Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

esci
27. jan 2008

tak co, je tu niekto, kto sa prida, niekto novy? mamicky, snazilky, tehulky, hociktooooo 😉

lara86
16. júl 2008

...že ma to vôbec neprekvapuje 😝 ,kedy príde Kareemko zo školy?

Nooo vieš, dnešná doba je zrýchlená,tak aby to nebolo 11 mesiacov 😀 😀 😀

bluebell12sr
16. júl 2008

kareemko vyberie zo skly opatrovatelka, a potom pojdeme vsetci za nim.... to sa bude tesit. rano strasne plakal a nechcel ist ani do skoly...

lucinka21
16. júl 2008

ahojte baby - tak som tu po 100rokoch 😅
nestíham čítat všetko čo ste popísali...ale tak dúfam že sa mate dobre a všetky prázdninujete a dovolenkujete,hm?

Blu - ak dobre chápem, máš návštevu zo Slovenska?? 😵

My sme stále v SV. Všetko sa nám taaak skomplikovalo.... dnes sme boli na dalšie očkovania, chúda moje, do oboch nožičiek. Už mali vymysliet nejaký sirup alebo lieky, a nie takto trápit babatka ihlami!!!!! Tak mi jej ĺúto, teraz ma teplotu...
A ked som už pri lekaroch, posledne 4týž. chodím kazdy druhy den k zubarovi, dostala som zápal okostnice...samozrejme ze som nemohla brat žiadne antibiotika - kojím! no hrozné. Navyše v SV ma nikto nechcel zobrat, lebo moja lekárka kdesi natrvalo odišla do Zvolena či ani neviem... tak do HE aj s malou... hotova katastrofa... vytrhol mi 4 zuby - nie naraz ale... No a potom mi tam zistili ešte 2 cysty tak ich vyrezával... nebudem ani pokračovat... lebo mam toho vyše hlavy.
Museli sme prebookovat letenky...

Je toho až až... ale dúfam že to čokoskoro skončí... ☹
Inak malinka rastie ako z vody, tatinko ju už ani nespozná...

bluebell12sr
16. júl 2008

Lucinka!!!!!!!!!! 😲 vy ste este stale na sk???? ja som si myslela, ze ste uz davno v uk!!!!!!!!!!! 😲 to mi je luto, s tymi zybami, ale hlavne sa daj najprv do poriadku a potom pridte do uk, ved vies, ze tu zdravotna strostlivost nie je zdiadna slava.... 🤐 🤐 🤐
malinka je nadherna... ako vyrastla!!!!!

lucinka21
16. júl 2008

No, vidíš... takto sa nam to celé skomplikovalo... už sme šiesty týžden bez tatinka... zdá sa mi to ako večnosť... hlavne pre malinkú, odišiel ked mala 2mes a ochvílku už bude mat 4!!
Ako sa máte? Chúda Kareemko, ešte stále tá škola,že? A zvlásť ked tam má návštevu... ani sa mu nedivím že sa mu ráno nechcelo

lara86
17. júl 2008

Ahojte 🙂
Kareemko má ešte týždeň školu,že?Môj zlatý....
Oliverko hľadá Dávida,ráno sa zobudí,a volá-Oli už nespí,a kde je Dávid?- 😵

Luci,to je hrozné,čo sa Ti stalo,o to horšie,že dojčíš,a musíš sa vyhýbať liekom.Ako si to vôbec zvládla bez nich?
Držím Ti palce,nech ste obe čím skôr v poriadku.

lenand
17. júl 2008

lucinka prečo do oboch nožičiek ved je očkovacia davka len do jednej nožičky a v tej je všetko a nesu po nej ani teploty ja som davala oliverkovy vtedy sa zanu doplacalo 1700sk ale teraz je už zadarmo

lenand
17. júl 2008

teda ak je to to poviné očkovanie pre detičky 🙂

lucinka21
17. júl 2008

Dakujem Lara, no ani sama neviem ako som to prezila...Jednine čo som mohla si prikladat ľad... Ale už je to viac menej za nami.. Ty sa nechystáš s malým k Blu?

lenand- no jedna je tá "normálna" hexavakcína...a druhá Prevenar- proti pneumokokom.. zrejme má tie teploty po tom prevenari.. neviem, ale celú noc sme sa trápili, ťažko to znáša,teraz už neviem či sme urobili dobre že sme kupili aj ten prevenar??? ☹

lenand
17. júl 2008

tak to ano ja som vtedy ešte prevenar nedavala ale chcem dat teraz ale musim počkat trošku lebo ma oli oslabenu imunitu a dostal vakciny od alergologa a aj ribomunyl od svojej doktorky tak mu musia trošku zabrat až potom možme očkovat lebo doktorka vravela že by mohol hned ochoriet ked ma taku slabu imunitu

lucinka21
18. júl 2008

Ahojte maminky, ako sa dnes máte?? Je tu niekto??

lara86
18. júl 2008

Ahojte
luci,nie zatiaľ sa nechystáme 😅
Ja som dala Olivera zaočkovať prevenarom asi pred mesiacom,nemal absolútne žiadnu reakciu,dokonca som si nevšimla,aby ho bolela ani nožička,ale po hexa vakcíne áno,zvýšenú teplotu,mrnčanie.... ☹
...ináč,tiež sa chystám k zubárke,bolel ma zub,už je preliečený,len zablombovať 🤐

lucinka21
18. júl 2008

Och, slovo zub, zubar.... nechcem ani počut 🤐 Tak neviem moze to byt aj po hentej hexa, fakt neviem dostala ich naraz... ale uz dnes je ok.. trochu umrnčaná, ale teplotu uz nema

jett
22. júl 2008

ahojteeeee 😵 Baby, kde ste 😲 ? veď už aj prší, takže času by aj mohlo trošička na net byť 😉 . Chválim sa vám, máme už 2 zúbky, prvý vyšiel 14teho, druhý o 3 dni 🙂 kooopec srandy teraz, dnes ma normálne malá aj pohryzla do prsta, keď som jej z hrdla chcela chrumku čo ju drhla vybrať 😅
Čo máte vy nové?? 😕

bluebell12sr
22. júl 2008

Ahojte, no dnes prisiel maly zo skoly a vobec nespapal svoj obed, obedarik bol nedotknuty. tak som sa ho spytala, preco si nezjedol obed? a on na to: lebo som na obede zaspal... 😨 😨 😕

jett
26. júl 2008

blue, a čo robí po nociach?? 😅 😅 Ty mu určite kážeš učiť sa 😀 😉 No ale sranda, zaspať cez obedňajľiu pauzu... 😀

lucinka21
26. júl 2008

Ahojte baby, tak my sme uz v UK, zvládli sme to celkom v pohode, vdakabohu... som sa bála hlavne letu.. ale malinka bola zlatučká, vobec nespala, ale ani neplakala , sa teším. Dnes je tu celkom pekne, ideme na prechádzku asi - kým sa nepokazí počasie 😀

Hej, blu - inak v škole je občas nuda... 😅 ja sa mu nedivím 😀

lara86
26. júl 2008

Ahojte 🙂
dlho som tu nebola,dosť sa mi nakopilo práce 😝 ,navyše v búrke mi často vypadával net 😠
Luci,to je skvelé,tak nech sa vám darí 😵
Jett 🙂 ,možno aj preto mala malinká teplotu,že jej išli zúbky
Blu 😀 ,vraj moje dieťa videlo všetky pamiatky,ktoré sa vidieť dajú 😀

bluebell12sr
27. júl 2008

lara, ale my sme namiesto pamatok asi tri hodiny vymetali obchody na oxford street 😅 😅 😅 a az potom nastala panika, ze treba aj tie pamiatky rychlo oblietat 😀 😀 😀 . chuda david mi vecer povedal, ze toho naraz videl tolko, ze si uz vobec nic nepameta... 😕
luci, no konecne ste tuna!!!
jett, on vecer spi.... teda aspon sa tak tvari.... 😕

jett
29. júl 2008

Ajojte 🙂

no baby cestovateľky, ako znášali vače detičky tú zmenu? A kedy je najlepšie cestovať? v noci? Nezamení si malá deň za noc?? Lebo vychádza všetko tak, že o 2 týždne by sme mali ísť do SV. Ak zase do toho niečo nepríde 😒 Ale poviem vám, mám obrovský strach, ako to bude malá znášať. Nebude mať babku, ani dedka, ani havina ☹

lara86
30. júl 2008

blu,ja o tom veľmi dobre viem 😀 ,a doma ho nedostanem do obchodu ani za svet 😅

jett,vôbec sa nemusíš báť,deti niekedy prekvapia a cestu znášajú lepšie ako rodičia.Len jej priprav okrem základných vecí aj zaujímavé hračky,najlepšie ktoré ešte nepozná,nám sa osvedčili látkové knižky. 😉
Bude tu mať Teba,tatina...... 🙂

bluebell12sr
30. júl 2008

☹ ☹ ☹ preco tu nie je ziaden smajlik so slzami??????????????? ☹ ☹ ☹ idem pratat....

lucinka21
30. júl 2008

ahojte
Jett, žiaden strach, ja som sa tiez hrozne bála toho bude malička reagovat na let, a na nové prostredie... ale musím poklopat "klop-klop" je to celkom v pohode. Cestovali sme cez den, teda zo Sniny do KE sme išli ráno o 10tej, odlet bol o 13tej, trval skoro 3hodky... no a potom z Manchestru do Bhamu.. tiez skoro 2hodky autom, bol piatok tak všade strašne zápchy....

lucinka21
30. júl 2008

..ale držala sa statočne, akurát som si myslela ze v lietadle alebo v aute pospí..ale paradoxne nič, bola čulá ako rybička 😀 iba mne sa oči zatvárali od únavy 😔 Hračku sme mali len jednu oblúbenu s ktorou spinká.. ale ako spomenula Lara, ja som bola viac nervozna ako malinká 😅

Blu - ja som upratovala včera 🙄 a dnes akoby nič..všade hračky, plienky, mokre vreckovky.... 😀

bluebell12sr
30. júl 2008

lucinka, ja upratujem teraz, rano moj drobcek odisiel aj s babkou a synovcom na slovensko... takze dnes este vsetky tie hracky upracem, ale rozhadzat ich po cely mesiac nebude mat kto... jedine ze pridete na navstevu 😉 , inac posli mi na ip tvoje cislo, ak chces, mam volania v uk vecer zdarma, tak by sme mohli aspon pokecat...
jett, cestovania sa vobec nemusis bat... fakt 😵

lara86
30. júl 2008

my Tvojho drobčeka už čakáme, každú chvíľu by mali prísť 😵

jett
30. júl 2008

Ahojte, ak som to správne pochopila, tak Kareemko ide na Sk na prázdniny?? A bojím sa cesty, lebo malá má problém niekedy aj 10km obsedieť 😒

jett
30. júl 2008

a.. teraz ste ma zmiatli a neviem, či cestovať v noci alebo cez deň 😖

lara86
31. júl 2008

Jett,áno Kareemko je teraz u babky,práve pobehujú s Oliverom po byte 😀

jett
1. aug 2008

jééj 🙂 , tak už budú spokojní obaja 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre