Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzanale
1. jún 2009

Ahoj ika a kde si bola nastreľovať poraď

ika26
1. jún 2009

na východe v sintre, v DM štúdiu, ja tam totiž chodím na nechty a ta pani aj nastreľuje náušnice

zuzanale
1. jún 2009

To vážne nastrelila aj bábätkám lebo viem že nechcú takým malinkým 😨 a to len tebe lebo ťa pozná alebo to robieva bežne takým malinkým?

ivana2009
1. jún 2009

ahojte aj ja prajem detickam vsetko naj k sviatku 😀 😀

veronika1982
1. jún 2009

ahojte... vsetkym deturencom prajeme vela zdravicka, nech su stastne, zdrave a usmievave a nech robia radost mamickam a oteckom...

ja som bola dnes na plucnom a islo to raz dva.. matej este chrni.. babka ma na neho dobry vplyv...babka ma dovolenku a kedze pocasie nevyslo tak ostali doma a nesli na chatu takze mame pestunku...

kajacz my sme kupovali komplet oblek aj s koselou, kravatou atd.. v meste ako bol byvaly nabytok pri krizovatke.. na prizemi je pansky obchod a hore je potom cinan a restauracia na streche..

kajacz
1. jún 2009

Veronika- dakujem...presne tam išiel manžel, tak som zvedavá s čím príde... 😨 chce striebornú kravatu...aby pasoval ku mne, ja budem mat čierne šaty a strieborné doplnky...

veronika1982
1. jún 2009

nam tam este aj podhli nohavice..tak hadam bude mat aj on stastie

zuzanale
1. jún 2009

Kaji neviem ako teraz ale pred 5timi rokmi bol problém zohnať striebornú kravatu sme tak do svadobného zháňali ale našli sme len už nepamätám kde 😅 ak nezoženieš daj vedieť ja mám 😉

rybecka
1. jún 2009

aj mne treba ist na plucne cakam babku kedy pride ze si to vybavim aj prehliadku na gynde lebo maly ma uz ma 2 mesiace prave dnes 😉

anape
1. jún 2009

jani blahozelaaaame ondrejkovi k dvom mesiacikom 🙂

kukulik30
autor
1. jún 2009

Ahojte, uz som doma

ultrazvuk dopadol takto: endometrium C 12mm, vpravo foliky: 20, 20, 19, 19, 18, 18, 17, 16, 16, 16...vlavo tak isto tak sa troska bojim, ake to bude mnozstvo a ci to zvladnem ....dnes mam pichnut Choragon 2 ampulky do svalu a v stredu o 8.30 nastup v SPLNE
ani neviem, ci som spravne napisali tie foliky, lebo ich tak dlho diktoval, ze som ostala zmeravena, ze az tolko nechapem a pritom mam nizsiu davku ...no nejako bude, hlavne , nech su dobre a ked ich bude vela, nech je PK

a zacina ma boliet hrdlo 😖

kukulik30
autor
1. jún 2009

A krasny MDD 😵 nasim loptosom 😀 ..my sme kupil dnes v Draciku v KE velky traktor s vleckou na ovladanie..Samko sa zblazni, ked to vecer uvidi 😀 uz sa tesim na jeho reakciu 😀

veronika1982
1. jún 2009

livi a tie cisla co znamenaju? nejaka postupnost? 😀 😀

anape
1. jún 2009

ahoj livka,
ja tomu teda vobec nerozumiem, ale verim, ze je vsetko v poriadku a ze budes coskoro tehulka 🙂 , drzim palceeeee 😉

kukulik30
autor
1. jún 2009

veronika..to su folikuly a ich velkost 😀 asi som to nemala pisat..ale ja som kopirovala text, lebo som pisala hlavne do inych tem 😅

kukulik30
autor
1. jún 2009

v milimetroch v pravom vajecniku a potom vlavom tak isto...no je to dost vela..tak hadam bude dobre 😅

kukulik30
autor
1. jún 2009

ale najviac ma stve to hrdlo, zhorsuje sa to kazdou minutou...a v stredu idem do narkozy, mala by som byt fit 😖

zuzanale
1. jún 2009

nás bola pozrieť babka keď je vonku tak hnusne 😝 doniesla niečo sladké na MDD a Laurike nejaké to € lebo ona ešte nepapá 😀

Livi tak veľa šťastia aby boli drobci čoskoro 😉 a hrdlo no hoď si čajík s citrónom a medom možno zaberie škoda že niesi po blízku by som ti spustila ja mám akurát prvý tohtoročný včera natočený

veronika1982
1. jún 2009

aha no uz sme mudrejsie.. drzim strasne strasne palce.. potom budem chodit k tebe a budem chciet drzat na ruckach tvoje babo ako ty chces teraz moje 😀 😀 dufam ze mi dovolis. ha ha... alebo budem aj ja tehu spolu s tebou ha ha...

kukulik30
autor
1. jún 2009

zuzi, mne by si velmi medikom radost nespravila..ja med nemusim 😅 , mna z neho natahuje 😝 od mala mam nejaky odpor k nemu...aj ked viem, ze je zdravy, ale nepomozem si 😖 ...ale dakujem za ochotu 🙂

veronika, jasne , ze dovolim 😀, kedze ty mi tak dlho nechas svojho , tak sa musim revansovat 😀 ...nooooo a s tym otehu to nie je zly napad, to aby ste si makli, lebo inak nestihas 😀

zuzana612
1. jún 2009

ako tak citam tak sa tu tehom infikuju uz aj cerstve mamicky, co Veronika 😀 Len aby sme potom o nejakych par rockov neprisli na stretko kazda s piatimi detmi, ked to takto dalej pojde 😀 😀 😀

rybecka
1. jún 2009

co robite zienky v tom hnusnom pocasi????
mne konecne deti spia
Ondrej von ako vzdy a Matej dnu 😀
a ja bludim po nete 😀 😀 😀 uz mam vybavenu chatu na Orave jupi sa tesim 🙂

maca77
1. jún 2009

ahojte

Livi, fúha, ale tých folikov tam teda riadne máš 😉
... ja mám v zásobe Tantum verde pastilky na cmúľanie, keĎže ma hrdlo pravidelne bolí 😒 a som s nimi spokojná, lebo fajn zaberajú ... a vždy na večer si dávam alpový obklad (prípadne nejaký alkoholový) - väčšiu vreckovku namočím do teplej vody, vyžmýkam, pokvapkám alpou, dám na hrdlo a obviažem bavlnenou šatkou (príp. plienkou)

Zuzka, s tým grcaním do sáčku si ma teda riadne pobavila 😀 😀 😀

cajak
1. jún 2009

Ahoj maca77,este raz ta poprosim ,mozno by si mi pomohla aj tak,keby si mi napis. aspon ako sa teraz Andrea P. ola po manzelovi.Dakujem a prepac ,ze ta tolko otravujem.

slaviq81
1. jún 2009

Tu čo nové? 😕 😕 Čo robíte v takom počasí? Ja som jak mechom udretá 😝 Nič sa mi nechce 😖 Ani čítať 😝

zuzana612
1. jún 2009

ani mne sa nic nechce, len by som spala a spala, ale kedze matus spat nechce, tak tu trpiiiiiiiiim a neviem sa dockat kedy zalahnem do postele. Toto hnusne pocasie ma zabije a som pocula ze takto ma byt az do stvrtka. Tak parada. Asi ani ziadne stretko nebude, co? Hadam na buduci tyzden sa otepli. To tu este hadam budem. O 2 tyzdne uz budem mat za sebou kontrolu tak dufam ze bude vsetko ok, lebo keby boli nahodou nejake komplikacie, tak to sa do Huty vratim asi az po porode 😀

Maca, to grcanie do sacku nebolo nic moc, ale co mam robit ked svokra este nevie ze som tehu a este to tak musi ostat par tyzdnov. A myslim ze aj blby by si domyslel co mi je keby som rano vyletele na zachod si pregrcnut 😀

maca77
1. jún 2009

Zuzi 😀 😀 😀

cajak, akurát čo viem o Adi je to, že momentálne je niekde v Írsku ... jej mladší syn bol teraz na 1.sv.prij., ale ona tu nebola ...

maca77
1. jún 2009

Slavi, pekné fotečky ... najviac sa mi páči Lara v kočiari - super pohoda 😉 😵

sophie1981
1. jún 2009

caute ste toho popisali...nolivi, nem rozumiem tvojej reci ale verim ze to bude dobrea budes mat doma trojicky.... 😀 😀 😀

idem mrknut panelak......

katke sme kupili knizocku s obrazkami riekankami, tak sme recitovali cely vecer...a od babky dostala loptu...zatial sme ju pouzili ako fit loptu...neskor si ju budeme gulat..... 😀

ika26
2. jún 2009

dobré ránko prajem všetkým, asi moje dievčence vstávajú ako úprvé, už sme v obývačka a pozeráme telku, dnes vyšlo slniečko tak dúfam, že to vydrží aspoň doobedu, aby som mohla ísť vonku, livka veľmi držím palce, veď viem aké to čakanie je dlhé 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre