaaaaaaaaaaaa a aj fotecku si pridala!!!!!!!!!!!!!!!!!! /keep it, pls 😉 /

esci
autor
5. feb 2008

bluebelka ahooooj, fakt je tu nadherne. Fotky poslem, jasneee ( ja a neposlat 😝 ) aj dnes som ti poslala Sofinku, este z pennsylvanie, ja tak postupne. Ono pozor, teraz bola na byvanie akcia, namiesto 1400 nieco , platime 1200 na mesiac ( plus asi 300 vyjdu ine poplatky ), ale neratam auto, jasne..a potraviny....
ale tu by si mala iny job, tak by to slo a mna by si velmi potesila.

bluebell12sr
5. feb 2008

esci!!!! kde je ta fotka??? 😨

esci
autor
5. feb 2008

ja vieeeeem, ja tu nechceeeem mat, ze by ma kazdy ocumoval a oneee, hodnotil 😉

bluebell12sr
5. feb 2008

😨 a ja ich tu mam tooooooooooooolko vela!!!!!!!!!!!!

esci
autor
5. feb 2008

ja vieeeeeem, aj ja som mala vela...

lucinka21
6. feb 2008

Esci, nie vážne - máme 22 a 21 🙂 Mrkni svadobné foto ak chceš:
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum... 😉

lara86
7. feb 2008

Luci,u nas to bolo naopak,ja som mala 21 a manzel 20 😀
krasne fotky!

esci
autor
7. feb 2008

luci a kto teda 22? Ja mam 29 a manzel 28 😉 inak uz si bola na pokeci cez ten nick?
cau lariii, len na skok som zabehla, hehe, nestiham- uzivam si slnka 😀

lucinka21
7. feb 2008

Ahojte babule, boli sme včera na USG a zistili sme že malinka sa nám otočila!!!!!!!!!!!! Juuuuuuuuj ale sa tešííím! Moja zlatá, toľko som ju prehovárala až si to nakoniec rozmyslela 😀

Inač ja mam 22 - manželik je mladší 🙂 Ale ked tak pozerám - pridávam sa do partie lara a esci 😀
Esci - pozerala som si tie fotky - fakt nádherné, vy s manželom vyzerate super, a dievčatká - ako z katalogu - zlatučké! Po maminke 😉 Chcela som Ti poslat IP, ale nejak som sa k tomu ešte nedostala 😅

lucinka21
7. feb 2008

Lara - ďakujem 🙂 Chcela som sa ta opýtať ty bývaš naozaj v Snine? Alebo ste tiež niekde mimo?

lara86
7. feb 2008

Luci,byvam v Snine,uz by som sa nevedela odhodlat niekam odist 😉
Esci,tiez stale pribehnem len na chvilu,slnka si sice neuzivam,ale neustaleho upratovania nadmieru. 😝

esci
autor
7. feb 2008

lucinka, ja hrozna som tebe este nestihla odpisat 😒 strasne mam nakopene maily na mojich adresach, len zabehavam raz tu a raz tam. a dakujeeeem, na bambulky sme velmi hrdi- ako vsetci rodicia na deticky. Som rada, ze sa ti malicka otocila, mala este dost casu, bella sa az v 37 tt a Sofinka velmi skoro ( ale uz nepamatam...)
lari, o upratovani mi hovor- nonstooooop.... 🙂

janka33
7. feb 2008
lasenka
7. feb 2008

janka - uz 😉
ostatne zdraviiiim 😵

lucinka21
8. feb 2008

Babenky, ktoré ste zo Sniny, teda vlastne naozaj bývate v SV 🙂 ... nemáte nejaké info o tom novom MC Anjelik?
Vraj to bolo niekde v budove červeného kríža, teraz sa to niekde presťahovalo..
Zaujimalo by ma, ako to funguje.. či to je naozaj niečo ako "klub" pre maminy, či tam robia nejaké predporodné prípravy napríklad, alebo sa tam nejak stretávajú maminky s deťmi.. teda či tam je nejaký program.. a tak...
Alebo je to skor len ako nejaké krízové centrum pre maminy v núdzi??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre