Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kajacz
26. máj 2009

ahojte...my sme prišli z vonku...je tam poriadne horúco a dusno... 😝 ale zatial ani náznak mraku...no, asi to príde v noci...

sophie1981
26. máj 2009

gabi, slavka, ma netoto, ved som bola aj ja v meste...o pol stvrtej a stale som len kazdu babu s kociarom ocumovala a sledovala, ci nahodou niekto necumi na mna a nic.....ja chcem niekoho stretnut!!!! 🙄 😕

uz spinkame....katka nespala cele poobedie...si nevie zvyknut na to ze je teplo.....ale babka jej kupila peknu ciapocku na let...taku dierkovanu, chutnu... 😉

sophie1981
27. máj 2009

kde steee??...ja musim ist do servisu....vcera som nabehla na klinec s kociarom....takze druhy defekt... 😝 ..ale pod jednymsi splnim moju danovu povinnost a pojdem do tomasoviec doplatit do konca roka za pozemok.... 😉 .....dufam ze mi to katka odpusti ze nebudeme hned z rana furikovat........

sophie1981
27. máj 2009

musime sa pochvalit...konecne sme zacali kakat bez rektarnej trubicky...... 😉 ...uz 4 den pekne sama vytisne kakulo..... 😵 😵 ..joj, tolko radosti.... 😝

veronika1982
27. máj 2009

ahojte... tak my sme vcera tak plakali ze az... sestra ho sla kupat...a asi sa mu to nepacilo aspon to tvrdi moj mm ze maly je zvyknuty na mna... no ale bolo to strasne... potom zaspal a o desiatej sa zobudil tak som mu dala jest a potom az o tretej sa zobudil... a potom uz bol hadam stale hore... mal sopliky tak som ho dala na brusko a pogrcal sa mi ale negrcal mliecko ale hlieny tak som zvedava co nam na to dnes pani dr. povie.. a ani tie vyrazky nam nezmizli... ☹ ☹

vonku to vyzera zatial fajn.. chceme ist na alexandrovcov tak chcem ist kupit listky do mesta kym neprsi a nefuka... sme v noci sledovali s mm ze ci sa uz ochladzuje.. inac mna vcera tak boleli stehy... vsetky.. dokonca som citila aj tie vnutorne...

bibka ja som vcera vysla s matejom o 15.15 von a nespal az do siestej... len kukal okolo seba...oni budu dobra partia s katuskou a tusim ze sa ku nim prida aj ondrejko

ivana2009
27. máj 2009

ahojte pekne dobre ranko 😉 😉
tak my sme boli kazde 2h hore 😀 😀 😀 teraz zaspinkal
Kto ide dnes do mesta?hadam niekoho stretneme prechadzame sa hore dole a nikoho nikde 😖 😖 😖
kym spi ja letim do sprchy pa pa

gabkazabka
27. máj 2009

Ahojte,aj ja prajem dobre ranko,alebo uz pekny den? 😀
Sophie,bola som vcera v meste asi od 14:00 do tej stvrtej.Ani ja som nikoho nevidela a kruzila som vkuse dookola.... 😖 Tak snad nabuduce.....Aj dnes planujem ist do mesta,ale hlasili prudke ochladenie,no vonku to vyzera byt krasne.....tak teda neviem. 😒
Idem ja upratat a cosi navarit,vypit kafco a taaaak 😵

rybecka
27. máj 2009

ahojte,
veronika my sme vcera spali dokopy za den 3 hod. takze sa k vam pridame ved naco spat nie? treba pozerat 😀 a mrcat a plakat 😝
no uz sa zatahuje musim davat pozor aby mi nesprsalo syna 😀 lebo je uz na dvore a haja uvidim na ako dlho.
tak ja uz kafco mam za sebou este prebehnem dom a potom varit ale neviem co, 😒 nic ma nenapada hodte tipy 😉

anape
27. máj 2009

ahojte baby,

veronika tie stehy budes citit pri kazdej prudsej zmene pocasia, ale zrejme len dovtedy kym sa ti to celkom nezahoji... aspon ja tie po spontannom porode spred dva a pol roka uz necitim, no tie po cisaraku som neprijemne 😝

aj ja by som sa uz isla prejst do mesta, ved som dost dlho nebola, no stale mam obe deticky doma, tak to si moc netrufam a okrem toho petko mava vecer zvysene teploty a viki berie antibio tak slnko by nemali, hoci pozeram von, ze dnes asi slnko nehrozi 😒

inak mam obrovskuuuuuuuu radost, lebo petuskovi ustupuje to vyhadzanie 🙂

anape
27. máj 2009

jani to vy fakt este nie ste prelieceny odvtedy co sme sa stretli??? 😨
a co si myslela tym, ze matejko nespolupracuje, nechce ti pit lieky?

anape
27. máj 2009

a este som zabudla pochvalit viktoriu... predvcerom konecne uplne pochopila system stvornozkovania a teraz je na nezastavenie 😀 a tiez sa zacala vstavat popri vsetkom co jej stoji v ceste, tak nam zacina perne obdobie 😅

pata31
27. máj 2009

Ahojte, mam otazocku...strasne ma zacalo k veceru pichat v krizoch...nemozem niekedy ani nohou poriadne hybat, bo to strasne picha...nemali ste nieco take v tehu? najprv ma na pravej strane pichalo, teraz nalavo viac, pripadne oba naraz 😖

gabkazabka
27. máj 2009

Rybecka,tak ja varim kuraciu polievku a kura na smotane s maslovymi haluskami.Uz aj ja mam kavu za sebou,polievka sa vari,maso sa dusi,tak mam chvilku cas 😝
Pata,to co opisujes velmi dobre poznam,cele tehu som mala take bolesti akokeby mi stikol niekde v krizoch nerv a vtedy som sa nemohla ani pohnut....mozno ti tlaci babatko na nejaky nerv....mne to takto vysvetlil lekar....niekedy som sa normalne nemohla postavit,musel mi pomahat muz... 😒

pata31
27. máj 2009

Gabi, diky za povzbudenie 😉 ale je mozne, ze v 10tt to uz zacina? tebe to kedy zacalo?

rybecka
27. máj 2009

Pata, aj ja som mala take stavy ze som sa nepohla a prave tiez tak skoro nechapala som to lebo babetko je velmi malinke na to aby niekde tlacilo. ale teraz je uz dobre, tak to je asi zmenami co sa deju v tebe.
Gabi diky za tip 😉
Anka Matej velmi krici vypluva proste des ked mu mam dat lieky a to je jedno ci je to sirup alebo tabletka. takze mi ho prilahneme zapchame nos a nasilu to donho davame ale aj tak je vacsinu sirupu vonku. 😖 tak sa nikdy nevylieci 😖 ale ja som uz skusala vselijak i do caju mu to dat i do mlieka ale on zaciti tu horku chut a napije 😖

anape
27. máj 2009

jani poznam to 😒 , jeden cas to robil aj petko, tiez sme to museli riesit az takto "nasilnicky", lebo nic ine nezabralo... ☹ ... no naposledy ked bral antibio tak akoby utal a vypil kazdu davku sam a v pohode

teraz berie lieky viki a s nou to je tiez boj, vzpiera sa a usta zatne tak, ze je problem jej to tam dat 😒 , uz aby bolo stale teplucko a deticky zdravucke, no nie? 🙂

gabkazabka
27. máj 2009

Pata,myslim ze niekedy v druhom trimestri to zacalo,ale Rybecka ma pravdu,je to zmenami ktore sa deju....aj ked babatko je este malinke,ae zvacsena maternica moze tlacit na nejaky nerv,ale urcite o tom povedz pri najblizsej lek.prehliadke lekarovi....

pata31
27. máj 2009

joj, baby, ste ma kus upokojili...uz som zacala aj viac mlieka pit 😉
ale po tych veceroch to je ozaj hroza...neviem, ci mam cvicit na lopte, ci co mam robit...

rybecka
27. máj 2009

zienky, to je divne moj Matej siel spat 😕 nechapem este nikdy si tak skoro nelahol a nepytal sa sam no deti sa menia 🙂

gabkazabka
27. máj 2009

Rabecka-tak mas aspon trosku veget....nasa Nina pre zmenu opacne-stale sama zaspi okolo 10:30 a dnes uz pol hodinu lezi vpostielke a debatuje s kolotocom 🙄 a vobec nevyzera zeby mala zapat 😖

gabkazabka
27. máj 2009

Rabecka=Rybecka 😵

veronika1982
27. máj 2009

my sme boli doobedu v poradni a vazime 4530 g a 55 cm..a kedze mame stale sopliky tak ideme o tt na kontrolu a mame aj to kojenecke akne....a matej sa mi tam pokakal aj pocikal.. proste sa predviedol co dokaze..

a potom sme sli voonku a stretli sme bibku a ukazali sme jej co dokaze mi robit ked sme nervozny a placeme... takze sme sa otocili a sli pekne domov... a teraz sme doma a pozerame jeden na druheho.. 😀 😀

sophie1981
27. máj 2009

caute...aj my sme uz doma....koliesko opravene, dan zaplatena, krv odovzdana, polievka sa vari, a poobede babka nachysta cesto na labgose...mnam... 😵 ....katka nespinka.....troska von pospala, teraz sa vygagotava s hrackami na hradicke...ale aspn neplace.....ale kedy bude spat to fakt netusim.... 😕

pati, ja som taek stavy nemala, alebo mozno aj mala ale kedze som v kuse grcala, som si ani nevsimla.... 😀 😀 .....ja som mala neuveritelne krce v nohach.....chrbat ma zacal boliet v 2 trimestri...

gabka, tak sme sa museli minut.... 😕 ...nabuduce.... 😉

sophie1981
27. máj 2009

idem si spravit kavicku.....mam chut....si dam k nej jablkovu strudlu..... 😎 ....

kajacz
27. máj 2009

ahojte...iba vás chcem pozdravit...
tak to ochladenie s burkami a vetrom fakt dorazilo... 😝 ráno som bola so Samkom na 9!ročnej prehliadke a celé doobedu som bola so Šimonom u kamarátky...inak noc sme mali strašnú, Šimon sa vkuse budil, k tomu tie burky a vietor... 😖 takže som strááášne unavená a idem si lahnut ku Šimonovi...

zuzanale
27. máj 2009

Ahojte aj my sme už doma z mesta Timka spí a Laura je pre zmenu hore ale bolo na čase veď dnes zatiaľ bola hore len pol hoďky kým sa najedla a šli sme von nemôže vkuse len spať keď sa vie tak pekne usmievať a rozprávať 😀
Bibka aj mňa dnes na úrade zdrali ja som okrem dane aj smeti platila a ma "potešili" lebo do konca roka ešte budem musieť doplatiť za Lauru smetie 😝

Jani s tým spaním sa neteš Timka tiež mala také obdobie že sama chcela ale dlho netrvalo 🙄 a lieky zo začiatku mňam medicínka si aj sama pýtala a teraz nehrozí cirku kolo toho nehorázny 😠

no neviem ako u vás ale tu nenormálne fučí som bola roletu na balkóne zavrieť aby ju nevytrhlo

slaviq81
27. máj 2009

Ahojte,
konečne sedím od rána 😝 Lara vstala o šiestej, o deviatej som ju naložila do koča a fúrikovala (ako to Bibka pekne volá 😀 ) som hodinu a pol po Smižanoch. Aj nás chytil dážď, tak som rýchlo rozhodila igelit. Lara mala čo robiť, začala ho obžúvať 😠
Gabika, ja som ťa už určite v meste niekedy predtým stretla. Tvoja tvár mi je povedomá 😕
Ana, tak Viki prišla na systém hm? Laru už nič nezastaví, v kuse sa hýbe, stavia, sadá, robí drepy. Stačí že sa na ňu len pozerám a som unavená 🙄

rybecka
27. máj 2009

aj u nas zacalo riadne fukat asi to zacina uz to dorazilo aj na vychod a moje dieta je v kociari vonku joj. ale je pod strechu a zababuseny tak sa mu sladko spi. 😉

anape
27. máj 2009

no teda, to pocasie sa riadne pokazilo 😒 a ja som myslela, ze ked je pod mrakom, tak popoludni zajdem s detickami trosku von, nech sa nadychaju cerstveho vzduchu, no uz sme to zrusili... ja len dufam, ze mi este horsie nepochoreju, ked sa ma tak rapidne ochladit 😝

slavi aj ja byvam posledne dni riadne unavena, kedze uz nechce byt viki vobec v ohradke, ale chce len vstavat, lozit... este choditko ju bavi, no tam ju zase nechcem nechavat prilis dlho a casto... a teraz mam cele dni doma obidvoch a petko ma dost vzdorovite a placlive obdobie, takze vecer som totalne hotova, esteze v noci spinkame celkom pekne 🙂
a inak sa mozme niekedy spolu poprechadzat po smizanoch, ja tam chodim dost casto, kedze tam mam celu manzelovu rodinu 😉

sophie1981
27. máj 2009

baby a co je so zuzanou???? 😕 ...idem jej zvolat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre