Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

esci
27. jan 2008

tak co, je tu niekto, kto sa prida, niekto novy? mamicky, snazilky, tehulky, hociktooooo 😉

lucinka21
29. jan 2008

Omfahad - vďaka 😵
Lara a bluebell, máte v albumoch nádherné detičky, zlatučkéééé 🙂 🙂 🙂
Baby, v dobrom vám závidim že už máte tie porody za sebou, a že máte doma nádherných a zdravučkých drobčekov.

esci
autor
29. jan 2008

ahojte, dnes sa stahujeme do ineho bytu, net bude az buduci pondelok. Luci, tebe potom cez ip napisem o tom viac, ale nie je sa coho bat. To sa zabudne. Ale nechcem to zlahcovat, pretoze jasne, ze i ja som sa velmi bala, najma druhykrat.

lara86
29. jan 2008

dakujem 🙂 lucinka,vidno,ze su bratanci,ze?
😀
vôbec nemusis zavidiet 😀 ,ten mensi z drobcekov mi prave natrel koberec s kremom 😀

lara86
29. jan 2008

jej ahoj Esci,konecne som ta zastihla,ja sa stale pripajam pomimo 🙂

esci
autor
29. jan 2008

lari, aj hned bezim, mam koooopu balenia, som uz z toho chora 🙄

omfahad
29. jan 2008

Caute baby.
Lara dik 😅 Fahad v preklade - puma a Aisha - uspesna.Mena vyberal chlop, ale aj mne sa pacili.
Esci ta blahozelam k novemu hniezdocku 😉
Luci nic sa neboj, musime nieco vytrpiet, ale tie diteicky za tu bolest stoja a inac ja este chcem tak 2 miminka 😅

lucinka21
29. jan 2008

lara- To vážne??? Bratanci??! To by mi nenapadlo 🙂 😉 "koberec krémom" - milučkéééé 😵 😵 Mojho manžela by porazilo, už teraz si nevie predstavit ako to bude u nas vyzerat ked budeme traja 😀 Miluje poriadok!

omfahad-ja viem, že všetky si to musíme prežit, ved každy jeden z nas takto prišiel na svet, ale je to taký strach a blby pocit z neznámeho, z tej bolesti...
Na mimi sa hrozne tešíííím, nekonečne velmi! Ale ja som nevydrzala ani tetovanie, mám vzadu tri hviezdičky, pri prvej som odpadla, dalšie dve horko tazko, ale ostali nevyfarbené, že prídem nabudúce..... noooo, ked som odtial odišla "už nikdy" 😀

esci- vdaka, idem mrknut IP. Držím palce nech to stahovanie v poho zvládneš 😉

omfahad
29. jan 2008

Tak konecne som dala svoju Aishinku do albumu, neskor pribudne aj Fahood 😉
Luci ja tiez sa bojim bolesti,ak to tak tazko prezivas, tak daj si EPI

bluebell12sr
29. jan 2008

Ahojte, no ako to tu pekne ozilo.... 🙂
esci, bezis sa balit??? ja mam este tvoje fotky z predosleho balenia... a vybalovania... 😉 fingers crossed, nech to ide ako po masle.... a potom posli fotecky z noveho butiku.... a to more si pri tom nasom uprsanom pocasi neviem ani predstavit!!! 😎
lara - na ten koberec daj vanish a skvrn sa zbavis... a mozno ked nim trochu postriekas aj oliverka.... 😀 😀 😀 iba zartujem samozrejme....
lucinka, tak manzel miluje poriadok?...hm.... to nech sa od teraz pomaly pripravuje na cokoladove skvrny na bielych sedackach, odrobinky po celom byte a take male zlatucke odtlacky ruciciek po cerstvo vymalovanych stenach.... 😀 😀 😀 .... takze, zacni ho pomaly trenovat.... aby potom nedostal sok.... 😀
mimochodom, my sme priamo v londyne....
omfahad....mala je zlatunka, taka baculka. Kojena? 😵

a este jedno, vcera mi bolo velmi ale velmi zle, dokonca som musela odist z prace domov. Vecer, kedze sme boli doma sami, a mne nebolo o nic lepsie, som malemu povedala, ze' milacik, ak sa maminke nieco stane, vytocis 999 a povies im nasu adresu, ok?' tak si par krat zopakoval nasu adresu a ja som sa ho na to spytala: 'ok, tak co urobis?' a moj maly 'vytocim 999, poviem adresu a poviem im, ze maminka prave zomrela' 😨 ..... no nemilujete svoje deti prave pre ich optimizmus??? 😀

omfahad
29. jan 2008

bluebell dik, malu kojim, dufam este dlho budem 😉
Vidim ze mas doma takeho vymyselnika ako ja 🙂

omfahad
29. jan 2008

bluebell tak ty mas rozkosne dieta, no nemozem z neho nadherny je Kareemko 😅
Vas tatino je tiez z "inej fajty" ako nas 😉

bluebell12sr
29. jan 2008

omfahad.... no asi tak .... 😀 😀 😀
pridaj maleho foto, nech sa aj my vytesime 😵 inac, chodi maly do skolky?

omfahad
30. jan 2008

Bluebell zatial nemam maleho v albume, ale insallah dam ho.Teraz ked sme v SV tak maly mi chodi do skolky, moja mamina je ucitelkou na kukucinovej , tak ho berie so sebou.Inac velmi sa mu tam nechce lebo sa nudi medzi detmi.On je trocha vzrastovo vacsi ako jeho rovesnici, tak mi vravi ze on medzi male deti nechce ist 🙄
tak myslim ze ho skusim dat medzi vacsie. A od septembra ho chcem dat uz do skoly do Kuwajtu, tam to zacina neako skor ako tu na SK.

bluebell12sr
30. jan 2008

Jeeej omfahad, maly je zlaty, taky vysoky chlapcek, ze? 😎 teraz uz len prehovorit esci, aby sa aj ona podelila so svojimi ratolestami.... 😵
inac, ten konik mi dneska akosi poriadne nefunguje... 😖

lara86
1. feb 2008

Ahojte 🙂
my finisujeme s pripravami na svadbu,tak som vas zanedbavala,potom vam poslem fotky 😉
omfahad-krasne fotky 😵
luci- 😀 😀 😀 ako si sa len odhodlala na tetovanie?
esci-uz ste prestahovani?
😀
blubellka-telegram prisiel nacas,to iba moje posielas asi peso 😀 😀 😀

omfahad
1. feb 2008

caute bebenky
Lara svadba? tak blahozelam, prajem ti krasny svadobny cas a vela stastia na novej etape zivota 😉

lara86
1. feb 2008

omafahad,zajtra sa zeni nas brat
vies si predstavit to behanie po obchodoch,s detmi 😀

bluebell12sr
1. feb 2008

Lara, tvoje nechodia peso.... oni sa totiz ani z bytu von nedostanu 😀

lara86
1. feb 2008

jeeej prave som ti chcela zavolat,vlastne prezvonit 😀

omfahad
1. feb 2008

lara ahaaaaaaaaaaaa, myslela som ty mas svadbu 😅
ale tak potom to blahozelanie je pre brata 😉
ako sa mate baby?

lucinka21
2. feb 2008

Ahojte bábiky,
ako sa máte? čo je nové? Dva dni mi vobec nešiel net - no bola som z toho na nervy 😠
Registrujem tu niečo o svadbe.. Tak si to baby poriadne užite!! Svadba je v SV???
Omfahad-zlatučké deťúrence!! Milučké! Maličká je rozkošná!! A v tej ružovej čiapke 😵 😵 Fahad - veľký fešák!

bluebell12sr
2. feb 2008

ahoj lucinka, tak co, vybavicku uz mate prichystanu? pozerala som si v tovojom albume, ze si si vybrala celkom pekny kociarik. budete kupovat na sk alebo v uk? ked si tak prezeram ti vecicky.... no uvedomujem si ako ten cas blaznivo leti..... 😉 ved prednedavnom som si este ja pozerala kocieariky pre seba, a teraz si tak obzeram Power Rangers v obchode!!! 😀

lucinka21
2. feb 2008

Ahoj, myslela som že aj ty si na svadbe..... Mám z toho teda riadny hokej.. 😅

Ten kočiar, zrejme objednáme cez net... ale ešte čakám, teraz sa mi zapáčil ten nový v mamas and papas, taký bodkovaný... ale stojí 460libier, tak neviem.... zdá sa mi to vela... No možno ma manželík prekvapí a dovezie ho najbližšie domov 😀

Ten čas vážne beží... ja som si stále myslela ako je to ešte daleko, a už o dva mesiace sme traja!!! Juuj ale sa tešíím 😵

bluebell12sr
2. feb 2008

lucinka, my sme v uk, a na svadbu sme to akosi nestihli.... ☹ a je nam to tak luto... 😔
ako dlho planujes ostat na sk? alebo je to nastalo? Mamas&Papas maju celkom super kociare, a vlastne teraz je ich na trhu tooolko vela..... vsakovake... ked sa tak obzeram okolo, neviem, ci ich tolko bolo aj pred piatimi rokmi!!! Ten 1 april fakt uz nie je az tak daleko.... a dokonca bude aj baran /presne ako ja!/ 😀
mimochodom, vybrali ste uz mena?

lasenka
3. feb 2008

ahojteeeeee 😵
tak som si vas nasla 😉 a pozeram, ze mame vela novych kamosiek, taaaaak sa tesim 😅
esci - uz si prestahovana? dakujem za fotky, stale si ich pozeram, aj MP som ich ukazovala, taaaaaaak ti zavidime 😵 (v dobrom 😉 )... dufam, ze ste zdrave. Moja segra by mala prist buduci mesiac, tak som zvedava na Sofinku, vraj uz beha a "rozprava", na fotkach je strasne zlata... a este nieco - kuk IP 😉
bluebell, lara - vas brat sa vcera zenil? poznam ho z videnia, tak mu prajem len to NAJ 🙂
ostatne kocky, ktore nepoznam, tiez samozrejme pozdravujem 😉

omfahad
3. feb 2008

caute "snincanky" 🙂
lasenka my sa este nepozname, tak ta zdravim 😉
Bluebell budem pisat len blu ok? s tymi kociarmi sa ani ja neviem akosi rozhodnut, lebo kociar po malom sluzi momentalne ako hracka pre segrinu malu, pre Aishu som nekupovala, ale segra mi poziciala na zimu jej, ale chcem teraz na jar kupit neaky sportovy, najradsej 3kolesovy. Ale neviem sa rozhodnut. CHcem neaky pekny nievcensky a farebny, poradte mi nieco pekne... ☹

lucinka21
3. feb 2008

Ahojte..
bluebell - tak to ma mrzí ☹ som si práve myslela, že ste na východe, kvoli tej svadbe...
Neviem, ked bude všetko v poriadku tak niekedy v lete jun/júl - plánujeme že pojdeme naspat do UK. Nemám s tým nejaký vačší problém, len ma hrozne štve to počasie - sme tam len niečo cez dva roky ale stále som si nezvykla na tie upršané dní, normálne ma to deprimuje... 😖

omfahad-skús mrknut na babyland.sk alebo babystar.sk 😉 My tiež chceme nejaku peknu trojkolku, ale niektoré sú enormne velké, a hlavne tie obrovské nafukovacie kolesa... Tak sa trošku aj bojím, že ked to objednám cez net, na obrázku sa to moze zdat ok, ale domov mi príde taká menšia loď 😀

omfahad
3. feb 2008

Luci inac kukni teraz mamasandpapas a ten model Luna je zlacneny zo 130 na 85 dobra cena 😉
ale da sa to objednaj aj k nam? 😅

lucinka21
3. feb 2008

Ten zelený... áno, na ten sme pozerali, poslala som manzela aby ho omrkol, ale na predajni už nie je, sú tam samé novinky ☹ Netuším, či sa dá objednať aj k nám... 😒

omfahad
3. feb 2008

No ja som vravela sesterke nech ide kuknut, ten ruzovy sa mi lubi, ale neviem akoby ho tu dotrepala na SK ked nechodi autom a nechcem ju zatazovat laebo ona ma svoje veci ☹
Ale sa mi paci a aj cena je ok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre