Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
24. jún 2009

ahojte aj my sme uz doma.... boli sme na bytovom druzstve, potom v byte s babkou, potom pozriet sedacku a nakoniec sme sli na krcne odsat sopliky.. zajta mame ist zase...

teraz uz sme doma a ja idem navrhovat kuchynu.. baby poradne odkial je najlepsie kupit kuchynu a ak mate typ na lacne vstavane skrine.. ja uz mam z toho hlavu ako melon..

veronika1982
24. jún 2009

joj baby mne teraz matejko zaspal na rukach bez placu a bez hojdania.. pozerala som film a zrazu moje dieta ruka podlozena a spi.. jupi jupi idem si uvarit rezance s tvarohom...

a bibka super ze katke nie je nic..

sophie1981
24. jún 2009

uz zase spime...kuraitko sa uz vari...este vymysliet polievku a je to....

veronika, ja ti s kuchynou neporadim, v tom stadiu sa este nenachadzame......my zatial prikureni...radiator, kotol, krb a tak.....na kuchynu mam este rok cas.... 😀
a Katke zatial nieje nic...zacala byt placliva, ale myslim, ze koly tou ze by rada sla von....navarim, dopracem a vezmem ju aspon trosku...teplotu este nemame, ani zvysenu, tak dufam, ze tak to aj bude....

sophie1981
24. jún 2009

ale u mna zatial vyhrava tato kuchyna....

http://www.bogfran.eu/index.php?s=6&lang=Cz&Kat...

zuzana612
24. jún 2009

veronika, zalezi do toho kolko chces do kuchyne investovat. Skoro v kazdom vacsom nabytku mas na vyber aj lacnejsie aj drahsie kuchyne. Aj z tych sektorovych lacnejsich sa da poskladat pekna kuchyna a skoro v kazdej mas aspon vstavanu skrinu na ruru a varnu dosku. My sme kupovali v decodome, mali vtedy super akciu na sektorovu linku, mohla si si vybrat aku farbu si chcela a asi 5 druhov dvierok. Jedna zostava mala okolo 240 cm a stala 15 tisic, my sme kupili 2 a este dokupili rohove skrinky a kryt na umyvacku, dosku, uchytky a este dalsie somariny a stalo nas to okolo 55 tisic, inac by sme za to dali nejakych 110, takze parada

zuzana612
24. jún 2009

Bibka, krasna kuchyna, len neviem preco som si myslela ze chces nejaku taku prirodnu drevenu kuchynu. Farba ako nasa aj tie dvierka sa mi niekedy hroze pacili ako po skusenostiach s cistenim takych dvierok v uk som dala prednost uplne hladkym 😀 Suchnem a idem, ziadne cistenie spiny tycinkami do usi 😝

Mne Matus uz druhy den nechce nic jest, som mu pozerala do ust tak mu ide dalsi zub. Nech su uz vsetky zuby von lebo ma klepne pepka 😖

kajacz
24. jún 2009

ahojte dievčence...takže už prší aj Vám?...tu pršalo len z rána, tak sme potom utekali rýchlo von, lebo včera sme boli len v Kauflande, aj to autom... 🙄 ale teraz sa zase pomračilo... 😝

Ja som robila paradajkovu polievku a kurča na paprike s kolienkami...Šimon zaspal a ja pečiem toto- http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=48575
inak už som sa stihla aj popálit, ked som roztápala maslo....auauau...

sophie1981
24. jún 2009

Zuzanka, chcela som z dreva....ale nemam na to.... 😀 😀 ...tuto som nasla, tiez sa da pekne poskladat a sama si mozes navrhnut skrinky...da sa dokupit aj roh...myslim ze su tam v ponuke az tri druhy.....tuto web stranku mi dala pani z nabytku zapanoramou....pekna je to kuchynka, len ja by som vsde dala len sufliky a len pod umyvadlo skrinku...ja potravinovu nepotrrebujem mam velky spajz...a taktiez odparovac chcem vstavany vysuvaci a pracovnudosku cisto bielu....no a na stenu mlicne sklo, podsvietene neonkami....tod moj sen a uz sa tesim na realitu, ked budem stastna s tou najlacnejsou kuchynou s 5 skrinkami a klasickym sporadkom.... 😀

veronika1982
24. jún 2009

zuzana mam doma letaky z decodomu a vcera sme skladali kuchynu...len ja som v rozmeroch antitalent a predstavivost nulova..

zuzana612
24. jún 2009

veronika, idem ti pohladat jednu stranku, da sa tam zadara stiahnut program na kuchyne, ja som sa tam hrala s mojimi kuchynami, fakt super stranka

Bibka, aj ja som chcela kuchynu s tymi velkymi suflikami, ale dat pomaly o 20 tisic za kuchynu koli kovaniam sa mi nechcelo ked sme ledva naskrabali na tuto. Ale kedze predpokladam ze pri Matusovi nevydrzi dlhsie ako 10 rokov tak mozno potom 😀

rybecka
24. jún 2009

aj ja mam vysnivanu kuchynu stoji v Asku v Poprade 😀 zlto zelena ja som na tie svetle farby 😀

rybecka
24. jún 2009

a chcem tie velke supliky 😉 a ta moja stoji 70 tisic 😖

rybecka
24. jún 2009

Zuzka diky za link ja sa tak rada pohram a navhrnem si 😉

zuzana612
24. jún 2009

janka, vsak to chces lacnu 😀 Ale ked este priratas dalsich 70 na spotrebice 😀

rybecka
24. jún 2009

VAm sa robi dobre kuchyna ked ju mate od nova postavenu ja mam staru po babke takze sa musim prisposobovat lebo ja by som chcela velku a mam taku dost malu 😒 a tiez sa tesim ked to raz zrealizujem a si prisposobim je to ale v dalekej buducnosti 😅 zatial sa musim uskromnit .

veronika1982
24. jún 2009

jani ja chcem cerveno bielu...alebo cerveno vanilkovu

rybecka
24. jún 2009

Veronika,
aj cerveno vanilkovu som videla v Asku je krasna 🙂

kukulik30
autor
24. jún 2009

veronika, ja ti neporadim s kuchynou, lebo my sme si ankreslili sami a dokonca aj rezny plan si zrobili, vramci nasich financnych moznosti a dokonca sme si ju aj poskladali sami/ jasne , ze by som si vedela predstavit inu a oooovela krajsiu,a le co uz tato mi staci, naviac nemame 😖 /mozno raz 😀

a vstavane skrine sme si tiez sami, ak je tvoj muzik sikovny , zvladne to aj sam, a omnoho lacnejsie to vyjde, tiez si treba navrhnut iba korpus, objednat lamino a urobit rezny plan + lamino na dvere a kovanie sa da kupit v Majstercentre 😉 vychadza to fakt na super cenu..my mame skrinu 4 dverovu , vysla by nas normalne aj nejakych cca 40000,a le takto sme to mali za cca 13000

kukulik30
autor
24. jún 2009

dufam, ze si to dobre pamatam,ale urcite to bol obrovska rozdiel v cenach 😉

veronika1982
24. jún 2009

no musime tak skocit ale vsetko sa odvija od piatku kedy ma muz jedno sedenie a uvidime ci sa dostaneme do popradu uz na vlastnom aute...

zuzi a ako funguje ten program.. zatial som si len farbu vybrala.

rybecka
24. jún 2009

Joj aj chcem nieco nove ako napr kuchynu 😀 zavidim ti veronika len ten uver nie 😀 😀 😀 viem si predstavit keby som mala prachy na taketo veci normalne by som sa vyzivala ako si zariadim dom teraz som pozerala stranku co dala Bibka su tam aj pekne obyvacky. 😉 ked pozriem na ten nabytok od babky 😅 tak mi je smutno z toho ale ved hlavne ze sme zdravy 😉

veronika1982
24. jún 2009

no moj muz nie je sikovny....

a este tak vediet dobre po anglicky a mozem si skladat kuchynu...

sophie1981
24. jún 2009

ja sa tiez spolieham, ze mi kuchynu spravi manzel a mieru.....roll door nieje problem, to uz mame davno dohodnute..uvidim co povie na kuchyu a hlavne za kolko pojde material.....

zuzana612
24. jún 2009

neda sa mi teraz ta navigovat lebo som na laptope a program mame stiahnuty na pc a matus tam teraz spi, ale myslim ze vsetko je to na pravej strane. Mas tam par moznosti, najskor si urobis rozmer kuchyne, vlozis si okno, dvere, radiator a potom davas skrinky. Mas tam na vyber rozne vysky skriniek, treba sa s tym pohrat. Farba nie je az taka dolezita lebo ked kuchynu dokoncis tak si mozes farby menit ako chces jednym kliknutim. Da sa urobit aj dvojfarebna kuchyna

zuzana612
24. jún 2009

Jani, hlavne je ze ste sami. Lebo mozes mat neviem aky dom ked nie si sama v nom 😖

sophie1981
24. jún 2009

janka nebud smutna, my nemame ani nabytok od babky..... 😀 😀 😀 ....ja do obyvacky potrebujem len sedacku a konferencny stolik......od krbu idem popod cele schody vymurovat murik, hodime na to licove tehly, skombinujeme s krbom...a na to prasknem telku a bude...usetrene.....jedalensky stol sme zdedili od mojich rodicov...sice uz 30 rocny, obhryzkany ale este drzi.... 😀

sophie1981
24. jún 2009

Zuzana... 😀 😀 😀 😀

veronika1982
24. jún 2009

este len dva dni mame kluce a uz sme lahsi o tolko penazi ze az.. dnes sa objednali okna... momentalne spravime len podlahy, kuchynu a koncime. kupelku nechavame tak ako je a ked raz budu peniaze tak to dokoncime.. spalnu mame takze v pohode..

hej zuzi ale ked nerozumieme ake skrinky su to lebo je ich tam milion na vyber.. musim sa s tym pohrat..

zuzana612
24. jún 2009

co sa Bibka smejes 😀 To je skor do placu 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre