Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

ivana2009
15. apr 2009

a vy si myslite ,ze veronika uz bude mat po tom to ani so srandy tak to ho musim dnes znasilnit 😀 😀 ze idem k veronike

anape
15. apr 2009

dakujem za blahozelania 🙂

bibi to je super, ze je robota, drzim palce nech je s nou spokojny 🙂

sophie1981
15. apr 2009

ivi, ma netentuj...tu pises...uz si mala vo velkom tutumutu.....nohy schovaj, nech sa manza nenalaka a fukoty....zhasnut svetlo, bude tma.... 😀

bru noc...ja este musim na tutumutu pockat, aaaaaleee poootooommm...echh..... 😝 😝 😝 😝 😝

zatial sa tulkam s katkou...manzu mam v pazi... 😀 🤐

maca77
15. apr 2009

ivi, teraz sa už nemusí báť .... skočíš na neho a povieš, že teraz už musíííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀

ahá, no teraz mi došlo, že on sa asi bojí toho, že keĎ malý vyjde z bruška, tak poťuká ocinovi na čelo a opýta sa ho, či mu to dobre robí, tak ťukať do čela 😀 😝 😀 .....

kukulik30
autor
15. apr 2009

bibka, dik moja 😉

a parada , ze manzel nasiel pracu, tak nech je dobra a dlhodoba, lebo na dve zeny treba vela robit 😀

maca.... ze tukanie na celo 😀 😀 😀... hehe som sa dobre pobavila, to by ma nenapadlo

kukulik30
autor
15. apr 2009

tak ja idem 😔 bruuuuuuuuuuuuuuu noc 😀

ivana2009
16. apr 2009

pekne dobre ranko 😀 vcera bol niejaky unaveny ,ale dnes ho to neminie 😒 😒 ak ho ja prilahnem tak oj chudak 😀 😀 a tie nohy mam pekne zeby ho pritahovali 😲 😲 😲
vcera som mu odpustila je po ceste ma za sebou vela km ale dnes ho to neminie 😀 😀 😀

sophie1981
16. apr 2009

dobre ranko...muzik uz vybaveny, ostali sme s katkou same....o pol hodku dojde dedko, dame si kavicku, ulozim ho do postele po nocnej, dam upiect zemiaky, kedze som dostala chut na pecene plnene zemiaciky...mnam...potom zbalim moju kacicku a pojdee do mesta p fotky.....tod nas dnesny plan... 😀

Zuzana, mam auto, tak ked stihnem dojdem na tu pepsi.... 😀 😀

a ktovie co nasa veronika...ziadna sms, asi este matej trci dnu... 😅

kukulik30
autor
16. apr 2009

Bibka, ja chcem volat Veronike, ale az okolo 8mej, teraz isto okolo nej kmitaju, tak hadam uz sa nieco pohne 😉

a plany mas dobre 😀

ivka, no som zvedava na to prilahnutie 😀

slaviq81
16. apr 2009

dobre ranko prajem,

zasa sme zle spali 🙄 , ja uz neviem co mam robit 😔

Som zvedava co bude s Veronikou 😕 😕

sophie1981
16. apr 2009

slavka...noo, veronika porodi.....sice nevieme kedy ale urcite porodi....... 😀 takto ma "utesil" doktor na sale... 😅

my sme spali na moje prekvapenie dobre, kedze mala vecer dost plackala, nemohla sa vykaknut a vyprdnut....ale ponatriasala som ju, poprdkali sme a zaspala ako drievko... 😨 potomuz len 2xkojenie a spime este stale....ops, uz nie, nespime.... 😕

sophie1981
16. apr 2009

ivka, a je sanca prilahnut manzela??...

slaviq81
16. apr 2009

Bibi, tak porodi na sto % 😀 😀 😀 Teraz je to len otazka casu 😕 😕 😀

sophie1981
16. apr 2009

pata ...ako test???..... 😕 ....dufam, ze to uz nieje len tienik... 😉

kukulik30
autor
16. apr 2009

dnes vyzera opat na krasny den...jupiiiiiiii, sa tesim, tiez musim nieco vymysliet 😵

slavka, Lara bude asi po tatkovi nocny vtacik 😀 ci nie?

kukulik30
autor
16. apr 2009

inak ja dnes tiez cakam fotky, jedna varka mi dosla na dobierku hned v utorok a dalsia polovica dnes...konecne sme to po viac ako 2 rokoch dali do poriadku 😅 ...robime zakladny album od narodenia po rok a potom uz iba priebezne dorabat nejake fotecky, ako bude rast 🙂
bibka a kde si si dala robit fotky?

kukulik30
autor
16. apr 2009

jaj a zabudla som sa opytat uzka, bibka, vybrali ste nejake nozicky , ci nie?

megy2
16. apr 2009

....bibka ze lepsie ako depilacia noh?tak to potom vydrzim 😀 😀 😀 .....
.....veronika ideeeeeeeeeeeeeeeees 🙂 🙂 .....

slaviq81
16. apr 2009

Livi, ona je cela na neho, po mne ma len farbu pleti a usi 😝 To nocne spanie budem riesit az na Sk, tu to vobec nema vyznam 😖
My uz tiez mame milion fotiek, musim urobit uzsi vyber a vytlacit nejake. Tlaciaren zapada prachom 😅

sophie1981
16. apr 2009

volala mi Veronika, uz je na oxytocine, takze dnes bude MATEEEEEJ, jupiiiii......uz lezi na ruzovej sale c. 1...cez telefon bolo pocut aj matejkove srdiecko, tak drzime prsty na rychly a jednoduchy porod........vsetke pozdravuje...... 🙂

slaviq81
16. apr 2009

Huraaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

sophie1981
16. apr 2009

livia, dala som si v fotolab, tu akciu 50ks za 5 EUR.....vedla delty.... 😉

megy, jasne ze je to lepsie......a to este nemyslim na depilaciu bikin...to radsej 3 porody ako jeden pasik strhnut... 😲

kukulik30
autor
16. apr 2009

aha, tak ako ja, len ja som to urobila cez net a pride to postou 😉 ...super akcia to bola , dali sme urobit 200 fotiek 🙂

kukulik30
autor
16. apr 2009

jaj, volala som tiez s Veronikou, juuuuuuuuuuuu, tak mi bilo srdce...nech jej to len rychlo pojde , zeby sa to nenatahovalo 😅 ...bibka, veru to srdiecko bolo super 😵 som si spomenula, ako som tam lezala aj ja 😅

ivana2009
16. apr 2009

ahojte jasne prilahnem a chudak ani nestihne predychat
Pisala mi Veronika dali jej vyvolacku a uz to pride joj tak myslim na nu nech sa netrapi a nech to ide von a ma pokoj a uz len na bobacika sa pozerat a paradit mna to mozno caka v nedelu alebo skor 😀 😀 😀

ivana2009
16. apr 2009

ktovie pri kom bude rodit ja myslim ze to bude novysedlak a manzelika uz ma tam?

anape
16. apr 2009

ahojte babenky,

tak dnes sme hore uz od 6.15 😝 , Petko isiel do jasli a my s Viki ranajkujeme a treba mi zehlit obrovitansku kopu, ale ked pozriem von ake je krasne pocasie, tak si neviem predstavit sa postavit k zehlicke 😝 , no budem sa musiet premoct, lebo vecer uz nevladzem

aj ja pozdravujem Veroniku a veeeeeelmi drzim palce, nech porod dopadne co najlepsie a nech sa dlho netrapia 🙂

kukulik30
autor
16. apr 2009

nie manzelik je zatial doma na telefone, ale potom ho zavola, ked sa to rozbehne 😉 chudak, si viem predstavit, ako doma sedi v kresle s telefonom v ruke a na druhej si prpadne obhryza nechty 😀 😀 😀 to je teda predstava, ale mozno aj mylna, su aj kludni muzi, ako ten moj 😀

kukulik30
autor
16. apr 2009

no idem si umyt vlasy, bo mam na hlave vybuch, nech nevarazim von ako strasid 😝 lo

kukulik30
autor
16. apr 2009

anka, nedame stretko?kto sa prida?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre