Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

esci
27. jan 2008

tak co, je tu niekto, kto sa prida, niekto novy? mamicky, snazilky, tehulky, hociktooooo 😉

duna7
28. apr 2008

ahoj

duna7
28. apr 2008

dnes sme boli u kadernicky max je ostrihany

lara86
28. apr 2008

Ahoj Duna,a kde mas fotku?Plakal,ked mu strihala vlasky? 😲

duna7
28. apr 2008

fotky su este v mobile

lara86
28. apr 2008

Poslala som Ti IP

duna7
28. apr 2008

vobec neplakal len pozeral ako vzplaseny

duna7
28. apr 2008

to je co ip

lara86
28. apr 2008

My sme uz 2x odisli,tak srdcervuco plakal,ze som ho nedala ostrihat 😲

duna7
28. apr 2008

uz viem co je ip ...

lara86
28. apr 2008

fajn 😀

duna7
28. apr 2008

😀 😀

bluebell12sr
28. apr 2008

ahojte
kristina, krasne fotky!!!! ahoj duna 🙂
lara, ty asi olivera tak skoro neostrihas... 😀 😀 😀

jett
29. apr 2008

Ajojte 😀
Lara, ale ja sa nejdem do SV sťahovať, iba tam strávim čas niejaký, ale trvalý pobyt budem mať tu 😀 A starému ( 😀 😀 ) som povedala, že si ho zoberiem, keď tu postaví domček 😀 , neverím, že sa mu to podarí, ale čo už... Asi budem pendlovať SV-PN ako on do konca života 😒 😅

lara86
29. apr 2008

Jett,uprimne by som sa Ti cudovala,SV je pekna,ale s Piestanmi sa porovnat neda,pendlovat mozno nebudes musiet,mala bude rast a dozadovat sa ocka viac,a co ocko neurobi pre malu princeznu 😉 hadam aj postavi domcek V PN .Takze si si ho este nevzala,tak nech neotala,aby si sa nerozmyslela 😀

lara86
29. apr 2008

Blu bola pri nasom poslednom pokuse ostrihat Olivera 😀
Duna,pridaj nejake foto 😉

bluebell12sr
30. apr 2008

lara, krasne fotky, vyzeras super.... 😵

jett
1. máj 2008

Dobré ránko kočky 😉 😀
Idem vám "behať" po albumčekoch... 🙂
Lara-no my sme neni zobratí, si nevieme predstaviť, ako prídu hostia na svatbu, asi ju urobíme na strednom slovensku, aby sa nikto neurážal 😅 . Najskôr sme sa nevedeli dohodnúť - každý sme chceli doma a teraz už ani netreba...možno nakoniec skončíme len na úrade, kto vie 😅

...ale krásne to bude keď bude mať Sandrika 3rôčky a bude aj ona nevesta 😵 😵 😵 😵

bluebell12sr
1. máj 2008

ahojte, my sme sa dnes zobudili v blbej nalade, maly namiesto good morning mami, zacal plakat, ze chce ist do slovlakie /presne tak to vola/ za davidkom. a potom mi este povedal: ja nelubim teba ty ist prec, babka prist mia zobrie do slovlakie...a potom 15 minut vykrikoval babka irena kde si ja tu som... ☹ ☹ ☹ teraz spasal plny pohar zmrzily a zacal kricat, ze ujo petko ma viac zmrzliny a one nema nic... 😔 ....ach jaj.... a to este ani nie je v puberte.... 🙄

jett
2. máj 2008

Dobré ránko 😵
blue, no to je blbé, že to tak malý vníma 😒

lara86
2. máj 2008

Blu ☹
Jett,svadba by mala byt v mieste nevesty,nie?Nuz ale vychod je vychod.Brat so svagrinkou chceli mat len sobas a obed,a nakoniec mali"len 80 ludi 😀
...predstava Sandriky v bielych satockach... 🙂

jett
5. máj 2008

Ajojte bab, to tu nikto od 2. maja nebol? 😲

Lara, veď ja mu to hovorím, ako píšeš, ale on tvrdí že nie 😒 😠 Ale aj tak bude po mojom 😝 😀

Dnes tu bude pršať, fuuuj 😖

bluebell12sr
5. máj 2008

prsat???? u nas hlasime teplo slnecno asi 23 stupnov.... vsetky deti su momentalne v zahrade a strazi ich sused 😀 ... a ja zehlim.../-zehlila by som, keby som sa tu nezastavila... 🙄 / padam... pa 😵

jett
6. máj 2008

blue, návšteve sa musíš tešiť 😀 😀 😀

lara86
6. máj 2008

Ahojte 🙂
dnes sme si boli pre recept na vakcinu proti pneumokokom,v piatok sa pôjdeme zaockovat.
Vy ste uz boli,ci sa len chystate?

lara86
6. máj 2008

jeeej Blu,Ty mas nove fotky,a kto je Natko?

lasenka
8. máj 2008

ahojteee 🙂
dnes mame vsetci volno, no ja sa chystam sadnut ku kniham, o mesiac mam tie nestastne statnice, tak uz to len nejako vydrzim, nie?
prajem vam krasny den 😉

bluebell12sr
8. máj 2008

ahojte, mali sme dnes v skole predstavenie, bolo to super, maly bol taky zlaty, no na spapanie... 😵 dokonca vedel vsetky svoje 'lines' bez jedinej chybicky.... pridala som fotky 😀

lara86
11. máj 2008

Blu,krasne fotky si pridala,Kareemko je sikulka, ja uz sa tesim na skôlkarske vystupenia 🙂
Vcera sme boli na Miľa pre mamu,boli ste niekto?

lucinka21
12. máj 2008

Ahojky baby, tak zas po dlhšom čase 😉 Blu - peknučké foto... aj tie ked ste boli doma-obidve aj Lara86 tam vyzerate také mladé, vobec by som nepovedala ze mate uz také velké deturence 😵

Na "Mila pre mamu" sme neboli, naša malinka bola akasi nesvoja, nechce sa jej vonku spinkat, skoro všetky deti radi vonku spia v kočiaroch na vzduchu... len my sme akási výnimka 😅

lara86
12. máj 2008

dakujem Lucinka 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre