Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
16. jún 2009

slavka, ta ty bola na Mieri a nezavolala si mi 😠 😀 sak si mohla dojst na kavu

slaviq81
16. jún 2009

Livi, šak ja že ti zavolám, ale číslo neuložené jak na potvoru ☹ A doma som hneď hľadala ten lístoček, kde som si ho zapísala a už mi ho dcéra stihla obžuť 😀 IP som vymazala, tak hoď ešte raz.

Veď nech sa vytvori novy nick - spišiačky a tam môžme hádzať tabuľky a fotky zo stretnutí (ak sa nejaké vôbec udejú; 😀 )

kukulik30
autor
16. jún 2009

dosla ti ta IP, bo zase mi troska haproval kon 😠

slaviq81
16. jún 2009

došla 😉

maca77
16. jún 2009

a ja som stretla Slávku 🙂 ...oj len škoda, že som sa musela už ponáhľať ... 😒 mohli sme ísť aspoň na kávu ... Lara je krásna ... taká pohoďáčka, keď spí 😀

s tým novým nickom, myslím že dobrý nápad 😉

maca77
16. jún 2009

Slavi, kde ideš do PL? do Targu? ... potrebujem šaty na svadbu 😀

sophie1981
16. jún 2009

slavka......hod aj mne cislo do ip.....nech ti mozem zavolat, kd pojdem do mesta.... 😉

tak hodte niekto nick a heslo, tabulky a mozme frcat..

slaviq81
16. jún 2009

Hej Maca, do Targu. Veď dnes sa už v kadečom na svadby chodí 😀 Nemusia byť šaty 😉

Idem už ordinovať 😀

veronika1982
16. jún 2009

joj som zabudla na tu tabulku.. vtedy som bola tehu a mala som cas ale hned to napravim a idem to aktualizovat.

slavka posli aj mne cislo resp. poslem ti ja svoje a ked budes mat cestu na mier tak brnkni ze kde sa nachadzame.. kludne aj zajtra doobedu dojdi ved mi dve s bibkou brazdime ulice mieru stale.

veronika1982
16. jún 2009

aky dlhy bol ivanin matusko?

zuzana a kedy mas termin ty? a livia?

kukulik30
autor
16. jún 2009

veronika este ma nepis do tehuliek,prosiiiiiiiiiiiiiiim, este chvilku pockam, ani na krv som este nebola...ja to upresnim potom 😉

veronika1982
16. jún 2009

no uz si tam.. ha ha ale ok.. nenapisem ta tam

veronika1982
16. jún 2009

no este mi potom dajte vediet ze ci som na niekoho zabudla

ivana aj tvoje slecny tam chcem dat tak mi napis miery a vahu a datum narodenia..

ivana2009
16. jún 2009

veronika mal 50 cm 😀 😀
dianaka ano u lichvara som platila za prietoky 2,50 eur ☹ ☹ ☹

maca77
16. jún 2009

keď som bola na uzv u Osifa, tak jedna pani predo mnou tiež platila za prietoky ... sa mi zdá, že 3€ ... ináč tiež som nad tým krútila hlavou, že uzv pred pôrodom, pritom veľmi dôležité a treba za to platiť 😠

Slavka, keĎ ja neviem čo iné na seba mám natiahnuť ...

ivana2009
16. jún 2009

aj mne sa to zdalo cudne ale co uz uz si platime za vsetko ☹ ☹ ☹

danka2612
17. jún 2009

ja som sa na prietoky pytala na porodnicu a poviem vam tam sa za nic neplati,a je to lepsie lebo uz vas pomali zacinaju spoznavat.pekny den

ivana2009
17. jún 2009

pekne ranko 😀 😀

sophie1981
17. jún 2009

dobre rano 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....juuuuuuuuuuuuuj, zase sme sa vyspali......krmili sme sa len raz......po leziacky....cize v spanku...... 😵 ...a spali sme do 7...........jooooj, ja aj opeknejem od tolkeho spanku.... 😀 😀 😀 ...teraz sa katka vyprava v cicikom......najnovsia zabavka...onochat, oslintat, 2xpotihnut a 5 minut vypravat......a opzerat si ju........ 😉 .....ja som tiez platila u lichvara...za prietoky....

kajacz
17. jún 2009

Dobré ránko...u nás je konečne pekné slnečné ráno...Samko dnes majú športový den, tak snad počasie vydrží... 😅
Mám tradičný problem- neviem, čo navarit... 🙄 Poradíte?... 😨 😨

sophie1981
17. jún 2009

cesnacku..... 😀 😀 😀 😀

veronika1982
17. jún 2009

bibka prestan provokovat s tym spankom.. my dnes padame z noh... maly ma sopliky tak sme celu noc nespali lebo sme davali pozor na neho..ani papat nechcel... merala som mu teplotu ale mal len 37,2 takze kedze odratam tak je to v pohode nie? a zo soplikov sa nam zase aj ocko zapalilo...tak neviem co mam robit.. ci ist k doktorke alebo nie.. lebo zase mi da len kvapky co mam aj doma...joj biedacik nas... ked uz ani odsavat nechce vzdy sa vrti a uz ma silu tak ho uz len tak neudrzim...

kukulik30
autor
17. jún 2009

Ahojte.. 🙂
veronika, iba dr zavolaj, a povedz jej, co je vo veci, ...asi mu ten vetrik narobil sarapatu 😒

veronika1982
17. jún 2009

jemu to ani tak nevadi spinka v poriadku... v noci som ho budila aby papal...tak keby mu nieco bolo tak je nervozny a place nie?

kukulik30
autor
17. jún 2009

tak co ja viem, Samko nemal nikdy zapalene ocko..len teraz ktovie, ci by si s nim mala ist von..vies ako ocko, je to citlive

veronika1982
17. jún 2009

uvidime.. vietor vonku sice fuka ale uz nie taky ako vcera a to ocko je dufam v pohode.. minule mu z neho tieklo teraz nic a dr. povedala ze cervene ho moze mat aj z toho ze ma sopliky v tej nosnej dierke..

maca77
17. jún 2009

ahojte

my máme paradajkovú polievku a ryžový nákyp s čerešňami ... síce všetko nejak nasladko, ale máme to radi 😅

ale tú cesnačku urobím najbližšie, keď nebudem vedieť čo navariť 😝 😀

kajacz
17. jún 2009

ja urobím karfiolovú polievku a tieto cestoviny- http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=1335

sophie1981
17. jún 2009

my mame zeleninovu polievku a skuchtim nejake cestoviny....

sophie1981
17. jún 2009

aj nam sa este stale leje z ocka.....uz pomenej, z rana ho ma uplne ciste ale vecer jej vyskoci to zlte hnisave......tk uvidim, co povie dnes v poradni doki a ze ci ju zaockuje.....bojim, bojim...... 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre