Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
12. jún 2009

baby, nam uz treti den pod oknami piskaju sovy.....najprv sme mysleli, ze len jedna,ale vcera to uz bolo trojhlasne....a hukaju non stop......mam hlavu vyhukanu.... 😝 😝

kukulik30
autor
12. jún 2009

Dobre ranko 😉 Samko zase este spinka a ja buntosim uz hodinu😀

ivka...blahozelam, Matusko pekne pribera, dobre ho krmis 😀

bibka...aka romantika 😀 sovy vam hukaju a este aj trojhlasne 😀

veronika1982
12. jún 2009

dobre ranko.. mne tu huka momentalne manzel so synom na rukach.. ale konik je prednejsi. ha ha...

my ideme do mesta takze kde sa stretneme potom?

ivka matusko je zlatucky a ake ma pekne hracky.. hotovy zverinec..ale super uz nas dobehol s vahou.. som zvedava kolko vazime my..

sophie1981
12. jún 2009

veronika.....no ten vas hukot aspon trva len nejake minutky....ale toto, to bola cela noc.... 😝

Katka zaspinkala, tak som stihla pospratavat bordel, a idem sa skulturnit.....a pojdem aj ja na vyjazd.... 😝 ...

a potom hajde domov zehlit....kedze som vcera prala..... 😖

kajacz
12. jún 2009

ahojte... 🙂 včera mal náš Samuel tanečné vystupenie...

ked chcete mrknite... 😉

čača-

https://www.youtube.com/watch?v=XFRiZfy5sBQ


jive(džaif)-

https://www.youtube.com/watch?v=BMiZqysFDnQ
veronika1982
12. jún 2009

my sme uz vychystany uz len na babku cakame ale jej to trosku trva...

mne zacala vcera mamka zehlit, potom sa pridala sestra a ja som uz len dokoncila ale musim vysavat dnes.. takze mi valcime do mesta. mozno sa stretneme..

ivana2009
12. jún 2009

ahojte
veru dobre papame keby mohol tak ma cicu cely den v puske 😀 😀 😀
veronika vy urcite mate viacej 😉 😉
livka veru a ja mu prihovaram matusko ber mamke aj kg 😉 😉
katka aky je zlaty a ako sa sleduju 😀 😀 😀 😀 bude z neho hviezda 😉 😀

zuzana612
12. jún 2009

Ahojte, tak ja sa hlasim opat z RK, cesta domov ubehla v pohode, nastastie nebolo tak teplo tak sa to dalo vydrzat ale v polceste ma chytil taky hlad ze som musela zastavit na benzinke a kupit si 2 bagety ktore som doslova zozrala za 5 minut za jazdy 😀

My ideme dnes na preventivku, Matusik ma dnes 15 mesiacov, mali by ho ockovat tak to ide byt kriku, len dufam ze ho udrzim na rukach 😒 Teraz som ho dala do postielky lebo len chodil po dome s cumlom v ustach a so zajkom v ruke ako bez duse, a je ticho, tak uz mozno aj haja. len som mu zabudla v Hute CD-cko s jeho uspavankami, tak som mu pustila Elan 😀 Nech si aspon hodinku pospi a potom utekame ku Dr. kym bude este rozospaty aby tam moc nevystrajal 😀 😀 😀

Boze, musim vypadnut lebo otec mi tu chrape a uz mi tecu nervyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

zuzanale
12. jún 2009

Ahojte tak sa hlásim aj ja som tu dlho nebola nestíham máme menšiu krízu 😝 😖 Laura vkuse na cicke spí tak pol hod a dosť ... z jednej vôbec nechce piť odsať mi to nejde takže strúham akrobatické polohy aby sa na ňu chytila a papala aspoň že v noci je kľud bubáme a papá s tej čo jej dám a nevymýšľa.
inak sa máme fajn máme 5,7kg a skoro 58cm 😎

kukulik30
autor
12. jún 2009

kaja, bombasticki su...ja tak snivam, ze moj samko bude tanecnik 😅 😀 ...budem mu hustit do hlavy od mala 😀 😀 😀

kajacz
12. jún 2009

dakujem...manžel chcel mat z neho futbalistu, ale teraz je rád...hlavne, že to baví jeho... 😉

maykam19
12. jún 2009

jej velmi pekne vystupenie.....tak mozno z malej bude futbalistka a bude to vyriesene... 😀
Ja som akurat dozehlila a idem nieco rychle navarit...neviem co uz som z toho vymyslania zufala...

sophie1981
12. jún 2009

brrrrr, aka kosa vonku 🙄

zuzanale....aj ja mam ten problem s katkou....neviem preco ale z pravehop pit nechce,len z laveho.....v noci bez problemov, je jej jedno, ktory schmati, hlavne ze papa...ale cez den hroza des....len lavy a tiez mi nejde odsat...... 🙄

idem mrknut to vystupenie.....

zuzanale
12. jún 2009

Ahojte my sme sa prešli a aj zmokoli 😝

Kaji šikula len tak ďalej a za chvíľu bude zvŕtať celebrity v lets dance 😉 😀

Bibka my len od pondelka štrajkujeme dovtedy bol pravý preferovaný a teraz nechce 😠 mlieka je v ňom dosť lebo sa až zakuckáva pahltnica keď ju napolohujem a papá aj z neho ....aby som nedopadla ako kamoška ona 8 mes kojila len s jedného 😝 si neviem predstaviť šak by ma ťahalo na jednu stranu 😅

veronika1982
12. jún 2009

tak aj my sme uz doma... tak rychlos som este s kociarom nesla domov.. akurat nas stihol ten dazd.. uz sme doma napapany a spinkame a ja idem vysavat... malemu som dnes kupila pancusky tak uvidime ako v nich bude vyzerat..
dnes v obchode jedna ciganka strelila svojmu decku taku facku ze az mna zabolelo.. by som jej ruky polamala.. normalne mi prislo toho maleho tak luto ze co to za zivot bude mat..... ☹ ☹

katka no proste mat o par rokov menej resp. tvoj chlapec viac a beriem ho za muza pre seba pretoze ten moj s tancom nie je kamarat.. 😀

kajacz
12. jún 2009

ešte raz dakujem... 😵 som na neho hrdá viac akokeby dal nejaký gol... 😀

veronika- aj moj manžel je tanečné drevo...tak sa aspon možem chválit, že talent na tancovanie zdedil pi mne... 😀
zuzile- inak to je Samuelov sen- tancovat v LetDance...už sa nemože dočkat nedelného finále...a potom bude smutný, že to už skončilo...

rybecka
12. jún 2009

Ahojte,
katka super tancuje ten tvoj synator vidno ze ma talent lebo vela muzov neovlada tak boky 🙂 aj ja by chcela aby moji chlapi vedeli tancovat nooo ked budu po ockovi tak to je hruza 😅 on dokaze ist proti rytmu 😀 ale uz sa zlepsil odkedy tancoval s Katkou Stumflovou 😉 ona ho naucila viedensky valcik. 🙂 a dala mu par rad.
no kukam ze slnko svieti tak idem uspat toho maleho loptosa 😉

jahody11
12. jún 2009

Ahojte baby, chcem vam len povedat , ze lydia22 v pondelok vecer o 20:40 po 16hodinach porodila, Tomasko-3340g a 51cm.porod bol vraj na konci dost kruty a nesadne si poriadne este par dni ale maly vraj stoji za to!

kukulik30
autor
12. jún 2009

jej, srdecne balhozelame a zelame skore zotavenie a Tomaskovi vela zdravicka 😵

veronika1982
12. jún 2009

panecku 16 hod rodit... ty kokso...to ja sa mozem schovat... gratulujem k vydrzi a samozrejme k tomaskovi..a vlastne kto to je lydia22?

jahody11 tak ako dopadla svadba?

jahody11
12. jún 2009

cau veronika, svadba bola UZASNA 🙂 mam aj fotky v albume na mojasvadba...
a lydia22 neviem ci pisala v tejto teme ale je tiez zo SNV a pisala aj na mojasvadba v teme nevesty sp.nova ves a okolie... svadbu mala minuly rok v septembri a uz maju aj maleho, sami chlapci sa rodia, ja este stale neviem naisto, ci to bude baba, doky vravel, ze sa priklana k dievke ale na 100% to nepotvrdil, odvtedy som nemala utz ale snad teraz na tom druhom povinnom uz snad nieco bude vidiet 😀

pata31
12. jún 2009

jej, aj ja blahozelam, Lydii, su ju pamatam z mojasvadba.. 😵

pata31
12. jún 2009

Jahody, ty si mala tie iste svadobne saty ako ja 😉 😵

slaviq81
12. jún 2009

Čafte, som sa včera smiala z tých dvoch čo utekali v daždi s kočiarmi a dnes som dopadla skoro tak isto 😀

No veď aj Janoko - ak sa dobre pamätám - by už mala pomaly rodiť.

A koho tipujete za viťaza v Lets dance? 😕 😕

pata31
12. jún 2009

Janka ma termin 24.6. takze uz jej vela nechyba 😵
ja tipujem Petu...aj ked aj Juraj je dobry, ale podla mna vyhra zena... 😉

veronika1982
12. jún 2009

slavka ja som dnes tak 2 x utekala domov..

aj giana ma termin a mozno uz na tyzden v utorok budeme mat dalsie dievcatko.

evitkamalicka
12. jún 2009

veru Lydka ma maleho Tomáška 3340g a 51cm je to moja sesternica 😵

evitkamalicka
12. jún 2009

jaaaj az teraz som si vsimla, ze uz miery mate 😅

rybecka
12. jún 2009

Zofka,
pozrela som si fotky so svadby pekna nevesta si bola ale aj Michal bol fesak 😉 tak este porodit babatko a ste rodinka 🙂
joj som taka dnes unavena a chlop ste romatikus 😀 uz cely tyz. sa chysta a zo mna nic 😝 😀

maca77
12. jún 2009

Evitka, ty pochádzaš so Spiškej? kus som mimo 😀 😀

Janka, aj môj sa chystal, no nakoniec šiel do nočnej .... tak som aj rada, že mám klídek 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre