Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

evitkamalicka
1. júl 2009

bibka oni boli doma teraz od stvrtka do pondelka, v pondelok dosli k nam tu prespali a pokracovali domov do Kladna

sophie1981
1. júl 2009

no super ani nedala vediet.... ☹ ......tak snad nabuduce......jakubko ako??

kukulik30
autor
1. júl 2009

no az teraz som sa dostala na net, hore sme uz klasika od pol 7 mej....ale nejak nestiham, musim ist do mesta odniest sesterke peniazky a este kamoske lieky a a a ....poobese ma tiez cakaju ceresne, bude kolac 😝
tak idem sa dat nejak dokopy, nech so stihnem vsetko , co mam v plane

evitkamalicka
1. júl 2009

jakubko sa ma super, uz zacina chodit, okolo nabytku uz pekne chodi ked sa pridrza...ja som inac aj myslela, ze ci ste sa nestretli, ale nejako som sa jej zabudla opytat

sophie1981
1. júl 2009

nic, idem ja von....veronika, mobil mam zapnuty, tak prezvon...

veronika1982
1. júl 2009

ok m sme uz vstali

anape
1. júl 2009

ahojte baby,
zase sa hlasim z chorvatska... pisete, ze mate krasne pocasicko, tak to asi prislo odtial, lebo tu bolo vcera nadherne a horuco a dnes je chladno, hoci ze vraj 23.5st a pofukuje vietor 😒

livka co sa tyka apartmanov, tak ja by som uz neobjednavala dopredu, lebo je tu toho vela... nam kamos objednal a sme trosku dalej od mora, co nie je az take hrozne, no sme na tretom poschodi a vies si predstavit sa sem trepat s dvomi detickami 😒 , no a neni tu ani uzavrety dvor, takze vonku behat petko nemoze bez toho,aby sme ho nenahanali a neupozornovali, ze tam nesmies, to nesmies... a este mame na balkone aj dve lastovicie hniezda a tie male lastovicky tu nonstop cvirikaju, takze ani vecer sa neda kludne posediet 😒 a okrem toho tu je z nich riadne nakadene a my sme tu s detickami, tak ich na balkon ani nepustame 😒 ... takze sme sa rozhodli odist v piatok a po ceste sa zastavit niekde v madarsku... muz myslel, ze pri balatone, no spomenula som si, ze mi pedikerka spominala nejake mesto, myslim, ze to boli aj kupele a ze tam je super, rozne teploty vod v bazenoch, atrakcie pre deticky a kopec bazenov... livi je to toto mesto co si pisala ty? ak ano, tak odporucas? a ak nie, tak neviete niekto kde je to co som pisala alebo nieco podobne vhodne pre detvaky?

co sa tyka prisposobenia, tak nase deti su chvalabohu po nas, velmi prisposobive a som veeeelmi milo prekvapena z viktorie, ta sa tvari ako totalne dovolenkovy typ, no proste super a vlastne aj petusko je super, akuratze sa mu trosku na tvaricke a za uskami vyhodili take cervene vyrazticky 😒

este som chcela zablahozelat dianke alias katke k syncekovi, verim, ze ta moc netrapil a ze ste v pohode a tesite sa cela rodinka z noveho clena 🙂 ... tak vam prajem veeeela zdravicka a vzajomnej radosti 😉

kukulik30
autor
1. júl 2009

anicka, no my sme boli v Hajdusoboszlo,tam je komplex velky kupalisko...zeby aj kupele tam boli, no uz nepamatam, my sme boli zamerani na kupko...ale viem, ze este nejake mesto...hmmm...nespomeniem ale nazov 😒 ...skuste vygoooglit 😉

kukulik30
autor
1. júl 2009
mrka2
1. júl 2009

Ahojte babule, tak ja mam konecne volno a od dnes som na materskej. Huraaaa!!! Dockala som sa. 😀 Tak a mozem ist upratovat cely dom. 😝 😝 Uz sa nemozem vyhovarat,ze chodim do prace,ze nemam cas. 😅

zuzana612
1. júl 2009

baby, ja ked som dnes isla 5 min. do obchodu tak som prisla na to, ze to pocasie co bolo doteraz mi vyhovovalo podstatne viacej, lebo som myslela ze skapem. A to bolo 9 hodin rano. No byt tehu v lete asi nie je ktovieco. Aj pri Matusovi som to tazko znasala, ale teraz.........

Mrka, tak vitam medzi nami zienkami v domacnosti 😉 Uzi si trosku oddychu este tych par tyzdnov, potom uz nebudes vediet ani co to je 😀

No nic, Mstus spi, mama ide malovat 🙂

ivana2009
1. júl 2009

ahojte to mame super cas ale pre deticky nic moc my pojdeme von az o 15h ako vcera a boli sme do 19.15h nech mi na trhy vydrzi 😀 😀 😀 😀
Mrka super uz len par tt a nelka je tu 😀 😀 😀 😀
Livka super dovolenka 😉 😉 😉

slaviq81
1. júl 2009

Jéj, máme nové bábätko 😵 Blahoželám!

Bibi, no rozrastá sa koníkovská rodinka, pravda. No a jak tak kukám na kobylky-tehulky, tak okolo sviatkov (Vianoce a Nový rok) sa ešte viac rozrastie. Super.

Dnes je krásne, presne podľa mojich predstáv 😎 Minulý rok som chodila s brušiskom a fučala 😀

slaviq81
1. júl 2009

Krásny je Dominik 😵

A Jankinmu Ondrejkovi všetko najsamlepšie k 3-mesačninám 🙂

kajacz
1. júl 2009

Ahojte... 🙂 ja Vás nejako nestíham, je tu krásne počasie a mame ešte vela vybavovačiek, ved ideme preč na celé prázdniny...pomaly už aj balím, neviem, ako to všetko poberieme...ideme na dlho, tak toho potrebujeme vela...nakoniec cestujeme v sobotu... 😵

dianka- gratulujem... 😵 Dominikovi vela stastia a lásky v živote... 😉

zuzanale
1. júl 2009

Ahojte som tu od včera nebola a tú taká novinka takže Katke blahoželáme k Dominikovi 😉 nech sú zdravučký 😵

my sme boli do 11tej von ale hnusne je teplo Laura upotená 😝 a to mala len opalovačky oblečené poobede chodievame von až okolo 16tej tak sa už dá ....

ozaj to stretko v štvrtok poobede vyhovuje aj mne tak ak sa nič nezmení tak sa dovalím aj ja 😉

kajacz
1. júl 2009

to stretko plánujete zajtra alebo až budúci štvrtok?... 😕

zuzanale
1. júl 2009

Kaji ak som dobre pochopila tak budúci 😅 budú trhy...

sophie1981
1. júl 2009

kaji, buduci stvrtok na trhoch...veronika zada suradnice gps kde sa nahadza jej stanok s ciernym pivom a tam sa to bude konat...
ivka, ja tiez katusku cvicim na neskorsie kupanie neh vydrzi na trhoch...... 😀

inac von je hroza... a to je len zaciatok.....katka uz spinka a ja idem asi po prvy krat zalomit k nej v tuto hodinu..... 😀 😝 ...boli ma hlavaaaa 🙄 🙄

dosla nam stolicka a je supeeer, hned sme ju s katkou poskladali a vyskusali...no za\1400 sk je ozaj supis.....neskor dam foto..... 😉

idem, bo madam aj vstae kym ja k nej lahnem.... 😅

kajacz
1. júl 2009

tak to už budeme na Spiši...ked budeme zdraví a nepríde nám do toho niečo surne, tak by som tam mohla dorazit... 😉

rybecka
1. júl 2009

dakujene Slavka hej hej uz mame 3 mes 😵 😵 😵
ten cas leti 😉

pata31
1. júl 2009

Ahojte! Blahozelam Dianke (Katke) k malemu krasnemu Dominikovi!!! 😵 😵

Baby, ja budem mat pracovne trhy, budem vystavovat na Zimaku...som zvedava, ako to zvladnem, styri dni 8 hodin v kuse.. 😖

sophie1981
1. júl 2009

pati, my sa chystame na vystavaky tiez////co budes ponukat????

sophie1981
1. júl 2009

ja uz zavaram.... 😝 ...babka je von s katkou, ale ide nejako tmavo od Matky Bozej, tak uvidme ako dlho sa von zdrzia...inac mame rekord...katka spinkala doma sice nie v postielke ale v mojej posteli skoro 2 hodinky....jupiii......

pata31
1. júl 2009

Bibka, bude to stanok s dverami...tak ma potom mozes prist pozdravit 😉

sophie1981
1. júl 2009

tak to sa urcite zastavime.....kedze chceme omrknut dvere a hlavne krby..... 😀 ...

ja asi tie ceresne pojem...uz som zozrala snad 3 kila.... 😝 ....som ako v 6 mesiaci.... 😀 ...az na to ze v bruchu mam milion ceresni a nie babo.... 😀 😀 😲

zuzana612
1. júl 2009

ja som bola na tom vystavisku asi pred 2 rokmi a musim povedat ze som cakala od toho viacej 😖 A kedze uz mame aj tak skoro vsetko, tak ja tam urcite nepojdem 😉

Moje dieta tiez spalo 2 hod. a niekedy potiahne aj 3, tak to je teraz parada. Ale chuda ma sopliky, tak je dost mrzuty 😖 Hadam mu to coskoro prejde 😖

Ja sa akurat napchavam treskou s rozkami, celkom dobre mi padla, ale este by som nieco zjedla, len neviem co 😖

Kym Matus spal tak som bola trosku pomalovat schodiste, a kedze sa mi ho nechcelo cele zakryvat, tak potom som dalsiu hodinu nechtami skrabala zaschnute bodky z farby. No co uz, kto nema v hlavne, ma v rukach, nie 😀 😀 😀

Bibka, ceresne by som si dala aj ja, ale take uzasne ake sme mavali doma na strome. ohuzial strom tam uz nie je 😒

slaviq81
1. júl 2009

Už sme doma. Neuveríte čo som dnes zažila. Odstavila som kočiar s malou pred obchodom, nachvíľu som vbehla dnu. Za mnou dve barevné. Keď som vyšla von, vedľa odstavený ich kočiar a strážili ho dva čavore. Kukám Lare do kočiara a hračka nikde, kukám na zem - ani tam. Tak mi ťuklo - hneď som kukla na malého barevného a pýtam sa kde je hračka (bo mal ruky za chrbátom). Že on nevidel 😠 😠 😠 Som mala sto chutí ho vyčapať po hlave, ale keby vyletela stará, tak mám po chlebe. Tak som sa na nich vysrala, ale nervy mám ešte stále 😠 😠 😠

Počúvaj Zuzka, veď ty vždy len maľuješ 😕 😕 😕

Na výstavné trhy už ani nechodím, už to nieje to čo to bývalo 😔

veronika1982
1. júl 2009

pati ja urcite dojdem tiez na vystavne lebo chceme pozriet linku a sedacku ci nebudu nejake zlavy.. tak sa ti prideme ukazat len kric potom na nas lebo nevieme ako vyzeras...

slavka zajtra doobedu pojdem na zapad lebo musim ist vybrat postu.. dnes som tam bola na skok na aute lebo mm sa tam siel ucit a nemal na com sediet tak som tam bola odniest dve stolicky...

matej spal hodinu doma a o stvrtej sme sli von a spi este do teraz.. ja som uz musela prist domov lebo nohy ma bolia a z toho dnesneho teplo mi je na grc.. ved doobedu s bibkou v meste a este teraz..

no a ja musim zistit kde sa to ten carovny stanok bude nachadzat a dam vediet. ha ha..len dufam ze nebude prsat tak ako kazde trhy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre