Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

esci
27. jan 2008

tak co, je tu niekto, kto sa prida, niekto novy? mamicky, snazilky, tehulky, hociktooooo 😉

lara86
2. jún 2009

Ako prebiehala tá angličtina?
Učí aj celkom malé deti?

zuzana17
2. jún 2009

Ahoj Renáta 😉 , bolo to celkom zaujímavé 😎 učia sa aj mamičky 😀

padriana
5. jún 2009

Ahojte, srdečne Vás pozývam na detský koncert Richarda Čanakyho a Márie Podhradskej 14.6.2009 o 15.h v kinosále Domu kultúry. určite neoľutujete, sú proste skvelí. lístky si môžete rezervovať telefonicky alebo v čase otváracích hodín MC zakúpiť osobne. už sa veeeeľmi teším, že ich znova stretneme

j1110
11. jún 2009

kde ste kto? uz mate prazdniny???????? 😅 😀

jett
16. jún 2009

ahojte sninčanky 😉
ako sa máte? čo nové?? teda okrem tesca 😀 😀
No my sme v sv neboli už celúúú večnosť, nevychádza nám akosik čas 😅 Ale o 2týždne by sme aj prišli pozrieť možno na týždeň, lebo v auguste sa potom v horúčavách trepať takú cestu sa nám nebude chcieť a hádam to strávime radšej niekde pri mori 😀

padriana
16. jún 2009

Opäť jedna pozvánočka, kedže sa blíži Deň otcov, ktorých treba tiež vyzdvihnúť v rodine, tak pozývame na neformálne stretnutie v nedeľu OPEKAčKA V AREáLI AJC - pri futbalovom štadióne. O 15H., každý nech si prinesie, čo má rád na opekanie. samozrejme nezabudnúť detičky/je tam pieskovisko/, budú aj koníky a samozrejme MANžELOV.
DúFAM, že nebude pršať 😉

janeette
16. jún 2009

Ahojte nepoznáte niektorá Luciu Tkáčovú (aspoň zaslobodna sa tak volala) zo Sniny? IP please 😅

bluebell12sr
18. jún 2009

Ahooojte babule!!!! Janaaaa co sa neozyvas!!!!!! aj ti skypujem....a tyyyy niiiiiiiicccc........ 🙄
Jett, kam k moru? ja sa chystam na 2 tyzdne na sk... ale tiezma taha k moru.... : ) a na sk ziadne nie je....: )

padriana
20. jún 2009

Ahoj Janeette, poznám Luciu, je to mojej sestry švagriná aj býva oproti v bytovke, ak je to tá, čo aj ja myslím.
má dve deti?

Pozývam na oslavu Dňa otcov do AJC - opekačka, jazda na koníkoch, pieskoviska a veľa zábavy pre deti i rodičov v nedeľu 21.6.09 od 15.h, vedľa futbalového štadióna- krásne prostredie

V pondelok 22.6.09 od 10hod. nás príde do MC zväčniť s našimi ratolesťami fotograf Peter Fiľakovský

lasenka
20. jún 2009

janette - aj ja ju poznam, lezala so mnou pred mesiacom v porodnici... ma dievcatko 😉

jett
21. jún 2009

blue, neviem, niekam blííízko, asi chorvátsko 😉 Kôli Sandrike hlavne... Ale budeme mať čo robiť, aby sme našli piesok 😅 Hlavne netrepať sa ďalekoooo autom 🙂 A idem na 2týždne do anglicka, tak sa vymeníme 😀 😀

bebebrumik
23. jún 2009

ahojte, nepozná niekto z vas Michala Dunaja zo Sniny??? IP prosim...

bluebell12sr
23. jún 2009

jett ides do anglicka????? to vazne???? kam a kedy????? 😵 😵 😵
Lasenkaaaaaaaa graaaatuuuuluuujeeeem k Jakubkovi!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

bluebell12sr
23. jún 2009

no v tej snine sa vela ludi straca, ze... 😀

padriana
26. jún 2009

ahoj bebebrumik, ano poznam, ak je to taky vysoky chalan pracuje v Anglicku a nedavno mu mama zomrela?

lara86
26. jún 2009

Milé Adriany,
všetko najlepšie k meninám 🙂

Lasenka,aj ja sa pripájam ku gratuláciám,tak už to máš za sebou.Ako to zvládate?Matúško nežiarli? 😵

Marietta,konečne si sa ukázala 😀 ,síce ani ja nemám vôbec čas,už pracujem,a večer je PC obsadený 😀
Keď sa rozhodnete pre Chorvátsko,skúste Makarsku rivieru -je tam krásne 😵

....a ja nepoznám nikoho 😀

Zuzi,Jani a vôbec kde ste všetky? 😎

j1110
28. jún 2009

ja som tu, adi ty mi pis ja mam pc zapnuty ale beham za malou kade-tade takze niekedy to zistim az po funuse 😀 .

lasenka
29. jún 2009

jeeej, babule, dakujeme za blahozelanie 😉 😵
zvladame to veeelmi dobre, Jakubko je strasne zlatucky a dobrucky 😉 klop klop... Matusko neziarli, prave naopak - vzdy pomaha, hmmm, co som aj ja prekvapena 😉
som teraz velmi zaneprazdnena, lebo pracujeme na nasom domceku 😉

padriana
3. júl 2009

Ahojte, lara, dakujem za blahozelanie

lara86
3. júl 2009

🙂 ...tak ako Adi,funguje centrum v pondelok dopoludnia?Ktosi sa ma pýtal,vravela som,že áno,ale nebola som si istá 🙂

zuzana17
3. júl 2009

Ahojte 🙂 ja som tu, ako sa máte? A ako prázdninujete? 😉

jaruskasv
6. júl 2009

ahojte snincanky, tak ja som tu zavitala, objavila som tuto temu, chcela by som sa opytat ci nemate niekto kontakt na katku Brejovú tak sa volala za slobodna, ma dvojcata, chlapcekov, je to moja byvala spoluziacka, tak trochu zhanam kontakty, teraz som doma na MD a niesom zvyknua ze nemam kontakt zo svetom, tak sa pokusam zohnat spoluziacky zo strednej....
lasenka......aj ja gatulujem, poznam ta z inej temy 🙂

lasenka
6. júl 2009

jaruska - a z ktorej? 😉 co sa tyka kontaktu, skus facebook 🙂

jaruskasv
7. júl 2009

lasenka..dik, z temy porod, myslim ze miminko cekam kazdym dnem, tam som to sledovala 😀

padriana
9. júl 2009

Ahojte: lara: DAKUJEM ZA VSETKO. ano v pondelky dopoludnia od 9hod., dufam, ze už budú aj fotky od Fiľakovského v MC 13.7.09 bude beseda s MUDr. Kostelníkovou o 15h. v MC
jaruskasv-poznam Katku, momentálne pracuje v Tescu, ak ju stretnem spytam sa jej na kontakt, lebo tel. na nu nemam

lasenka
9. júl 2009

padriana - je v SV niekto, koho nepoznas? 😉 😅

padriana
14. júl 2009

čau lasenka, ako vam to ide? pozerám, že budujete šikovne, máte super bazén- odkiaľ?
ako maličký? môžme niekedy zabehnúť, ked pôjdem okolo?
tých ľudí je dosť, ktorých nepoznám, neboj.... 😉
držte sa

jaruskasv
20. júl 2009

padriana......dakujem, si zlata 😀

padriana
27. júl 2009

Ahojte, tak boli sme si oddychnuť na týždeň a bolo veeeeelmi sssuuuuuuuuuper, ale už sme späť - krutá realita.
jaruskasv- nemáš za čo, rado sa stalo, ale pomohlo to nejako? nakontaktovali ste sa?

lara86
11. aug 2009

Ahojte 🙂
všetky ste tuším veľmi zaneprázdnené a na MK už nikto nechodí 😒
Ako sa máte,ako prázdninujete?

Zuzi,všetko najlepšie k meninám 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre