Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
14. júl 2009

slavka, naco plafky, sak ty do vody budes mocit iba nohy 😀

kukulik30
autor
14. júl 2009

😵 ...pridala som ti komentar ...kvoli vam som sa zaregistrovala 😀

slaviq81
14. júl 2009

😀 To si nemusela...

No spodný diel plaviek mám, ale do horného dielu moje prednosti nenasúkam 😀 😀 😀

slaviq81
14. júl 2009

A ten nick 😀 😀 😀

kukulik30
autor
14. júl 2009

😀 😀 😀 sak to bola dilema..kym som daco nasla 😀

kukulik30
autor
14. júl 2009

ja mam jedny plavky, ktore som nosila , ked som dojcila, tak mozno by ti boli dobre..ale su take gadzovske 😀 hore das tricko a ide sa 😀

sophie1981
14. júl 2009

no slavka, ani ja nemam plavky...vlastne mam, len sa nejako scvrkli..... 😨

kukulik30
autor
14. júl 2009

no MM prisiel...papa 🙂

megy2
14. júl 2009

...asi nie baby....ta mam len zas sialeny cyklus...prave na to beriem tie lieky aby som ho mala pravidelny...a prave ked ma doki dovo tak ja mam problem.... 😠

sophie1981
14. júl 2009

jeeej, ao krasne chodi....len mi pri tom chybal ten brrrrrm-brrrrm sound.... 😀

slaviq81
14. júl 2009

A kedy chcete ísť na to kupko?

sophie1981
14. júl 2009

livia....zradce.... 🙄

megy, asi abo isto???? 😨 😕 😀

Slavka, ja by som sla aj hned..... 🙂 😎

slaviq81
14. júl 2009

Aj ja by som hneď šla, ale nemôžem v takej horúčave s Larou.

kukulik30
autor
14. júl 2009

cakame kym samko vstane, idete???podte

kukulik30
autor
14. júl 2009

jak naschval spi ....zase, ked niekym chceme ist, este anmi nejedol... 😒 ale urcite sa vyvalime niekde pod strom

kukulik30
autor
14. júl 2009

bibka, chces ist, tak prideme po teba...neni problem 🙂

megy2
14. júl 2009

...bibka 😅 😅 😅 pockam trosku a spravim test.....
......livka zober katku s matuskom 😉 😉

sophie1981
14. júl 2009

livi, ja by som sla, ale este je asi dost skoro ist s takym malym na kupko.....a zaplatit tolke prachy za to ze si omocim clenky...eee 😨

slaviq81
14. júl 2009

Ja napustím Lare vodu do vaničky, šupnem na balkon, sadnem k nej a máme perfiš kupko 😀 😀 😀

rybecka
14. júl 2009

ahojte zienky
joj jak dlho som tu nebola ani som vas este necitala ale mala som teraz toho kopu a moj maly pohancek uz je tiez krestan oslava bola u nas tak roboty az az.
este dnes periem veci 😝 lebo u nas sa aj spalo.
inak hits je riadny 😎 😝 ale to mam rada ja sa radsej skryjem cez slniecko dnu a vecer je parada .
tak maly sa mi pototo tak ho idem prebalit a vy si uzivajte slniecka na kupku my ideme k nasmu bazenu 😀 ale asi az o 4 tej nech tak nepali slnko 😉

kukulik30
autor
14. júl 2009

no jasne, ze by si s nou bars nemohla na take slnko, to skor, ze si tam , ona v kociariku pod stromom a ty vegetis na deke...alebo s nou na deke v tieni...

kukulik30
autor
14. júl 2009

slavka, zajtra to asi aj my tak poriesime, ze na balkon poobede, bazenik...nechces prist s Larou?mame aj slnecnik...

slaviq81
14. júl 2009

Uvidíme. Dik za pozvanie 🙂

Už je Lara hore, tak ideme obedovať. A potom na prechádzku 😎

zuzana612
14. júl 2009

Ahojte, aj ja som sa prisla na chvilu schovat dnu, cely den sme von,nastastie mame po celej zahrade natahane slnecniky 😀 😀 😀 Je tu aj segra s detmi, tak sme im napustili vecsi bazen pre vacsich chlapov a maly bazenik pre Davidka tak sa tam vytesovali pol dna. Teraz sa isli trosku prejst a ja som sa prisla schovat lebo ma cely den zase boli hlava 😖 Ale nohy vo vode som si omocila aj ja. Keby ste boli blizsie, tak ste si mohli prist poomacat nohy s detmi k nam 😉

slaviq81
14. júl 2009

Kde ste? Pečiete šunky na slnku? 😀 😀 😀

antoniab
14. júl 2009

ahoj spisiacky 🙂

tak uz ste dotrhovali ako citam mate krasne pocasie tak len tisko zavidim 😎 😎
unas je vselijako od rana prsalo svietilo slniecko aj hrmelo no z kazdeho roska troska 😝 😀 😀

viete mi poradit kde v snv by som si mohla omrknut nejake kociky dakujem za kazdu radu 😉

slaviq81
14. júl 2009

Antonia, kočíky majú v Martinkovi v Delte na Letnej, alebo potom ešte oproti Metropolu v Bejbycentre 😉

janoko
14. júl 2009

PAŤA, čau! Takže lístky na vlak máme, 22.7. cestujeme, ja sa ti potom zo SNV ozvem...

sophie1981
14. júl 2009

mata aj v mladosti maju nejake kociare....inac stretla som zuzku K., ze ci nedame stretko....hm???

Zuzana....tisko zavidim tu zahradu....

zajtra planujem istdo cvc....sa infirmovat o ten plavecky kurz na 5 zedeeske....pre deti od 6 mesiacov...od septembra by som zacalas katkou plavat... 😉 ...lren neviem ci sa tam dotrepm...zajtra ma byt este teplejsie... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre