Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
18. aug 2009

hej veronika, uz mi referovali, ze stretli nejaku Veroniku a maleho Matejka 😀 ...nas samo ta urco poznal, len mena su pre neho este problem, hlavne tych , s ktormi n ie je tak casto v kontakte 😉 musite chodit castejsie na navstevu 😀

oooooooooooo, veronika, super nakup ste urobili 🙂 ked naraz clovek kupuje, tak je to fasa, lebo aj nejake zlavy clovek ma, alebo dostane nieco zdarma alebo nejaky dalsi maly spotrebic 😉

veronika1982
18. aug 2009

no asi zacneme chodit ku vam rano na kavu... a to este ked sa odstahujeme tak uz uplne zabudnete na nas..

kamos nam vybavil 35% zlavy na vsetko tak preto tak vyhodne.. joj sa tesim..v piatok by nam mali dojst veci..

a co katka si nieco kupila?

antoniab
18. aug 2009

ahoj 🙂

mrka blahozelam k nelke krasna babika 😵 😵 tisko zavidim

zuzka pekne sa ti brusko zaokruhluje aj moje uz vykukuje len tie kila idu nejak pomali 😝

ste sa bavili o plienkach kolko stoja pampersky na svk ? tu som pozerala 54ks za 6 libier je to dobra cena 😅 rozmyslam ci si neurobit zasobu len neviem ci sa to oplati 😖

rybecka
18. aug 2009

Ahojte,
vidim ze dalsia slecna do partie parda mrka blahozelam 😵 😵 😵 vela zdravicka.
No konecne aj ja som bola dnes v Madarasu super malo ludi 😉 a nakupila som tiez v
kiku ja mam dost vela veci tejto znacky lebo ma nou zasobuje mamka z Rakuska mi to nosi a som spokojna. Nakupila som tam veci Matejkovi do skolky potom som urobila fajn nakup v DM dala som si vybornu kavu matej sa vyhral v kutiku tak super den 😉 a Ondrejko poslusne spinkal.
a dnes sme boli u nasej oblubenej ortopedky tak konecne mam to z krku a uz nikdy viacej 😝 mila nebola 😖

Veronika tak to ste uplne super lacno kupili parada. no idem este kuknut albumy a idem kupat babatko 😵

ivana2009
18. aug 2009

ahojte
mrka blahozelam
talk my sme boli na kontrolu nozky su ok tak uz mame malu ritku 😀 😀 😀 ale nas chlapisko sa uz otaca na pravu stranu a aka rychlovka 😉 😀 😀 😀 😀 😀 prajem vam pekny vecer 😉

ivana2009
18. aug 2009

pridala som foto 😉

sophie1981
19. aug 2009

dobre ranko...

Martina, len si urob zaobu kokkio da...ja som mala tiez v aute same pampersky...oplati sa ti.... 😉 ...kedy ides domov na stalo???

no my sme vcera vecer sli s mm do kina na Harry Pottera.........Katku somokupala, nakrmila, kedze bolo pred siedmov dala som ju do postele lahnut, ze nech sa pohrae a snad zaspi....babka s nou ostala.....sedime v kine, pol hodku a zvoni mi mobil.....vola babka, v pozadi Kata ruci ako tur...som musela ist domov, lebo s nou nevedeli rady......ked som dosla a ma zbadala, tak usmev od ucha k uchu, vzala som ju na ruky a postiskala, dala cicu a ona cely cas na mne oci s vycitkou ty si ma nechala samu vecer....si finkala este 10 minut,....tak potom zaspala a isla som spat do kina dokukat aspon koniec....asi tak nas romantikus vecer..... 😒

Zuzana, ako Matusik???.....

sophie1981
19. aug 2009

mata...ma byt zasobu kolko da... 😝 😀

veronika1982
19. aug 2009

no takze kino bolo super.. a to sa chystate vo stvrtok na desmod? berte pre istotu auto...

my sme boli vcera vecer este von a prisli sme domov pred osmov, rychlo sme sa okupali a potom sme zaspali..

matej teraz drichme na posteli tak idem ranajkovat lebo babka nam hadam uz nieco urobila..

vcera nas bol pozriet dedo so svagrinou tak sme mali pestunku..

kukulik30
autor
19. aug 2009

ahojte 🙂

jej bibka, vy ste boli na Harryho, ja som zabudla, sak my s MM sme chceli ist tiez..ja som ale trdlo, mne to vypadlo, hlavne, ze som kukala v nedelu na program kina Mier 😖

kukulik30
autor
19. aug 2009

no az na to, ze si ho nevidela cely 😕 😅

ivana2009
19. aug 2009

zajtra bude rusno aj my chceme ist na desmod tak uvidime ako matusik ten je hlavny organizator 😀 😀 😀 😀

kukulik30
autor
19. aug 2009

veronika, hej Katka si kupila take predlzene tricko volne na spodku s gumkou a este akoby suknicka a leginy..velmi pekne, este ma dost velke brusko, tak ma pohodlne oblecko 😉

ivana2009
19. aug 2009

terraz pozerame jim jam 😉 😉 😉

kukulik30
autor
19. aug 2009

no nic, idem sa chystat, chceme prebehnut do hypernovy a do mesta, tak aby sme vsetko stihali. esteze mame auto 😀

kukulik30
autor
19. aug 2009

a zajtra je tu Desmod?..ja ani neviem 😕 😅

sophie1981
19. aug 2009

Veronika, no uvidime, ako to dopadne zajtra..... 😕 ...aj tu v kine sme sli autom, lebo som mala citaka, ze nebude dobre....ako som odchadzala, este som Katke dala pusu, sa usmievala a ze o 5 minut neskor bol s nej certisko..... 😀

Livia, nejako ma to ani netrapy, ze som ho nevidela cel, kedze v knihach je toho aj tak ovela viac.... 😉 ...ale velmi pekne specialne efekty...len som bola troska mimo s toho kina....si pamatam ked som bola mala, ze sa mi zdao obrovskeeee...teraz, po 4 rokoch zivota v cinnemaworld, som si pripadala, ako v pube s velkoplosnou obrazovkou.... 😀 ....ale nevymenila by som za nic slovensko nase.... 😉 😎

sophie1981
19. aug 2009

juuj, a este mi straaasne vadil dabing.....tie hlasy.... 😝

sophie1981
19. aug 2009

ivana...Matusko je kraasny....sa mi nechce verit aky chlap uz s neho je....okan maly.... 😵

ivana2009
19. aug 2009

bibka mamka je mamka deticky citia ,ze tam nie je mamka 😉 😉 😉 urcite by bola vysmiata ak by sla s vami 😀 😀 o moja
bibka ty uz prikrmujes katusku ?
Ja mu davam do nastruhaneho jablcka tie kvapky na zelezo a on cape sice len 2 malicke lyzicky berie mu ako keby to mal kazdy den 😀 😉

veronika1982
19. aug 2009

ivana a ty uz mu nieco davas?

sophie1981
19. aug 2009

Ivana...pomali si zciname zvykat na tuhsiu strvu....ja ju nechcem prikrmovat cez flasu, ale priamo lyzickou...uz smepapali zemiacik, mrkvicku(nema rada), jablkovu vyzivu, a stavu z jablcka a mrkvy......samozrejme miluje ochutnavat vsetko...ja jej dam poolizovat...najradsej ma lovecku salamu...... 😀

ivana2009
19. aug 2009

veronika ja mu nedavam len ak nastruham jablko lebo musime davat tam kvapky na zelezo tak mu supnem este 1 lyzicku a ten otvara ustocka chuti mu to zatil neprikrmujem hoc iny povedia ze mozem trosku ja len to jablcko aby nemal problem zo stolicou ale len trosku 😉

rybecka
19. aug 2009

vy uz prikrmujete? 😕 ja este nie ale zacinam nad tym rozmyslat hlavne na vecer vcera som sa o to pokusala ale Ondrejko vobec nevie pit z flase trapil sa az nakoniec sa tak rozplakal ze ho zachranila mamkina cica 😅

ivana2009
19. aug 2009

bibka tak je naj pretoze potom sa dusia popuckame a capeme ja som zvedava ko nas ale mame este cas 2 mesiace 😉 😉 😉

sophie1981
19. aug 2009

janka...no ak sa to da nazvat prikrm.....skor trening...som nejaka leniva sa do toho pustit........ale od pondelka sa uz snazim na obed dat zeleninku..... 😝 ..

ivana2009
19. aug 2009

bibka leniva ani nie len je lepsie cici vytahnut 😀 😀 😀 ale raz to zacat musi 😉

sophie1981
19. aug 2009

ale cica je stale to naj...len mam pocit, ze uz mi ich vytaha do dna......par krat sa mi uz stalo, ze somjej musela dat aj druhy prsnik, lebo vypraznila ten prvy do dna.... 😝

anape
19. aug 2009

ahojte baby,

bibka tak to je katuska velmi naviazana na teba co? ja som prvykrat nechala petka aj viki ked mali cca po 4 mesiace s mojou maminou a u petuska ziaden problem, ten sa zobudil, dostal flasu a spinkal dalej, tak to som sa zdrzala dlhsie a viki sa zobudila cca po 4 hodinach na kojenie a to som prave dosla domov, takze pohoda... ale som aj rada, ze nemaju problem zostat aj s babkou

toho tyzdna su tie dni mesta? aj ja som myslela, zeby som zasla mrknut na desmod, lebo ich mam rada a na letisko sa mi nepodarilo dostat a nazivo som ich este nepocula hrat, tak sa mozno s niektorou aj stretneme 🙂

ivana2009
19. aug 2009

my davame aj jeden aj druhy nervy ma ak vidi ,ze odkladam ak vytahnem druhy tak uz je klud 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre