Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
1. jún 2009

Kaja, ja ti vo vybere obchodu neporadim, nejak sa tu este nevyznam 😀

Mne Matusik zase trucuje, nechce jest, musia ho boliet tie zuby lebo ide vsetko rozkusat. Aj mu ich natieram, ale to zabere len na chvilu. V noci spava len pri lebo sa casto strhava a ked som pri nom tak mi staci ho pohladkat a spi dalej. Ale teraz mi to aj celkom vyhovuje, lebo u nas momentalne tutumutu nehrozi 😀 Ja som taka rada ked si vecer lahnem do postele a mozem spat a nik na neotravuje 😀 Teda ak neberem do uvahy Matusa ktory sa po mne vala 😀

sophie1981
1. jún 2009

Zuzana...Jozko uz ide domov, len dostal defekt....no co uz on je stastlivec na tie defekty...... 😝 ...tak pockam nech zabavi kacenu, poupratujem, naranajkujeme sa a snad aj vyrazime.......dam vediet, brnknem ti....mame ti nieco doniest???...nejake sacky a tak???? 😀

sophie1981
1. jún 2009

baby, aj vase deti zacali stale plakat, ked ste si kychly alebo niekto zakaslal v noci???....nasa sa tak rozrevala ze som ju nemohla utisit, ked som sivecer kychla.... ☹

zuzanale
1. jún 2009

Kaji som zabudla skús u Samka na letnej alebo na zimnej zhruba na tej istej úrovni je polské mini centrum na poschodí tak skús tam....

rybecka
1. jún 2009

Dobre ranko.
vsetkym detickam kraaaaaaaaaaaaasny den deti 😉 aj ked je vonku hnusne 😠
uz mam nerv z tej zimy 🙄 kde je to leto? 😕
no prisiel otec tak idem pit kavu 😉

zuzana612
1. jún 2009

Bibka, sackov mam dost 😀 A uz mi je po dvoch suchych rozkoch lepsie 😀

sophie1981
1. jún 2009

Kaju ja ti tiez neporadit....ale videla som obchod so spolocenskym oblecenim pre panov pod restauraciou na streche.......ako su ti cinaci, ale hned na prizemi...niekedy tam bola internet cafee

zuzanale
1. jún 2009

Bibka naša je úkýchané dieťa 😅 takže ten zvuk pozná už od seba ale dnes ráno sa zobudila na Timkin rev tak jasné že spustila aj ona inak nie keď sa predsa len niečoho zľakne tak skôr s ňou trhne alebo sa začne triasť takže sa snažíme neľakať ju ....

zuzanale
1. jún 2009

Ozaj Bibka už ste riešili náušničky pre katku?

zuzanale
1. jún 2009

prepáč vbehlo mi malé k 😅 opravujem Katku

sophie1981
1. jún 2009

zuzka, my nausnicky neriesime....dam jej nastrelit ked pojde do skoly....vsetci v rodine boli dooost mimo z mojho rozhodnutia, ale ked teraz je take babulo a mne stale vadili velke nausnice na babatkach......

zuzana612
1. jún 2009

Bibka, idem skusit dat Matusa spat lebo je nejaky protivny, tak dufam ze zaspi tak ti potom napisem

sophie1981
1. jún 2009

zuzka, ja len s malym pisem....jednym prstom sa tazko pouzivaju velke pismenka...takze nevadiiiii 😀

rybecka
1. jún 2009

Bibka ja ked kojim a kychnem tak vtedy sa tak chuda zlakne a ten plac lutostivy.

anape
1. jún 2009

ahojte baby,
aj mna to pocasie uz hneva 😠 , ale hadam sa uz vycasi

noc sme mali tiez dobru, zaspala som s petkom uz o deviatej 😕 , co sa za posledne dni stalo dost casto, takze zanedbavam aj mm 😕 😒

petko siel dnes po tyzdnovej pauze do skolky, tak samozrejme to bolo s placom, ale mm vravel, ze ked sa zatvorili dvere na triede, tak plac prestal... on ma celkovo v poslednom case take vzdorovite a placlive obdobie, ze je to s nim vesele a myslim, ze uz bol nervozny aj z toho, ze sme boli takmer cely tyzden zavreti doma, kedze teplotoval a on ma rad deti

kati aj u andreanskeho na letnej, kde predavaju latky, je vzadu take oddelenie a tam maju aj kosele a kravaty, aj hore v jednote, myslim, ze na druhom poschodi 🙂
to sa zeni niekto z jamnika?

anape
1. jún 2009

bibka aj mne bolo hrozne luto, ked sme malej davali prepichovat uska a ked som na chodbu pocula ten plac, tak som plakala s nou a dnes lutujem, ze som jej ich nedala nastrelit, lebo sestricka to nepichla celkom rovnako 😒 ... mne bolo povedane, ze cim je dieta mensie, tak tym to lepsie znesie a zabudne... a co sa tyka velkosti nausniciek, tak my mame take malilinke, predpokladam, ze tak o 5 rokov budeme menit

zuzanale
1. jún 2009

No ja nad tým rozmýšľam Timka mala mesiac keď sme jej dávali ale to ešte u nás fungovalo krčné odd. v nemocnici išli sme poobede keď tam nik nebol... lenže teraz funguje už len ambulancia Dr. ktorý prepichoval neteri a Timke tam už nieje a čakať v preplnenej čakárni a potom ešte mordovať prepichovaním sa mi nezdá 😝 ale našla som na nete nastrelovanie od 3mes ale len amb. plastickej chirurgie v PO a KE tak uvidím zaujímavé že v čechách bežne nastreľujú pediatri hold u nás nehrozí

sophie1981
1. jún 2009

no ono ked bude Katka po mne tak tie usi aj nadarmo prestrelime...ja nosim nausnice tak raz za uhorsky rok.....a ked ideme niekde na svadbu, tak len v oficialnej casti....potom putuju do kabelky..... 😀 ...ja nemam rada sperky.... 😲 😲 😲 ....ani retiazky, ani nausnice, som rada ze som zvykla na obrucku na ruke...ale pravdu povediac, ked som bola posledny mesic tehula, tak som ju dala dole a nastokla az ked katka mala mesiac...aj to ma babka donutila, lebo moja obrucka lezala u nej v nocnom stoliku.....vobec mi nechybala......asi tolko o mojej bizu stranke.... 😀

kajacz
1. jún 2009

dakujem za tipy na obchody... 😉

keby som mala dceru, dala by som jej len NASTRELIT...prepichovat ani omylom...a asi tiež ešte kým by bola malinká...
tu v čechách to niektorí pediatri nastrelujú, ale tiež nie všetci...nomálne by som išla do nejakého slušného piercingového študia... 😉

anka- IP

kajacz
1. jún 2009

inak všetkým detičkám prajem k dnešnému sviatku všetko najlepšie... 🙂

zuzanale
1. jún 2009

Bibka ja náušnice a retiazku dávam dole len keď ich idem čistiť a prstene len doma keď niečo robím inak som chorá keď ich nemám a Timka je zatiaľ v tomto po mne ona by už teraz na seba navešala hocičo 😀 už má aj vlastný zlatý prstienok len jej ešte trochu letí s prsta.....

rybecka
1. jún 2009

Zienky ja som dnes taka leniva uz vidim ten odripkany den,
nic sa mi nechce len sa tak poflakujem po dome Matej pozera rozpravku Ondrejko spi obed netreba varit takze sa nudim 😝 ako robotka by sa nasla ale dnes je hnusne a ja sa aj tak citim 🙄

zuzanale
1. jún 2009

Kaji keď u nás v tých piercingovích štúdiach tiež nastreľujú niekde ale až od 3 rokov niekde od 6tich bábatkám u nich v žiadnom prípade.... takže ostáva len plastický chirurg 😅

zuzanale
1. jún 2009

Jani mi ani nehovor aj ja som lenivá a ešte k tomu tá moja hlava boľavá 😝 ale sa už dnes musím donútiť vytiahnuť mašinu a prešiť tých pár vecí čo povolili v ručne by som to asi len dototo 😝 😅

kajacz
1. jún 2009

aha, tak tu to prepichnu aj babatkám...kamarátka tu má dve dievčatká-dvojičky a obidvom dala nastrelit v študiu a bez problémov a hnisania...

inak aj ja sa tááák nudím...škoda, že tu nemám mamku...príde až v piatok... 😒

zuzanale
1. jún 2009

Kaji u nás celkovo nastreľovanie je hodne pozadu to čo v čechách bežné u nás ani chýru ani slychu 😒

anape
1. jún 2009

preto som dala malej prepichnut usi, lebo tuna mi vsade vraveli, ze babatkam neprepichuju 😒 , no veeeelmi lutujem, ze sme si nespravili vylet do Kosic, dokonca sa tam na plastike trochu poznam s jednym sympatickym lekarom, ktory mi pred par rockami "opravoval" ucho, ktore mi v detstve dokalicila jedna ciganka, ked sme sa bili 😕 a to tak, ze mi strhla nausnicu aj s kuskom ucha 😨 😀

gabkazabka
1. jún 2009

Ahojte,
k dnesnemu sviatku prajem vsetkym nasim detickam len to najlepsie 😵

mrka2
1. jún 2009

ahojte! pozeram,ze riesite prepichovanie usi... no neviem,ako to ja budem riesit,ale ked si predstavim,ze moje babatko bude plackat od bolesti... no uz teraz mi je nie velmi dobre z toho... je to nespravodlive, zeny uz od mala trpia viac ako muzi. 😠 😠
zajtra idem na ultrazvuk,tak dufam,ze mi tam doki nenajde pipika 😕 😕 drzte palce,nech je vsetko uz OK. 😔
no a samozrejme pekny MDD nielen vasim detickam,ale aj nam,kedze sme tiez deti svojich rodicov.. 😀 😅

ika26
1. jún 2009

čaute, dnes máme super počasie, tie moje dievčence sú nervózne, nevybubané, ale musím to zvladnuť kým nepríde tatino domov, ja som mojim holkám nedávala prepichnuť ušká, ale boli sme náušnice nastreliť, je to menej bolestivé, len sa trošku zľakli a potom zaspali 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre