Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
14. apr 2009

Veronika, este vydrz aspon tyzden, vtedy sa uz babo poklada ze uplne donosene, lebo ako Bibka pisala, pri predcasne narodenych detoch chodis od Dr. ku Dr. na kadejake testy. Dost sa nachodis k lekarovi aj s normalne narodenym babom. Ale od toho 38-ho uz mozte pracovat na vypudzovanie Matejka 😀 😀 😀 Ja som pri Matusovi bola rada ze neprisiel skor aby som nemusela letiet do nemocnice na urychleny cisarsky. Ale prenasat to tiez nie je vyhra ked si mas predstavit ze by si s tym bruchom mohla chodit este skoro 5 tyzdnov 😖

zuzana612
14. apr 2009

Bibka, to ma von este len prvu stolicku, este nas cakaju 3 🙄 Ja som zvedava co bude mat Jo, ci nie nahodou nejakeho tretieho chalana 😀 Hadam sa jej postastie s dievcatkom

sophie1981
14. apr 2009

Zuzana, netrep ze sa nepodari....kupis flasu vina, lufnes to do seba, spravite tutumutu, troska romantikus na dievcatko a uz chodime spolu s bruchami..... 😀 😀

pati...ja som nemala priznaky...mne sa celu noc snivalo zeocuravam testy a su pozitivne...tak som rano vstala a ocurala a skoro ma hodilo o zem, lebo bol vazne pozitivny...a to som si myslela ze sa budeme snazit ovela dlhsie......ja som to moc nesledovala. ani som netusila ze mi uz menzes meskal tyzden....bo vtedy som mala na mysli leto, stavba, dosetrit este co najviac penazi....posilnujuca koruna....oslabujuca libra.... 😀 😀 😀 😀 ...ale potom akonahle som spravila tes, par dni nato som zacala neskutocne grcat....joj a este ma napadlo ze vecer pred ked som robila test som zozrala asi 5 zhnitych kiw....a popri tom som kecala so zuzanou na skype a este ona mi hovorila, ze zaludok si doseriem, ale ja som mala bozsku chut na tie hniloby..... 😀 ..Zuzana spominas??

pata31
14. apr 2009

Zuzi 🙂 mne je obcas tak divne, jak pred mrchou, ale teplota stupla, mozno este zajtra klesne, ale nemusela by 😔

sophie1981
14. apr 2009

no ved bodaj by...ale anglicankam to zvacsa vyjde ako si zelaju...aj Lucy mala tretie dievcatko, aj Tiggy, jej kamoska......oni su stastlivci na take veci.... 😒 .....

sophie1981
14. apr 2009

Pata....neboj neklesne.... 😉 .....bude to babulo ako svet.... 😀

sophie1981
14. apr 2009

slavka...konecne mi otvorilo tvoj album a mrkla som Laru ....zlatunka je bez vlaskov.....ja planujem s katkou presne to iste....aj nas mama vyholila dohola a vlasy mame velmi dobrej kvality....tak uvidime ako bude vyzerat kacka.... 😀

pata31
14. apr 2009

Bibka...dalsia vestba? 😵 😀

sophie1981
14. apr 2009

volajte ma vestkina mirela.....ci ako sa to vola ta krava z reklam.... 😀

zuzana612
14. apr 2009

Pati, ja som to tiez nesledovala, ted sledovala som v uk ked som bola bez chlapa 😀 aby som vedela ze kedy asi, ale ako bibka pisala, Matus sa podaril ked nas prisla pozriet kamoska, vypili sme flasu vina a bolo tutumutu 😀 A to nebolo ze sme skusali jeden mesiac a podarilo sa, to bolo fakt jeden jediny krat kedy som mohla otehotniet. Lebo den na to sme zacali davat dole strechu a kym som zistila ze som tehotna nebolo nic, lebo sme sa ledva doplazili od unavy do postele 😀 Preto si myslim ze to babo sa podari skor ked sa nesnazis, ako ked sa snazis az moc.

No ale dufam ze do konca roka a nieco nalepi aj na mna a budeme bruchate spolu s Bibkou 😉

sophie1981
14. apr 2009

BABY, VIDIM KUS MODREHO NEBA...ZEBY SA ESTE VYCASILO??? 😎 🙂

pata31
14. apr 2009

sak ked sa to nepodari tento mesiac, tak sa na to vyprdnem, prestanem merat, nebudem ani na konika chodit..lebo potom na to stale myslim... 😔

pata31
14. apr 2009

aj ja vidim modre z neba 😀 😀

pata31
14. apr 2009

ci modre nebo 😝

andrejkag
14. apr 2009

Ahoojte, tak ja sa hlásim po sviatkoch 😝
ja že si vás v kľude pri ávičke prečítam a len čo som sadla Matúško si vilial kávičku 😠 koberec je hnusný ale až tak ma to nevytočilo, lebo ho ideme aj tak vyhodiť, ked dojde nový nábytok 🙂

a kde je Livka?? ešte sviatkuje? 🙂 a Zuzkale a Rybečka nemajú čas??? 😉

sophie1981
14. apr 2009

pati, nemeraj...len sa snaz.... 😀

sophie1981
14. apr 2009

no, uz mi skoncil veget pri konikovy...Katka uz je hore, tak idem prebalit, nakrmit, bo uz zuzle plienku a pojdeme na vzduch...... 😉

veronika1982
14. apr 2009

zajtra mame 37 tt tak uvidime. akurat som dala vyprat baldachyn pretoze smrdel za obchodom nech ma matej okolo seba vonavucke veci. ked si predstavim ze este tri tyzdne.. boze ja uz ho chcem mat pri sebe aj ked viem ze teraz mu je v brusku este dobre... ale mne uz nie je...

pati moj pribeh o testovani bol asi takyto... vecer sme si spravili test a nic ziadna ciarka tam nebola tak sme sli spat s tym ze co uz nabuduce to vyjde. celu noc som mala taky divny pocit a strasne ma to tahalo vratit sa k tomu testu.. rano som vstala a pozrela na neho a upps boli tam // hned ma oblial studeny pot a cely den som chodila ako v mrakotach.. potom ked mi to potvrdil lekar tak to uz mi zacalo byt aj zle ale len obcas...tak drzim palce..

pata31
14. apr 2009

Veronika, pekne 🙂

slaviq81
14. apr 2009

Ste sa riadne rozkecali, ja som spala 😀 😝

Bibi, ja mam v plane Laru takto ostrihat este raz 😉 😕

Dnes je nejaka umrncana, asi dalsi zubok 🙄 Ani zemiak s mrkvou nechce 😝

rybecka
14. apr 2009

Ahojte,
andrejka ako pises nemam cas dnes som sama s dvomi detmi prvykrat tak vies ucim sa to zvladat 😀
no ale Ondrejko spinka a Matejko je vonku na dvore tak par minut som si nasla na konika 🙂
veronika ako vas tak citam tak presne viem o com hovoris ako rada by si uz porodila a aj mna boleli prsty na rukach a proste vsetko bol to nekonecny pribeh 😝
ale nastastie kazdy sa raz skonci a zacne novy pribeh s babetkom este krajsi 😉 ja som si niekedy myslela ze uz fakt neporodim 😀 😀 😀 a vidis mam to za sebou tak len cakaj ako my sme museli 😅
ja uz celkom fajn sedim na stolicke ritka sa pekne zahojila sem tam da vediet o sebe.
Vcera sme boli na prvej navsteve az v Gelnici len tak na skok deti boli v aute velmi slusne a vsetci sme to zvladli. 😉
a vcerajsia oblievacka sa mi tiez vyhla lebo som stale kojila ako Bibka 😀 😀
no zajtra mi pride mamka ta este nevidela maleho tak sa tesi aj ja tiez. Ale nebudem mat cas na konika mozno sem tam si ukradnem chvilku a potom ked odide tak o 2 tyz. vas pozyvam ku mne na stretko 😉

pata31
14. apr 2009

ahojte, bola som v meste na obed a som si vsimla parte...zomrela nejaka 27 rocna baba...myslim, ze Veronika Horvathova sa volala...neviete, co sa stalo? taka mlada baba...a aj deti po nej ostali... 😕 😔 😒

megy2
14. apr 2009

...tak to je strasne....a tie deticky chudence ☹ ☹ ☹ uprimnu sustrast rodine....

pata31
14. apr 2009

hej, ozaj hrozne.. ☹

andrejkag
14. apr 2009

Paťa aj som to včera čítala, až mi mráz prebehol po chrbte, neviem čo sa stalo bolo napísane že tragicky zomrela ☹ a mala tri detičky 😢

diankav
14. apr 2009

Tak baby taká smutná téma tak ja mám taký vek a čakám 3babo tak to si neviem ani predstaviť tak ste ma vyľakali že až 😢 😢 😢 😢 😢

pata31
14. apr 2009

Dianka, prepac, som to tu nemala pisat 😖

ivana2009
14. apr 2009

to vazne oj to je nestastie ☹ ☹ ☹ ja po meste velmi malo chodim hoc mam do mesta 5 minut ,ale akosi sa mi nechce 😒

pata31
14. apr 2009

oj, dajte niekto veselsiu temu...

veronika1982
14. apr 2009

aj ja som sa pristavaila pretoze je to moj rocnik ale neviem co sa stalo ale je to strasne..

som sla dnes po meste a taky mlady chlapec hovori kamaratovi: to je strasne. po celom meste same tehotne zeny.. tak som sa milo usmiala a som si pomyslela svoje.. 😀 😀
domov som dosla zfucana a spuchnuta ale za to som si kupila zmrzlinku v meste mnam mnam...

a zajtra poradna. som sa nikdy tak do poradne netesila ako zajtra.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre