Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

esci
27. jan 2008

tak co, je tu niekto, kto sa prida, niekto novy? mamicky, snazilky, tehulky, hociktooooo 😉

padriana
12. aug 2009

Aj ja sa pripájam ku gratuláciam, asi som to doplietla a otvorila kvôli tomu novú tému

zuzana17
12. aug 2009

Ahojte 😉
Ďakujem Vám pekne 😀 , ste mzlaté 😉

zuzana17
12. aug 2009

zlaté 😀 😀 😀

lara86
12. aug 2009

Adi akú a kde? 😀

Zuzi 😀 ,že ty máš Miška pri sebe,keď píšeš?

zuzana17
13. aug 2009

Renáta to hej mám 😀 , on mi pomáha 😎 😀 😀 😀

padriana
17. aug 2009

Ahojte, tak konečne máme už fotky od FiľaKOVského v MC si ich môžete vyzdvihnúť celý týždeň som tu.
Zároveň pozývame rodiny s deťmi na zábavno-športové popoludnie 22.8.09 od 15:30 v areáli AJC pri futbalovom štadióne spojené s opekačkou. Súťaže prichystajú mladí z Informačného centra mladých. dúfam, že nám vyjde konečne počasie. Tešíme sa

lara86
21. aug 2009

Ahojte 🙂
Jani,všetko naj k meninám 🙂
Adi,ďakujem za fotky 😵 ,zajtra má prísť sestra,tak asi neprídeme,možno nabudúce 😉
Zuzi, aj vy ostatné baby, pôjdete? 😉

zuzana17
22. aug 2009

Ahojte 😉
My sme neboli na opekačke, možno niekedy inokedy 😉
Adi ako bolo? Počasie bolo super 😎

padriana
22. aug 2009

Ahojte, tiež som odbehla zo zberu zemiakov a strašne sa mi nechcelo, ale bolo dobre, uvidite na fotkách 😎
Ešte aby som nezabudla v piatok 28.8.09 od 7.h je odber krvi v Červenom kríži, prídťe, nech aj takto sa mamičky spoja pre dobrú vec

zuzana17
23. aug 2009

Aďa chcem sa opýtať, netreba priniesť zdravotnú kartu na odber?

padriana
23. aug 2009

prvodarcovia áno-bolo by dobré, ostatní nemusia. Zajtra si ešte povieme bližšie o tom 😉

lara86
27. aug 2009

..boli ste darovať krv?

zuzana17
27. aug 2009

Lara zajtra 🙂

lara86
28. aug 2009

....až teraz som si všimla dátum 😀 .Tak ešte raz ,boli ste darovať krv?

zuzana17
29. aug 2009

áno 😉

lara86
31. aug 2009

...ešte že výrečnosť Ti zostala 😀

padriana
1. sep 2009

lara- prišli ti fotky? posielala som ti ich mailom
a ešte som si spomenula, čo som ti chcela povedať: sme pozvaní na ihrisko k Marcinekovým, takže by sme sa mohli spojiť, kto by mal záujem. Je to pri ich predajni domácich potrieb pri žel. stanici.

lara86
1. sep 2009

Áno Adi,už som Ti písala,došli ďakujem 🙂
Možno na budúci týždeň.Štvrtok odchádza sestra do Londýna,pôvodne mala ísť v piatok,ale tiež mala letenku od Skyeurope,tak smola.Ešte že mala čas a možnosť si kúpiť letenku,a neostala niekde visieť na letisku. 😒

padriana
8. sep 2009

Mamičky prídťe na bezlplatnú lekciu predškolského hudobného programu Yamaha Class s deťmi vhodné od 4.mesiacov.V MC Anjelik 10.9.2009 o 10h. Lektorka PaedDr. L. Demčáková z Prešova. Je to fakt super, príďte sa presvedčiť ako sú vaše deti hudobne nadané. Je to jedinečná šanca pre Vás a vaše detičky.

padriana
14. sep 2009

Ahojte mamičky je tu nová pozvánka MC Anjelik:
21.9.2009 o 10h. beseda prvej pomoci s praktickými ukážkami oživovania
25.-26.9.2009 burza detského, tehotenského oblečenia, hračiek, športových a iných potrieb ak chcete nakúpiť alebo predať svoje už nepotrebné veci.
bližšie info www.mcanjelik.estranky.sk

lara86
14. sep 2009

Ahojte 🙂
Ja som už svoje veci posunula ďalej,ale super nápad najmä s burzou tehotenského oblečenia. 😉

lara86
7. okt 2009

Ahojte 🙂
Dnes sa môjmu bratovi narodil chlapček-Alexander 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bluebell12sr
7. okt 2009

huraaaaaaaaaaaaaaaaaa...... ale ja nam smutno, ze nie sme pri vas.............. posli mi fotky rychlo......s malym cakame

padriana
7. okt 2009

gratulujeme a želáme mamičke aj maličkému všetko naj naj

j1110
7. okt 2009

gratulujeme 😅

lara86
8. okt 2009

Ďakujeme 😵
Fotky som poslala 🙂

zuzana17
9. okt 2009

aj ja srdečne gratulujem 🙂

padriana
14. okt 2009

Zimné dlhé večery sú rýchle predodvermi a ak si ich chcete krátiť v príjemnom prostredí pri ešte príjemnejšej tvorivej práci, príďte každý prvý pondelok v mesiaci o 17h-19. v MC Anjelik. Pri vínku si budeme vlastnoručne vyrábať gélové sviečky, servítkovou technikou obrázky a iné dekorované predmety, sádrové odliatky svietnikov, sošiek a pod. podľa aktuálneho obdobia.
Poplatok za materiál je 2€. Ak máte záujem zúčastniť sa, prihláste telefonicky, aby sme prichystali aj pre vás materiál na t.č.0908 464 616

Komu nevyhovujú popoludňajšie hodiny, tieto tvorivé dielne budeme realizovať aj počas herne MC Anjelik v dopoludňajších hodinách - v prvé pondelky v mesiaci od 10.hod.

padriana
19. okt 2009

23.10.2009 o 10h. sa popri herni aj trochu občerstvíme a pochutnáme si na výrobkoch Tupperware. Rýchlo a jednoducho variť, či niečo kuchtiť je pre ženy - mamičky popri deťúrencoch dôležité. Tak sa príďte presvedčiť.

luboscopak
30. okt 2009

SKAFOCEFALIE...viete o čom to je...?....já už áno....ahoj všetkým a zvlášť tebe Lasenko...blahoželám

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre