Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

ivana2009
10. apr 2009

ahojte jej Zuzkale aka je mala zlata a samozrejme ,ze aj velka 😀 😀 😀 😀 a na ten bolavy zadok sa tesim uz som mala sice take mensie krce ,ale preslo to tak hadam to uz ide na mna? ☹ ☹ ☹
veronika 😀 😀 😀 😀 .tak ak sa tam ja dostanem tak pekne prid za mnou tak ako Janka uz tam bola a zuzka sup za nou ,ze mi tam smutno nebude 😉

ivana2009
11. apr 2009

Pekne dobre ranko som prva 😀 😀 😀
Hlasim sa 2v 1 idem sa dat do kopy a idem este na posledny nakup a uz mam pokoj nechce sa mi ,ale co uz manzel pride az vecer tak obeham to sama 😀 😀 😀

veronika1982
11. apr 2009

dobre ranko.
aj my sme este pokope hoci noc bola strasna.. kazdu hodinu som sa budila..a teraz som triasla s bruchom lebo mame vo zvyku vzdy ked vstanem tak so mnou vstava aj maly a dnes nic. tak som dostala strach a zacala som s nim triast ci zije... a on sa mi az po polhodine ohlasil... boze nebolo mi vsetko jedno...

ja idem dat do poriadku izbu a potrebujem ist kupit kokosovy puding do kolaca tak sa prejdem..

slaviq81
11. apr 2009

Ahojte, vidim, ze vsetky sviatkujete 🙂 , mne tu vobec nepripada, ze su sviatky ☹ Aspon sa pochvalte co ste napiekli, nech vam zavidim 😀
Vcera sme boli na vylete. Chceli sme ist do nakupneho centra, ale zabudli sme odbocit na vypadovku, tak sme chtiac-nechtiac absolvovali 60 kilometrov navyse 😝 😠 Ale aspon sa Lara pekne vyspinkala 😀

Veronika, poznam ten pocit, ked si pomaly kladivkom po bruchu buchas a odozva ziadna 😀 Malemu je uz tesno, tak preto sa aj menej hybe 😉 takze dont worry

zuzanale
11. apr 2009

Ahojte tak mám chvíľku čas Laura spinká a Timka s tatinom išli do PP a možno sa dotrepú s novou telkou 😅 vracajú nám za byt tak si trošku doložíme a mužík bude mať aj narodeninový darček aj keď ten naj už dostal 😀

No a ten môj zadok sa mi smiala aj Janka v porodnici že ako keby som nerodila 😅 ale teraz to už není také fajn šarapatu robí posledný uzlík na riti a navyše mám celý spodok ako jednu obrovskú modrinu 😝 auč

Slavi ja tiež nemám pocit že sú sviatky.... mne napiekla mama ja som len trošku pobehala s prachovkou, manžel s vysávačom a upratané 😅 uvarím šunku, vajíčka a padla 😉

Andrejka u nás cumlikuje Timka 😝 😠 nejak sa nám nedarí odučiť veľa nechýbalo a boli by zhabané aj tie Laurine keďže zatiaľ nechce a je spokojná bez nich 😉

rybecka
11. apr 2009

Ahojte,
akurat som si uvedomila ze nemam ziaden kolac 😝 Boze a ani napad aky by som rychlo spichla nechce sa mi dnes rano som prvykrat sama s dvoma detmi a az teraz ranajkujem v byte je vybuch ale uz konecne Ondrejko spinka Matejka som konecne obliekla lebo doteraz tu behal v pyzame ako aj ja 😀 a poslala ho k bratovi tak idem na to upratat a vymysliet kolac.
Manzela vcera v noci bolel zub tak siel na pohotovost a uz je prec vyse 2 hod 😕 tak neviem ci ho tam operuju alebo co 😅
No a Zuzka k tomu zadku sa nevyjadrujem boli a este pomerne dost a hlavne ked idem na velku 😅
a ten uzlik poznam tiez ho fajn citim 😀

zuzanale
11. apr 2009

Jani stehy mám už fajn zhojené večerné repíkove obklady to stiahli len ten uzol sa nechce ukludniť 😖 ale všetko tam dole my strpne akonáhle som dlhšie v jednej polohe a si to vieš predstaviť keď kojím skoro stále po sediačky...
ešte že aspoň s velkou nemám problém 😅 ide to našťastie nejak samo skoro bezbolestne 😝

no a koláč skús niečo čo len zmiešaš dokopy vyleješ na plech a hotovo 😉

kukulik30
autor
11. apr 2009

dobre ranko dievcence 🙂

jaj nezavidim vam tie bolesti, mna to tiez dost dlho bolelo, a poviem vam, islo to riadne na nervy, ale ja som dojcila po leziacky, tak aspon jedna vyhoda.

janka urob zavin a hotovo, ja som robila kakaovy, kysnute mas raz dva, potries kakaovou kasickou/ kakao, kryst.cukot a troska tepleho mlieka/, ja sypem aj kokos na to, a sup do truby na 180 stupnov 😉 ...ja som podla jednej baby receptu robila a dala som do vymystenej babovkovej formy a je to super,mas istotu,ze nepraskne a vyzera ako babovka 🙂

veronika1982
11. apr 2009

ja som chcela ist robit eskimo rezy ale nikde nemali kokosovy puding tak som kupila mandlovy ale neviem ci to mam s tym mandlovym skusit a boli ma chrbat a mamka povedala ze sa mam na to vykaslat. tak neviem..

ivana2009
11. apr 2009

o kocky vy peciete ja som si kupila a dnes idem vartit sunku zrobit salat atd a velko noc nude za chvilu prec a ludia v obchodoch blaznia boze tolko v kosiku ako keby bolo zatvorene tyzden normalne chaus 😉 😠

kukulik30
autor
11. apr 2009

dievcata, musim sa vam postazovat ☹ co sa mi stalo doobedu, manzel siel robit samkovi bicykel, odisiel uz rano a bolo pol 11 a stale ho nebolo, volala som mu a on, ze uz ide...tak som sla vesat pradlo a vtom sa zatvorili dvere, Samko zatiahol dole klucku a zostala som na balkone vymknuta 😔 😔 😔 😢 ...najprv Samo srandoval, ale ja som bola coraz viac nervoznejsia, stale som sa spoliehala, ze manzel pride kazdu chvilu.....ale nechodil, ja som sa normalne rozplakala, Samko na stolceku stale za sklom/ este stastie/ mala som ho aspon pod dohladom...uz zacal plakat aj on, stale som ho nabadala, nech tu klucku dvihne a otvori,ale vobec mu to neslo 😖 ..chytal ma panika, ani nohy okolo, jeden chalan siel na bicykli, ale vobec ma nepocul, asi mal MP3 v usiach 😢 😢 😢 😢 .....no baby taka panika ma chytala, ze az...bezmocnost jak svina 😕 😅 😔 ....bola som tam asi hodinu, a v tom nejakym zazrakom zdvihol klucku a dvere sa otvorili.....

hned som volala MM, riadne som ho zdrbala, ze kde je...ked prisiel, pohadali sme sa...som revala jak blba ..jasne , ze to nebola jeho vina.....😢 😢 😢

veronika1982
11. apr 2009

livka moj oco by ti o tom vedel povedat.. sestra mu spravila to iste ked bola mala. tiez bol na balkone a tak zavolal chlapcov nech idu ku mamke pre kluce od bytu.. lenze potom si spomenul ze nechal kluce v zamku takze mu nic ine neostavalo len rozbit sklo... a vies co mu sestra hovorila ked buchal na sklo??? nebuchaj lebo dostanes... 😀 😀

no vidis ze to dobre dopadlo aj ked teraz si budes davat vacsi pozor. a samko vyzera byt uz teraz riadny rebel..

kukulik30
autor
11. apr 2009

no to ti poviem, neviem co ho to napadlo, ale podla mna ani nevedel co robi, jednoducho chytil klucku a stiahol..nechapal, co sa stalo 😖 az neskor mu doslo 🙄 ked som bucala ja a vkuse kricala "mamka otvol" ☹

slaviq81
11. apr 2009

Uff Livi, blba situacia, ale aspon Samko ostal s tebou, ze si ho videla. A aj ja by som sa vyburila na mojom chlapovi. 😀

kukulik30
autor
11. apr 2009

slavka...to je teda blba sit ☹ a este k tomu Samko sa prevali z toho stupienka dozadu a udrel si hlavu o postel, tak nariekal este viac, som ho nemohla utisit, potom som mu slubovala jogurtik,ked pekne vydrzi a pocka na tatika, a on na otvori 😒 ..ale tatik nechodil 😠 ....no, skoncilo sa to dobre, nebudem mysliet na to, co sa mohlo stat, kebyze varim .....to by som uz asi bliakala na cele sidlisko a niekto by ma snad pocul a zavola MM 😅 nie?

slaviq81
11. apr 2009

Uz na to radsej nemysli. Ja mam niekedy take sny ze dovidenia. Napriklad, ze si urobim kavicku a v tom pride Lara a stiahne ju na seba 😔 😕 a pod.

medulka986
11. apr 2009

livka,stalo sa mi to iste,ked bol miško maly ☹ hned potom muž prerobil klučku-otočil tak,že sa otvarala smerom nadol 😝

medulka986
11. apr 2009

ozaj kočky,pekné sviatky 😀
u nas v práci blazninec,som po nočnej,včera sa narodilo 7 detí 😉

slaviq81
11. apr 2009

Medulka aj Vam prajem pekne sviatky a hlavne pohodove 😉 Teraz budete mat vela roboty, lebo sa zacnu rodit deticky splodene v lete na luke pod holym nebom 😀 😀

veronika1982
11. apr 2009

no slavi nas nebol splodeny na luke pod holym nebom.. 😀 😀 😀 😀

medulka napodobne krasne sviatky. aj som dnes na vas myslela ze ste tu dlho neboli ci pracujete. panecku 7 deti??? vauu..skoda ze to nase nie je medzi nimi..
ale ako hovori slavka teraz vas bude cakat perne obdobie pretoze je nas strasne vela vela.. 😀 😀

kukulik30
autor
11. apr 2009

Pokojne sviatky aj Vam 😉 no to ste mali pernu noc 😕 😀

slaviq81
11. apr 2009

Akurat tak rozmyslam, ze by som hned isla rodit 😀 😀 😀

Pridala som holohlavku do albumu 😕 😝 😀

veronika1982
11. apr 2009

tak ja si to s tebou rada vymenim ale potom si moje dieta zoberiem. ok?

mala je zlata ale krajsia bola ked mala dlhsie vlasky..

slaviq81
11. apr 2009

No ked to dieta porodim, tak je hadam moje nie? 😠 😀

Vlasky dorastu 😉

sophie1981
11. apr 2009

ahojte....

Livia....no tak to muselo byt riadne blbe....este dobre ze nasi nemaju balkon a v dome budem moct vyskocit cez okno..... 😀 .....ja som sa zamkla v zachode ako mala, tak vylamovali dvere.... 😀 😝

Veronika, Ivka....uz sa vam to blizi...joj, zavidim v dobrom, sla by som rodit este raz.... 😉 ...az na tie uzliky o ktorych tu pisu najcerstvejsie rodicky.... 😝 😝 ...to je hnusne...

inac, ja mam tiez problem....ako dlho ste spinili po porode??...ja som uz mala super, nic, len sem-tam maly fliacik na intimke a uz zo tri dni len spinim a spinim.... 😝 ...vytok ako pred menzes...najprv som sa zlakla, ze to uz...ale nevyzera to na menstruaciu...ale je mi to divne, ved v utorok uz bude 6 t a ja zacnem nanovo spinit???..je to normalne?? 😕

slaviq81
11. apr 2009

Bibi, to iste sa stalo aj mne. Uz som chcela ist na kontrolu po 600 nedeli a zacala som spinit 😝 ale len nejake 4 dni. A teraz mam nervy, zacala som pred dvoma tyzdnami brat Cerazette a uz som zvysne pilulky aj vyhodila. Vyhadzala som sa ako pubertacka co mi az tak nevadi, ale zacala som nenormalne spinit 😠

veronika1982
11. apr 2009

tak mi budeme aj dalsi den bez tatina lebo prehrali zapas tak ostavaju v skalici.. takze ani dnes nesmieme rodit..boze ale mi je smutno za mm... aj som si poplackala.. a potom som si sla vyskusat obut nejake poltopanky lebo ideme na cintorin a ani do jednych mi moje chude nozicky nevojdu tak som zase spustila plac.. 😀

medulka986
11. apr 2009

veronika,aspon budem vedieť,prečo mate také pekné očká 😀

medulka986
11. apr 2009

k tomu špineniu:šestonedelie je obdobie 6 týždnov po pôrode,kedy sa všetko vracia do normálu,maternica sa zmenšuje na pôvodnú velkost a odchádzajú očistky,ktoré sú najprv krvavé,potom hnedočervené,slamovožlté až blede.To sa mení počas tohto obdobia.Ked sa zas zmenia na krvavé,môže to byť už aj prvá menštruácia-ak je to po tých 6 týždňoch.V tom období sa akosť mat.mliečka trochu mení,dieťa môže odmietať prsník-treba len vydržať 🙂

ivana2009
11. apr 2009

oj livka to muselo byt hrozne nezavidim ti ten strach co to nas este caka 😀 😀
veronika ja ich uz neobujem davno baby vraj po zmene tlaku zenske rodia ako huby po dazdi ,zeby sme uz sli?
Slavka mala je koca aj bez vlaskou mne sa to tak paci 😀 😀
Medulka dakujeme aj tebe pekne sviatky hoc ubehnu raz dva och 7 deticiek a za chvilku mas tam mna 😉 😉 😉
veru Bibka mas pravdu uz sa to blizi ten velky den
baby snazim sa robit a na prd prisla som k urazu rezala som rozky a sup s nozikom do palca brusko seknute a riadne az mi prislo zle takl som si lahla 😀 😀 😀 zaviazala a idem makat dalej ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre