Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

esci
27. jan 2008

tak co, je tu niekto, kto sa prida, niekto novy? mamicky, snazilky, tehulky, hociktooooo 😉

lucinka21
13. máj 2008

😉

bluebell12sr
13. máj 2008

ahojte, my sme par dni nemali internet. vsetko je pozehlene, byt vypratany, knihy a casopisy docitane.... no tolko casu som uz dlho nemala... co sme to vlatne pred tym internetom doma robili???? 😀 😀

lasenka
14. máj 2008

ahojte 😉
bluebell - preco ste nemali internet? ja by som bez neho uz asi nemohla fungovat, tiez nechapem, ako som fungovala pred tym, ako sme si ho zaviedli 😅
inac - uz sa ucim na tie porazene statnice, tak mi drzte palceeeee

Esci - ty sa kde tulas? ako sa mas?

pozdravujem vsetky 😉

smejo35
14. máj 2008

čau Mati, to som ja

lasenka
14. máj 2008

ahoooj 😉 vitam ta v nasej teme 🙂

smejo35
14. máj 2008

jaj, uz som v obraze, dakujem
😉

lasenka
14. máj 2008

dufam, ze tu budes prispievat castejsie ako ja, ja sa hanbiiiiim 😔

bluebell12sr
14. máj 2008

ahojteeee, no lasenka, drzim palce na tu skusku... 🙂
inac, ten internet aj tak kazdy den nestiham.... a ten vypadok mi celkom dobre padol.....
ahoj smejo 😀

lara86
15. máj 2008

ahojte 🙂
Duna,si tam? 😉

bluebell12sr
15. máj 2008

ahoj lara, dostala som, su krasne... 😵

lara86
16. máj 2008

blu,pride dalsia várka 😀
lasenka,ved sa uz tolko neuc 😉 drzim palce 😉
smejo 🙂
luci,ako to zvladas? 🙂 doma malinka spinka?ked uz nechce von v kociku,ja som mala opacny problem 😀
...asi sa malokto nachodil po vonku s kocikom,ako ja 😀

lucinka21
17. máj 2008

Ahojky babiky...
Lara - no snažíme sa ju naučit na kočiar, lebo v takom slniečkovom počasí ja vážne neviem sediet doma 😀 snád sa podarí... pomaličky sa to zlepšuje. Zvládame to celkom dobre, začiatky boli tažké ale to asi každý to mal také, že? Akurát sa nám nechce ísť naspat do UK ☹
Blu - kedy ste prvý krát leteli s Kareemkom? Ja mam aj trošku strach íst s takým 2mesačným drobcom do lietadla...

lara86
17. máj 2008

Luci,Kareemko mal tusim 9mesiacov.
...ako to poriesis s ockovanim?

bluebell12sr
17. máj 2008

luci, neboj, ako spomenula lara, prvy krat sme leteli ked mal necelych 9 mesiacov... ale odvtedy lietavame aj dvakrat do roka.... a vzdy je lietadlo plne deturencov od 0 do 15 rokov 😀 😀 😀 ...
ak ju kojis, nebudes mat problem, len jej daj mliecko hned ako lietadlo zacne stupat a potom pristavat. vtedy sa v uskach tvori taky neprijemny tlak a vsetky deturence v lietadle zacinaju ako na povel plakat 😅 kedy vlastne prilietate? taka skoda ze nie do londyna... 😔

lasenka
18. máj 2008

ahojte 😉
lara - ucim sa len pocas vikendov, lebo cez tyzden nemam cas a ani chut!!! no dnes na to kaslem, ideme vonku 😵

luci - tvoja malicka nechce spinkat vonku? moj maly zase len vonku spal, niekedy aj 4-5 hodin, len som chodila pozerat, ci zije 😕 a kde sa jej dobre spinka?

lara86
18. máj 2008

Lasenka,nevies nahodou,ci nema byt teraz niekedy letecky den?

lucinka21
18. máj 2008

Ahojte, Blu - ešte neviem kedy presne, letenky este nemame kupene, práve kvoli tomu očkovaniu , ako hovorila lara, ideme teraz ked bude mat 10týždnov - bolo nam povedané že može ju dostat v 10t až 13tyždni, a potom uvidíme, asi až na pol roka, nie som si istá, ešte nás čaká kontrola u ortopeda... no je toho dost.. tiež rozmyšlam ze ju dáme aj proti pneumokokom... Malinkú ešte kojim, aj ked som to už už chcela vzdat, ked som ti spominala , napokon sa to upravilo, tak som rada že sme to vydržali 😉
lasenka- naša Terezka Anabell najradšej spinká pri tatinovi alebo pri maminke, s nami na posteli musí cítit že je niekto pri nej, stále ju drzím za ručku kým nezaspí, alebo stačí že ležím s nou a citi moj dych... ked je v kočiari-tak sa to samozrejme nedá, ale už za posledný týžden sme s nou boli každy den na prechádzke tak vydržala hodinku, aj dve.. 😵 😵 robíme pokroky 😉

bluebell12sr
21. máj 2008

ahojte, nepisete, nepisete.... 😒
maly dnes prisiel zo skoly s takou 'natrepanou' hlavickou, ze som skoro odpadla.... 😖
bolo obdobie, ked mi oparovatelka denne odovzdavala listy zo skoly od School Nurse, ze spadol, udrel si hlavicku, poskrabal kolienko atd..... a potom to trochu utichlo.... uz som si myslela, ze dieta aj prestalo chodit na prestavky, alebo co, az dodnes....ani list od School Nurse mi nebolo treba, len co som ho zahliadla, zmrklo na mna cervene celicko velkosti peste 😨 .... vraj sa zosmykol z lavicky.... 😕
ale ja ho zbijnika poznam, viem zo on sa nikdy nehra s detmi z ich triedy ale sustavne beha za druhakmi a tretiakmi 🙄 🙄 🙄 ..... ach jaj...

lara86
22. máj 2008

ja som taka chora,Oliver ako keby citil,ze nieco nie je v poriadku, tak sa v noci sa zobudil aspon 10x 😝
Blu,kup mu prilbu,vies taku ako maju hokejisti 😀
Luci,ja este stale dojcim 😉

bluebell12sr
23. máj 2008

lara, oni musia do skoly v uniformach... a prilbu by asi neodovolili 😀 😀 😀
haloooooooooo chodi tu este niekto??? 😲

lasenka
25. máj 2008

ahojte 😉
blue - ja tu pridem len sem-tam nakuknut, no nemam sa s cim chvalit, lebo sa ucim...
od zajtra som doma 2 tyzdne kvoli uceniu, tak uz len vydrzat 😒

bluebell12sr
26. máj 2008

lasenka, drzime palce 😵 😵

lasenka
27. máj 2008

blue - vdaka, budem to naozaj potrebovat...
myslim na vsetko mozne, len nie na ucenie 😔

bluebell12sr
27. máj 2008

kedy mas vlastne datum? nech na teba intenzivne vsetky myslime 😵

lasenka
28. máj 2008

blue - presne 12. juna 😉 odpisala som ti IP

bluebell12sr
28. máj 2008

ok, 12 vsetci drzime palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

duna7
28. máj 2008

ahoj lara

lara86
29. máj 2008

ahojte 🙂
Duna,co tak ponocujes 😉
Blu,vcera sme boli pozerat nejaky kufor 😎
Lasenka,drzim palce 🙂

bluebell12sr
29. máj 2008

lara, mne sa snivalo, ze uz prileteli a ja som zabudla ist na letisko.... zobudila som sa taka zmetena, ze som ani nevedela, ci vobec na to letisku utekat hned, ci ist do prace 😀

lara86
30. máj 2008

😅 😅 😅
David bude mat v aug. narodeniny,pytala som sa ho co chce-dalsiu letenku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre