Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

megy2
13. aug 2009

...no ked som pozerala polsky letak tak tie co by som chcela su v polsku o 1300 skk lacnejsie....len neviem ci aj v skutocnosti budu take ako si ja predstavujem...ale inac je rozdiel v letakoch cca 500sk.....

rybecka
13. aug 2009

ahojte ja som bola vcerta u vybostikovej a akurat predomnou odisla 😠 😠 😠 tak idem asi dnes uvidim alebo zajtra

janoko
13. aug 2009

Ahojky, máme dnes dva mesiace a škeríme sa na celý svet 😀 😵 😉

kukulik30
autor
13. aug 2009

Blahozelam Anicke 😵 😵 😵 a posielam pusinku

janoko
13. aug 2009

kukulik, jéj, ďakujeme!!!

pata31
13. aug 2009

Janka, aj ja sa pripájam ku gratulácii Aničke!!! 😵 😵

ináč zajtra idem na 3D utz, tak držte palce, aby sa nám ukázalo...som už taká zvedaváááááááááááááá 😅 😀

sophie1981
13. aug 2009

caute...nam sa lepi smola na paty... 😒 ..Katka sa mi vyhadzala...ale neviem s coho...od pondelka je len na mliecku a cajiku(klasika fenikel ako stale od zaciatku), takze bud to bude nurofen, ten mala naposledy v uto vecer alebo novy prasok.... 😖 ....ma cerveny cely chrbatik a krk, okolo ociek...bude ju to svrbiet, lebo je taka nervozna...tak zajtra ked to neprejde ideme zasa ku dokine.... 😝 ....co mam robit? 😢

zuzanale
13. aug 2009

Bibka ja by som skor tipla ten prášok lebo z nurofenu by sa ti asi bola hneď vyhádzala 😒 a bolo by to všade nám sa tak Timka z iných liekov a do 24h od prvej dávky......

kukulik30
autor
13. aug 2009

bibka, ja tiez tipujem prasok...alebo si nieco pojedla ty? 😕

sophie1981
13. aug 2009

ja som nic extra nejedla...klasika.....tiez som myslela na prasok, ale ona je najviac vyhadzana na hlavicke a okolo ociek..... 😖 ....babka ju vzala von, spala 15 minut...ale stretla primarku s destkeho, ta jej vravela ze to moze byt s horucky.... 😒 ...teraz zspala...tak uvidim....dost sa snazi si triet tie oci, tam jej to asi najviac vadi...no uvidim, ked to rano nebude lepsie idem k sefcikovej, bo vikend pred nami.... 😕

zuzana612
13. aug 2009

Ahojte, dnes som unavena ako kon a teraz ma tak rozbolelo brucho ze som si len musela sadnut. Doobedu tu bola kamoska s 2 detmi a sestra s jednym, tak som len hucala ticho, nerobte, prestante, nebite sa, a to boli samozrejme dnu lebo von prsalo, tak parada. Teraz som nahanala Simona s Matusom po ulici, no fakt mam dost. Zajtra by sme mali ist do tej spisskej tak neviem ci len na otocku alebo ostaneme do soboty, ale zistila som ze to brucho ma boli asi z pretazenia a nervov, tak by som mala co najviac asi oddychovat. Len pri Matusovi sa to neda. Tak si mozno moj pobyt u nasich predlzim o 2 mesiace a do Huty budem chodit len na vikendy s nasimi nieco porobit. Ved uvidim co mi povie o tyzden dr. v poradni.

Bibka, kludne to moze mat z horucky, lebo mne sa minuly tyzden tiez Matus cely vysypal, tak po celom tele take malicke vyrazky ako potnicky a na druhy den mu to zmyzlo. Tak zajtra uvidis

sophie1981
13. aug 2009

Zuzana, len pekne oddychuj pri mamke....davaj pozor na (neviem fazula to uz asi nieje asi pomaranc alebo cukina??? 😀 )babatko.....nieze sa malej Bibuske nieco stane.... 😕 a dufam, ze rano budu vsetke fliacky z mojej dcery prec.... 🙄

kukulik30
autor
13. aug 2009

bibka vikend pred nami a Sefcikova ide na dovcu of pondelka alebo utorka, tak radsej chod 😉

zuzka, zvolni tempo moja, lebo porodis ako bibka v skorom termine 😀

ivana2009
14. aug 2009

pekne dobre ranko tak nakoniec sme neboli v pp ,ale sme sa flakali tu po SNV 🙂 🙂 🙂
tak dnes pojdete mrknut MADARAS? 😀 😀 My tak 50/50 %

kukulik30
autor
14. aug 2009

ahojte 😀
my urcite ideme autom, ale vezmem kociar, aby som troska spacifikovala Samula, lebo ten sa mi niekde strati v tom dave 😖 😅 pre istotu 😀

sophie1981
14. aug 2009

dobre ranko...boze, ja vas obdivujem ist do takeho davu...ja sa velmi bojim takto...v uzavretom priestore..... 😕 ...takze my najskor tak o mesiac..... 😀

takze sumar nasich fliackov a bodiek...este stale su, le uz je to ovela lepsie...len okolo ociek ma stale nacervenale, tak k tej dokotrke ideme tak ci onak.....

a este sme sa nepochvalili...pomali a isto zaciname sediet...huraaaaaaaaaa 😀 😵 😵 😵 ...len este zlepsit balanc a bude to..... 😀

kukulik30
autor
14. aug 2009

nam to problem nerobi, prebehneme a hotovo 😀 to len zvedavost ma tam vedie, za normalnych okolnosti nemam rada supermarkety a nakupovanie v nich...ale teraz je to nove, tak ocumovat idem 😀

rybecka
14. aug 2009

Ahojte,
tak Livia nam to potom zreferujes ako bolo hej? ci je to tam pekne 😉

sophie1981
14. aug 2009

uz sme doma od doki....taaaak......pravdepodobne mame reakciu na virus...ale uz doznieva...huraaa.......no aeste za uz a nam pod dolne dasienka tlacia zubky..... 😝 ...tak super.... 😒 ...inac dnes v noci bola zase zla...kde je moje drahe dobre dievcatko???? 😕 😨 ....

livka, cakame na infosky co a ako.... 😉 ....ja cakam na okna, dnes nam maju dojst....tak ani von nemozem ist...ak len tu pred panelak vybehnem.... 😨

sophie1981
14. aug 2009

baby a co mrka...ta ma dnes termin......snad su ok...sa dlho neozvala...a aj jahody to uz ma za par.... 😅 ...budu nove babatka 😵

anape
14. aug 2009

ahojte baby,
my sme sa predchvilou vratili od babky, spali sme tam, lebo tatino bol na sluzobke... uz som bola s petuskom aj u pediatricky, lebo dnes je 10.den liecby co nam predpisala kozna lekarka a hoci to ma rapidne zlepsene, predsa len nieco zostalo a zvykne sa sem-tam aj skrabkat, tak pediatricka mi dala antibiotika a vravela, ze uz ich mohol brat pocas tych 10 dni a mohlo byt dobre, skoda, ze som uposluchla koznu a cakala ako zaberie jej liecba, ved predsa ak je nieco v tele, tak nemoze pomoct iba masticka, musi sa vycistit cely organizmus, tak snad o tyzden uz budeme cisti

livka tak ako novy madaras?

aj ma tam laka pozriet aj nie, lebo predpokladam, ze tam bude dnes a cez vikend poriadna masa ludi a to tiez nemusim

sophie1981
14. aug 2009

uz mame okna.....tak mozeme ist aj dalej ako 3 m od vchodu.....aspon ze fesaci nam ich doniesli.....a Katka sa usmievala o dusu..... 😀 .....

kukulik30
autor
14. aug 2009

ahojte, uz sedim...uf to bolo ludi..panecku...osial 😝 😀 😀 😀 ale kupila som Samkovi v Kenvele dvoje nohavic do skolky, take frajerske kapsace za nejakych 22 eur...sice som si tam vystavala 20 minut, kym som dosla k pokladni zapalatit, lebo taky rad tam bol 😀 ale nechcela som ich uz vracat, ked sa mi tak pacili a za dobru cenu 😅 nejako sme vydrzali...
je tam super detsky kutik...teda kut, je to velke,same preliezky smykalky, stolceky a stolicky na kreslenie..ale dufam, ze to tam raz bude zatvorene a bude to aj niekto strazit, lebo niektore deti tam teda riadne nebezpecne kusky stvarali 😕 neviem, kde boli ich rodicia...potom ostatne napodobnuju 😒

sophie1981
14. aug 2009

a zabudla som vam oznamit, ze vcera som testovala. 😕 ..uz som aj zabufla ako to je..... 😀

kukulik30
autor
14. aug 2009

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa? 😵vysledok

kukulik30
autor
14. aug 2009

a je to tam pekne , na styl tych velkych nakupnych centier, zatial funguje iba prizemie, dalsie podlazia este nie su spristupnene, asi este nie su obchody, kedze Sutarik zdiera kazdeho 😠 ale snad sa to tam pekne zaplni, nech mame, kde minat peniaze 😀

kukulik30
autor
14. aug 2009

a velmi som sa potesila DM drogerii, to je super 😵 konecne aj u nas 🙂

kukulik30
autor
14. aug 2009

juj som taka hladna, tekvicova baba este v rure a polievka este horuca 😝 😀 dufam, ze neodpadnem 😀

sophie1981
14. aug 2009

no, livka...ste dlllho boli...my tu tak tuzobne cakame ze co a ako....inac dobra cena za nohavky......ja mam rada nakupne centra, ale myslim ze anglicke radsej...nizsie ceny, vyssie platy...no co vam budem rozpracat.... 😅 ...a co je tekvicova baba???

kukulik30
autor
14. aug 2009

no jasne s naglickymi sa nemozeme ani rovnat, ale stale lepsie ako nic 😀
a tekvicova baba, je take jedlo ..ako posuch na plechu slany, my to mame velmi radi...ja si na to davam kecup, alebo tatarku, alebo kyslu smotanu ochutenu tzatziky 😝 mnam
a postup:
600g postruhanej tekvice/ cukety ..co je doma 😀
3-4 vajcia,
1dcl oleja,
150 g syra nakrajat na kocky, alebo nahrubo postruhat
100 g liptovskej salamy na kocky, alebo pasiky
200 g polohrubej muky
1 prasok do peciva
sol, mlete cierne korenie, oregano , vegeta..podla chuti
3-4 struciky cesnaku pretlacit
Vsetko pomiesat a vyliat na vymasteny a struhankou vysypany plech..peciem do chrumkava , zlatista 🙂
Da sa to papat teple aj studene 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre