Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

esci
27. jan 2008

tak co, je tu niekto, kto sa prida, niekto novy? mamicky, snazilky, tehulky, hociktooooo 😉

esci
autor
28. feb 2008

a inak ako si na tom s tou myslienkou...vies, co myslim...? 😕
vcera som si dala tmavohnedu farbu inak 😝

bluebell12sr
28. feb 2008

18 stupnou je pre tebe kosa??????? no esci, tak ty si fakt uz dlho v europe nebola 😀 😀 😀
super foto inac 😵 ,
ako deturence? dlho sa tu nikto neozvla... diky za fotky, obe male maju take krasne modlre occicka.... alebo ich snad na fotkach dofarbujes??? 😉
nakoniec sme kupili len par ramov, na zaramovanie maleho 'art work'
zajtra je piatok, huraaaaaaaaaaaa uz niech je 5.30 a ja vypadnem z roboty....

esci
autor
28. feb 2008

o tych ramikoch som citala...aj nam by sa zisli, aj ked Sofinka este nejake dielka extra nevytvorila, ale snazi sa o Mickey Mousa. 🙂 je to zlate a dobry napad zaramovat..
obe maju modre ocka po manzelovi ( ja mam suche sivozelene ), ale vsetky fotky robim v jednom programe, kde dotahujem farby celej fotky a tak sa zvyrazia aj tie oci. Robim to pre celu fotku, ale tie oci su potom na tom asi najlepsie.
mas nejake plany na vikend?

lara86
29. feb 2008

Esci,nova fotka,hmm dobra 😉
.....my este nemame co zaramovat,Oliver sa realizuje len na stenach celeho bytu 😀 ,a David sa nerealizuje vôbec...
Blu,dostala si moje posledne fotky,lebo mi to tam vypisalo,ze ich mozno ani nedostanes?

lasenka
29. feb 2008

ahojteeee 😉
pred nami je vikend a ba co viac - jarne prazdniny 🙂 no ja vegetit nebudem, mam skusku buduci piatok, tak sa budem pozerat do skript 😢
inac babenky - ja sa uz pripravujem na tehu, predo mnou je predposledna skuska a potom statnice, takze o 2 mesiace ideme kvasit, taaaaaaaak velmi sa uz tesime... Matusko nas pocul, ako sme si s manzelom planovali terminy v maji 😵 a povedal babke, ze mamka je tehotna, ze v maji budeme mat babätko 😉 zlatyyyy... a viete co chce? braceka a sestricku, hmmmm, aj ja by som brala 😵

esci
autor
29. feb 2008

lasenkaaaa, tak to je super, ja sa uz teraz neviem dockat tej spravy a drzim palce so skuskou 😎

lasenka
3. mar 2008

moja Esci, ja sa tiez velmi tesim, len dufam, ze to vyjde na prvy sup 😉
ako sa mas? pozeram stale fotecky a tisko zavidim 😵 ukazala som ich aj Matusovi a zhodli sme sa, ze by sme k tebe hned odisli, keby to bolo mozne - myslim normalne zit 😵
- Matus si od januara zalozil zivnost, tak pracuje sam na seba, samozrejme nikdy nie je doma, co mi trosku vadi, no viem, ze zaciatky su tazke... ale ja som teraz tiez totalne busy, takze sa nemozem velmi stazovat...
- bola som v piatok v ambulancii MP a poviem ti, ze no teeeeeeeeeeeda, ta nasa kocka sa nezdaaaa, je sikovnica prevelika 🙂
este jedna question: na koho sa podoba Isabelka? zda sa mi, ze ma viac z teba ako z Romana, ci nie? no ale zlatulinke mas baby, hmmm, aj ja chcem dievcatko 😔

kristina011
3. mar 2008

😀 Ahojky Snina 😀
Vidím, že sú tu fakt zaujímavé témy.
Lasenka, zo srdiečka ti držím palčeky, nech vám to výjde s bábätkom.
Lucinka dík za IP, ešte napíšem.
Lara, zajtra sa možno zastavíme v MC. Keďže idem do poradne a malý bude s nami, môj ide až na poobedňajšiu. Tak by nás tam hodil. Uvidíme, možno do rána porodíme. 😀 😀 😀 Keby sme chceli. Už to chcem mať za sebou.

lucinka21
3. mar 2008

Ahojte babule, ako sa máte? Esci - super nové foto, aj nový účes??! 😵
bluebell - takže rámčeky na art work... máte šikovného drobca a ešte aj taký fešáčisko 😉
Kristínka ďakujem za IP - no vidím ze ty sa uz celkom tešíš , že uz aby to bolo, a ja teda tŕpnem strachom...

Čo si myslíte o epidural.a. ? Davali ste si to niektora?? Myslím tu v Snine..

lasenka
3. mar 2008

kristinka - az teraz som si vsimla, ze cakas dievcatko... blahozelaaaaaam 😉 uz len aby si to mala skoro za sebou 😵

esci
autor
3. mar 2008

aj ja blahozelam kristine k dievcatkuuuu, az teraz som kuki, ako lasenka pisala, predtym sa mi zdalo, ze tam bol chlapcek 😕
lasenka, no vedddd, ako len odtial odist, ked je tu tak pekne a teplo? Ale vazne...zaciname pozerat Sofinke skolku, zatial sme len jednu pozreli ( katolicku ), pozriem dalsie, ake su cenove rozdiely...lebo drahe su dost.
Bella je podla mna na Majku a moju mamku...ale kto ako povie...podla mna na Romana nie...ale niekomu sa zda, ze je nanho jedna i druha 😠 😀
a vies, ze o MP mna to neprekvapuje? Podla mna na to vzdy mala, ona je ticha voda...prajem jej len to najlepsie, skoda, ze neda sa s nou viac pisat nejako...

lasenka
4. mar 2008

Esci - nooo, to som pocula, ze skolky a skoly su tam velmi drahe, ved myslim ze aj Bluebell pisala, ake drahe skolky su v GB... waw, to je neuveritelne,ze uz aj tvoja pojde do skolky... ten cas leti, nie? ved o chvilocku mame 30 😵 a ja neviem, ci plakat alebo sa smiat 😀 mam pocit, ze mi zacne iny zivot, doteraz bola stale len skola a skusky... teraz si zacnem uzivat materstva, myslim, ze je najvyssi cas si oddychnut a povenovat sa uz aj vlastnym detom, nielen tym cudzim v skole 😉 doba je zla, a preto musime nasim detom vstepit maximum dobra prave teraz, ked su malicke, nie?
nechystas sa prist domov? viem, ze raj mas pri nohach, ale my s MP by sme sa veeeelmi potesili, keby si prisla aspon cez letne prazdniny 😉

dalsie kocky - kde ste? Bluebell, Lara, Kristinka... a vsimla som si, ze aj Tinka nam tu prestala chodit 😔

kristina011
4. mar 2008

Ahojky.
Ďakujem veľmi pekne. 😀 😀
Áno, vraj sme čakali chlapčeka, ale to bolo zo začiatku, kde vysvitlo, že to bola asi pupočná šnúra. Teraz jak je babenko väčšie, tak je to vidieť lepšie. 😵 😵 😵
Mimochodom Lara, dnes sme nemohli dôjsť, pretože máme nejaké problémy so starkou. Odviezli sme ju do nemocky. Tak pa

esci
autor
4. mar 2008

tak lasenka, smiat sa iste ja nebudem z tej 30 tky, uz o dva tyzdne 😠 😢 ani oslavovat sa mi nechce 😢 ozaj, nemas skype? Asspon chatovat chodim...ked hej, napis mi nick do ip...domov este nie...
kristina, preeeesne, casto si tu snuru popletu s chlapcekom. 😀 starkej mi jeluto... ☹

lasenka
4. mar 2008

esci - na fotke je leguan 😉

mila moja, dostala som mail od Lubi J., mame stretko okolo Velkej noci 😉

esci
autor
4. mar 2008

vaaaazne? tak ja nebudem isto 😀 uz viem, ze leguan, som nevedela presne meno

lasenka
6. mar 2008

dakujem za pekny mail, som rada, ze som zena 😅
vecer cestujem do Nitry, zajtra mam tu skusku, tak mi drz palce... vcera sa mi uz ozyvali prvi spoluziaci - mam ta od kazdeho pozdravit, moja, narobim kopu fotiek a potom ti vsetko poslem, aby si videla, ako dobre vyzerame 😵 dokonca som sa spojila aj s Pumpidom, ale on nebude moct prist, lebo to mame prave na Bielu sobotu

esci
autor
6. mar 2008

presne taaaak, vseko, vsetkych mi pofot,boze , ako sa potesim, fakt a pozdrav vsetkych, vsetkych mam rada ! Kto pojde? Ja ani neviem, kto zije a nezije na SK.

lara86
9. mar 2008

Ahojte 🙂
konecne som sa dostala na net,zacala som pracovat,sice len niekolko hodin,ale uz nemam cas.
Kristina,az teraz som si precitala,ze si sa chystala do MC,ale nedosla.Dufam,ze starka je uz v poriadku.
Ani my sme neboli v centre,bola som v Michalovciach u kamosky,mozno sa stretneme nabuduce. 🙂
Lasenka,skuska dopadla urcite dobre,takze gratulujem 🙂
Esci,vsetko naj k bliziacej sa 30-tke,to by som brala 😉

lara86
9. mar 2008

Luci,epidural. si davala moja kamoska,bola celkom spokojna,ak chces,zistim Ti viac.Rodila tu v Snine.
Blu 😵 zavolaj.pa

jett
10. mar 2008

ahojte 🙂

NEMATE NIEKTORA ELEKTRICKU ODSAVACKU NA PREDAJ? IP PLS. 😉 Ď.

lara86
12. mar 2008

jett-ja nie,odsavacku som nepotrebovala

lucinka21
12. mar 2008

Ahoj lara, dakujem za IP, práve som si to pozrela... zajtra idem na poradnu, tak sa este poriadne povyzvedám 😉
Malinký už dúfam neplače.... spinka?

lara86
12. mar 2008

vôbec nie,pridali sme nejake foto do albumu,tak mi asistuje

bluebell12sr
12. mar 2008

ahojte,
lucinka, uz len pra tyzdnov!!!! 😵 drzime prsteky nech vsetko dobre dopadne.... rozmyslas nad epiduralom?
lara, dastala so email, sorry co sa vam vsetko stalo, ale poriadne som sa nasmiala, ved nenadarmo sa hovori, ze najvecsia radost je skodoradost.... 😀 😀 😀
esci caves, u vas asi nie su take vetriska ako u nas, ze? v pondelok nas skoro odfuklo cestou do skoly....

lucinka21
14. mar 2008

Ahojky, bluebell ďakujem- je to naozaj už len par dní(to zvládnem) 😀 !!! včera nám povedal ze tento týžden to zatial nehrozí... tak som ešte v pohodke - nestresujem 😉

Ostatné maminky ako sa máte?? Nemáte info o Kristínke? Ešte nemajú malinkú na svete??

lara86
15. mar 2008

Blu,krasne fotky,uz sa na maleho strasne tesime.Pamätas sa ,ako David na dvere svojej izby nalepil plagat-Kareemovi
vstup zakazany- 😀 😀 😀
Luci,o Kristine nic nevieme
Esci,kde si? 😕

bluebell12sr
15. mar 2008

lara, teraz tam urcite je Kareemovi preskrtnute a prepisane na Oliverovi 😀 😀 😀
aj my sa straaaaasne tesime a nevieme dockat..... co ti mame priniest???
Lucinka, cim skor tym lepsie, a hlavne nech to rychlo prebehne a bez komplikacii..... 😵

lara86
16. mar 2008

Blu...radsej sa nepytaj 😀 😀 😀

lara86
16. mar 2008

Lucia,ta fotka smalinkou nozickou je neuveritelna-krasne fotky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre