Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
17. aug 2009

livuska....nedepkuj, o cgvilku si pojdes po mrazaciky a budes tehulkovat... 😉

sophie1981
17. aug 2009

no a Katka svetleje.....pocula v madarase, ze blondinky su teraz in....tak menime....ale aj ja som bola blondinka ked som bola mala...teraz som hnedocervena.......len ocka sa nam nezmenili, takze asi uz nemame sancu na hnede ocka...budeme modrooke.... 😅 ....po sefovi.... 😀

sophie1981
17. aug 2009

a poviem vam tajomstvo...Katka s Matejkom sa von drzali za ruky..... 😅

kukulik30
autor
17. aug 2009

sranda ako sa tie deti menia a ked sa narodila, ak bola tmava 😨 ja som tiez dufala, ze bude mat Samko tmavohnede oci po tatovi a on ma vlasa a oci rovnake...orieskovo hnede 🙂 taky mix asi, ja mam hnedozelene...geny sa fajne pomixovali 😀

kukulik30
autor
17. aug 2009

😀 teda tak skoro zacinaju 😀

slaviq81
17. aug 2009

Ženy vy chcete tmavooké decká a mne sa tak páčia modroočká 🙂 Ale nenormálne 😀 😝 No môžem iba snívať 😀 😝

kukulik30
autor
17. aug 2009

vidis, kazdy chce, to , co nema 😀 😀 😀 pre mna su Samkove ocka ja tak najkrajsie na svete, aj ked nie su tmavohnede 😵 😵 😵
a Lara ma take male uhliky..krasnucke 😵

sophie1981
17. aug 2009

mne sa strasne pacia tmave deti..som dufala ze bude mat vlasy a ocka po ocovi...ale zatial je to cista ja...no aj tak je krasna..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slaviq81
17. aug 2009

Malé? Veď jej očiam nič neunikne 😕 Ona má oči všade 😀 Nič idem ju nakrmiť a pôjdeme von. Teplota už klesla trošku ale stále je teplá, neviem či radšej neostať doma 😝

veronika1982
17. aug 2009

nas darebak teraz zaspal.. ma porazi z neho... a mi mame doma modrookeho a tiez plzne.. teraz som si cistila postel od jeho vlasov ale deru sa nam na povrch svetle vlasy..

ano ti dvaja mali dnes rande ale matej nejako nejavil zaujem ale katka sa usmievala na neho.. taka bola zlata..

sophie1981
17. aug 2009

moja husenica akurat vstala..... 😉

kukulik30
autor
17. aug 2009

aj moje dieta uz je hore, prave sa napchava obrymi kolienkami s omackou z kuracieho paprikasu 😀

kukulik30
autor
17. aug 2009

slvak, no nemyslela som male ako male..ale male uhliky, kedze nie su velke uhliky ako v reale, ked si predstavis naozajstne uhliky..chapes, ne? 😀 😀 😀 to by mala ake velke ociska 😀 😀 😀

kukulik30
autor
17. aug 2009

slavka ja by som s teplotou von nesla...aspon teda nie teraz, ked je horuco..mozno vecer, ale najlepsie by bolo, keby bola bez teploty 😒

sophie1981
17. aug 2009

ide nejaka burka ci co........ 😕

veronika1982
17. aug 2009

my sme uz hore... akademicka 15 minutovka..balime a ideme do pp vyberat obklad a dlaybu s tetkou a ujkom. hadam aj pospi

zuzana612
17. aug 2009

Livia, dnes a zajtra su pri mne, lebo mama je v praci. A kedze nam brat hrozne vela pomohol na dome, tak mu nemozem povedat ze mu jeho darebacikov nevezmem 😀 Ale tie deti stoja za to, ked su osobitne tak ziaden problem, ale ked su spolu tak to je horor. Hlavne Simon bude Adamovi robit zle, ten mu zase nic neodpusti, tak je tu stale rev, krik a bitka. No a Matus sa uci od nich 😀

Musim urobit nejake aktualne foto, konecne som vymazala par fotiek z fotaka tak mozem fotit. Matus mi zaspal az o jednej tak este haja, Simon spal od dvanastej do druhej a dokonca aj 9 rocny Adam o dvanastej zalomil a este stale spi. Tak som mala hodinu klud a ticho. A ked sa zobudia tak ich vyhodim so starkym von a ja pojdem radsej zehlit 😀

rybecka
17. aug 2009

Livia aj ja mam depku ze ide do skolky 😝
normalne mi dieta odchadza z domu jojjjj plne ta chapem mam strach z toho.
ide burka 😕

kukulik30
autor
17. aug 2009

ja som zmokla so Smakom, samozrejme mi musime ist von prave vtedy, ked sa blizi burka 😀 preckali sme to najhorsie pod strieskou ale dazd nas neminul, lebo sme tam nechceli cakat do nekonecna 😝 tak sme to riskli

zuzka, jasnacka, ze sa neda povedat nie..no ale je to zaberak pre teba 😒

kukulik30
autor
17. aug 2009

jani, ani mi nehovor...sak ja budem revat jak tur..uz to vidim...a este viac , ked ma dieta nebude potrebovat a bude spokojne 😀 ...to ma zlozi najviac..ale nie, budem rada, ked to bude v pohodicke, hlavne nech Samko neplace a nech nema nejake negativnu skusenost, nie ze sa zacne pocikavat/ lebo aj to stava 😒 / ale kedze je spolocensky/ ako jeho mat 😀 / tak si myslim, ze to zvladne....a ja sa vyrevem a budem ok 😅

kajacz
17. aug 2009

Ahojte 🙂
Včera mi odišla mamka,takže sa už ani neuvidíme... ☹ odchádzame budúci nedelu a ona príde až neskoršie...
Zajtra sa konečne vráti Samko z česka, už sa na neho tešime...vraj pochudol z tolkého treninku a má chudák otlaky... 🙄
kukulik- neboj, zvládnete to... 😉 moj Samko išiel do školy ked mal 2roky a 4mesiace...strašne som sa bála, lebo tiež je taký precitlivelý, ale na moje prekvapenie od prvého dna školku miloval...neviem, či aj so Simonom to bude buduci rok rovnaké... 😕 ...ale skor nie... 😒 😅

rybecka
17. aug 2009

Zajtra mu idem kupit pyzamko a pradlo do skolky a tak ja sa bojim ze bude plakat a si myslim ze bude a ja snim 😖 tak sa Livi budeme podporovat prve septembrove dni budeme plakat spolu 😅
ale tiez som rada ze bude mat deti okolo seba a nauci sa vela veci ze bude stastny aspon dufam a ja sa konecne mozem venovat naplno Ondrejkovi aj ked teraz zaberacka vstava kazde 2 hod. v noci 😝 neviem rozmyslam ze ci mu na noc nedam UM ja fakt neviem co mam robit ale som unavena ako kon lebo cez den este Matejko je toho dost ked mas jedno tak si snim aj lahnes ale pri dvoch nehrozi 😝

kukulik30
autor
18. aug 2009

dobre rano 😀
http://www.ultrapc.cz/magicka-koule/ na pobavenie troska 😀 😀 😀

kukulik30
autor
18. aug 2009

janka, este mi napis, co ty chystas malemu do skolky...okrem prezuviek a pyzamka co este mam kupit??? 😕

megy2
18. aug 2009

... 🙂 dobre rano....livi vau jak to?......vcera nam robili bezpecnostne vchodove dvere a v noci som sa zobudila na paniku,ze ked sa nieco stane tak sa k nam nikto nedostane ☹ ☹ normalne som uz potom nemohla spat..som ja normalna?????????????? 😅

kajacz
18. aug 2009

kukulik- ja som kupovala ešte aj malý ručníček, kefku a pastu s pohárom, vo vrecušku mal náhradné oblečenie, hygienické vreckovky...

veronika1982
18. aug 2009

dobre ranko.. livia to ako je mozne?

my sme boli vcera v pp v tej najvacsej burke.. z jednej sme zo snv odisli do druhej ktora nas cakala v poprade.. matej zaspal v aute aj so synovcom tak do merkury som sla len so sestrou a svagor daval na nich pozor.. zavrela som dvere na aute a len tak som povedala sestre ze on urcite vstane len co sa vzdialim.. aj tak bolo..spustil sa neskutocny lejak v merkury vypli prud a po pol hodine mi volal svagor a maly vrieskal tak som doslova vybehla von a az tam som ho pocula.. tak som mu v aute v ktorom bolo najmenej 100 stupnov dala jest. cela mokra ako mys. medzi tym sa zobudil synovec a matej sa mi samozrejme pokakal.. sestra sli do nayka a ja s nimi dvoma.. chcela som prebalit mateja ale zavadzala mi synovcova sedacka tak som si cupla medzi sedadla a jeho som polozila a prebalila.. to uz som mala dost.. ani okno neotvorit lebo prsalo a bala som sa aby sa neprechladili obidvaja lebo boli spoteny ked spali.. som myslela ze ma porazi..

a uz sme mali pripraveny sportovy kociar ale vonku sa nejako mraci tak berieme este hlboky...

bibka kedy ideme?

kukulik30
autor
18. aug 2009

kaja dik za infosky 😉 tak aby som sla kupit...vidis, rucnik a kefka ma ani nenapadli 😕 😅 a to vrecusko, kde kupim?

sophie1981
18. aug 2009

livia...dobre...to ako funguje..... 😕

joj, dobre ranko.......ja som sa tu vecer uz nedostala....stary brusil polystyren odkolo okien, tak som bojovala cely vecer s bielymi gulickami..... 🙄 ....este stale ich je tu ako nasra.. 😠 😠 😠

Katka mi spala celkom fajn, len strasne vela je, uz ma cecky bolia..... 😝 ...aj v noci tahala a tahala a tahala, som myslela ze ma vycucne s krvy..... 😕 .....vstala o pol siestej, a zalomola zase....som chcela pozriet tu rnnu sou na jojke s adelou a sajfom, ale to je taka blbost, tak som si ich radsej zapla cez funko........ 😅

Veronika, Katka dospi, pockam na deda.....vypijem kavu.....povysavam gulicky a snad do pol desiatej to zvladam.... 😉

sophie1981
18. aug 2009

livia....aj v kauflande aj v hyperke som videla a sa mi zda ze ja v kik-u.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre