Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

anape
3. júl 2009

ahojte baby,
poslednykrat sa vam hlasim z balkona v chorvatsku 😀 , vecer vyrazame a nakoniec sme sa rozhodli, ze ideme domov a este pojdeme niekam na par dni na konci leta... deticky su v pohode, len viki posledne dve noci zle spala, lebo bolo hrozne dusno, takze pre take male deti fakt tyzden staci

dufam, ze doma nas caka pekne pocasie, idem pozriet na meteo.sk 🙂

takze buduci tyzden pridem aj ja na stretko, ak nejake bude 🙂

pata31
3. júl 2009

Bibka, ja mam kanclik v budove medzi 100+1 a porodnicou...aj vyhlad na futbal.ihrisko mam.. 😉

pata31
3. júl 2009

Anka, šťastnú cestu! tu je horuco, s burkami z tepla, ako pred chvilou...aj s ladovcom.. 🙄

anape
3. júl 2009

patka dik 🙂 .. petko uz teraz trucuje, ze on nejde domov, ze tatik ma ist odviezt iba viki 😅 , takze si este vecer uzijeme jeho trucovania a placu

sophie1981
3. júl 2009

baby kde ste??? 😕 ..my uz zase spinkame......bez ocina.......uz som vazne ako slobodna mamicka.... 😝

diankav
3. júl 2009

Ahojte tak ako sa mate mi sa pomalí zotavujeme vlastne ja už je to lepšie ale mala som malo mlieka tak som bola zúfala tak ale už je to lepšie ták idem aj ja spať kým mali spinka

rybecka
3. júl 2009

Ahojte,
Bibka tak mna by to dost stvalo keby moj drahy spal u mamky a nie pri mne 😅 ja som taka citliva ked ide o svokru ze az hned by mal vykricane 😀 😀 😀
Anka stastlivo domov a vobec ste sa aj kupali v mori a ako deticky reagovali na tolku vodu 😅
ja sama lebo vsetci traja spia 😖

rybecka
3. júl 2009

je tu este niektora z vas ze popiseme?
alebo pojdem aj ja spinkat 😔

slaviq81
3. júl 2009

Brý večer 🙂
Len tak narýchlo čítam, nechce sa mi spať, tak si robím online testy z autoškoly. No neprešla by som teraz 😝 Hanba.
Zajtra ideme do Bešky, teším sa 😎

Bibka, tvoj chlop je taká mamina sukňa? Inak oni sú strašne sebeckí tí chlapi 😒

maca77
3. júl 2009

ahojte

bibka, tomu sa hovorí "slamená vdova" 😀 muža máš, len furt doma nie je ... 🙄

ja tu týždeň nebudem, zajtra ideme do BA a prídeme domov až v piatok ... tak si užite stretko, ak nejaké cez týždeň bude 😉

kukulik30
autor
4. júl 2009

Dobrw ranecko 😵

anka uz ste asi doma, dufam, ze cestu ste zvladli a ste v poriadku a teraz dospavate 😉

slavka, jaj, hned by som sla, asi navrhnem MM , nech nas zoberie, ake je tam vstupne? ja som tam este nebola 😅 nemam moc rada termalne kupka, snad to prezijem, ale je tam dufam aj normlany bazen...hlavne nemozem tie zafarbene hnede, cierne , zelene vody....

gabkazabka
4. júl 2009

Ahojte,dlho som tu nebola,prajem avam pekny vikendik....
My mame tento tyzden na starosti maleho psika,suseda isla na dovolenku,tak sa oneho starame.Je rozkosny...ale je to ako druhe dieta....tak mam ozabavu postarane 😝 A v pondelok pride dalsie dieta-syneovec na cely tyzden,tak budem velka mama 3 deti 😀
Livka,mrzi ma ,ze to tento raz nevyslo-aj ked neskor pisem....drzim palce na buduce... 😔
Blahozelam k vymesaciam, k novym babatkam a este neviem k comu-stastnym navratom z dovolenky....atd
Co dnes planujete?My ideme grilovat na zahradu,ale vonku je tak horuco,ze sa mi ani velmi nechce 😝

kukulik30
autor
4. júl 2009

gabka, dik..... 🙂

my planujeme ist dnes na zahradu, ma sa opekat, chlapi maju rezat stromy, oberat ceresnu, takze do vecera mame o program postarane...prideme vecer smradlavi od dymu 😀

rybecka
4. júl 2009

Ahojte,
a my dnes ideme na Mariansku horu do Levoci 🙂 ale az vecer na 17 hod. na omsu a teraz pride mi kmotra a na obed si dame grilovany bocik 😝 mnamka uz je nalozeny. tak aj my mame o sobotu postarane 😉

kukulik30
autor
4. júl 2009

jaj, fakt , na Mariansku horu by som sla, no uvidime, mozno zajtra 😵

ivana2009
4. júl 2009

ahojte tak vy sa mame grilovat by som sla aj ja 😀 😀 😀 😀
gabka mam pocit ze som ta videla v meste asi v pondelok sli sme oproti sebe ja som mala biele vajicko ale nebola som si ista ci si to ty tak sup do albuma a bola si to ty 😉 😉 😉 😉 😉

gabkazabka
4. júl 2009

Ivi,ano,bola som toja-a tiez som si nebola ista ci si to ty,ale potom mi tuklo,ze mas casualplay,tak si to urcite ty....
A dnes som bola v meste a stretla som Livku,ale sme sa nepozdravili,lebo to bola sekunda co som ju spoznala.....
No,utekam uz od PC,lebo musim balit na grilovacku,aj ked vonku to vyzera vselijako.... 😒

kukulik30
autor
4. júl 2009

gabi, fakt??? 😕 😕 😕 kde, ako to , ze som si ta nevsimla 😅 ...mala si mas stuchnut 😀

gabkazabka
4. júl 2009

Livi,na letnej niekde pred nostalgiou,ale vravim,ze to bola sekunda,pozreli sme sa na seba,ale si sa s niekym rozpravala a za vami cupital asi Samko,teda predpokladam,ze to bol on 🙂 .Tak so nechcela vyrusovat

sophie1981
4. júl 2009

caute......hlasy sa slamenna vdova.....

Janka, ved ja mu aj kricim a on nic...ze treba svokre dokoncit kupelnu...na jednej strane chapem, ze bez kupelne sa neda zit, ale na druhej strane si myslim, ze aj svokra by mohla trosku pochopit, ze som si mm uz dva tyzdne nevidela, ze ma aj dieta...vcera som mu kazala v ramci jeho obednej prestavky, nech uspi katku a ta plakala akoby som ju nechala s nejakym cudzim chlapom a to mna strasne hneva...myslim, ze nasilnejsie puto ma byt medzi matkou a otcom, a nie s mamou a dedkom a babkou.... 🙄 ...tak srdce som si vyliala, idem ficat dalej.....varime pirohy.....aj ja by som sla grilovat, ale nemam kde a hlavne s kym.... ☹ ☹ ☹ ....ja si niekedy uz pripadam, ze okrem katky v mojom zivote nieje nic pekne..... ☹ ☹ ...joj, nejako depkarcim.... 😖 ...taky pekny den, a ja zase pojdem sama niekde....ako debil.... 😠 ...

laivia, ty si nespoznala gabku?????.....no, neviem co sa to s tebou deje.... 😀

kukulik30
autor
4. júl 2009

jaaaaaaaj, daco sa mi mari Gabi...ale ty si prefarbila vlasy, lebo pamatam, ze som tak rychlo pozrela na teba...ale zmiatli ma tie tmave vlasy, tak som si nebola ista 😅 ty si boal blondinka, nie?

bibka, co to za pochmurne myslienky ta popadli 😉 vitaj v klube, ja si tak pripadam casto 😔 ...doma sama cele dni, aspon , ze von niekoho stale stretnem, niekedy sa tulam sama , co je teda dost casto 😖 ...hmmm

a k tomu putu ..no je to tak, chlapi velmi inklinuju k matkam...s tym asi nic nenarobis...neboj ono sa to upravi, ked Katuska troska podrastie, zacne byt aktivnejsia, viac bude tatik pri nej,...lebo otcovia a dcery to je uz zase ine kafe 😉 ....ja to sice nepoznam, ja som nejak samostatna jednotka 😀

a tie pirohy zavidim....zase 😅 ...minule zuzka robila takto chute, teraz ty...asi urobim najblizsi vikend ja 😝 😀

gabkazabka
4. júl 2009

No,my sme sa este furt na tu grilovacku nedostali...Nina teraz vstala,ale manzel este povysava a ideme 😒
Livi,vlasy som neprefarbila....to som mala v chvoste a mam odrasteny melir,tak vyzeraju ako keby boli tmave.....no,najvyssi cas navstivit kadernicku 😀 .Ale to az po dovolenke,teraz by to bolo zbytocne....
Inac,ja som tiez stale casto sama,vobec nikoho tu nemam,jedine manzela,takze aj ja sa pripajam do klubu 😢
A ten moj tiez velmi inklinuje k matke 😠 Niekedy je to na porazenie 🙄
mnam pirohy.....Bibka robievate sladke alebo slane?Ja som z domu zvyknuta na lekvarove,ale svokra robi len so zemiakmi 😒 .Juuj,dala by som si 😝 😝 😝

anape
4. júl 2009

ahojte baby,
hlasim sa vam uz z domu, dosli sme rano okolo 8mej, potom ma cakalo vybalovanie a pranie a upratovanie 😝 ... z vacsej casti uz mam porobene, no medzitym som si musela s detmi lahnut, kedze som moc v noci nenaspala,snazila som sa robit spolocnost muzickovi, kedze on spat nemohol a mal taku obrovsku zodpovednost za nas vsetkych 🙂

dosli sme v pohode, deticky spali takmer celu cestu, takze pohodicka

jani si sa pytala, ze ako deti reagovali na "obrovsku vodu"... bolo to bez problemov, viki sme nedavali moc na plaz,ja som sla tak na dve hodinky s petkom k vode a manzel vzal viki do kociar a prechadzali sa, ona si medzitym pospinkala, on si dal kavu, lebo tiez nema rad "vypekanie" sa na slnku 😎 ... petko sa prve dni trosku bal, no potom som nanho vymyslala finty, tancovali sme vo vode a tak, no a osmelil sa, tak sme sa spolu clapkali 🙂 ... no nie sme moc opaleni, kedze deti som natierala 50tkou, lebo maju bledu pokozku a ja som sa tiez nemohla nejako zvlast opalovat, lebo sme sa venovali detickam a tie som nechcela brat na velmi silne slnko, tak akurat co ma trosku chytlo ked sme boli s petkom pri vode a potom podla triciek, ked sme sa prechadzali po popoludnajsej sieste 😀

sophie1981
4. júl 2009

uz zase spinkame......katka mala dnes rehotavy den.....juj, co by som bez nej robila?/?.....inac, nas tatik este stale nedosiel...uz mu ani nevolam, nech sa nerozculim.... 🙄 ...dam si sprchu a ficim ku katke spat.... 😔

anka, aspon ste mali troska zmenu....no to vybalovanie ti nezavidim...to je stale ta hrozna bodka za peknou dovolenkou...

gabka, my robime aj na slano zo zemiakmi s bryndzou a slaninkou, ale aj s lekvarom a maslom s oprazenou struhankou a cukrom.....dnes bolo na slano...mm miluje lekvarove.... 😉 ...ja bryndzove.... 😝

idem do tej sprchy bo smrdim ako tchor....fuj.... 😲

ivana2009
4. júl 2009

ahojte aj ja som vzdy skoro sama ☹ ☹ ☹ ☹
My sme teraz zaspinkali ale musim sa pochvalit uz mame pipik ok rano sa mi to podarilo 😀 😀 😀 viete aka radost rano o 5h nedalo mi to a skusala som a sup podarilo sa vycistili sme matusko sa smial 😉 😉 😉
Bibka oni nemaju prestrihnute pupocne snuru od mamiciek 😠 😠 😠 😠 😠

kukulik30
autor
5. júl 2009

Ahojte..my sa chystame na kupko, chceme ist cim skor, aby sme mali dobreho fleka pod stromami..Samko sa tak tesi, len ma stve, ze nemame rukavniky 😖 ...hmmm...no nieco uz vymyslime 😅

anape
5. júl 2009

ahojte baby,
livka ja mam rukavniky take specialne co nosia deticky, co chodia od polroka na plavanie a mozem ti ich pozicat, ale to by si musela prist tak do polhodinky

evitkamalicka
5. júl 2009

Ahoj kocky, tak uz sme v Spisskej

Bibka som ta dnes videla isli ste niekde smerom od Kauflandu 😀

ivana2009
5. júl 2009

pekne dobre ranko super ze idete na kupalisko 😀 😀 😀
my ideme blahozelat dedkovi aj segre 😉 😉 😉
tak peknu nedelu pa pa 😉 😀

kukulik30
autor
5. júl 2009

anicka, dik, az teraz som si to precitala 😀 ...nakoniec sme kupili klasika v draciku Disney rukavniky, ale Samko sa nakoniec cvachtal iba v najmensom bazene a bol cely happy...takze nam ani netrebalo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre