• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

13. augusta 2017 
Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy :grinning: :grinning: :grinning:

tesime sa kazdej novej tvari :slight_smile: tak hor sa k nam :grinning:
7. apr 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak, teraz som sa dopocula, ze Cobejka uz porodila 4.4. akurat rozpravali v telke :grinning: to len taka pikoska na uvod haha
7. apr 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Uz to ma za sebou? Parada, pekny datum :grinning: A nasa Zuzka sa kedy chysta domov?
7. apr 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zabludila.....sa mozem vykecavat v starej teme.... :rolling_eyes: ...musim ist upratovat, ale este vlozim fotecky z nedele u zuzany.... :grinning:
7. apr 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja si myslim, ze Zuzku by mali dnes alebo zajtra prepustit domov :slight_smile:
7. apr 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
super, sa tesime bibka...zase mozme obdivovat katusku, dufam, ze uz coskoro pridaju fotky aj ostatne babule Janka a Zuzka..juj uz sa tesim na drobcov :grinning:
7. apr 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :slight_smile: prajem novej teme vela plodných príspevkov... :grinning:
7. apr 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano hlasim sa v novej teme 2 v 1 :grinning: :grinning:
7. apr 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte...budu ešte v piatok otvorené nejaké obchody? myslím potraviny...
7. apr 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz.....foto tam....a ja uz....musim ist...tak ked sa vratim, nech mam co citat.....

kaja, doobedu by malo byt..aspon myslim...
7. apr 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a veronika este spi???...abo uz rodi???

ivka cau...som rada ze este stale 2v1...

padam, vazne
7. apr 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja nestíham ani to malo čítať včera som bola cele poobede vonku z deťmi a tu na našej ulici ich je teraz dosť tak bolo veselo ale čakám sama ale z ulice viete ako to na dedine vyšla som na jar z bruchom ako naší spoluobčania tak tam ich je tehotných tak na mňa dnes pozerali babky lebo doteraz nebolo na mne vydieť a teraz brucho :grinning: :grinning: tak sa majte tak zabudla som aj Zuzke popriať veľa zdravia malej aj mamke a celej rodinke majte sa pekne pa pa pa :wink: :wink:
autor
cauko ivka, kaja :slight_smile:
No aj ja som uz tu, huraaaaaaaaaa, Matus papal krupicu, potom sa posral a teraz sa na mna lepi, idem umyt okno na nasej izbe a dam ho spat a potom idem makat do zahrady :sweat_smile:
autor
ahoj dianka :slight_smile:
7. apr 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hura hura uz som aj ja tu..
7. apr 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera sme sa dozvedeli super správu- na daniach nám budú vracat 38.000kč... :dizzy_face: tak sme sa rozhodli, že si dáme urobit vstavanú skrinu do chodby...a Samko chce nový bicykel...celé letné prázdniny budeme na Slovensku, tak ho využije...
7. apr 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kaja, to je super..to potesi taka sumicka :wink:
7. apr 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idem tiež z mojim Viliamom vonku a chcela by som sadiť niečo mamka moja už sadí tak jej idem pomôcť tak sa majte a díky za privítanie kukulik ani ja neviem ako sa voláš ja sa volám Kaťa tak a ty Veronika už si na materskej?
7. apr 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dianka ja uz som na materskej od 25.3.. :grinning: :grinning:
no ja by som sa tiez mala vyhrosit z postele a ist nieco dat papat mojmu hladosovi v brusku..
7. apr 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik- tu v ČR to tak funguje...možeme sa dat ulavu na daniach za hypoteku a tiež ked moj ročný príjem nedosiahne 68.000 tak si ma manžel odpočíta z dane...takže super
7. apr 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem navarit aspon polievku, tak o desiatej potrebujem ist do mesta...musím niečo kúpit malej Ninke, ked ideme na Slovensko, určite pojdeme k ním na návštevu...a tiež sa pozriem kde su akcie na maslo...to nosíme celej rodine a všetkým známym... :grinning:
7. apr 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ahaaa mam vas....v piatok aj pondelok som mala dovo tak az teraz sa hlasim...co nove.....nejake babätka?ako sa ma janka?a zuzka uz ma? :slight_smile: :slight_smile: ....
7. apr 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj Megy,Janka uz je od nedele doma s Ondrejkom a Zuzka ma Lauru :dizzy_face: , ale uz by ju mali tiez pustit domov :wink:
7. apr 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj u nas to tak funguje, my hypo nemame, ale aj tam nam vratili 16000 :wink: lebo som nedosiahla prijem , kedze som na rodicovskej dovolenke, aspon nieco , ked uz mame tu almuznu :confounded:
7. apr 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Katka ja som Livka :wink:
7. apr 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibka fotky super a Katkuska je uz velka koca :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej...mame dvojku :dizzy_face: :grinning: :grinning: parada...
7. apr 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy sa mate dane vracaju nam len 200eur ,ale lepsie ako nic na vas nemam ja som skromnejsia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Odfotim kociarik a dam ho do albumu uz ho mame doma trenujem po izbe :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak už máme dvojku??? :slight_smile: super
7. apr 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok