Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
3. aug 2009

dobre ranko...
tak my sme uz doma z chaty...a vecer nam dosiel balik od kamosky z irska..matej uz sice bubal ale my sme sa vytesovali z kresielka a z veciciek...rano sme ho hned o siestej do neho posadili tak len pozeral co to sa s nim deje a mm mu pustil este aj vybrovanie ale asi mu to nerobilo dobre lebo zacal plakat.. 😀 😀 ale na druhy pokus sa mu uz v nom dobre sedelo...

janka ja ta poznam z mieru a anicka je nadherna..

bibka ale to 18. len treba ist dohodnut termin.. kebyze to bol iny den tak by sme sli ale v sobotu bude mm na byte a sama tam predsa nepojdem..uvidime este. dnes dosli farby a omietky tak to uz konecne zacina v byte vyzerat.. aj by som dala nove aktualne foto ale neviem zmensovat fotky.. cez aky program to robite?

juj tak katka je uz v porodnici no super...spominam na to ako som ja cakala ze ako sa po rannej vizite rozhodnu a zrazu prisla sestricka a dali mi oxytocin...a uz som vedela ze toho dna porodim.. a teraz uz to cudo odfukuje v postielke a uz si tak zvykol na zaspavanie na rukach ze teraz reve jak najaty ked ho dam do postielky.. ale mna uz boli a az vlasy z nosenia.. 😀

a zajtra pojdeme asi ku babke do svitu na par dni.

zuzana612
3. aug 2009

Ahojte, tak my sme boli vcera v Bojniciach, bolo super az na to ze Matus bol od siestej rana hore, sme mysleli ze si cestou do Bojnic pospi, samozrejme ze nie, tak ked sme tam prisli uz bol taky unaveny, ze pozrel maca, opice a pri slomovi zaspal Danielovi na pleci 😀 Slom nie je preklep slona, ale Mas Matusko sa naucil hovorit miesto slona slom, tak ho teraz tak vsetci volame 😀 Ale aj tak si pospal asi len 15-20 min. tak este co to zo ZOO videl, potom sme sa isli naobedovat a o tretej na kupko, kde sa zase asi 15 min. poclapkal vo vode a uz bol taky unaveny, ze som ho musela dat spat. To si uz asi hodinu pospal. Cestou spat nas nas starky vsetkych pozval na veceru tak som sa tak objedla, ze este teraz mi je zle. Dala som si kapustnicu v bochniku chleba, ale bolo to nieco taka vynikajuce ze az. Ani som to nevladala dojest. No a kym sme prisli domov volo pol desiatej, moje dieta zaspalo asi o desiatej tak som myselala ko on ide aspon do osmej spat, no ked ma rano o siestej zacal steklit a vykrikovat mama, tak som myslela ze ma porazi ☹ Tak teraz cakam kedy pojdeme spat 😀 Neviem sice kto nam navari, ale nevadi.

Katke prajeme rychly porod Matuska a nech sa moc nenatrapi.

Inac baby ja som za posledny mesiac pribrala 2 kg 😲 Takymto tempom neviem kde dojdem 😀

veronika1982
3. aug 2009

no zuzi zacina sa to rozbiehat..ja som tiez zacala najprv s 2 kg a skoncila pri 22 ...

kukulik30
autor
3. aug 2009

no tak to vyzera, ze katke idu robit skeciu, lebo ma Matusko slabsie ozvy ☹ ...tak narychlo sa rozhodli konat tak, verim, ze to bude fajn a este dooobedu bude na svete 😵 😵 😵 jupiiiiiiiiiiiiii

kukulik30
autor
3. aug 2009

sekciu.. 😀

sophie1981
3. aug 2009

dobre ranko.....

tak drzim paluche Katke, nech to ma rychlo za sebou......aspon tak rychlo ako Veronika.... 😀

Veronika.....ja to na sobotu nedam, bo odkial zohnam hosti??....ono v sobotu len individualne robia....ja to necham nejaky den v tyzdni.....dojde babka, dedko a bude.....ved krst je ovela dolezitejsi ako nejake privitanie.... 😉 ...

dnes idem do mesta, kupit este nejake veci pre Ktaku a zacinam balit, v stredu ideme.....chlapy budu menit okna, konecne dosli....tak ked sa vratime, uz budu plastaky.... 😀 ...Katka spinka, tak sa idem skulturnit, nech sa ma v meste nezlaknu......

kukulik30
autor
3. aug 2009

tak ja myslim, ze do hodiny bude Matusko von, lebo asi sa budu ponahlat, no uvidime...

kukulik30
autor
3. aug 2009

matusko je na svete , 51 cm a 3500g 😵 vsetko v poriadku 🙂

sophie1981
3. aug 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeej, BLAHOZELAM.......to bola ale rychlovka.... 😅 .... 😵 ...sa tesim na fot...pozdravuj Katku a Matuska..

kukulik30
autor
3. aug 2009

no cisarske su vzdy rychlovka 😀

veronika1982
3. aug 2009

super super... matusko je uz medzi nami a s krasnymi mierami.. tak katke prajeme skore uzdravenie a matuskovi vela vela sily...ale je riadny maco takze to bude fajn.. joj sa tesim...

my ideme brazdit ulice mieru ale treba mi zohnat nejaku kozmeticku tak hadam poobede pojdeme do mesta alebo mozno s babkou ked pojde do prace..

kukulik30
autor
3. aug 2009

opravujem miery , teraz som volala so svagrom, 3700 😀

kukulik30
autor
3. aug 2009

moj mm to doplietol 😀

ivana2009
3. aug 2009

dobre ranko jej blahozelame katke a matuskovi vela zdravicka 😉 😉 😉 jaka rychlovka 😉 😉

veronika1982
3. aug 2009

ty kokso... dobre 😀 😀 😀

ivana2009
3. aug 2009

super vaha fajny chlapisko juj mala by co robit ak by bol porod😖 uz ma to za sebou

sophie1981
3. aug 2009

ta co cisar???...sa maly otocil prdelou????.....zaklad je ze su ok.....tak prajem Katke skore zotavenie.....nech ma sil a vela mliecka.... 😉

sophie1981
3. aug 2009

veronika, moja sestra je kozmeticka...... 😉

sophie1981
3. aug 2009

joooj, 3700??.......uff tak to uz viem preco cisarak.....a take brusisko.... 😀 ....dakujem za moje 2,5 kilove deculo.... 😀 😀 😝

megy2
3. aug 2009

..blahozelaaaam 😉 😉 ....

pata31
3. aug 2009

Blahozelam aj ja k Matuskovi! 😵

Janka...jeeej, pekne si obliekla Aničku! 😉 😀 ...a to jej neboli velke tie bodynka??? 🙂
ja som uz dnes zase v praci...a voda predomnou a len popijam... 😉

ivana2009
3. aug 2009

jej jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Katkuska ma dnes 5 mesiacov to je uz slecna 😉 vela zdravicka

rybecka
3. aug 2009

ahojte
jej dalsi Matusko do partie vitaj medzi babetkami a maminke vela zdravia a mliecka 😉
Katuska vsetko naj k 5 mesiacikom my sme mali tiez vsobotu 4 mes 😀
idem hodit fotky s tatier 😎

kukulik30
autor
3. aug 2009

bibka, ty jak citas, ....asi nepozorne 😀 😀 😀 sak hore som citala, ze mala slabe ozvy, preto urychlene robili cisarak 😉

kukulik30
autor
3. aug 2009

som pisala...nie citala 😝 😀 ...ja zas nepozorne pisem 😀 😀 😀

kukulik30
autor
3. aug 2009

janka paradne fotky 😉

a detickam blahozelam k tym krasnym vymesaciam 😀

veronika1982
3. aug 2009

a fakt katka ma dnes 5 mes. boze..

my sme uz doma. ved vonku to bola hruza. sla som do mesta a vsetky kozmeticky uz maju obsadene alebo dovolenkuju...a fajne sme to stihli lebo je uz vonku burka...

idem sa pochvalit to kresielko sa nam naramne paci a uz chyta hracky do ruk co vysia..

megy2
3. aug 2009

...katke blahozelam k vymesaciu 🙂
....tak uz mozu ist chlapy zapijat nie livka?....pozdrav katku ked s nou budes rozpravat,ze sa potom prideme nabrat aj my 😀 😀 😀

kukulik30
autor
3. aug 2009

hej megy, dnes to prepukne...len neviem preco nik nemysli na zeny a my co 😀 😀 😀 my nemoze oslavit prichod babatka...asi by sme si mali urobit tiez sukromnu party 😀 😀 😀
a katke odovzdam pozdravy, poobede ideme za nou, aj pofotim 😉

rybecka
3. aug 2009

Livi furt to tak je ze chlapi maju hned dovod naoslavu a my zeny nie 😅 my ideme mamicku pozriet doniest jej co treba a tesime sa uplne inak ako ony.
ved preto su chlapi s marsu a my s venuse 😀
veronika odfot to kresielko a ja som take chcela pre Ondrejka ale nejak nam to nevychadza uz sa mi neoplati ked nechcem mat viac deticky mala som ho kupit uz pri Matejkovi 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre