Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

anape
22. júl 2009

jani dakujeme za blahozelanie 🙂
ale riadne zostarol co som ho par rockov nevidela 😕 ... to muselo byt fakt zlate krstit teraz, ked je uz taky vnimavejsi 😀

slaviq81
22. júl 2009

Viktórii prajeme všetko len to najlepšie k prvému rôčku 😵 😵 😵

slaviq81
22. júl 2009

Bibi, mne prvé 2 - 3 mesiace Lara spala celkom dobre, väčšinou som ju kojila v noci tak 2 maxi 3 krát. Ale potom to už išlo dole vodou. A možno že to bude aj tým teplom, nie?

Janka, v sobotu ideme do Iliašoviec variť guláš, tak sa môžeme zastaviť, nech sa konečne vidíme naživo 😀

No mala som dnes ísť do poradne o 13tej, ale slečna len pred pol hodinou zaspala, tak pôjdeme až nabudúci týždeň. Alebo keď stíhame, do 15 tej ordinuje, tak aj dnes. Ja chodím vždy skôr, chcem byť prvá, lebo inak Lara vystrája 😀 😀
Včera sme boli pri kamarátke, až sa mi slzy vtisli do očí, keď som videla malého fešáka. Hneď by som ho brala. 🙂

sophie1981
22. júl 2009

Slavka, tiez si myslim ze to moze byt tym teplom...no uvidime o mesiac...touz aj tak zacnu prikrmy....uz budeme mat pol roka.... 😀
a nezachcieva sa ti tak trosku po babatku....no uvidime co poriesis ked sa vratis s5 do emiratov......mozno uz dojdete ako manzelia s dvoma detmi.... 😉

rybecka
22. júl 2009

Slavka v sobotu nie som doma ☹ idem do svokry do gelnice 😒 tak z toho nic nebude skoda.

kajacz
22. júl 2009

ahojte dievčatá...po dlšom čase sa ozývam, štrajkuje nám počítač...i ked pravdupovediac nemala som vela času ked tu bola mamka...v nedelu odišla, Samuel je u svokry na prázdninách, otec je celé dni v práci, tak my sme sami so šimonom...na dvore máme bazén takže sa máme fajn...v piatok už nám príde tatino...rozmýšlala som, že pojdeme na kupko...

Viktórii prajeme vela štastia, zdravia a lásky... 😵

rybecka- ty si bola v Modrom z neba?... 😕 kto ti splnil aký sen?...pred rokom som tu ešte nebola, takže nie som v obraze...

slaviq81
22. júl 2009

Janka, do kelu ☹ Ale veď ešte tam pôjdeme na jablká 😉
Bibka, no to dúfam, že sa konečne splní môj sen o vydaji 😀

Nakoniec sme stihli aj poradňu, vidno že sú prázdniny, lebo tam bolo prázdno. Vyšli sme s plačom, Laru očkovali.

antoniab
22. júl 2009

ahoj

zuzanale dakujem za tipa
blahozelam viktorii k rociku 😵 😵 jaj ale tie deturence rastu bibka vi uz budete mat pol roka 😲 tak cas neskutocne leti

rybecka ani ja niesom v obraze kedy sa to vysielalo 😕 pozrieme na nete 😉

zuzana612
22. júl 2009

baby, ktora znacka praciek je najlepsia? Ja viem ze Miele, ale ta pracka stoji cez 30 tisic 😀 Potrebujem surne pracku a neviem aku znacku si mam kupit. Asi by som mala podporit Whirlpoolku ked Daniel robi v Embracu, co 😀

slaviq81
22. júl 2009

Zuzka, Whirlpool nieeeeeeeeeee 😖 Na 60-ke perie skoro hodinu a pol. A vraj energetická trieda A+A či ako 😝
Ale keď mangel robí v Embracu, tak niet o čom. 😅

rybecka
22. júl 2009

hej mala som ist do Modreho z neba ale ked som mala uz nakrucat v BA uz som tam aj bola tak som zacala krvacat a polezala som si v BA v nemocnici tyz. takze uz nic z toho nebolo. a nebude. 🤐

maca77
22. júl 2009

ahojte

väčšinu dňa sme vonku, takže vás nestíham .... dúfam,že sa všetci máte fajn a užívate si slniečka

slavka, my máme Ardo tiež energet.triedu A ... všetky prania sú cca 1,5 hod. ... a na 60tke perie 2 hod. .... ale čo nám rozprával opravár, tak vravel, že všetky práčky majú teraz také dlhé programy 😠

Zuzka, tie týždne ti krásne naskakujú 😉

zuzanale
22. júl 2009

Ahojte

Veronika pekné miery váhovo ste nás dokonca dobehli 😅

baby ono sa dá práčka aj Wirpool a Ačková len treba nájsť jednoduchú bez 6teho zmyslu lebo to je ozaj nezmysel 😠 😝 ja mám len s tým fuzyneviem čo to si len odváži prádlo a podla toho dá vodu ale inak všetko nastavujem ručne každé zvlášť teplotu ,program ,žmýkanie a dá sa zapnúť rýchly program ten používam zvyčajne aj na 60 opraté za 45min ..... akurát že moja práčka má už 4roky tak neviem či sa dá ešte taká zohnať 😕

kajacz
22. júl 2009

ahojte 🙂
My máme Whirpoolku, budúcu práčku by som si asi vybrala Electrolux... 😉

rybecka- aha...takže si ani nevedela kto ti čo vysníval?... 😕

rybecka
22. júl 2009

ja ma wirpoolku a som spokojna akurat postelne pradlo periem na 60 tke a perie sice dlho ale to mi nevadi aspon zmiznu roztoce 😀 inak bezny program tusim do hodinky oprate nestazujem sa a mam ju 3 roky

ivana2009
22. júl 2009

ahojte kocky
Takze Viktorii vsetko naj 😉 😉 vela zdravicka
mam pocit ze tie znacky su na jedno kopyto 😀 😀 😀 len ceny su rozne 😉 😉 😉
Stretli ame sa a bibkou katuska je koca a hlavne kludna 😉 😉 😉
veronika super foto nas maly uz palce cumle asi tyzden najprv bubnoval si po nose a teraz cumle a chyta sa za usko 😀 😀 😀 😀

sophie1981
23. júl 2009

dobre ranko...ja mam tiez wirpool, ale som na nej uz 5 rokov neprala....caka, kym dostaviame ako vsetko co lezi v pivnici... 😀

ivana2009
23. júl 2009

dobre ranko 😉
bibka hadam ti pojde ak je tak dlho v pivnici 😉 😉

ivana2009
23. júl 2009

baby kam sa dnes chystate v takej horucave?
My nevieme bud doma a ku veceru von alebo skocime do tesca ked nas maly vystraja v uzavretych priestoroch place ci maxe alebo v tescu to preto lebo ja ako tehotna som tam chodila a on to teraz nemusi jemu je naj vonku 😀 😀 😀 😀 😀

rybecka
23. júl 2009

Ja som si sama vysnivala sen 😀 chcela som tancovat ako v Lets dance 😅 naucili ma tango s Modrovskym ale premiera sa nekonala 😝 😅 uz vsetko bolo natrenovane aj saty aj topanky tie mi ostali doma 😉 bola som 2 krat v Ba trenovat.
ale to bolo este uplne na zaciatku Modreho z neba este ani nevysielali a potom ked zacali taksom len kukala jak puk ake sny ta hned by som si zmenila sen taka nova kuchyna by bodla 😀 😀 😀
inak dnes je hit neskutocny 😎 😎 😎 😝 my budeme asi zavrety doma 🙂

slaviq81
23. júl 2009

To je úpek, fuh 😝 Keď mladá vstane, tak chceme ísť s mamčou do mesta ku kaderníčke. Chcem sa zbaviť tej metly na hlave 😀 😀

Ktovie ako sa má Livka v Tatrách 😅

anape
23. júl 2009

ahojte baby,

konecne som si urobila kavicku a vychutnavam si pohodu, ked deticky spia 🙂 , hadam vydrzia aspon hodinku... my sme boli doobedu na dvore, drobci sa kupali v bazeniku a teraz oddychuju... ked vstanu, tak pojdeme k jednej alebo druhej babke

a inak dakujeme za blahozelania k rociku 😉

aj ja mam whirpool pracku a nemam ju s akou znackou porovnat, kedze je to moja prva pracka... no tiez si myslim, ze je to takmer o tom istom, rozdiel je len v znacke a cim zvucnejsi nazov, tak tym vyssia cena... whirpool mi pride taka klasika

veronika1982
23. júl 2009

ahojte.. tak mi sme teraz doma lebo vonku je neskutocne. doobedu sme sa schovavali po tieni.. kym matej spal tak ja som umyla uhorky a dala do flias aby babka mala potom menej ale princ sa uz zobudil a rad by siel von ale mne sa v tej horucave nechce...

aj mne treba pracku a hlavne sporak. aky sporak je najlepsi

anape
23. júl 2009

veronika ja mam plynovy sporak, ale keby som ho kupovala teraz, tak si kupim elektricku sklokeramicku dosku, mali sme taku na dovolenke a bola som velmi spokojna... plynak hrozne nici hrnce, ale ty chces asi skor vediet znacku co?
ja myslim, ze to je so znackami asi tak ako pri prackach, ja mam pec aj ruru whirpool a nekupovala som to podla znacky, ale podla ceny, kedze nebolo peniazkov nazvys, ale som spokojna

sophie1981
23. júl 2009

caute...my sme boli v meste so Zuzanou a bolo taaak dobre....vacsinu casu sme stravili na nadvori bageterie.....super kutik pre deticky a Matusko sa vyhral.....skocila som aj na ocne tak zatial je vsetko v poriadku o pol roka kontrola zasa.... 😝 ....katku uz mam aj v pase, takze jupi v nedelu sa ide do PL... 😅

inac upek strasny.... 😝 ..som myslela ze zdochnem cestou domov....ale doma som katke nafukala bazenik, dala do stred izby, otvorila okno, napustala tam vodu a spravili sme si mini kupko.....Katke sa to naaaramneee pozdaaavaloo.... 😀 .....zajtra ked bude pekne planujeme ist k zuzane na zahradu....kedze ten bezbarierovy autobus sa celkom da.... 😉

zuzana612
23. júl 2009

Ahojte, ja som zacala malovat chodbu, Matus je uz 2 hodiny v posteli a vykrikuje tam, ale musi si pospat lebo pridu robit elektriku a ked sa mu bude chciet spat o siedmej vecer tak toho vela nenarobia. No ide ma z neho klepnut, a to spal v meste asi pol hod. a mozno ani to nie.

Ja mam v kuchyni spotrebice Fagor lebo sa mi pacil ich digestor a bol najlacnejsi oproti inym znackam, akurat umyvacku mam baumatic. No a tu pracku neviem, ja chcem len taku co do nej mozem napchat 7 kg pradla kedze mame doma velke deky a taku ktora ma min. 1000-1200 otacok a samozrejme rychly denny program kedze niektore veci staci prat z potu ako su Danielove tricka co ich za den prepoti aj 2 😀 No a na Matusove veci potrebujem asi aj 90 stupnove pranie 😀

Akurat prisiel elektrikar, Matus este nespi, tak teda neviem. Dufam ze mi spojazdni kuchynu, aby sme si tam mohli zajtra s Bibkou aspon nejake cestovinky uvarit. Inac Bibka ten rano nebol asi tvoj ujo, lebo rano som platila 90 centov a naspat len 75.

sophie1981
23. júl 2009

haha...takze ten rano ta odrbal???...no si sa nemala priznat za nevies kolko stoji mhd,,,,, 😀 .....ja kupim asi tiez nieco lacnejsie....ale plynak.....rura elektrikos..... 😀

pata31
23. júl 2009

Ahojte...ja mam dovcu dnes a zajtra...tak som dnes cely den zavarala 😀

sophie1981
23. júl 2009

pata...no super....zajtra mozes prist k nam.... 😉 ,,,uhorky,,,, 😝

zuzana612
23. júl 2009

Bibka, zajtra zavrate uhorky??? Tak to asi neprides, co

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre