Som v 8. týždni a mám strach

barbie483
27. apr 2015

Ahojte baby poradte mi prosím som tehotná bola som aj u lekára a mi to potvrdil som v 8 týždni ale vždy mám strach či je všetko ok robila som si aj testy a boli vždy 2 čiarky až teraz posledný neukazoval nič prečo poradte mi dakujem velmi sa bojím o svoje bábo chcem aby už tu bolo další termín mám na týždeň v piatok ak neublížim nijako bábätku tak je potom všetko oki však necítim ani bolesti ani nič iba malé pichnutia som 1x tehotná a strašne túžim mať bábo tak sa bojím poradte mi je všetko ozaj ok stalo sa to už niejakej ? Dakujem

renata5
27. apr 2015

Ahoj a ked ti doktor potvrdil tehulkovost preco si robis dalsie testy zbytocne sa stresujes hlavne klud vsetko bude dobre a ked sa necitis dobre zajdi k doktorovi skor 🙂

m3693
27. apr 2015

Nestresuj zbytocne nerobi to dobre ani babatku . Kup si angelsound budes pocuvat srdiecko baba zakazdym ked ta prepadnu obavy no este musis pockat tusim mesiac aby to bolo pocut

ladynaamah
27. apr 2015

@barbie483 hlavne nestresuj, po čase už klesá hormón hcg v krvi preto nevidíš ani //, pokiaľ ti doktorka potvrdila tehotenstvo, tak si už nerob testy, nemeraj bazálnu teplotu a pod. ale užívaj si tehu a teš sa z každého okamihu 😉

zabina27
27. apr 2015

@barbie483 ked tu uz bude tvoje babatko, vtedy sa tiez budes onho bat, uz do konca zivota 😉 ako ti pisu baby, nestresuj, maj taku zivotospravu, aby si mala kludne svedomie a vsetko bude tak, ako ma byt 😉

07022007
28. apr 2015

už netestuj a na stres si zvykni bude ťa sprevádzať celých 9 mesiacov :D a potom sa už budeš o drobca báť celý život 🙂

myrepose
28. apr 2015

..ahoj, v prvom rade mysli pozitivne a bud kludna, aby ani babatko necitilo ziadnu nervozitu. mne vyslovene doktorka po prvej kontrole, kedy sono ukazalo len maly prazdny gestacny vacok, zakazala robit tehotenske testy. presne kvoli tomuto strachu. pre zenu je prirodezene sa bat, hlavne ak caka vytuzene miminko. psychika je hlavny nepriatel, tak sa tym nenechaj pohltit. kym nemas silne bolesti, vytok alebo krvacanie, vsetko je v poriadku. ak by si mala akekolvek pochybnosti, chod k lekarovi skor. drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre