Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

esci
27. jan 2008

tak co, je tu niekto, kto sa prida, niekto novy? mamicky, snazilky, tehulky, hociktooooo 😉

lara86
29. jún 2008

Manzel pride domov po praci, zaparkuje pred domom a v tom sok. Vidi ich deti, ako sa babru spolu so susedovymi v kaluzi, mokre, zablatene, spinave az za usami. Branka dvora dokoran, z travnika sa stal mociar, lebo voda z polievacej hadice vali naplno. Vsade pohadzane hracky... Pyta sa deti: "Kde je mama?" Len krcia plecami.
Tak ide do domu. Vchodove dvere dokoran, v hale bordel. Vola zenu, ale ta neodpoveda. Vojde do kuchyne, tam spust. Vsade rozliata Jar, do toho pomarancovy sirup, chladnicka nezatvorena, povytahovane hrnce, rozsypane vlocky a psie granule. Na stole macka oblizuje zvysky psieho zradla v miske... Muz neveri vlastnym ociam. Vybehne na schody na poschodie, este stihne zazriet neuveritelny brajgel v obyvacke. Na schodoch sa temer prizabije na porozhadzovanych veciach a obleceni. To uz zacina mat obavy, ze sa nieco zle manzelke stalo. Plny strachu bezi po chodbe, cestou vidi chaos v detskych izbach. Vrazi do spalne ocakavajuc nestastie... Ale manzelka lezi na posteli a cita casopis.
"Preboha, co sa deje?!" vyruti sa na nu.
"No. Vzdy, ked prides z prace domov, spytas sa ma, co som do riti cely den robila, ked sa tu nic nezmenilo. Tak dnes nic" 😀

lara86
29. jún 2008

..a estze jeden,co som nasla 😉

manzelsky par byvajuci na severe europy po dvadsiatich rokoch manzelstva pociti potrebu zacat znova. a tak si naplanuju spolocnu dovolenku, len sami. a rovno na Kanaroch, nech to stoji zato. ibaze manzelka ma este nejake pracovne povinnosti, tak manzel leti v den odchodu sam. ked dorazi do hotela, ubytuje sa, napise zene mail a ide spat. ibaze urobil malu chybicku v mailovej adrese, co si nevsimol.
na druhy den sa vrati vdova z cintorina, kde vyprevadila svojho draheho na poslednej rozlucke. sadne si ku kompu, ze si precita kondolencie od tych, co nemohli prist osobne. otvori si postu, precita prvy mail a padne ako podtata. synovia ju bezia ratovat a jeden z nich mrkne na obrazovku, ze co to mamu tak odrovnalo. a cita:
"Moja milovana zena. tak uz som dorazil. cesta bola prijemna. nesmierne sa tesim, ze ta tu uz zajtra uvidim. bude sa ti tu pacit. a vezmi si na seba nieco lahsie. tu dole je nesmierne horuco."

lasenka
1. júl 2008

dobre ranko, moje zlate 🙂 ja mam od dnesneho dna prazdniny 😉
lara, jett - 😀 neskor pridam aj ja nejaky, len teraz som vas prisla pozdravit a povedat vam, ze som na vas nezabudla 😉

jett
1. júl 2008

dobré ránko 🙂

lara 😀 😀 😀 😀 😀 ten prvý, to by sme mali asi všetky doma takto ukázať že čo robíme, bo naši chlapi si myslia, že prd robíme 🙄

jett
2. júl 2008

Dobré ránko baby, to vy musíte mať strašne nudný život, keď nemáte nič nové... 😀 😅 🙄 žartujem 😅

Tak nás v pondelok zaočkovali Hexa, prevenar a rotarix, reakciu sme mali. Teploty 😒 verím , že dnes už nebudú. Horko je tu stále, vraj u vás zase prší ..xixi... veď ale aj tu, ale len po večeroch, keby nenaprší, by sme sa asi zbláznili..
Pýtala som sa dr, že či si malá môže vymeniť ešte deň za noc keď pôjdem do SV a povedala že áno 😖 to by som nechela veru 😖 že máme ešte aspoň do septembra počkať. Ale my toľko nevydržíme a prídeme aj mojich rodičov si zoberiem, aby malá aspoň niekoho poznala okrem mňa, tata tiež pozná menej ako nepozná 😔 😅

lara86
2. júl 2008

jett,mas IP 😉

jett
2. júl 2008

no už mi je to jasnéééé, vy si IP posielate 😀 😀 😀

Lara, to je jasnééé, že sa ozvem keď prídeme 😵 😵 😵 teraz to vychádza na ten august, najneskôr začiatok septembra, dovtedy bude oco v robote 😉

lara86
2. júl 2008

vôbec nie,ved tu nikto nie je,teda az na teba,obcas blu a lasenky ☹

jett
2. júl 2008

...no ˇja viem 😅 chcela som byť vtipná 😅 😅

lara86
2. júl 2008

😅 nejdete niekam na prechadzku?My asi o chviľu vyrazime,teraz je vonku celkom prijemne,uz nie je tak horuco

lasenka
3. júl 2008

ahojte 😉
- ja by som rada isla na prechadzku, no na take vymozenosti toto leto mozem zabudnut... prave vsetko balim a vynasam do garaze, aby sa na buduci tyzden mohol vytahovat nabytok z izieb, v ktorych ideme rekonstruovat

lara86
3. júl 2008

ak potrebujes pomocnika pri vytahovani,poziciame ti Olivera 😀 ,ten je na to expert,chystam sa zavarat ceresne,
kym som umyla flase,stihol rozhadzat celu detsku,aj spalnu 😝

lasenka
5. júl 2008

lara - tak podobneho pomocnika mam doma 😀
ja som sa piplala s ceresnami este vstredu, zavarala som a potom sme s mamou robili ceresnovy dzem po prvy-krat, tak dufam, ze nam bude chutnat 😉
hmmm, uz je vonku akosi chladno, dufam, ze to rychlo prejde

jett
5. júl 2008

ahojte 🙂

u nás sa čerešne nezavárajú, nemá ich kto jesť 😒 ale zavárame vo veľkom uhorky 🙂 . A džem len jahodkový, mňam 😵 😵

lasenka
5. júl 2008

ahoj jett - my tiez zavarame uhorky, ale tie ja veeeelmi nemusim, to skor muzik... my s Matkom sme na kompoty 🙂

jett
6. júl 2008

u nás je na kompóty moja polovička 😀. Zásob z predchádzajúcich rokov ešte je pre neho samého na niekoľko rokov 😅 . Je aj na koláče a zákusky 😀 😀 Aj teraz som mu jeden dopiekla, aby vedel, že v Snine mu už nikto takú dobrotu neupečie a ponáhľal sa sem 😝 😀

jett
7. júl 2008

no baby, kde ste?? 😕

lara86
7. júl 2008

Tu sme 🙂 prave sme prisli,dnes ma Oliver meniny,tak sme boli kupit maly darcek 😉

lara86
7. júl 2008

.. Jett,az teraz som si vsimla,ze mas fotky,krasne,mala je strasne zlata 😵

jett
7. júl 2008

Lara, prave som pozrela do kalendara a ze musim vam ist pogratulovat a ty si ma predbehla 😅 čo by nie, ved už je noc 😅 ale aj tak OLIVERKOVI VŠETKO NAJLEPŠIE K MENINKÁM 😵 😵 😵

ďakujem za pochválenie Sandriky 😵 musela som niejaké fotky nahodiť, lebo všetci sa ma pýtajú kde sú, tak aspoň po mesiačiku 🙂 😉

lasenka
7. júl 2008

Lara - jeeeej, aj my blahozelame Oliverkovi 😉
nas navstivila sestra z Ciech, prisla aj s detickami, takze mame veselo 🙂

lara86
8. júl 2008

Ďakujeme 😵

jett
8. júl 2008

lara, aká si zase výrečná 😀

Ako sa máte??

lara86
8. júl 2008

😅 😅 😅
...len pred chvilou som prisla, a som riadne unavena 😝

bluebell12sr
12. júl 2008

... a vy ste si ani nevsimli, ze som tu uz davno nebola.... no to ste ale kamaratky....

lara86
14. júl 2008

.... 😀 vsimli,uz sme Ti odpustili 😀

jett
14. júl 2008

blue aj ja som si to všimla 😉 , ale tak čo narobíme 😅

lara86
16. júl 2008

Ahojte 🙂
ako sa máte? Náš Dávid už odcestoval 😎

lara86
16. júl 2008

pred chvíľou som si to prečítala:

Keby existoval veľký dom so šťastím,najväčšia miestnosť by bola čakáreň.

bluebell12sr
16. júl 2008

ahojte,
lara, david uz sedi pred telkou a hra playstation 3, kareemko je este v skole.... mama spi... 😀 😀 😀
vraj aj oliverko chcel velmi prist... musis mu vysvetlit, ze davidko na tuto prilezitost cakal celych 13 rokov... tak mu este 11 ostava 😀 😀 😀
hoj jett, kraaaaasne fotky, tak co, uvidime sa v auguste v snine? 😉
lasenka, prerabate dom?? 😲 wowww...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre