Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

megy2
11. aug 2009

..co to je FB? 😨

slaviq81
11. aug 2009

Megy - facebook 😉

sophie1981
11. aug 2009

baby, akurat som mrkla letak a tam ze skolske potreby....ma napadlo, ze keby mi moje prve tehu vyslo, tak by som mala doma prvaka.... 😕 ...sito neviem predstavit....ale myslim, ze by som to zvladla aj v mojom veku.... 😅

slaviq81
11. aug 2009

Bib, a prečo si myslíš, že by si to nezvládla 😕 šak sme dajaké ženy, ne? 😀

sophie1981
11. aug 2009

ja neviem...mi to pride zvlastne ze som mohla mat doma 6 a 4 rocne deti.... 😨 ...teraz si pridem este nedospela na dieta niekedy..... 😀

zuzanale
11. aug 2009

Ahojte tak moje deťúrence spia Timka prišla od babky ostala včera na noc tak prázdno a ticho bolo večer lebo Laura zalomila už o 19.30 no aspoň mm oddýchol má koleno v ortéze a najneskôr v septembri do PP na operáciu ☹ 😝

ďakujem za blahoželanie k meninám

Bibka mi sme zdravý ale neskutočne všetko pcháme do úst ruky, hrkálky, cumel naopak a slintáme že to tečie tak neviem žeby prvé zuby 😕 taký nezvyk Timke prvé vyšli mala skoro 9mes

Slavka aj ja fičím na FB ale nem maliny tam ani body ani peníze za ne niesu šup sadiť tekvičku, hrášok....... 😀 😀 😀

No a do Madarasu ja jedine niekedy cez víkend lebo mm je závislí na aute s tým jeho kolenom nikam nedôjde takže mi ho nenechá 😒 ale sa teším lebo už nebudem musieť do DMka do PP

zuzana612
11. aug 2009

ahojte, ked pozeram kolko ste popisali, tak asi aj v Spisskej prsi, vsak 😀 My sme boli doobedu u segry, matus tam zaspal na 15 min. a teraz nechce spat a ja si tiez potrebujem lahnut, ale ked si lahnem k nemu tak zacne po mne skakat, tak som ho musela hodit do postielky. A mna dnes tak boli brucho ze sa ledva hybem. Dala som si tabletku tak dufam ze to prejde lebo by som nerada utekala na pohotovost, lebo viem ze by ma hned supli hore na gyndu si polezat. A co by robil moj milacik doma bez maminky ☹ Tak sa snazim co najviac oddychovat aspon kym je mama doma. Do spisskej pojdeme asi len v piatok na jeden den ale tiez neznasam masy ludi ktore sa tlacia medzi sebou, takze Madaras nehrozi. A urcite tam bude kopa smradlavych ciganov a to mi v mojom stave tiez nerobi dobre 😝

Ozaj, dakujem za vsetky gratulacie 😉

sophie1981
11. aug 2009

zuzanka...pozor na seba....a mas pravdu..prsi.... 😝 ...ale nam to nevadi.... 😝

zuzanale,...aj ja tesim na dm-ku.... 😉

slaviq81
11. aug 2009

Zuzkale, hybaj za susedu farmárku 😉 Pridám si ťa do priateľov, len nem poznám tvoje priezvisko 😝

slaviq81
11. aug 2009

Aj ja sa teším na DM-ku. 😵

slaviq81
11. aug 2009

Už ťa mám 😀

anape
11. aug 2009

livka aj ja skusim spravit ten recept, moze to byt fakt fajnucke, aj ked knedllik moc nemusime, ale sem-tam nezaskodi 😝 😀

uz viete ake obchody budu v madarase? ak tam bude DM tak to je fakt super, mam rada tu drogerku este z cias ked som pracovala v KE

zuzi aj nas petusko je u babky a tiez mi velmi chyba, zajtra ho urcite uz vezmem domov, najradsej by som aj hned, no radsej sa premozem, aby babka nebola smutna, ze jej ani nedam vnucika na prazdniny

aj ja som dnes zehlila 😝 , teraz idem nieco poupratovat, ked uz je taky nanic cas

zuzanale
11. aug 2009

Anička úplne dole na tejto stránke je rozpísane čo tam zatial bude http://www.infoline.sk/regiony/v-spisskej-novej... 😉

anape
11. aug 2009

zuzka dik 😉

megy2
11. aug 2009

a to som na facebooku zaregistrovana 😀 😅

kukulik30
autor
11. aug 2009

idem ja kuk na ten FB 😀 a zalozim aj ja nejaku farmu, ci co to je 😀 da sa tam aj chovat..napr kozy, kravy a ine zvery domace? 😕 😀 😀 😀

zuzanale
11. aug 2009

Livi jasné ja už mám celý zverinec 😀 😀 😀

kukulik30
autor
11. aug 2009

a ja neviem, co tam mam robit, prave som vykopala cely zahon jahod ☹ ☹ 😀

kukulik30
autor
11. aug 2009

ja neviem zas az tak super anglicky 😝

zuzanale
11. aug 2009

Livi vykopeš zasadíš pri každom ti píše kolko hodín rastie potom pokosíš okopeš a znovu sadíš jahody rastú 4hodky potom na ne klikneš označíš Harvest a pozberáš sú za to bodíky a prašule

sophie1981
11. aug 2009

😀 😀 😀 ..z vas budu normalne pestovatelky...len praktizujte...ked dokoncime dom, tak pojdete naostro v mojej zahradke na bio zeleninku..... 😀

rybecka
11. aug 2009

Ahooooooooooojte 🙂
hlasim prichod z dovolenky bolo fantasticky Orava je krasna a velmi mily ludia 😉
Deticky to zvladli na jednotku vsetko bolo OK.
Nestihla som si vas este citat uz teraz mam nahlasenu nastevu tak zajtra sa vam povenujem viac 😉

ivana2009
12. aug 2009

pekne dobre ranko tak my sme mali dnes noc kazde 2h hore 😝 😝 dostali sme vcera vitaminky na pecen a zelezo ,tak som zvedava o 2 az 3 tt mame ist na ko 😒 😒 😒 😒 😒

kukulik30
autor
12. aug 2009

Krasne ranko 🙂
Jani vitaj dom, takze ste si dovcu uzili 😵 ...mas pravdu , nie nadarmo sa spieva: " Na orave dobre, na Orave zdravo..." 😀 tesim sa na fotky 😉

sophie1981
12. aug 2009

dobre ranko svetlo mojich oci...... 😀

konecne sme spali be horucky, uz od vecera bola katka "cista"...tak sa tesim...dnes ideme konecne troska von na vzduch.....bo uz vcera sme sa ako tigre tocili po byte..... 😀

Janka, super ze bolo dobre...sa tesim s tebou...aj ja by som sla na Oravu.... 😉

Ivka, tak pekne papajte vitaminky.....ze budete zdravucky.... 😉

slaviq81
12. aug 2009

Dobré ráno farmárky 😀 😀 😀
Ja dnes budem busy, ideme robiť lečo 😝
Pekný deň prajem 🙂

kukulik30
autor
12. aug 2009

slavka, jemine, sak urodu musim pozbierat 😕 😀

kukulik30
autor
12. aug 2009

do kelu , jahody vyschli 😝 😕 😅 😀 som ja ale pestovatelka 😀

zuzana612
12. aug 2009

caute, veru tak, farmarky, musim sa aj ja na to pozriet ked sa mi tam zobrazuju same kravy a uroda hned ako otvorim facebook 😀

Tu nic nove, deti saleju, asi ich idem vyhodit von, tak sa majte

zuzanale
12. aug 2009

Ahojte no ja som už úrodu pozbierala 😀 a kto chcete mám na nástenke kravičku hnedú tak si adoptujte 😉 😀 😀 😀

Janii vitaj doma 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre