Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
17. aug 2009

😉 asi hej, ved co uz s nacatym dnom.... 😉

megy2
17. aug 2009

..ahojte....pati blahozelam k dievcatku 😉 ...

kukulik30
autor
17. aug 2009

vau, veronika, aki ste boli pekne vyparadeni na svadbu 😵 😵 😵

megy2
17. aug 2009

...hej veronika zlaty ste aj bibka s katkou..... 🙂 🙂
...livka ako matusko?.....

kukulik30
autor
17. aug 2009

ahoj megy, Matusko je zlatucky, papka a spinka a papka a spinka 🙂 dnes boli po tyzdni v poradni a pekne pribla 150g, takze ich pochvalila dr 😉

kukulik30
autor
17. aug 2009

joj musim kustik poprata, lebo doma Hirosima 😀 .....a hajde vonku, i ked mam obavu, ze dnes to bude na skapanie 😝

veronika1982
17. aug 2009

takto je super ze matusko tak pekne pribera..joj si zase spominam na tie prve tyzdne ako sme sa trapili s tou vahou a ako som preto plakala... 😀 😀 a teraz mi moj darebak zaspal na cicke takze odhadujem taku pol hodinku ze bude spat takze este nejdeme vonku.

no na svadbu sme sli vyparadeni. matej u kozmeticky plakal lebo uz bol hladny tak som ho potom krmila na chodbe v dk-ci..

sophie1981
17. aug 2009

livka, tak to va maly krasne pribera.......bude s neho chlapisko..... 😉

megy..dik.... 😉 ....ty este nic??? 😕

livia, tak ked u vas hirosima tak u nas uz koniec sveta.... 😝 .....este nemame dopucovane okna, tak ako na stavenisku, ale Katke sa to naramne pozdava..... 😀

kukulik30
autor
17. aug 2009

bibka , ai to mame v rodine 😀 nas Samo priberal ako divy , ale zato teraz prd 😀

sophie1981
17. aug 2009

livia, ved dobreho vela nenarastie...

sophie1981
17. aug 2009

.....alebo zleho je aj malo dost..... 😀 😀 😀 😀

sophie1981
17. aug 2009

ta co ideme von??? 😎

megy2
17. aug 2009

..este nie,teraz beriem ten duphaston na upravu cyklu lebo ho mam dlhy a akurat dnes som dostala "M" a mam take bolesti ze az...a to som nikdy nemala.... ☹

sophie1981
17. aug 2009

juj, moja,.....uz som aj zbudla co to je menstruacne bolesti....tak pockam na teba kym sa ti upravy cyklus a snad mne sa podai otehotniet a budeme tehulkovat spolocne hm??? 😉

sophie1981
17. aug 2009

inac sa mi snivalo ze som tehotna zase.....nejako ma to veeelmi laka......len dufam, ze nebude problem otehotniet a ked otehotniem, ze nebude problem.... 😕

sophie1981
17. aug 2009

nic, idem ja von..kedze vediem uzasny monolog...Veronika, pockam ta pri 13-tkach...kedze som este stale imobilna tak asi tak...ale slubujem uz zajtra kupim kartu..... 😉 ...tak zatim papa

auka
17. aug 2009

Ahojte baby, neviete mi dat kontakt na novy detsky obchod na levocskej? Nikde sa neviem dopatrat k tel.cislu.

megy2
17. aug 2009

..tak ok bibka..mozno sa nam to aj podari ze budeme spolu poradnovat 😉 😉 ....uz by sme v najblizsej moznej dobe chceli,tak uvidime.....

kukulik30
autor
17. aug 2009

no nic padam aj ja von, papa 🙂

rybecka
17. aug 2009

Ahojte,
vidim ze ste uz vsetky boli v madarase len ja nie 😠 😀 musim ist aj ja kuknut a kupit nieco mojim chlapom.
no vcera matej bol na dikokeke 😀 do 22 hod. a teraz uz spi lebo rano vstaval o siedmej aj Ondrejko zalomil a niechcite vidiet moj dom katastrofa vsade veci no hruza 😝 a vyhrala som vcera tombolu skolske veci zosity a tak a welnes ja sa tak tesim ze som nieco vyhrala 😀
a Bibka Jakubisko bol v Gelnici na trhoch lebo svokra mi hovorila ze otvarali trhy 😉 tak prechadzal cez SNV. ja by bola tiez happy 😀 😅 no ani bars nic nemozem robit aby som si nezobudila moje deturence.
a vcera Lara bola tiez velka kocka taka dama 😎

kukulik30
autor
17. aug 2009

my sme boli vonku, ale peklo je 😝 mam dost....nakoniec sme zakotvili na nasom novom ihrisku za bytovkou 😀

slaviq81
17. aug 2009

Čaute,
naši ma doobedu vytiahli do Madarasu, tak som bola pozrieť do toho KIK-u a kúpila som Lare menčestrové nohavky za nejakých 7 euráčov 😀 Pekné a lacné vecičky tam majú, neskôr ešte kúpim nejaké tričká s dlhým rukávom na doma, lebo zohnať body za dobrú cenu a ešte k tomu s dlhým rukávom je umenie 😝
Lara spinká, v noci sa mi zdala teplá, ráno som jej teda odmerala teplotu a po odpočítaní mala 38.1. Len sa chcela mojkať, dala som jej Nurofen sirup a v Madarase už bola živšia.
Teraz som mala dilemu či zapnúť počítač alebo sa ísť opekať na balkón 😀 A tu som, opekať sa budem neskôr 😎

Aha, Katke sa vrátil frajer z chaty, tak už randia 😀
Idem pozrieť fotky.

kukulik30
autor
17. aug 2009

aj ja som mala taku dilemu, presne slavka, ale aj tak by som vydrzala 15 min a utekala do kupelne pod sprchu schladit sa, tak tu radsej sedim 😀

hej hej,randili ... uz aj my si musime najst nejaku fesandu 😀 sak v skolke ich bude habadej 😀

kukulik30
autor
17. aug 2009

a teraz som si vsilmal, ze Katke nejako svetleju vlasky ..akoby na blond 😕 ..co to, meni vizaz 😀 ?

zuzana612
17. aug 2009

ja som dala chlapciska spat, ti dvaja starsi spia uz hodinu, zato matus uz 2 hodiny vykrikuje z postielky, uz som ho 3x zobrala, teraz som do neho nakricala tak je ticho. Tiez mu volaco je, dala som mu aj panadol, tak hadam zaspi. Neviem ci chuda nie je predavkovane ciernym cajom co som mu davala na hnacky a teraz nemoze spat. A ja by som taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak velmi spala. Ale kym Matus zaspi, tak asi Adam so Simonom aj vstanu. Aj tu je hnusny upek, nic sa mi nechce 😖

slaviq81
17. aug 2009

No moment Livia, akú fešandu chcete hľadať 😨 Lara vám nieje dobrá? 😕 ☹

kukulik30
autor
17. aug 2009

sak ona ma taaaaaaak vela napadnikov..tak to nemame sancu, musite k nam chodit castejsie 😀

kukulik30
autor
17. aug 2009

zuzka, no ten cierny caj moze mat take ucinky...no poviem ti , mas to vesele 😕 ...a to sa stale staras o synovcov iba ty?ci oni su akoze u babky, ci ako..teba by mali setrit, nie?sak aj s jednym malym Matusikom mas dost 😅

kukulik30
autor
17. aug 2009

a pridaj nove fotky..bo to akoze tehu brucho , co mas v albume je o nicom, ja som take nemala ani pred tehu...co si pamatam 😀 😅 😀

kukulik30
autor
17. aug 2009

baby o dva tyzdne samko nastupuje do skolky, chyta ma z toho depka ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre