Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
14. aug 2009

a ten test som sa pytala, ako dopadol 😀 ?

sophie1981
14. aug 2009

mnami......asi zajtra skusim...mozem to urobit aj so zemiakmi??? 😨

no a test.....tak v vcera poobede som robila a nejako sa mi tam zdalo ze vidim tienik.....no ale vies, ked nieco chces, tak to aj vidis...som pockala na stareho, ze ci aj on vidi...no videl aj on...ale taky cudny.....ten tienik bol...mi to stale prislo ze nieco zle s testo,/.....rano som spravila zase a len jedna/....tak smola...uz som sa aj tesila...o mesiac mozem zasa testovat.... 😅

kukulik30
autor
14. aug 2009

bibka, ja neviem, so zemiakmi som neskusala 😕 ..neviem si to predstavit..a nemas tekvicu?alebo cuketu?

kukulik30
autor
14. aug 2009

hmm...skoda, som sa uz tesila, ze budu //...taku radost by si mi urobila, ja sa tak vytesujem s cudzich, lebo ja som vela 2ciarkovych testov nemala, teda prvy krat v lete, ale nic z toho nakoniec nebolo...

sophie1981
14. aug 2009

no aj ja som sa tesil...dokonca aj manzel...ze sa rozrastieme zase.... 😀 ...no nic...ale aspon sme sa presvedcili ako velmi chceme dalsie babo..... 😀 😵 ...

dla som nove foto.....katkina nova hracka.... 😀

sophie1981
14. aug 2009

ja som mala 7 dvojciarkovych....1. v roku 2003......a potom 6 minuly rok, ked som od radosti kazde rano testovala ci som stale tehotna..... 😀 😀 😀 😀

zuzana32
14. aug 2009

Ahojte,
tak aj ja sa idem pochvaliť návštevou MADARASU.
Hneď na začiatku v super detskom kútiku mi niejaký dobrák ukradol z kočiara celú peňaženku. ☹
Takže som tam po 10 minútovej návšteve, utekala do banky, na políciu atď.

sophie1981
14. aug 2009

zuzana.......tak na madaras asi nezabudnes co??....dufam, ze si stihla vsetko zablokovat a hotovostsi mala minimalnu.... 😕 ..

zuzana32
14. aug 2009

nooo,
a to som sa pozerala po tom detskom kútiku, aký je super.
Chlapci sa šmýkali s Katkou, ja som sedela pri kočiari. Potom prišla Katka ku mne, a chcela ísť do guličiek, tak som automaticky potiahla kočiar ku guličkám a šla sa s ňou hrať. Kočiar bolo odo mňa asi 2 metre. Potom som ukecala deti, že ideme iba do billi niečo kúpiť a že sa hneď vrátime. A v bile pred kasou šok!
Na polícii, bola ale fronta na ohlasovenie krádeži.
Takže niekto sa dnes riadne nabalil.
Hotovosť som mala niejakých 30 eur.
Ale OP, kartičky poistenia detí a moju, plat. karty 2 bánk, a iné zľavové kartičky.
Takže fakt radosť.
Keď už niekto kradne aj pri deťoch a rovno z kočiara.

pata31
14. aug 2009

Ahojte...tak u nas to vyzera na dievcatko 😵 😵 😵 mame video z 3D, chcem spravit nejake fotky z toho...mozno vecer pridam fotecky..

sophie1981
14. aug 2009

jeej pata, dalsia baba....bude Tamarka..... 😵 ...tesim sa s tebou.... 😉

sophie1981
14. aug 2009

zuzana...no aj koly tomu nemam rada otvorenia...

slaviq81
14. aug 2009

Halo, my sme už doma 🙂 Mali sme sa parádne, aj keď pršalo, Lara mala robotu stále 😀

Zuzana, no mňa by šľak trafil, keby mi zmizla peňaženka. Kašlať na prachy, ale prísť o doklady to je na nervy. Človek sa potom nabehá kade tade, pomaly dovolenku treba brať 😝

Bibka, škoda s testíkom 😢

Paťa, šup šup fotky 😉

pata31
14. aug 2009

Slavi, no skusam z videa spravit fotky, ale mi to nejde, stale sa mi ulozi len cierna fotka...a foto samostatne nemam, len video...no budem skusat este, ci sa podari...

zuzana32
14. aug 2009

No ja už ani neviem či mám nervy (zjedla som celú 300g Milku) skôr mám takú neopísateľnú zlosť, že ešte aj pri deťoch v detskom kútiku sa kradne.

Môj muž, keď sme vyšli z polície sa z toho len pousmial.
V októbri mi totiž končil OP. No čo mamička budeš mať aspoň skôr nový. Len mňa to zas bude stáť - kaderník ... Takže on si z toho robil srandu, ale vo mne to vrelo

sophie1981
14. aug 2009

slavka, veru skoda.... ☹ ...mozno nabuduce...ono popro kojeniu je to ovela tazsie...ale zase nechcem ani katku odstavit.....takze je to jedna proti jednej...

zuzana tak sa nastojis v radoch.....a mozno v detskom kutiku sa kradne naj...

pata31
14. aug 2009

tak sa mi to podarilo...foto je v albume 🙂

Zuzana...nezavidim teda to okradnutie...je to hnusny pocit 😠 😠 svinuchy jedne, co kradnu este aj z kocikov!!! 😠

sophie1981
14. aug 2009

krasne sa usmieva.... 😵 ....uzasne tie 3D utz,,... 😉

pata31
14. aug 2009

hej, zlatucko sa usmiala 😵 ...a to som si vsimla az doma, ked som pozerala video 😉

zuzana32
14. aug 2009

Bibka,
ja som druhý krát otehotnela v pohode a to som kojila už 2 a pol ročného Michala.
Ale na Katku sme si museli počkať, kým mi úplne neodstavili mlieko.

sophie1981
14. aug 2009

zuzana, tak dufam, ze budem ako ty......tretie ak bude uz pevne zazemie chcem az tak okolo 35.... 😀 ....

patka....zvlastny pocit nie, ked vidis krasne babo a uvedomis si ze je v tvojom brusku....a ked ju porodis, budes sa cudovat, ake dokonale babatko mas...a zilo v tvojom brusku.... 😉

maca77
14. aug 2009

čafte baby

jéjda, Bibka testuje 😵 ... no škoda,že je z toho len / čiaročka.....

pati blahoželám k dievčatku 😉 😵

Zuzka, ty si stále v Ružomberku? zakaždým keď idem okolo, tak pozerám či máš auto vo dvore, ale už som ho dlho nevidela 😕

sophie1981
14. aug 2009

no jeeejda...testujem..to zase miniem majland.... 😲

rybecka
14. aug 2009

no konecne trocha pre seba mam cas 🙂
Jej Bibka testujes takze uz sa snazite o babetko vidim ze mas naponahlo 🙂 ale super aspon mas to jedno za druhym nie?
Katka uz zacina sediet? parada aj my sa snazime ale este padame tesim sa nato obdobie ked uz bude sediet troska zmena nie furt len lezat nie?
Pata tisko zavidim dievcatko aj ja som chcela ale co uz mam krasneho Ondrika 😉
Zuzana keby mne nieco ukradli tak som hotova z toho aspon den ja si to vsetko hrozne beriem osobne a bola by som smutna takze Madaras ta privital dost neprijemne co? 😖
ja inac si popijam sampus sama lebo muz dorobeny spi a my s mamkou sme si otvorilia ona sla uz tiez spat tak dojidzim 😀 😀

kukulik30
autor
15. aug 2009

Ahojte , este spinkate?

Zuzka, je mi luto, ze si mala taku skusenost, to dokaze riadne vytocit 😠 ...mne pred 2 rokm i ukradli z kociara celu kabelku, mala som tam 1500 korun , mobil, plienku, vodu a nejaku sladkost tusim...bola som z toho totalne vyvedena z miery, hlavne kvoli dokladom....isla som na policiu, ale to je marne pri takych kradeziach, vravel nam rovno, ze sa mozme rozlucit zo vsetkym....ale , ze mame prist poobede a bude sa nam venovat, lebo riesili nejake znasilnenie, tak reku dobre...ked sme tam poobede dosli, tak nam vravel, ze volali z krizoveho centra Alzbetka, ze nasli na zahrade nejaku kabelku hodenu/ pravdepodobne ten dotycny ako isiel, povyberal vsetko uzitocne prehodil cez plot..videl to aj chlapcek od nich, tak sestra zavolala na policiu, ci niekto nenahlasil kradez...hned sme tam sli a cuduj sa svete , bol to moja kabelka, sice rotrhana, asi ako v rychlosti preberal, co sa hodi, a co nie, ale doklady tam boli vsetky, akurat vsetko povyberane z penazenky, platobna karta prelomena...bordel neskutocny....samozrejme penazenka, mobil, ta voda, cokoladka, a Samkova pamperska tam neboli 😖 ..ale bola som stastna, ze aspon tie doklady, tie ma mrzeli najviac 😒 ...takze tak ...toto moja skusenost, odvtedy si neskutocne davam pozor na kabelku, nevesiam si ju na kociar , ak aj ano, tak sa nevzdialujem od kociara...ten mobil som mala iba par mesiacov na pausal, takze som ho dalej platila, aj ked som ho nemala, ale musela som si vybavit dalsi pausala aspon 20min, aby som dostala mobil za 1 korunu 😠 takze jak pako som presuvala sim karty, kedze simku mi vydali dalsiu, kedze ta zmizla, original zablokovali a mne dali novu

zuzana32
15. aug 2009

Dobré ránko,

kukulik asi tak,
peniaze už niejak oželejem, ale tie doklady čo tam boli. Ja som tiež už raz v meste videla v koši vyhodenú peňaženku. Tak dúfam, že ju niekto nájde, aspoň kôli fotkám a kartičkám poistenca. Ostatné už vybavujem.

A najhoršie je vždy dávam neskutočný pozor na peňaženku a doklady (nikdy nenechávam bez dozoru), vždy poviem manželovi aj deťom keď sme na nákupe, pozor peňaženka!
A včera som bola so všetkými sama, a takto sa nám to vypomstilo.
To bola noc. V duchu som sústavne nadávala, a prialo len to najhoršie tomu zlodejovi, a medzi tým som kojila Katku takže som sa vyspala ...

kukulik30
autor
15. aug 2009

😖 ..verim, ti , ja som sa az rozplakala od tych nervov...tei doklady ma neskutocne mrzeli...nastastie sa to naslo....
dufam, ze aj tvoje niekto coskoro objavi, lebo zlodeji vacsinou nepotrebne veci vyhodia niekde, len ci to najde ten spravny a zodpovedny clovek 😒

zuzana32
15. aug 2009

no,
raz sa nám v robote v nestránkový deň, dostal zlodej do kancelárii.
Ja som sa už z vrátnice vracala k sebe, keď sa veselo prerýval v mojej kabelke. Len ma odstrčil a utekal preč. Na celý podnik som kričala chyťťte ho zlodej, rýchlo som pozrela či mi niečo nezmizlo, a potom som šla skontrolovať šéfove veci, najviac som sa bála či nezmizlo niečo jemu. A povedať som nechcela nič, lebo by vrátnik letel .. Ale ešte dobré 2 mesiace som mala blbí pocit ostať v kancliku sama, keď šéf niekde odišiel.

kukulik30
autor
15. aug 2009

uf..no to je teda silne kafe 😕 ...by som sa poskladala od strachu 😅

zuzana32
15. aug 2009

a jasne, že nakoniec to šéfovi dobré duše doniesli a vrátnik mal po prémiach (našťastie)
A začali sa robiť iné bezpečnostné opatrenia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre