Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

esci
27. jan 2008

tak co, je tu niekto, kto sa prida, niekto novy? mamicky, snazilky, tehulky, hociktooooo 😉

lara86
18. apr 2008

luci,aspon si stretla moju svagrinku 🙂 ..a korytnacka je naozaj ok 😀
blu je uz v Londyne,tak rychlo to uslo,akoby to boli len dva dni,a nie desať,co tu boli ☹

lara86
18. apr 2008

mila Sophia,
vsetko najlepsie k Tvojim narodeninam,vela zdravicka,stasticka ,a aby si robila svojim rodicom len a len radost.
Dufam,ze dostanes vsetky darceky,ktore si si zelala 😵 a samozrejme tu uzasnu tortu 😵 😵 😵

lasenka
18. apr 2008

ahojte kocky 😉
Esci - pripajam sa k Lare.... nech je zdravucka, peknucka a stastnucka 🙂
Lara - Bluebelka uz naozaj odisla? tak to naozaj zletelo... a to som sa chystala ju stretnut 😔 ja som cez tyzden velmi busy, vikend mam volnejsi, no nemohli ste... kedy planuje prist znova?

esci
autor
18. apr 2008

jeeeej, babulky, dakujeme, no verite, ze cas takto leti? 😀 (verite, ved mate svoje ), ale je to neskutocneeee....
😵

lasenka
18. apr 2008

Draha Esci, o tom case mi nic nehovor... vcera som Matuskovi zakupila v skolke pracovne zosity na citanie, pocitanie a malovanie 😨 ach jaj, o chvilku je skolacik 😔 😉

lara86
18. apr 2008

Lasenka,niekedy koncom augusta,ale len na tri dni ☹
Esci,kedy zacne oslava?Ci uz zacala?

lasenka
18. apr 2008

Lara - to naozaj? ja ju obdivujem teda, vlastne vsetky vas obdivujem, co byvate tak daleko

esci
autor
18. apr 2008

lari, obe dve spinkaju, 2x sme boli vonku ( len polhodinovky )...darceky dostala rano v posteli, zaspievali sme happy birthday, ona taka ospala- ja chcem mamu a mlieko, dada, chod uz do place 😝 torta je zatial v chladnicke ( taka specialna bude az na oslave o 2 tyzdne, ked pridu svokrovci ) - cakame na muzika a potom aj dnes trosku oslavime, ale hlavne cez vikend..dnes moze ale vsetko, co chce 😵
lasenka, proste ten cas neskutocne leti.... 😕 🙄

lara86
18. apr 2008

Lasenka,veru aj ja,neviem,ci by som sa niekedy odhodlala odist,a Ty ?Rozmyslala si niekedy o tom?

lara86
18. apr 2008

Esci 🙂 ta je zlata

esci
autor
18. apr 2008

baby, vsetko je zvyk a proste osud...niekoho zaveje tu, ineho tam, dalsieho necha doma..

lara86
18. apr 2008

Esci,co Ti chyba najviac zo SK?Teda okrem rodiny

lasenka
18. apr 2008

lara - kto-co jej chyba? no predsa jaaaa 😀

lara86
18. apr 2008

Teba som zaradila do kolonky rodina 😀

lasenka
18. apr 2008

😅 si zlata 😅
Lari, ty by si dokazala takto zit ako ony? Lebo ja neviem, no asi nie... som taky domasedko 😵

esci
autor
18. apr 2008

pockajte , pridam vam tu nejake novsie fotky na chvilku...
rodina...TY...😉 vazne...stretka nejake, co by mohli byt a nie su, lebo som stale s detmi...vlastne byvanie, nasa kuchyna, nase jedla, Juicy BAR-tycinky...nas domcek...Danko-bratov syncek, krsniatko moje, co som nikdy nevidela...

lasenka
18. apr 2008

Jani, ty sa kedy vlastne chystas domov? neprides apson na nejaky cas? aj s Romanom 😉

lara86
18. apr 2008

Boooze aj ja 😒
musim ist ulozit maleho,uz je velmi unaveny,neskôr este mrknem,ci tu niekto bude 😕

esci
autor
18. apr 2008

chystam sa, myslim, ze mozno na druhy rok sa aj vratime 😉

lasenka
18. apr 2008

Esci - to vazne???? na ako dlho ci uz forever?

esci
autor
18. apr 2008

mozno forever, nevieme...ale momentalne sa nam tu neoplati az tak byt a doma je aspon rodina. No uvidime...vies, my kazdy rok sa chystame a stale sme este tu,tak ja az dva tyzdne pred odletom dam vediet, ze keby naozaj 🙂

lasenka
18. apr 2008

ach moja, bola by som velmi rada, to uz dufam budem na MD, takze si to vychutname 🙂

lara86
18. apr 2008

tu som 🙂
Esci,fotky? Zmeskala som nieco?

esci
autor
18. apr 2008

lari, uz boli, aj som zmazala 😔 🙂 potom dam na pokec..

lara86
18. apr 2008

Esci,tak si to potom pozriem 😉
Esci,to znie tak depresivne,co vsetko Ti chyba,najvyssi cas sa vtratit ☹
kolko ma mesiacov,ci rokov bratov syncek?

esci
autor
18. apr 2008

4 roky ma...ani na ich svadbe som uz nebola, brali sa , ked som bola 2 mes v USA ☹

lara86
18. apr 2008

Ani sestra nemohla prist na bratovu,a tiez je jej to velmi luto.
Hadam si to este vynahradite.

lara86
18. apr 2008

Lasenka uz asi odisla,a kde je Jett?

esci
autor
18. apr 2008

lasenka asi odisla ☹ hm,kde je veru jett? a kedy blu bude moct byt online?

lara86
18. apr 2008

netusim,teraz asi place ☹ cez tyzden prichadza domovz prace az vecer,vlastne len vikendy ma volne,teda ak neratam domace prace a tak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre