Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

esci
27. jan 2008

tak co, je tu niekto, kto sa prida, niekto novy? mamicky, snazilky, tehulky, hociktooooo 😉

esci
autor
18. apr 2008

tazko sa jej odchadzalo? ☹

lara86
18. apr 2008

to vies... Kareemko velmi plakal za Oliverom a Davidom

lasenka
18. apr 2008

este som prisla kuk, ale uz vas opustam, babiky moje zlate, idem k muzikovi pred telku, nas drobcek uz spinka, takze mame konecne chvilku pre seba 😅
prajem vam krasny vikendik 😵

lara86
18. apr 2008

aj Tebe,Lasenka

lara86
18. apr 2008

aj Tebe Esci,uz si asi odisla ☹

esci
autor
19. apr 2008

no a uz som tu, ale len na chvilku.
Vcera vecer po torte sme sa Sofi paradne vyblaznili vonku, len my dve, Bellka ostala s unavenym dadom doma. Ked sme sedeli pri bazene a macali si nohy ( je vyhrievany ), tak prijemne proste bolo...vzdy ked sme pri vode, tak sa mi zda, ze nikde nemoze byt krajsie ako prave na tomto mieste. Boli sme tam uz len my dve a vzadu sedel nejaky stary American, telefonoval, Sofinka tam tak vyskala, ale zlaty, nevyzeral nahnevane. Keby doma boli take komunity, mne sa to zda super napad- no ale tiez pravda, ze doma nikto neprenajima, ale vlastni. No iste by sa dalo mat take aj tam,kde su vlastnici bytov, nielen najomnici. Mozno uz aj take komunity su, len nie prave u nas na vychode. Vsetko pokope, co napr. taka mamka na materskej potrebuje-vybehnut s detmi a netrepat sa niekam daleko. Bazen, ihriska, zelen, jazero, pre mamku posilka napr..

zelam vam inak krasny vikend. Lari, uz nebud smutna.

bluebell12sr
19. apr 2008

Ahojte, tak aj my sme uz doma... 😔 odchadzalo sa nam tazko, kedze sme si to tentokrat velmi neuzili kvoli tym zdravotnym povinnostiam... a let, let bol asi jeden z najhorsich ake som doteraz zazila... pomer dospely:dieta bol 1:1, teda v kazdom rade aspon dve, tri decka, od babetiek az po tie starsie... silnejsie turbulencie a zdalo sa, ze niejake babetko zacalo plakat presne ak to druhe prestalo.... pristavanie bolo nekonecne kvoli tej hmle a este k tomu sme na letisku cakali viac ako 5 hodin, kedze lietadlo malo viac ako 3hodinove meskanie... 🙄
....no a moje optimisticke dieta, vo chvili, ked boli tie turbulencie silnejsie a snazili sme sa pristat cen hmlu hustejsiu ako slahackova pena non stop opakovalo: mami, look, the plane is shaking, are we going to crash??? /mami pozri, lietadlo sa trasie, zrutime sa? a potom znova s takym velkym usmevom na tvari ta ista otazka asi 12 krat v priebehu dvoch minut.... 😲 vedla mna sedela taka postarsia anglicanka a verte, ze ked sa to maly opytal asi treti krat, tak si so svojim svetrikom zacala utieraz pot z cela.../a ja s mojou pasminou 😅 /
Chvala Bohu sme sa nezrutili a stastne pristali /to mi uz bolo veselsie, kedze som medzi tym nasucho prehltla dalsie dve tabletky na ukludnenie 😅 /
v londyne nenormalna zima a este stastie ze letisko nie je od nas tak daleko, lebo sme sa snazili dostat sa domov o 6.30 a to je asi ta najnevhodnejsia chvila, kedze su na vsetkcyh londynskych cestach hrozne zapchy.... 🙄
no aj domov sme stasne dorazili....zlozili kufre, zjedli aste tie rizky co nan mamka napiekla /ja som v duchu dakovala Bohu, ze sme stastne doleteli/ lahli na postel a zaspali....
.....a az dnes nam prislo straaaasne luto..... ☹ ☹ ☹ ................

lasenka
20. apr 2008

bluebell - to vazne???? no viem si predstavit, co si prezivala, ach boze, este s malym dietatom... mne sa to tiez stalo, ked som letela z Londyna na dovcu, dokonca sme si uz aj vesty davali na seba, bolo to hrozneeee... spomina na to este Kareemko? 😔

bluebell12sr
20. apr 2008

uz na to aj zabudol..... a ked som sa ho spytala ako sa mu pacilo na SK, tak povedal, ze uz aj zabudol ze tam bol... 😨 ... ale to asi kvoli tomu, ze bol zaneprazdneny otvaranim novych Ben10 hraciek co ho doma cakali... 😉
je tu tak chladno, zajtra uz do skoly a ja do prace.... 😔 ani sa mi nechce verit, ako rychlo to zbehlo... ☹

bluebell12sr
22. apr 2008

no nechce sa mi verit, ze tu nikto nepisete!!! ☹ esci, kde si??? lara? luci? lasenka????? 😕
mimochodom, dnes som prisla do skoly a par mamiciek ku mne pribehlo, ze ako sme sa mali na dovolenke, ci sa mi tam pacilo, a ci nebolo velmi horuco.... tak som na nich vyvalovala oci 😕 , ze o com to oni rozpravaju, povedala som, ze bolo celkom ok, a horuco nie velmi, ved je len april, a oni, ze ci sme boli po prvy krat...a tak mi nedalo a spytala som sa ze kde, a jedna z mamiciek, no predsa v Afrike... 😲 . tak som jej pekne povedala, ze mi sme v Afrike neboli ale len na slovensku a ona na to, ze moj maly nezbeda vcera kazdemu povedal, ze bol na dovolenke v Afrike... 😅 a ked som si ho zavolala, preco hovori ze bol v Afrike, ked sme boli na Slovensku, tak jeho odpoved znela: ze aj tak nikto nevie kde je SLovensko... 😕 😕 😕 ... to je ale pripad....

lara86
22. apr 2008

Blu,poslala som Ti fotky 🙂 ...no mala si neprijemny let,ale ked si to tak vtipne napisala... 😅
Esci,to sa tak dobre cita...,u nas prsi,zajtra bude priehlbinka pred vchodom naplnena vodou,a Oliver mi ako na potvoru stihne do nej vbehnut,to mame namiesto bazena 😀

bluebell12sr
22. apr 2008

lara dostala som, pridas nejake aj ty do albumu? ja som chcela aj jednu s Davidkom, ale na to si musim asi vyziadat povolenie, tak som sa radsej neopovazila.. 😅 , ale ak to nahodou schvali, tak mi daj vediet a jednu pridam... 😵

esci
autor
22. apr 2008

ahojte, blue, krasne fotky si pridala, az mi srdce stislo, lebo viem, ze ti muselo byt smutno z odchodu-ked obe byvame daleko od tych blizkych. Ale ci to vy ste neboli na Slovensku ,ale v Afrike, ach jaaaaj 😀

bluebell12sr
22. apr 2008

esci, no predstav si to.... napadlo by ta take nieco??? a to iste povedal aj svojej opatrovatelke.... 😀 😀 😀 ale ved raz dufam pojdeme... 😉 a mozno aj coskoro...

esci
autor
22. apr 2008

vazne sa chystate? No deti maju velku fantaziu, mna to neprekvapuje, len fakt si treba tie hlasky a zabavne story zapisovat, potom bude na stare kolena sranda. 🙂
ale ti to zbehlo v SV, ze?

lara86
23. apr 2008

Blu,ked som vecer pisala,Tvoj prispevok o Afrike 😀 tam este nebol.
Skusim Ti vybavit to povolenie 😀

lara86
24. apr 2008

...Esci,hod nejaku hlasku 😅 my este ziadne nemame,a toho starsieho si uz nepamätam 😉

jett
24. apr 2008

ajojte 🙂 ......veeru, už sa teším aj ja na hlášky 😀 to bude zábava 😀

lara86
24. apr 2008

ahoj Jett 🙂
Blu,embargo na Daviho fotky stale trva 😀

bluebell12sr
24. apr 2008

lara, skoda, ja som tak tajne dufala, ze sa na to nejako povznesie... 😉 .... ale respektujeme to /aj ked s nevolou, tak by sme sa chceli pochvalit... 😎 /
dnes sme nemali skolu, lebo ucitelia strajkovali.... u vas nie?

lara86
25. apr 2008

nie,nie 🙂 ,ale deti boli v kine,v pondelok budu mat mozno volno,ved vies,druhe sviatky 😉
...a tie fotky? ☹

bluebell12sr
26. apr 2008

ahojte, hlasime tu krasne slnecno a ideme do parku....
esci... napisem ti email.....

bluebell12sr
26. apr 2008

... a este ked sme pri tch hlaskach.... sli sme do supermarketu na nakup a tak som na nho len tak navliekla teplacky a tricko, ved to nie je daleko a maly vyhlasil, ze takto obleceny on veru nikde nejde, lebo v teplackach sa chodi len po dome a on chce 'normalne' rifle, lebo inac sa z neho bude kazdy smiat.... 😨/ po kom to dieta asi je.../

bluebell12sr
27. apr 2008

jeeeej, uz si tu pisem len ja sama sebe... mat to ako dennik... 😀
inac, dnes sme strihali vlasky, a zajtra ocakavam ze k nam pride socialka...maly tak vrieskal, ze susedia si asi museli mysliet ze to dieta je tyrane 😕 .... ale vysledok je super... vyzera... krasne... 😀 😀 😀

lara86
27. apr 2008

aj my sme strihali vlasky,ale dalej ako po ofinu sme sa nedostali.Oli vykrikoval-staci,uz staci 😲 ,je trochu na krivo,ale ved dame ciapku 😀

jett
28. apr 2008

Ajojte 🙂

..tak ja som tu mala cez víkend drahého... a zase je fuč ☹
... Sandrika je už skoro zdravá, uvidím, či nás už konečne zaočkuje a potom zas a potom.... Snina 😀 ... jooj, ale sa to predlžuje stále 😖

lara86
28. apr 2008

Jetta ,a chce sa Ti stahovat?Take krasne mesto hmm...

lara86
28. apr 2008

zase sa mi poplietli pismenka,malo tam byt Jett 😀

kristina011
28. apr 2008

ahoj babenky. nemam času vam ani napisat, je to drina s troma chlapmi. mame sa dobre. boli sme trochu viac v nemocke,lebo sme prenasali a malý bral ATB. sme všetci zdraví a šťastní. idem hodiť fotečky.pa:-D 😀 😀

lara86
28. apr 2008

Kristina,no konecne,krasne fotky si pridala.Co bolo malemu,ze musel brat ATB?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre