Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

esci
27. jan 2008

tak co, je tu niekto, kto sa prida, niekto novy? mamicky, snazilky, tehulky, hociktooooo 😉

yravas
10. mar 2009

a ty si ma nespoznala podľa mena???? 😕 (nick odzadu) 😀

lara86
10. mar 2009

...to ma ani nenapadlo 😀

lara86
10. mar 2009

dnes sa boli chalani strihať,ten menší pri strihaní zaspal 😅

lasenka
11. mar 2009

ahojte 😉
lara - 😀 tak nam by sa to pri strihani nikdy nemohlo stat, nas prave naopak bol vzdy v strehu, len co zacul strojcek 😉 vo vasom MC to mate tiez krasne 🙂

regsil - prave vcera som bola s Adou, co ma na starosti Anjelik..kazdy piatok maju rano mamicky s detmi kurz Hopsave zajaciky, skacu na fit loptach, ine stretavky su v PO a ST, ale je dobre vopred aj zavolat, ci to bude, lebo vraj pre chorobu deti sa to niekedy ani neuskutocni... ked chces, poslem ti aj jej cislo... teraz sa tam pripravuju rozne prednasky a dokonca pre mamicky aj masaze od Mirky co ma salon sunflowers.. Ada bude velmi rada, ked sa pridas, ja ked budem na MD, zacnem chodit tiez, uz castejsie, teraz este pracujem, tak chodime len pocas prazdnin 😉 sme tam dobraaa partia 🙂

regsil
11. mar 2009

Lasenka - vdaka za info, no tie masaze by som brala, lebo moj "drobec" ma uz 9 kg a chrbtica to teda neznasa dobre. Tie Hopsave zajaciky ma zaujali, lenze co som citala letacik, na to sme este primladi, musime pockat. To telefonne cislo mozes poslat, este raz dakujem.
Majte sa

lasenka
11. mar 2009

regsil - IP 😉

jett
11. mar 2009

Ahojteee

no to váás bolo taaak moc v MC?? 😵 😵 😵

Lara, čo ty s tým Oliverkom robíš, že ti u holiča zaspí?? 😀 😀 asi mu nedovolíš spinkať, chudiatko maličké, veď deti sa boja takých vecí a Oliverko si zaspinká....hm... 😵 😵

lasenka, ada je tá čo má mikiho za muža a 3deti??

jett
11. mar 2009

yrvas, vidím, že už nebudem jediná v MC s foťákom 😀 😀 a lara je tá, čo tam okolo všetkých lieta 😉

yravas
11. mar 2009

jett... foťák tam mali viaceré 😀 ja iba tak "decentne" s mobilom 😎

lara86
12. mar 2009

Ahojte
Lasenka,ako sa máš?Už si sa dlho neukázala 😉

Jett,nie náhodou 4 deti?Ak je to tá Ada,podarilo sa jej zorganizovať úžasné veci,ohľadom mamičiek a detí 🙂
Ja vôbec neviem,ako sa mu to podarilo,kaderníčka ho česala a česala,on bol unavený,tak zaspal.Poobede nechce spávať,že už je veľký chlapec 😀

Yravas,ja som na foťák úplne zabudla ☹

yravas
12. mar 2009

Lara .... ja som si preto kúpila mobil s dobrým foťákom 😀 nakoľko som tiež zabudla vždy zobrať foták 😕 ..... a mobil mám stále so sebou 😎

jett
12. mar 2009

hej 4ry, no to som nevedela, už viem 🙂 hej, že Aďa je veľmi šikovná mi aj polovička hovorila 🙂

lasenka
12. mar 2009

Lara - mam teda mame sa fajn 😉 chodim tu casto, ale do Majoviek 09 😢 no polepsim sa 😉 ked uz bude teplejsie, zajdem s Matuskom a tym malym k tebe na zmrzku 😉

jett - 😉 poznas adu aj osobne?

jett
13. mar 2009

lasenka, nie, ja som bola v snine pár krát a do MC chodím do jasovskej škôlky 🙂 to mám kúsok od domu

zuzanocka
13. mar 2009

marietka, ahoooooooooj 😵 😵 😵 😵
sorry, ze vam sem leziem, len som zahliadla jett 🙂

lara86
14. mar 2009

Lasenka,super,len aby bolo čím skôr teplo.Cez prázdniny môžeme mať stretká u nás 🙂
V piatok sme boli v Anjeliku,veľmi sa nám tam páčilo,len keby to nebolo tak ďaleko. 😒

Jett,už ste v SV?

Zuzanocka,kludne zostaň,nás je aj tak málo 😀

Yravas,môžeš mi poslať nejaké fotky?Chcem napáliť na cd,všetky z centra,teda,aspoň tie najlepšie 🙂

yravas
14. mar 2009

lara .... mám len tie, čo mám tu na MK v albume 😎 nabudúce nafotím viac 😀
... tento utorok neprídem - v stredu 18. má náš chrobáčik 2 rôčky - mu idem robiť tortu, lebo mojej cukrárky syn má tiež 18. narodky a nestihla by mi upiecť - tak idem skúsiť sama - dala mi inštrukcie 😀 na marcipán a tak 😀

... takže nafotím nabudúce 😎 😎 😎 určite

lara86
14. mar 2009

....potom hodˇfoto,ako sa Ti to podarilo 😉

yravas
14. mar 2009

.... hodím ...... ak bude čo fotiť 🤐 🤐 🤐

jett
14. mar 2009

ahojte , tak my dnes cestujeme... ešte sme tu mali neodkladné povinnosti, ale tie sú už aj v SV, takže idemeeeee, stretneme sa v utorooook 🙂

lasenka
14. mar 2009

lara - ano? boli ste? ty kedy nastupujes do prace? pytam sa, aby sme sa niekedy stretli 😉 a nevies, kedy pride domov Blue??? aj ju by som uz rada videla... nevidela som ju od casu, co sme boli spolu v Londyne 😉

lara86
15. mar 2009

Lasenka,v auguste,keď príde pre Kareemka,asi na týždeň.
...určite Ti dám vedieť,keď nastúpim do práce 😉 Ty ešte pracuješ,či si na PN?

bluebell12sr
15. mar 2009

ahojte babule, ako sa mate? dnes tu nadherne svieti slniecko, tak ideme rychlo na nakup a potom hor sa do parku, maly sa uz nevie dockat....
lasenka, pridem v auguste na 2 necele tyzdne...hura.... 😵 tak sa potom urcite musime stretnut!!!a to ako uz pozeram, budes mat pri sbe dvoch krasnych chlapcekov!!!! meno vybrate??? 😵
cely tyzden som tu na internete nebola, dnes som si len tak ryclo pozrela prispevky v inych temach, no a ako som si smutne vsimla, tato stranka MK ale ide poriadne dolu vodou.... ☹ .... tak to ideme rychlo vypnut...lara, vecer vam zavolame... 😵

jett
16. mar 2009

ahojte 🙂

blue, prečo ide dolu vodou? 😕

lasenka
16. mar 2009

lara - ano, ja este stale pracujem, dnesny den je vynimka, idem o chvilku na sono, tak som ostala doma 😉 ale do konca marca este chodim do prace 😉

blue - no velmi sa potesim, ked vas uvidim... Laru sice nepoznam, ale rada spoznam 🙂 a na teba sa tiez tesim 😵 vcera sme si s malym pozerali fotky, ked sme boli v Londyne... juuuj, maly ma vobec nespoznal 😵 to som bola taka tucnaaa 😀 ano, maeno uz mame, kuk do pasu 😉 bude Jakubko, ked sa dr. Klacik nemyli 😉

lara86
16. mar 2009

Blu myslela inú tému,asi netreba veľa vysvetľovať,keď čítaš niektoré príspevky 😒
Jett,ahoj zajtra 🙂

Lasenka,pekné meno-Jakub,hodí sa k Matúšovi 😉

Yravas,ako to vyzerá s Tvojou tortou?Už si upiekla korpus?

lara86
16. mar 2009

Janiiii,kde si?Ako sa máte?

jett
16. mar 2009

babz, dúfam, že prídete yajtra všetky!! Ak budem meškať, nestíhame. 😅 Dnes ideme spať o pol noci, nakoľko mi malá ešte buvá, tak ráno hádam do 9tej potiahne 😵

lara86
16. mar 2009

Tak ju vezmi na večernú prechádzku,možno sa unaví 😀

yravas
16. mar 2009

lara .... dnes som robila včielky a kvetinky z marcipánu 😀 sa mi celkom vydarili - korpus a ak stihnem aj celu tortu robim zajtra 😀 😀 😀 potom hodim do albumu foto, tak pozri .... 😎

.... som sa tešila, že pôjdem do MC, ale potom nestíham piecť korpusy a skladať tortu - hlavne pri tom mojom šibalovi 😎

... prídem až na druhý týždeň 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre