Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
15. júl 2009

Caute, aj ja sa tu varim vo vlastnej stave, hrozne toto pocasie. Mohlo by byt o 10 stupnov menej. Ani von som poriadne nebola. Doobedu sme zavarali uhorky, Matus nastastie 3 hod. spal tak sme to akurat s mamou stihli a potom som bola s nim asi pol. hod von a bola som totalne hotova.

Na ten Cingov by som niekedy isla aj ja, este kym som 2v1 ze to sama s Matusom zvladnem. Asi pridem v sobotu na 2 tyzdne do Huty, ale bez auta, tak to bude otras, neviem ako to tam prezijem 😀 Budem si pripadat ako v dobe kamennej 😀 Ale treba ten sprosty dom dokoncit a ked tam nie som, tak sa toho vela neurobi 😖 Kedze sme sa nestihli prestahovat do jula, tak mozno stihneme do augusta nejake provizorne byvanie v novom 😀

Janka, aj Matus ma afty, 3 dni mi poriadne nic nejedol a tiez bol protivny (viac ako zvycajne 😀 ) tak mi kazala doktora kupit nejaky gel a asi mu to pomaha

slaviq81
15. júl 2009

My sme teraz došli domov, fuj, na to že je 18.00 tak pečie statočne. Chuďa moja Lara, som ju z auta vytiahla takú spotenú, že ide rovno do vane 😝

slaviq81
15. júl 2009

Bibi, Ivana so Zuzkou? 😕 😕 Veď ona má Matúša. A som ti zabudla povedať, že strieška je špinavá, nevedela som ju ani za svet dať dole, maturovala som pol dňa 😀 😀 A zlomiť som ju nechcela 😅

janoko
15. júl 2009

Anape, keď my ináč možnosť nemáme, len vlakom... Ale snáď to Anička zvládne, doma je v noci spokojná, snáď ju vláčik uhojdá a bude dobre spať.

janoko
15. júl 2009

sophie, ja som bývala oproti potravinám Varga - alebo presne vzadu , za lahôdkami... To ja len tak, že keď ten mier - tak už viem, že odkiaľ ťa z videnia poznám...

veronika1982
15. júl 2009

ahojte. tak mi sme prisli dnes domov ale zajtra ideme zase nazad. rano ideme k lekarke na vazenie a potom poobede idem opat nazad na chatu..

idem sa pcohvalit. nas matej krasne gagota a rozprava sa s nami.. a s mojou babkou jeho prababkou je velky kamarat oni si rozumeju asi najviac... dnes sice vela nenaspal lebo pieklo slnko tak spal len po hodinke ale zato uz teraz spi.. synovec sa cabral cely den v bazene tak sme mu tisko zavideli. tak snad vas zajtra niektore stretnem doobedu aj ked si neviem predstavit tie pekoty ktore su tu v meste. predsa v prirode to tak nie je citit..

janoko aj mne si bola povedoma. my zase byvame pred potravinami..

slavka lara je uzasna..

sophie1981
15. júl 2009

huraaa, uz som dozehlila tu kopu..... 😵 ..dnes som opat sikula....

Slavka...ja som myslela dvojickovu Ivanu co ma Ivanku a Zuzku...

Janoko......verim ze bude cesta dobra...my ideme o tri tyzdne do ba na vlaku.....tak uvidim ako kacena bude cucat..... 😀

idem do hajan...katka uz spinka...

veronika, som ta videla s manzelom a matejom a ty si nas zatajila....tak pohrdavo si na nas pozrela..... 🙄 🙄 🙄 🙄

ivana2009
15. júl 2009

ahojte my sme tu 😉 😉 😉
Lara je uzasna 😀 😀 takze ak pojdete k tatinovi tak lara taha kufor 😀 😀 😀 😀
My prvy krat dnes spime v postielke a zatial ok som zvedava kedy prvy krat vstane
dnes sme sli von o 17h 😒 ale aj to Matusko nespal bolo strasne dusno a doma mi spinkal velmi dobre ja ho nepoznavam 😉 😉 😉 dufam ze nezakriknem 😀 😀 😀 😀
ja idem dat sprchu ahajde spinkat boze aky nezvyk ak nie je v nasej posteli ☹ ☹ ☹ ☹ 😖 😖 😖 😖
peknu dobru noc 😲

ivana2009
15. júl 2009

Jej zajtra ma Matej 3 mesiace 😉 😉 😉 😉

kukulik30
autor
16. júl 2009

dobre ranko, dnes to vyzera na zamraceny den 😒 ale teplo je 🙂

Matejko krasne 3mesacniny 😵 prajeme

veronika1982
16. júl 2009

dobre ranko... ano dnes mame 3 mesiace.. dakujeme... matejko spal do tretej rana.. teraz zase drichme v postielke..

bibka a kde ste boli? lebo som vas fakt nevidela.. chystame sa ku lekarke ale ktovie ci nas ta burka nezasiahne.. ani neviem co si mam obliect lebo vonku je dusno...

pred 3 mesiacmi som uz lezala na porodnej sale a cakala na to kedy to na mna pride.. a tiez bol stvrtok. ha ha

sophie1981
16. júl 2009

bre rano....cafte mrafce.... 😀 ...

matus, vsetko naj.... 😉

noo, dnes je to von velmi zaujimave...dufam, ze burky dojdu az poobede, ked uz nebudeme same s katkou... 😨

veronika1982
16. júl 2009

moj syn sa vola matej...

sophie1981
16. júl 2009

kurnajs...matej, nie metus....tiez pomenuvavate svojich synov rovnako, clovek ani nevie poriadne, kto je kto.... 🙄 ,...a tetka bibka je potom za debila..... 😀

sophie1981
16. júl 2009

metus-matus.... 😕

sophie1981
16. júl 2009

baby, my zase kakaaaaaameeee..... 😀

sophie1981
16. júl 2009

juj, nieco mrnci von.......burka??? 😲 😲 😲

kukulik30
autor
16. júl 2009

no blizi sa burka a ja som dnes chcela ist do mesta,nech ma dakto pristrihne 🙄

blahozelaaaame aj Katke ku kake 😀

veronika1982
16. júl 2009

katka by mala prist ku nam aby sa naucila ako treba kakat.. 😀 😀

sophie1981
16. júl 2009

😀 dakujeme teta livia..... 😀

a teta veronika....my sa ucime kakat a nie robit zelene mociare.... 😝

sophie1981
16. júl 2009

a livi, ved ja ta strihnem, staci povedat.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veronika1982
16. júl 2009

ooo uz sa oslovujeme tetami...

uz kakame na zlto ale este stale po jedeni.som zvedava kolko vazime.. dufam ze to bude cez 6 kg

ivana2009
16. júl 2009

pekne dobre ranko 😉
my sme spinkali super do 4h rana od 21.30h a teraz nedavno vstal 😀 😀
tak uz mame dazd za sebou 😉 😉 😉
katka lahke kakanie 😀 😀 😀 😀
My kakame kazdy den 😉 😉 😉

sophie1981
16. júl 2009

teta veronika, kam sa s tou vahou ponahlate???? 😕

ivana, ty mas ale dobre dieta....moja prechadza stadiom dudulkovania sa v noci...tak sa dudulkujeme aj 4x.... 😝

sophie1981
16. júl 2009

baby, mne straaasne zacali padat vlasy..... ☹ ...je na to nejaky vitamin abo nieco, alebo mam dufat ze nebudem plesana..... 😨 😕

zuzana612
16. júl 2009

Caute baby,

my sme uz zase 2 hodiny hore, tak dufam ze okolo desiatej pojde zase hajat na 3 hodiny ako vcera 😀 A ja budem upratovat, lebo zajtra ideme ku svagrinej na chatu varit gulas, ma promocie tak ideme trosku pooslavovat. Len dufam ze nebude prsat lebo im Matus urobi z chaty drevaren 😀 Ale v noci tu bola taka super burka, hned sa lepsie spalo a teraz aspon nie je tak horuco. Zatial. Ale ako pozeram von, tak uz sa vycasuje.

Matejko je uz poriadny chlap, 3 mesiaciky, tak to uz hej 😉

Bibka, mne tiez zacali hrozne padat vlasy 3-4 mesiace po porode, neurobila som s tym nic, len som dufala ze to prestane a potom dorastu. Trvalo to skoro pol roka kym prestali padat a potom mi zacali dorastat, tak teraz mam svatoziaru okolo hlavy, lebo tam mi to najviac vidno 😀

kukulik30
autor
16. júl 2009

bibka, a aky strih 😉 😀 na Samka 😀

bibka, to padanie vlasov prejde a neboj, ty mas dobru zasobu...plesana neostanes 😀

veronika1982
16. júl 2009

aka matka taka katka... 😀 😀

existuju pripravky na vypadavanie vlasov len ci je to ucinne tak neviem

sophie1981
16. júl 2009

no veronika, by si sa cudovala, kolko vlasov uz Katka ma 😠 ....Livia je svedkom.... 😠 ......

takze mam len trpiet tu horu vl;asov na vankusi a vsade dookola???...bleee 😝

livia...no a ved na Samka je zly strih??

Zuzana....a ty co v tej Liskovej tolko trcis...no ved uz dojdi neee 🙄

kukulik30
autor
16. júl 2009

veronika, skor nie, to padanie, je teraz kvoli dojceniu, ale ono ustane, a dorastu, aspon u mna to bolo, zatial nevyzeram ako plesata..ci? 😀 ale mozes si bibka pre dobry pocit nejaky vitaminiky dat alebo nejaky sampon ..mozno trocha pomoze

ale pozna taky vtip:

Sedia dvaja muzi vo vlaku a zrazu si jeden z nich vsimne,
ze ten druhy ako cita noviny, tak kazdu chvilu si potiera tymi novinami hlavu...
Tak mu to neda a opyta sa, co to robi,
a ten mu odpovie, ze ci nepocul, ze novinarska cern pomaha k rastu vlasov...
Na to sa druhy zacne rehotat a doda, ze to by on uz mala na riti vrkoce, keby to bola pravda 😀 😀 😀 😀 😀

tak co dame novinarsku cern na hlavu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre