Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

esci
27. jan 2008

tak co, je tu niekto, kto sa prida, niekto novy? mamicky, snazilky, tehulky, hociktooooo 😉

padriana
21. mar 2009

ahoj, Ano poznam Adu H., presne je to ona. prečo?

padriana
21. mar 2009

Baby, chceme začať brušné tance pre tehuľky v Anjeliku, bol by záujem?

laluchova
21. mar 2009

len tak sme rodina z mužovej strany, jej manžel a môj manžel sú bratranci, tak ja len či tu nieje že by sme si pokeali...nevieš???my bývame na západnom Slovensku...tak aspoň takto

jett
21. mar 2009

ahojte 🙂

adriana, pekné fotky z MC, ak budem stíhať v pondelok prídem s maličkou 😵

padriana
21. mar 2009

aha, tak to neviem, ci je tu, ale asi nie. ja som sem zavitala len včera. dakujem, trochu som sa potrapila s fotkami. tak sa na Vas tešíme v pondelok 🙂

lara86
21. mar 2009

Ahojte,
pekné fotky Adi.
Brušné tance?Zaujímavé,ja síce poznám len jednu tehuľku,ale opýtam sa 🙂
Jett 🙂

laluchova
21. mar 2009

😀 oki tak ak by si ich stretla že pozdravuje MIki a žaneta a Tamrka Harkotovci 😀

bluebell12sr
22. mar 2009

Ahojte baby, my tu dnes oslavujeme Den Matiek, neviem ci aj na Sk, tak vam prajeme Happy Mothers Day!!!!!! 😵 😵 😵
bola som smalym rano nakupit v supermarkete, a samozrejme sa to nezaobislo bez toho, aby sa mu podarilo ma poriadne zahanbit...ako si tak vykracoval, zrazu ukazal na jednu pani, a dost hlasno/on hovori najhlasnejsie prave vtedy ked nema/ povedal: 'mami, preco ma ta pani taky velky nos a taku smutnu tvar?'potom si prilozil k nosu uhorku a pokracoval : 'pozri mami, je taka smutna preto ze vyzera kao pinocchio?' no......keby bola v supermarkete jama, tak sa do nej asi zahrabem.... 😅 tak som mu posepla, nech bude ticho, ze vsetci ludia su odlisni...a rychlo sme sa pakovali od uhoriek a paradajok..... no to bol ale trapas.... 🙄

lara86
23. mar 2009

....po kom to dieťa je? 😀
Deň matiek sa u nás oslavuje prvú májovú nedeľu. 🙂

regsil
23. mar 2009

Ahojte všetky, dlho som tu nebola, tak som mala čo čítať, ste sa rozpísali.

yravas - tá tortička bola fantastickáááááá, úžasný nápad, to si si sama vymyslela? Fakt originálne a chutnučko urobené.

padriana - som rada, že si sa ozvala, ja som sa už skôr informovala na vaše MC, lasenka mi aj číslo na teba dala, ale akosi nebol čas zavolať. Chcem sa spýtať, ja mám päťmesačného chlapčeka a neviem, či u vás aj pre takýchto drobcov niečo pripravujete, alebo či mám počkať, kým trochu vyrastie. Inak nejaké to cvičenie by možno prijali aj mamičky, nielen tehulky, lebo čo ja viem, všetky takéto aktivity sú v Snine v dosť neskorých hodinách a mamičky s malými babatkami sa ich už nemôžu zúčastniť, teda aspoň mne to vo večerných hodinách nevyhovuje. Nejaký aerobic v dobrom čase by iste nejednej z nás neuškodil, najmä teraz pred letom 😎, čo poviete?

jett
23. mar 2009

blue 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa pobavila na tom keď to dnes lara rozprávala v MC 😀 😀 😀 😀

no vám poviem, po tom seknutí krížov som sa bohvieako necítila, ale miláčik ma pomasíroval pred chvíľkou a už mi je lepšie 😵 😵 Odteraz už sandrika na šmykľavku nechodí 😝

lara86
23. mar 2009

Jett,určite sa Ťa bude pýtať 😀

padriana
23. mar 2009

lara opäť dnes ďakujem za dnešný pekný dník regsil: zdravím ťa, aj som rada, že si sa ozvala. ja mam tiež 8 mesačného chlapčeka a v minulosti sa mamičky stretávali aj s takými bábätkami, len boli v iný deň len pre nich. Nakoľko by si navzájom trochu vadili - tie staršie detičky, ktoré už behajú hore-dole a batoľatá, ktoré len začínajú chodiť. Pre tie bábätká pripravujeme znakovú reč- dosť zaujímavé, sama chcem vyskúšať, či malého naučím podľa znakov sa dorozumievať, kým sa naučí rozprávať. Aj cvičenia sme mávali pre mamičky - nie tehuľky, ale momentálne sa nám cvičiteľka premiestnila do inej organizácie. Ale nie je problém ak by bol záujem, či už nenáročné cviky E.Šipeky, alebo aj Monika Kurillova sľúbila aktivitky pre mamičky. Stačí sa dohodnúť a ja som ZA- za všetky pripomienky. samozrejme by to bolo cvičenie s možnosťou prísť s deťmi a netrebalo ich nikde "Odkladať" takže Hor sa s návrhami. 🙂

lara86
23. mar 2009

Regsil,najlepšie bude ak sa sama prídeš pozrieť.Už som tu raz spomínala,že ČK máme celkom ďaleko,kôli tomu som vytiahla už odložený kočík,a neľutujem. 😉
Adi,tešíme sa na piatok 🙂

padriana
23. mar 2009

Jett: to mi je ľúto, dúfam, že ťa to neodradilo prísť ešte do MC, kvôli tej šmýkľavke a následne krížom 🙂 . V tej celej eufórii príjemnej atmosfére som ti zabudla dať kufrík pre mamičky, tak som ti ho poslala po Renátke- zajtra ho máš v škôlke. 😉
lara: aj ja sa naozaj teším na piatok a ďakujem za odhodlanie aj napriek dlhej trase vytiahnúť kočík 😎 . Nesmierne si to vážim. Naozaj niečo vymyslím a prichystám aj pre Vladku 🙂 Ďakujem, že som Vás všetky stretla

padriana
23. mar 2009

blu: my sa chystáme na veľkú akciu ku Dňu matiek 9.5.09 ako minulý rok - prejsť Míľu pre mamy po námestí Sniny za doprovodu kultúrneho programu. to bude sprevádzané zbierkou, kde si budete môcť zakúpiť magnetku s usmievavým slniečkom a nápisom: ďakujem, že si mama. Výnosom bude podporené naše MC Anjelik. Taktieť v mesiaci máj môžete nás podporiť darcovskou sms-kou na číslo 877. ZA čO VáM VOPRED VEľMI VEľMI DAKUJEME 🙂

regsil
24. mar 2009

padriana - keď sa bude organizovať niečo pre menšie detičky, určite daj vedieť. Či už tá znaková reč alebo niečo iné, kde sa stretnú mamičky takýchto drobcov a aj babatká sa "okukajú". A to cvičenie s Monikou by bolo super, ale ako na to? 😕 Inak tá Míľa pre mamy, je super akcia, tohto roku sa iste zúčastníme, už sa teším. Aj SMS v máji pošleme, takéto aktivity sa cenia.

jett
24. mar 2009

adi, nieee 😀 ja prídem určite, veď, vždy ma bude mať kto vymasírovať 😀 😀 a ďakujem za kufrík. Jeden taký máme doma z pôrodnice - naj sandrikina hračka. môže si čítať aj tu 😵 😵

padriana
24. mar 2009

regsil: dakujem za záujem, aspoň niekto si to cení. naozaj to človeka povzbudí a posunie človeka ďalej, že aj kvôli jednej to má zmysel robiť niečo pre mamičky s deťmi.Lebo si myslím, že navonok vidno iba výsledok, ale čo je zatým, to už poznám len ja, koľko energie a úsilia vynaloženého. ak bude niečo, určite sa ozvem. Koncom apríla plánujeme rozbehnúť masáže kojencov a 20.4 bude 3. diskusia k pilotnému projektu- Akadémii praktického rodičovstva, na základe kt. sa urobia skryptá pre výchovu detí z praxe. Vychovávať detí, nás nikto neučí, a pritom je to dosť dôležitá úloha rodičov. 🙂
🙂 zase som sa rozpísala, majte trpezlivosť so mnou- musím dobehnúť, čo som zmeškala 🙂
krásny upršaný dník prajem všetkým
jett: nemáš za čo- rado sa stalo 😉

lasenka
25. mar 2009

dobre ranko 🙂
nooo ale nam dnes kraaasne nasnezilo, vsak? 😕 no vikend ma byt vraj jarny, tak sa tesim 😵 od pondelka uz ostavam doma, tak vas pridem niekedy pozriet do Anjelika 😉
Adi, robi sa nieco v nejaky den s tymi starsimi? maleho by som vzala so sebou, nech si aj on uzije matersku 😅

jett
25. mar 2009

hrozné počasie tu je baby 🙄 ja som z toho už hotováááá. som zvedavá, ako odrazu príde tých sľubovaných 14°C na sobotu 😕 😕 😕

jett
26. mar 2009

........aktualizujem 😀 😀

yravas
26. mar 2009

tak to máš pravdu, jett .... dnes je poriadna zima ☹ ....... brrrŕŕŕŕ 😕

bluebell12sr
27. mar 2009

Ahojte, lasenka, uz si na materskej???? 😵 ...a nasnezilo vam???? woooow, tu nam kvitne zlaty dazd.... 😵 😵 😵
znama je tiez tehotna, dalsia porodila, susedka mala babo pred par tyzdnami.... taky velky baby boom.... no keby to bola nejaka viroza aj sa zlaknem, ze sa na mna nalepi 😀 😀 😀

lara86
27. mar 2009

Něco k zamyšlení:
První dva roky jeho života učíte své dítě chodit a mluvit. Pak strávíte dalších šestnáct let tím, že jim říkáte ať si sednou a mlčí.
Vnoučata jsou Boží odměnou za to, že jste nezamordovali své vlastní děti.
Matky „puberťáků“ ví, proč některá zvířata pojídají své mladé. 😀 😀 😀

lasenka
28. mar 2009

bluebellka - nie, este nie som 😅 ale v piatok som bola v robotke posledny-krat, rozlucila som sa svojimi ziakmi (mam deviatakov), tak to bol dost smutny den, zrazu sa mi nechcelo odist 😢 teraz som doma na dovolenke a 14.4. idem na na oficialnu MD 😉 a vies ze s tym baby boomom mas pravdu? tiez sa mi zda, ze nas je teraz dost 😅
blue - a nechces, aby sa nalepilo??? 😉

lara - kraaasne zamyslenia, a to prve nema chybu 😀

dnes sa ukazuje slniecko, len ten vietor stale fuka ako divy 😒

lasenka
28. mar 2009

Veronika a Michal sú obaja pacienti na psychiatrii.
Jedného dňa sa prechádzajú okolo bazénu a vtom Michal náhle skočí
do
vody. Potopí sa ako kameň a nevypláva. Veronika okamžite skočí za
ním,
aby ho zachránila.
Ponorí sa na dno a vytiahne Michala von. Keď sa o tomto hrdinskom čine
dozvie riaditež ústavu, okamžite dá príkaz prepusti Veroniku z
psychiatrie, pretože uznal, že je duševne úplne stabilná a
príčetná.
Tak ide teda k nej, aby jej oznámil tú novinu:
"Veronika, mám jednu dobrú a jednu zlú správu. Najprv dobrá správa -
môžeš opustiť ústav, pretože si bola schopná zachrániť inému
pacientovi život.Myslím teda, že si opäť mentálne v poriadku. Zlá
správa je, že sa Michal, ktorého si zachránila, sa krátko nato obesil
v
kúpeľni na opasku z nohavíc jeho obleku. Je mi to ľúto, je mŕtvy.
Veronika sa na neho krátko pozrie a prehlási:
"On nespáchal samovraždu, ja som ho tam zavesila, aby uschol."

😅

lara86
28. mar 2009

Ahojte 🙂
Adi,Lasenka blahoželám vám k vášmu dnešnému sviatku 😵

padriana
28. mar 2009

ĎAKUJEM PEKNE, ale som už trochu dlhšie mimo 😎

lasenka
29. mar 2009

lara - dakujem, si mila, ze si si spomenula 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre