Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

esci
27. jan 2008

tak co, je tu niekto, kto sa prida, niekto novy? mamicky, snazilky, tehulky, hociktooooo 😉

bluebell12sr
20. jún 2008

lara, antb sme nedostali, vraj je to viroza a do tych 2 tyzdnov by to malo prejst... len keby tie teplotky neboli.... ☹ , a plus vraj laryng. sa antb vraj nelieci... tak neviem, ale ak bude mat teplotky aj zajtra, tak ja doma mam klaricid a nasadim mu ho, asi... este neviem, davam mu aj mukosolvan...
plus v noci nam dosiel ihalator... to boli soky, hned rano sme leteli k lekarovi po novy... 😖

lara86
20. jún 2008

...no smola,dufam,ze mu to co najskôr prejde.

lara86
21. jún 2008

ahojte 🙂
Ako bolo Kareemkovi?Este mal teplotu?

bluebell12sr
21. jún 2008

ahoj lara ☹ , vcera som nasadila antb, teplotky mal vecer nad 38 a potom v noci /samozrejme noc ma svoju moc/ 39.6 a podobne... ☹ ☹ ☹ , asi do 4 rana nechcela klesnut az potom nad ranom... teraz ma opet teplotku.... ale lekar povedal ze dychanie je ciste, hoci klasle ako stary tuberak... tak neviem, ak bude mat teplotu cely den, vezmem ho do nemocnice...Boze, to bude radosti, tam sme 'uz' dva mesiace neboli... 😔 tie nase deti by mali byt aj so zarucnou listinou... boli by reklamovane v prvych 2 rokoch 😅

jett
21. jún 2008

ajojte, je mi ľúto, že je Kareen choručký, skoré uzdravenie! 😔

Ja s malou cestujem tiež od narodenia, ale viac ako 100km sme neišli, preto sa bojím čo by to urobilo.

blue, takže ste začali ako 8mesačný... hm.. uvidím, vtedy sa to už bude asi aj so Sandrikou dať 😅

Lara 😀 sa teším na tie mláky 😀 😀 😀 😝

lara86
22. jún 2008

jett,tak si ich prid omrknut co najskôr,sice prave nie su,ale len co zaprsi je ich ojojoj 😅
este ste vo faze rozhodovania,alebo ste sa uz rozhodli,ci to s malou skusite? 😵
blu 😅 mozno chce byt lekar a mapuje teren,ved aj v skole sa najradsej zdrziava v ordinacii sestricky 🙂
nech je cim skôr zdravy 😵
.... a blu,opytaj sa Kareemka ake kolaciky mu mam napiect 🙂

bluebell12sr
22. jún 2008

lara, ma rad tie linecke... mimochodom, neviem, ci bude lekar, dnes mi hovori, mami, podme sa hrat na office/ kancelariu/, a ja sa ho pytam, ok, a co budes v tom office robit? a on na to, nic, len podpisovat listy 😀 😀 😀

lara86
22. jún 2008

...len nech nic nepodpisuje 😀

jett
23. jún 2008

ajojtee, 🙂

lara, no dnes som sa rozhodla, že to asi riskneme, uvidíme, či nás budúci týždeň zaočkuje lekárka, lebo tuším chytáme kašel a soplík 😒 ☹

no blue, ty máš toho malého bystrého 😀 vie kde sa narobí a kde nie 😀 😀

bluebell12sr
23. jún 2008

jett, to ma v krvi 😀 😀
inac, aj mi mame kasel a sopliky a aj teplotky sem tam... dufam, ze vas zaockuju a konecne uz do tej sniny pridete, lebo podla vsetkeho tam budem ja skor z londyna /august/ ako ty z Piestan 😉
lara, mama nas ucila, ze nehovor co si myslis, a ked povies co si myslis tak to nepis, a ked napises co si myslis, tak to nepodpisuj a ked to podpises, tak sa potom necuduj 😀 😅
lasenkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😲 😲 😲 urobila statnice a uz sa na nas ....../zabudla/ 😉 alebo je niekde na dovolenke?

jett
24. jún 2008

dobré ránko., no to vás mama dobre učila 😀 😀

lara86
24. jún 2008

..no a preco sa ja toho nedrzim 😝

jett
25. jún 2008

lara, teba mama asi menej bila 😀 tak si si to tak dobre nezapamätala 😀 😀

lasenka
25. jún 2008

ahojteeee 😉
bluebelka - uz mam konecne volno 😉 je koniec skolskeho roka, tak som vypisovala vysvedcenia a ine potrebne dokumentacie... o chvilku mam prazdniny, takze tu pridem ovela castejsie, teda aspon dufam, lebo sa chystame prerabat domcek 😵

lara86
25. jún 2008

jett 😀 ja sa polepsim
blu,dakujeme za pohladnicu je krasna 😵
lasenka,zelam Ti vela trpezlivosti a energie pri prerabani domu,nas to este len caka 😉

bluebell12sr
25. jún 2008

ahojte, lasenka no konecne!!!!!!!!!!!!!! vy uz mate koniec roka, no super, malemu konci skola az 23 jula..... 😝 takze este par tyzdnov ma.... dufam, ze si kazdemu na tom vysvedceni dala jednotku 😵 😵 😵
jett, s tou bitkou to bolo asi tak, ze lara vzdy dostala za kazdeho 😅 😀 /sorry lara, hlavne ked si ma ostrihala/

lara86
26. jún 2008

Blu,nie ja ,to Peto ta ostrihal 😅
..a vsetko najlepsie k meninam 😵 ....len tak mimochodom aj my oslavujeme,a nie len tvoje meniny 🙂

jett
26. jún 2008

dobré ránko 🙂

aháá, lasenka je pani učiteľka 😉

no vy dve - lara a blue, vy ste museli byť pekné čísla 😀 a Peťo? brat??? 😕

lara86
26. jún 2008

ano brat,aj ty mas surodencov? 😝

jett
27. jún 2008

Dobré ránko 😀 , lara, včera som IP posielala.

Tiež máte také "šalené" počko ako my? 😀 😀 Ale dobre že prší 🙂

Lara, ako je to medzi tvojimi "chlapmi"? máš tam 10 ročný odstup medzi deťmi. Javí vôbec Davidko záujem o Oliverka, či už má svoj vlastný svet? 😅

lara86
27. jún 2008

Jett,nie 10,ale 11 rokov,Oliver mal vcera 2 roky a David bude mat v auguste 13-nast 🙂
Je to uzasne,David sa dokaze postarat o Oliho ako dospelak. 😵

jett
27. jún 2008

jééj, tak potom Oliverkovi všetko najlepšie 😵 😵 😵 😵 😵 trošku neskôr ale predsa 😅 😉

tak to je fajn, že ešte nežije vo "svojom" svete 😵

lara86
27. jún 2008

Dakujem 🙂
...a vy ako,uz je malinka zaockovana?

jett
28. jún 2008

Ajojte 🙂

lara, v pondelok ideme na preočkovanie 😵 😵

aaaa - Vletí muž do drogérie a kríčí:
- Moju svokru dopichali včely! Celý roj!
- Tu ale nemáme žiadne masti.
- Čo blbnete, ja chcem len film do foťáka!

lara86
28. jún 2008

to je dobré 😅

jett
28. jún 2008

sa ti páči? 😀 😀

Po svadobnej noci...
Manželský rozhovor po svadobnej noci:
- Drahá moja, ako som zistil minulú noc, nebol som prvý.
- Miláčik môj, ja ako som zistila minulú noc, tak ani posledný.
😀 😀 😀 😀 😀 🤐

lara86
29. jún 2008

od vcera sme boli bez netu,hrozne 😀
jett 😅

jett
29. jún 2008

hellou, nooo, ja by som bez netu tiež už asi umrela 😅

jett
29. jún 2008

a čo robíte všetky, ako sa máte?? to lara, ty máš jediná v Snine net? 😅 😵

lara86
29. jún 2008

dufam,ze nie ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre