Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
2. júl 2009

livi v poslednom case sa rychlo rodi. ha ha...vies beru si z nas priklad..

no a my uz mame po spanku... boze ten sa neskutocne vyspal za 15 min. ☹ ☹ isla som si zostavovat kuchynu a skoncila som pri prvej skrinke... a uz je pri mne.. chcem ist von ale von hrmi...

kajacz
2. júl 2009

fuuuj, aj tu je strašne dusno...už sa tešíme, že príde manžel a pojdeme k tým známym okupat sa na zahradu...
včera nám manželov kolega priniesol asi trištvrte vedra obrovských čerešní, ale nič s nimi nerobím, akurát som upiekla koláč a porozdávala som...
neviete dokedy má byt na Slovensku tak teplo?...tu hlásia do utorka...iba preto sa pýtam, či sa konečne opálim... 😀

rybecka
2. júl 2009

Ahojte 🙂
dianka kraaaaaaaaaasne babulo 😉 neboj zachvilku nebudes vediet ze si rodila ako my 😀
inak vazime 6300g dlzka neviem 😒 musim odmerat a ockovanie dobre ale az dve do obidvoch noziciek chudacik 😢 tak plakal.
ale zatial to znasame dobre 😉

kajacz
2. júl 2009

rybecka- a co Matejko? ako to zvládol na urologii?... 😨

rybecka
2. júl 2009

jaj no oni mu ho zasa nepretiahli 😒
mame mastit a skusat to doma ale ked on mi nechce dat ani sahnut tak ja neviem a o mesiac na kontrolu

kukulik30
autor
3. júl 2009

dobre ranko 🙂 ...teraz je vonku tak prijemne 😵 aj na vikend vyzera fajn pocasko, mozno aj na to kupko sa dostaneme, ked si urobi nas tato cas 😅

sophie1981
3. júl 2009

dobre ranko......nam uz je horuco... 😝 ...ja tiez planujem kupko, ale az ked pride synovec na prazdniny,ze zabijeme nudu.....dufam, ze sa potom niekto k nam prida..... 😉

Janka, este neviem, kde by sme sli do tatier, ale niekde kde sa da ist kociarom...katka moc teraz v klokanke byt nemusi, ked je slnecno, ona ma teraz radsej tienik v kociariku...tak asi len vylezieme na popradske a strbske pleso po ceste....

veronika1982
3. júl 2009

dobre ranko... co to ze tu nebol nikto vecer...

my sme vecer skocili do bytu kedze uz mame auto tak sme sa snazili zostavit kuchynu ale skoncili sme pri tom ze sme nic nespravili ale zato mame lacnu stavanu skrinu...

bibka kde si? chystam sa do mesta odniest postu byvalej majitelke ci sa nepridas?

nas matej spal od desiatej do tretej rana..

sophie1981
3. júl 2009

veronika este som doma....Katka zaspinkala pred 15 minutami, tak o 15 minut asi vstane, tak okolo 9-9.30 by sme aj mohli...... 😉

veronika1982
3. júl 2009

matej tiez este spi

sophie1981
3. júl 2009

no, spachtosi....

sophie1981
3. júl 2009

a zabuda som...MY MAME DNES 4 MESIACE.... 😵 😵 😵 😵 ......cize Laura musi mat 3.... 😀

kukulik30
autor
3. júl 2009

tak my dnes vyrazame von asi skor...kym nie je tak horuco

kajacz
3. júl 2009

pekné ránko... 🙂
Tu už je teraz 28st...mám strach, že príde nejaká silná burka z tepla... 😝
Ja som začala balit, ešte aj žehlit mi treba...potrebujem skočit ešte aj do mesta...poobede musíme na nákup...mama chce, aby sme jej kupili cukor, v Kauflande je akcia kg za 9,90kč...a tiež niektoré veci, na ktoré sme zvyknutí...
malým gratulantkám všetko naj... 😵

kukulik30
autor
3. júl 2009

vsetkym niekolkomesacninam blahozelame a posielame pusinky 😵 🤐 😉

sophie1981
3. júl 2009

dakujeme za pusinky...my sme uz oblecene a tiez vyrazime......pockat veroniku...ako ste na tom???

kukulik30
autor
3. júl 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeej, ako super prsi 😵

slaviq81
3. júl 2009

Prší, prší len sa leje, Livia sa z okna smeje 😀 😀 😀

slaviq81
3. júl 2009

Katke všetko naj k 4 mesiačikom a Laure všetko naj k 3 mesiačikom 😵 😵 😵

kukulik30
autor
3. júl 2009

juj, ale uz to nie je sranda, zacalo taaaaaak fucat 😕 😕 😕

kukulik30
autor
3. júl 2009

uz padaju kruuuuuuuupy 😕

kukulik30
autor
3. júl 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj

pata31
3. júl 2009

jejda, takej burky sa aj ja bojim! 😕 😅

slaviq81
3. júl 2009

Ale veď už trošku trebalo 😉

kukulik30
autor
3. júl 2009

jaj, fajne padol taky dazd, teraz po dazdi to mam rada 😵 len skoda, ze balkon je komplet mokry 😀 hned by som sedela von

pata31
3. júl 2009

no ulica pri starej porodnici je komplet zaplavena, sa nedostanem ani z roboty 🙄 pokial si nechcem zaplavat v spinavej studenej vode 😀

kukulik30
autor
3. júl 2009

veru, riadne suchlo 😉 a ja som vcera vecer umyla okna 😠 ...no , asi zbytocne 😅

veronika1982
3. júl 2009

ci pana to bol lejak.. m sme sa akurat kupkali kedze vcera sme nekupali a dnes uz odchadzame na chatu tak sme to stihli doobedu.. uvidime ako na to zareaguje matej...

a nasa babka pred dvomi dnami umyla okna...

sophie1981
3. júl 2009

zijem.....ale hoveeenkoooo boloooo skorooo von od straaachuuu...esteze bol dedko doma s nami..... 😀 ......ja som este d poslednej suchej minutky bola von....ale ked sa zotmelo, uz sme ficali dno d vchodu.....brrr...ale uz je dobre...Katka akurat zaspinkala, vyhodila som do roboty svojho mm a teraz relaxujem na konovi.....

ja uz okna riesim stiahnutymi zaluziami, lebo umyvat sa neoplati.... 🙄

sophie1981
3. júl 2009

patka a ty vlastne kde robis???....ze vdis staru porodicu.... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre