Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

esci
27. jan 2008

tak co, je tu niekto, kto sa prida, niekto novy? mamicky, snazilky, tehulky, hociktooooo 😉

lasenka
17. mar 2008

Esci - vsetko najlepsieeeeeeeeeeeeeeeeee... cmuk cmuk cmuk 😵 😵 😵

esci
autor
17. mar 2008

caute babulky, lasenka dakujem, skoda, ze sa neda zastavit cas 😝 😀

lasenka
18. mar 2008

Esci
este nech ten cas plynie niekolko dni, aby som Ta nenechala v "stichu" 😀 o chvilku som pri tebe 😵

kristina011
18. mar 2008

Ahojte babenky. 😎
Máme krásne počasie, všakže. 😀 Také aprílové.
Dnes som bola na poradni a že vraj to nevypadá, aby som porodila do Veľkej Noci. 😠 😠 😠
Už aj tie, čo mali so mnou rovnaký termín porodili, majú krásnych chlapčekov, no moja malá nie a nie vonku! ☹
Takže Lucinka, asi sa stretneme 😀 😀 😀 Budem rada.
No sestričky mi vraveli, že bruško už mám dole, že to bude asi do konca týždňa, uvidíme. Určite dám vedieť. Tak papa 😵 😵 😵

esci
autor
18. mar 2008

lasenka, ved ja viem, aj datum pamatam... 😉 a oddnes presne o mesiac ma aj moja Sofinka narodeniny-preeesne 3 rocky 😵

lasenka
20. mar 2008

ahojte 🙂
zacali sa nam velkonocne prazdniny, tak trosku relaxujeme s malym doma 😵
uz mate vsetko pripravene do kosika? lebo ja uz ano, len vajicka nam treba este namalovat, ale to budeme az v sobotu 😉 a samozrejme este syrec urobit...
a vy tehulky? este ste 2v1?

lasenka
21. mar 2008

Dievcatkaaaaaa moje, kde ste 😕 😕 😕
prave mi volala kolegynka z porodnice, ze ma dcerku 🙂
prajem vam vsetkym krasne prezitie velkonocnych sviatkov, vela vody a vodky 😉

bluebell12sr
22. mar 2008

Ahojte,
prajeme Vam Veselu Velku Noc a vela vody... len bacha na pluca, lebo neviem ako u vas, ale u nas dneska aj krupy padali a aj snezilo 😀 😀 😀
maly sa ma pytal, ze ci zajtra budu Vianoce 😀
Inac, dnes som malemu kupila kufor, tak sa mu vytesoval viac ako nejakej novej hracke. hral sa s nim cele popoludnie!!!! v kuse sa balil a vybaloval, pomiesal si vsetky mnou starostlivo roztriedene hracky a oblecenie... a musim ho ist skontrolovat, lebo tak v kuse balil akesi papiere..../nieze namiesto zaplatenia uctov sa s nimi dotrepem na slovensko..... 😉 /
tak este raz Vesele Sviatky
pa

jett
23. mar 2008

Dobré ránko 🙂
Neni som zo Sniny, ale plánujem tam niejaký čas stráviť v budúcnosti.. môžem sa vám sem votrieť, nech mám prehľad?? 😀

lara86
23. mar 2008

Aj ja vam zelam veselu Velku Noc 😉
Ahoj Blu,aj u nas to vyzeralo podobne,jeden den krupy,druhy snezeniie.Dnes je ako tak teplo. 😝
Dufam,ze ten Kareemkov kufor neskonci odparkovany v mojej komore,vedla Tvojho obrovskeho kufra 😀 😀 😀
vitaj Jett,co Ta zavialo tak daleko?

jett
23. mar 2008

ozi, veru, pekné sviatky 😉

lara - je tam ocko malinkej

lara86
23. mar 2008

Jett,moja neter sa tiez vola Alexandra,a narodila sa 2.1,ale je trochu starsia 🙂
...takze sa stahujete 😀 ,ak chces nieco vediet o meste ,pytaj sa,co budem vediet,rada Ti odpoviem

jett
23. mar 2008

jeej 😀 to je náhoda 😀

ja som v Snine už bola - taká vedšia dedinka 🤐 😅 - nemyslím to v zlom...že keď budem kočíkovať, bolo by fajn niekoho poznať 🙂 .

jett
24. mar 2008

noooo - vidím, že tu sa diskutuje vo veľkom 😀

bluebell12sr
24. mar 2008

Ahoj Jett, vitaj.........spominas ze sa budes stahovat do Sniny, ako vidim.... na dobu urcitu alebo neurcitu??? Jaja, vidim, ze mas take malinke babetko... no difam, ze sa pocasie coskoro umudri /na celom svete, bola by som rada/ aby mohli vsitci uz zacat chodit na prechadzky a kocikovania.... 😉
Lara, na ten oobrovsky kufor som uz aj zabudla... 😅 , ale neboj, keby ten novy nahodou skoncilu u teba, tak vela miesta nezaberie... je trosicku mnesi.. ale len trosicku 😅
Eci!!!!!!!! kde si!!!!!!! diky za fotky.... super ako vzdy... 🙂

bluebell12sr
24. mar 2008

ako mi strasne popreskakovali pismenka 😲

esci
autor
24. mar 2008

ahoj jett 🙂
ahojte, lari, ty mas ako vzdy preplnenu schranku, aj na email odpisem a neprejde 😠
blue, kedy ides na SK? Juuuj, zavidim 😔 lasenka, od teba cakam fotky z dneska 😵

lara86
24. mar 2008

ahoj Esci,skus poslat do druhej,posielala som vela fotiek este zo svadby,boooze zasa som to nevymazala,
uz si ju upracem 😀
blu pride 8.apr.,ale iba na 10 dni ☹
Blu,tu tak prsi!!!!
Jett,nahodou take malimke mile mestecko 😀

lara86
24. mar 2008

Esci,uz mam volnu schranku

bluebell12sr
24. mar 2008

lara, prideme 7 aprila, prosim ta pripomen to mame, lebo vies ako to ma s datumami, nie ze nas nakoniec zabudnu prist vyzdvihnut 😅 .... takze prideme na 11 dni....

esci
autor
24. mar 2008

lasenka, diiiiky za info, uz som sa zaregistrovala a pozrela fotky-supeeeer. Aj som dokonca tusim prvy prispevok do diskusie napisala 😀 tak som zvedava, ci tam niekto bude chodit, inak triedna vyzerala super a vsetci ostatni tiez. Aj jedlo vidim, ze ste dobre mali 😀 😝

jett
25. mar 2008

dobré ránko 🙂

Sa má už otepliť 😵 , od budúceho týždňa 😵

esci, aj ty máš také malé bábo ako ja (skoro 😅 )

jett
25. mar 2008

Viete, čo sa mi v Snine najviac páčilo? Pri vstupe na pešiu zónu bola taká presklená vytrína. V tej bol žltý podklad a na ňom bolo červenými písmenami napísané "KSS SNINA" 😀 😀 😀 a tuším tam bol aj kosák s kladivom 😀

lara86
25. mar 2008

Jett,kdeee,ja som si to vôbec nevsimla 😀

lasenka
25. mar 2008

dobre ranko moje milovane 🙂

Esci - nemas za co, aj ja dufam, ze sa tam budeme stretavat v co najhojnejsom pocte 🙂 bolo nas 16, ostatni nemohli, teda 1 spoluziak mohol, len neprisiel... dufam ze vies, o koho ide 😒

jett - vitaj medzi nami 😉 tiez som si KSS nevsimla, no dufam, ze aj napriek tomu sa do Sniny velmi tesis 😀 kde konkretne do Sniny sa chystas?

Blue, Lara - ked budete na prechadzke v Snine, rada sa k vam pridam 😉

jett
25. mar 2008

noo, takže idem sa pokúsiť vysvetliť to.... 😀

Na pešiu sa dá dostať zo zadu autom, vyzerá to tam ako niejaká firma, kde sa tovar vykladá, tak tam sú tie vytríny 😀

lasenka, ďakujem za privítanie a neviem ako sa tá "štvrť" volá, ale lare som to opísala v IP, tak hádam bude vedieť a napíše 🙂

lara86
25. mar 2008

lasenka,budeme sa tesit,môze sa pridat aj jett,ak do vtedy pride 🙂

jett
25. mar 2008

ja sa rada pridám aj so Sandrikou, len neviem ešte kedy, ale tento rok 🙂 , do leta isto 🙂

esci
autor
25. mar 2008

lasenka, myslis mojho ex ? 😀 napisem ti ip, ze co vsetko mi mas napisat, hehe. Inak, neviem ako ti spoluziaci funguju, ale napadlo ma, ci by ludia boli ochotni spravit aj album nielen zo stretka, ale trebars sucasne fotky seba a svojich muzov(zien ) a deti. Strasne by som na to bola zvedava, take mi je to neskutocne, ale prijemne- spomienka na zlate casy proste. Myslis, ze by sa to dalo/ ?neviem, ako kde zistit.
lari, ja uz ked nieco poslem, tak hned vymazem- a na druhy den najdem , ktore maily nepresli. Tak uz ti odpoved na mail alebo fotky nemozem poslat. Ale skus sa registrovat na pokeci, tam sa daju tiez vytvorit albumy a ja ich tam mam kopu.
jett, aky si mala porod? krasne meno si dala. Ja som prechadzala roznymi napadmi, a Alexandra sa mi tiez velmi pacila. Ako ti ide kojenie? My sme vo faze tyrania maminy, stale ma buchnatuje, taha, kmase a hryzie pri kojeni, niekedy mam uz dost, ale potom sa tak krasne usmeje a zahika, ze hned zabudnem na tu bitku 😀

jett
26. mar 2008

Dobré ránko 🙂
Ďakujeme esci za pochvalu mena 🙂. Kojenie? Hm.. kojíme, aj keď tiež by som s tým občas praštila... Hovorím si však, že toho pol roka musím zvládnuť... 😖 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre