Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
17. jún 2009

veronika ides von??

pata31
17. jún 2009

Ahojte...Veronika a hodis aj mna do tabulky? ja mam termin 24.12. 😉

ivana2009
17. jún 2009

bibka takze ty si uz vyspinkana ak tak pekne bubkas my sme hore kazde 2h 😀 😀 😀 😀

slaviq81
17. jún 2009

Čaute dnes 🙂

Bibka, ja len tíško závidím ten spánok. Lara sa stále budí, túto noc to bolo 4x 😝
Ja som už bola v obchode, tak som si kúpila pizzu. Už len do rúry ju šupnúť a potom ham-ham 😀 Robiť cesto sa mi neoplatí, keďže dnes budem sama obedovať. Polievku špenátovú mám odvčera 😅 Len neviem čo mám ukuchtiť Lare, to je večný problém 😝

Tak ma nohy bolia, včera som sa uchodila ako kôň 😝 A baby ja doobedu von nechodím (len do obchodu), vtedy upratujem, varím atd

slaviq81
17. jún 2009

Ivana, mne sa zdá, že som ťa minule videla v meste pri Levočskej bráne. Ale to som zistila až keď som si pozrela tvoj album 😀

ivana2009
17. jún 2009

slavka aj mne sa zdalo ale nebola som si ista 😀 😀 😀 aj ja som si pozrela hned tvoj album aj som pisala skor ze mam pocit ze som ta videla 😀 😀 😀

ivana2009
17. jún 2009

ani ja doobedu nechodim to uz musi byt 😉 😉 😉

zuzana612
17. jún 2009

Caute baby, tak ja som konecne doma, rano som bola v Kubine na tej raumatilogii kde mi na vysledkoch stale nic nevidno, takze budem asi simulant a tie klby ma bolia len v mojej chorej hlave 😀 Potom sme isli este s mamou do mesta a kym sme sa dotrepali domov bola skoro jedna hodina. Este ze je von pekne aj ked zavse ked sa zamraci tak sa aj dost ochladi. Matusa bavi starka, ale uz ho idem dat spat, ja sa osprsim a pojdem sa vyvalit k nemu. Zajtra rano musim ist s tou stitnou zlazou, tak uvidime co mi tam povedia, lebo uz som mala ist pred 10. rokmi ale nejak som nemala cas 😀

No uz pocujem skreklunika, tak ho idem dat spat 🙂

sophie1981
17. jún 2009

caute.....tak ockovaniu sme sa vyhli koly ocicku....buducu stredu rano o 9..... 😝 .....vazime 5500g a podrastli sme na 60cm.... 😉 ....takze uz mame o 2 kila viac a 15 cm sme dlhsi ako pri naRODENI.....sa tesime.... 😵

sme si potom odskocili ku svokre, tak katka si pospinkala na zahrade a este stale spi...len dufam, ze bude spat aj v noci..... 🙄 .....dnes by som aj nejaky ten romantikus, nech som aj ja tehula, no uvidime, ci ma stary nenasere ako vcera a bolo hned po..... 😠 🙄 ....

idem sa tiez osprsit, som ako prasa s toho nasho auta...neviete kde lacno opravuju klimatizacie do aut??....sme mysleli, ze je len prazdna ale naplnili sme to a stale nefunguje, tak bude chyba niekde inde....
😖

ivana2009
17. jún 2009

bibka super aka je baculka 😀 😀 😀
aj ja som bojim aby v noci spal teraz zaspinkal tak uvidime 😀 😀 😀
a s tou klimou ti neporadim ☹ ☹

rybecka
17. jún 2009

cafte,
Bibka aj my mame problem s ockom ale uz je dobre mal zapal slzneho kanaliku dostali sme kvapky.akurat zajtra idem na kontrolu k ocnemu.
a my mame na hlavicke take supinky ze az ma celu pokozku cervenu a suchu 😒 neviem co s tam stale mu to vycesujem a kremujem ale furt to ma.
dnes mi cely den nespal tak dufam ze noc bude dobra 😉 no Bibka nech ti vyjde tutumutu nam vyslo len raz od porodu inak sa ktomu nevieme dostat lebo som vecer stale unavena a spim uz s detmi 😀 a ked ja nie tak on spi. 😅
a vy uz pracujete na babetku? tak drzim palceky. 😉

veronika1982
17. jún 2009

janka mne to vycesavanie uz ide na nervy a az do placu mi je.. vecer vycesem a rano bum zase su tam... a tiez to ma cervene...

my sme sli poobede cakat tatika na stanicu a potom nas vystriedala babka a bola von do piatej.. akurat teraz zaspal ale s placom..

jani vies dnes nad nami kruzili 2 bociany a tak bibka dostala inspiraciu. ha ha

ivana2009
17. jún 2009

veronika aj nam poplackuje ☹

maca77
17. jún 2009

ahojte

Bibka, my sme mali tiež problém s klimou v aute a MM bol niekde v Smižanoch ... zajtra sa ho môžem opýtať, kde presne a dám ti vedieť ... Teraz je totiž v robote 😀
.... fíha, to ťa obdivujem, že sa začínate tak skoro snažiť o druhé mimi 🙂

veronika1982
18. jún 2009

dobre ranko... som tu nebodaj prva? tak komu sa podarilo zamiesit?

co podnikneme dnes baby?

sophie1981
18. jún 2009

dobre rano....

no my nesnazime, len sa nebranime...nechavame volny priebeh.....vcerajsok nam dopadol tak, ze do desiatej vecer som mala katu na cicke....... 🙄 .....zspala. prelozim, zacne plakat....no na nervy....a ked mi stary zaspal, tak sa ukludnila.......a spala do 4 rana.....a potom do 7.....tak som rano vravela mm ze pred nou uz neplanujeme, lebo ona ziarli.....a dokaze ze cecky su len jej....

sophie1981
18. jún 2009

livia nestresuj, ved zaase ta ciarka nieje ani slabsia ako ta predtym.......bude dobre...asi by si vazne mala prestat testovat a vyckat bo sa zblaznis........ 😉

kukulik30
autor
18. jún 2009

ahojt, uz zajtra sa dozviem, ako na tom som 😖 uz bude klud...normalne mi je z toho do placu...nezvyknem vobec bulit a tentokrat revem .. 😢

kajacz
18. jún 2009

pekné ránko... 🙂 Šimon mal dnes nejakú zlú noc, vkuse bol na mne nalepený a vrtel sa...takže nie som vyspatá doružova...von to vyzerá pekne, tak pojdeme do mesta, chcem kupit čerstvu rybu na obed a nové zemiaky...

bibka- to ta obdivujem, že sa nebránite... 😉 ja som bránila dlho po prvom porode... 😀

inak anka tu dlho nebola... 😕

sophie1981
18. jún 2009

katka...ja som stale chcela deti s co najmensim rozdielom......tak preto...a taktiez, porod som mala dobry....dalo sa prezit.... 😅 ........a dalsia vec...stale som chcela dve deti do 30-tky......tak uvidime....

livka, neplac......drobcekom to neprospieva.......vydrz do zajtra a bude dobre.........pod brazdit ulice.....alebo daco....

rybecka
18. jún 2009

Livi to su tehotenske hormony len plac kludne 😉 ja som taka ista 😀

kukulik30
autor
18. jún 2009

bibka...ked to sa neda...je to otrasne, ked neviem na co som a hlavne, ze inak ako takto to nejde, vkladate do toho tolko nadeje a nakoniec nic z toho.... 😒 vdaka Bohu aspon za Samka 😵

sophie1981
18. jún 2009

livka, neviem preco mam pocit, ze to vzdavas...nebud blazon......ved ciarka tam je a hotovo.....akurat ze nezosilnela...ved zosilnie zajtra.......nehadz flintu do zita a takto sa snaz nemysliet....ved budu bambulky uvidis...tolko ludi v to veri ze inac to ani dopadnut nemoze.....

rybecka
18. jún 2009

Livia mas to tazke normalne ja by bulila tiez a aj testovala tiez nevydrzim sice ta nemozeme pochopit lebo nemame taku situaciu ako ty ale ja verim ze si tehulka lebo ten plac je jednym s priznakov nie? precitlivenost. 😵

sophie1981
18. jún 2009

ani nevies ako velmi rozumiem tvojmu strachu..... 😔

rybecka
18. jún 2009

Livia utekaj vonku nemysli na to ryhlo daco rob 😉
Inac moj synator najstarsi siel do Polska aj s babkou aj s Dedom takze ja sama doma s Ondrejkom. ale ideme na ocne na kontrolu tak mam o zabavu postarane 😉

rybecka
18. jún 2009

a teraz som si pozerala tvoje ciarky to je jasne jak facka ja som mala take iste slabe pri Ondrejkovi.
😉

sophie1981
18. jún 2009

janka, ved aj ja vravim, ze ta ciarka je super...... 🙂

anape
18. jún 2009

ahojte baby tu soooooooooooom 😀
nesiel nam net cca od stvrtka a vcera nam to konecne opravili, ale priznavam, ze som bola v diani, lebo kazdy den som si vas narychlo precitala cez net na mobile, no nenapisala som, lebo to neviem a okrem toho som to nechcela mat spustene dlho,lebo neviem ako to je spoplatnovane a ten mobil mi plati mm, tak aby nefrflal, ze som marnotratna 😀

my sa mame fajn, chceli sme odist na dovolenku uz tento vikend, ale ochorela nam Vikinka 😒, ma kataralnu anginu /neviem ci som to pomenovala spravne/, cize nema zahnisane hrdlo ale zacervenane a zahlienene, tak berieme zase antibiotika 😒 a cakame ci to prejde aj na Petuska, zatial je v poriadku, tak hadam to nezarieknem

s Petuskom mame teraz take vesele obdobie, je velky trucos, na vsetko oponuje a vzpiera sa... niekedy to je tazke, ale snazime sa vsetko riesit len vysvetlovanim, no poviem vam, ze je to riadny zaberak na psychiku 😕

je toho vela na co som chcela reagovat, tak snad na nic nezabudnem

v prvom rade blahozelam giane k malickej, nech su zdrave a stastne 🙂

katke cize diankev silno drzim palce, nech jej porod ubehne v pohodicke 😉

livka blahozelam a som presvedcena, ze si tehulka a presne ako pise janka, to uz budu tehotenske hormony, ktore sposobuju ten plac 😀

som rada, ze sa vam babatka tak pekne drzia a prosperuju 🙂 , bibka a ty si stastna mamina, ze ti katuska tak krasne spinka, tak nech vam to vydrzi 🙂

kati ked si spominala, ze mamina tych nestastnych dvojiciek je z jamnika, tak som nevedela o koho ide, lebo som spravy nejako nestihala a na nete som pozriet nemohla, kedze nesiel... potom mi aj mamina spominala meno, no tiez som si nevedela spomenut, az vcera som pozrela archiv na jojke a az ma zamrazilo, lebo ludku poznam, nie sme kamosky, ale pozname sa z diskotek, je to kamosova sesternica... ono je to hrozneeee a to viac to clovek preziva, ked ide o znamych.... boze ja sa tak bojim, aby sa nam nieco take hrozne nikdy nestalo, asi by som to neprezila 😢

ale aj nam sa predvcerom stalo nieco zle, chvalabohu so stasnym koncom... isla som pre petuska do skolky a ked som chcela zaparkovat, tak som cakala, lebo prave odchadzalo jedno velke auto predomnou, no a ked odislo, tak naraz stal pred mojim autom moj Petko!!! som myslela, ze zinfarktujem... tak som sla za ucitelkami a este som nekricala, lebo som sama bola vo velkom soku... tak som sa pytala, ze ci vedia odkial nesiem petka, tak len cumeli, ze to je nemozne, ved predchvilou tu bol, ze to nejaka nezodpovedna mamicka nezatvorila branu a on usiel, kedze je betar a zbadal prilezitost.... tak mi povedali prepacte... no ja som potom stale nad tym rozmyslala a az mi prislo zle, ked som si predstavila, zeby som isla prenho neskor a on by zrazu nebol v skolke, ved by som zinfarktovala... ved prave take okamihy mozu znamenat velku tragediu... tak vcera s nim siel manzel a hned ucitelkam vytmavil, ze maju stastie, ze to skoncilo takto, lebo inak... proste ze mi im doverujeme, ze nase dieta je v 100% rukach a ze take omyly sa u nich proste nepripustaju, ved mozu stat dieta zivot... aj teraz mi je zle ked si na to spominam ☹

anape
18. jún 2009

este som chcela katke napisat, ze samko je veeeelmi sikovny tanecnik a verim ti, ze si hrda mamina 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre