Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
20. aug 2009

fuj, dnes je vonku ozaj velmi horuco 😝 bola som v meste.. 😝 😝 😝

anape
20. aug 2009

slavi dik 😔 😀

sophie1981
20. aug 2009

uz sme aj my domaaa...ale von je naozaj teplo....Katka sa akurat napapala a \uz spinka na cicine....este pockam, a dam ju na postel a ja sa pojdem konecne napit.... 😝

pata31
20. aug 2009

baby, pouzivate, alebo ste pouzivali monitor dychu? rozmyslam, ci si to mam kupit a akurat to jedna baba predava za 20eur...

sophie1981
20. aug 2009

pata....my mame...v skrini....pokial mala spala v postielke pouzivali sme...odkedy je v posteli, zapada prachom...ale snad v dome ho uz vyuzijeme...kedze je to 2v1....

pata31
20. aug 2009

hmm..tak to mas super, ze to je 2v1 🙂

sophie1981
20. aug 2009

no je to ak monitor dychu aj vysielacka......ale ak bude mala v postielke tak kup, ved ta cena sa celkom da.... 😉

anape
20. aug 2009

pati aj my sme pouzivali monitor, ale iba pri viktorii a mala som z toho lepsi pocit, hoci trikrat spustil zrejme falosny poplach 😕 , prave vcera som ho predala, ale za podstatne vyssiu cenu, ta co pises je sice fajn, no nezda sa mi, zeby to niekto predaval az takto pod cenu 😨 , skus si pozistovat nieco blizsie k tomu, lebo sa mi to zda fakt moc lacne

veronika1982
20. aug 2009

no pani. vonku je upek.. ale moj synator asi vedel ze ma dnes spinkat tak spal celou cestou na zapad a cely cas v byte kym som si vsetko pomerala a pokreslila a dokonca vydrzal spat az na mier.. no ja mam zlate deculo...prisli sme domov a ja som si to zacala prekreslovat a to moje zlate decko uz nebolo zlate ☹ ☹ tak sme sa pol hodiny nosili na rukach a teraz konecne zaspal.. tak som si to dokoncila len ci som to vsetko dobre vyratala tak to je vo hviezdach...ked murar uvidi ten moj nakres tak sa chyti asi za hlavu.. no matika nebola nikdy moja silna stranka.. uz vidim mm ako sa mi smeje ze na to ani VS netreba...

livka objednavam si u teba par kus malovanych poharov.. ok?{hod nejaku symbolicku sumu{

pata31
20. aug 2009

Anka, snazim sa zistit este viac, bo tiez sa mi to zda nejake lacne 😕

veronika1982
20. aug 2009

ja som tiez chcela monitor dychu a nakoniec sme my dvaja monitor kedze spi pri nas..

antoniab
20. aug 2009

ahoj baby

pati aj ja som si kupila monitor dychu 2v1 angelcare dufam ze to vyuzijem lebo chcem naucit babo spavat v postielke tak pre moj klud ale ked citam ako potom aj tak deticky spia v posteli tak som zvedava ako dlho mi to vydrzi 😀 😀 a 20 eur je fakt dost dobra cena ak je vsetko ok 😉

sophie1981
20. aug 2009

mata, aj ja mam ten angelcare......pouzivali sme ho az 3 tyzdne...tiez som bola zastancom, ze dieta spi v postielke......hahaha.....myslim, ze teraz sa na mne najviac zabava Zuzana....hm??? 😀 😀 😀 😀 ...ale verim, ze druhe uz bude musiet v postielke, lebo sa nepomestime......teda myslim.... 😕 😅

zuzana612
20. aug 2009

Caute,

Bibka, mas pravdu, sa zabavam na tebe ako ty pred vyse rokom na mne 😀 Ziadne zaspavanie na rukach, pekne v postielke od narodenia, od pol roka vo svojej izbe a tak 😀 Ja som toho mojho aspon ako 8 mesacneho naucila spat v postielke, teda aspon zaspat tam. Lebo ked som tu sama, tak aj tak hned ako prvy krat zamrnci, alebo ese predtym ako idem ja spat zoberem ku sebe, lebo sa mi nechce v noci k nemu vstavat. ked som s Danielom tak to je ine, to kopnem do Daniela ze dieta ti place, dones ho sem 😀 😀 😀 Teraz je sice uz v postielke, ale akurat sa ozval, tak predpokladam ze sa idem osprchovat a do postele, lebo aj tak nebude spat sam 😀 Ja mam aj tak po celom dni dost, brucho ma boli, tak si idem dat tabletku a oddychnut si. Aj ked po 2 tyzdnoch s bratovymi detmi tu, budu asi 3 tyzdne v Hute len s Matusom prechadzka ruzovou zahradou 😀

Baby, budem objednavat na buduci tyzden, ja chcem nejake 3 balenia plienok, Bibka 2, tak asi este 5 baleni sa tam vojde, budem to musiet prepocitat.

Ozaj Bibka, kedze to ideme nechat na nahodu co sa narodi, tak nam pre istotu rezervuj zopar ruzovych veci kedby nahodou motika strelila a bola by to baba, nech nechodi doma len v modrom 😀

No nic, idem chrapat, tak sa zatial majte a dufam ze urobime nejake to stretko. Dufam ze auto budem mat pojazdne, ze neostanem stat niekde na pol ceste do Spisskej, tak ked budem mobilna, mozem ist hocikam.

veronika1982
20. aug 2009

tak my uz sme doma.obklad kupeny a matej uz spi.. vydrzal sediet pekne v aute cestou tam a nazad nam zaspal.zlaty chlapcek. zajtra chcem ist pozriet do mesta na trhy.kto sa prida..

rybecka
20. aug 2009

Ahojte kocky ,
vcera na TV Reduta bol Matejko v kroji 🙂 len tak kratky zaber ale je tam. akurat som si to teraz kukla. davali zaznam z Iliasoviec.
aj ja som si myslela ze moje deti obe budu spat v postielke tak Ondrejko spi v postielke ale len do prveho kojenia 😅 potom pri mne az do rana a Matej spi v postielke ale ta je spojena s nasimi postelami tak sme vsetci styria na hromadke 😀 neviem kedy sa odelime 😀
http://www.snv.sk/?videoID=090819-2 tu je to video keby ste sa chceli pozriet 😉

zuzana612
21. aug 2009

Ahojte, tak ja som uz hore, Matus este spi, dnes spal super, akurat o pol piatej v spanku vypil flasu caju a spi dalej 😀 O desiatej idem s nim na kontrolu na krcne, tak dufam ze tam nebudeme dlho cakat.

Janka, fesacik je ten Matejko v kroji. Aj ty si tam v nejakom behala??? Ozaj, ved ty mas dnes meniny, nie? Tak vseeeeeeeeetko dobre

Ja by som dnes mala byt bez bratovych deti, ale kedze zajtra ideme asi do Huty, tak ked pri oco, budem musiet trosku pouhadzovat dom, takze nejaky velky oddych zase nehrozi.

No uz sa hlasi Matus, tak padam......

kukulik30
autor
21. aug 2009

dobre ranko...vau janka, Matejko aky folklorista tanecnik...zlaty bol... 😵
a krasne menina zelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, zdravie , pokoj a radost v srdci 🤐

kukulik30
autor
21. aug 2009

dnes prisu nasi domov z dovolenky, isiel po nich rano na pol 7 MM na letisko do KE...tak som zvedava, ako sa mali 😉 a v nedelu odchadza mamka s braskom este do Tatier na tyzden na nejaku rekreaciu, co si zaplatili cez ZPMP/Zdruzenie pre pomoc mentalne postihnutym/.-..tak sa vydovolenkuju az az 😀 fajne im to vyslo, z jednej do druhej 😀

sophie1981
21. aug 2009

bre ranko...ja som mateja pozrela uz vcera vecer, len mi neslo odoslat prispevok.....fesak maly 😉 ...

a samozrejme vsetko naj k meninam..... 😉

kedy ideme do mesta???...a mohli by sme hodit stretko este kym je teplejsie....hm?

veronika1982
21. aug 2009

vsetko najlepsie vsetkym Jankam... a inac dobre ranko... vedla mna my moj syncek nieco rozprava ale ja mu nerozumiem.. a objavil si na hlave ucho a ked lezi tak si ho taha... uz ho ma cervene..

no super cas na prechadzku do mesta len neviem co si mam obliect kedze je tak teplo boze.. idem dat papat domu mujmu tahacovi usi a uvidime ci si este zdriemne.

kukulik30
autor
21. aug 2009

ja pojdem do mesta..urcite dooobedu 😉 ale u nas jedine na aute, lebo pre Samka v tej horucave to nie je pohvieco a kocik uz duplom nie, aspon sa mi prechadza dlho v meste 😀

a janoko je tiez Janka, ze?...tak vsetko naj naj naj vsetkym Jankam 😵 😵 😵

kukulik30
autor
21. aug 2009

a veronika vcera som videla tvoju mamku s Matejkom vecer na prechadzke pri potravinach stala a mala ho na rukach krasavca, s niekym sa rozpravala a my sme sli po druhej strane s kociarikom a Matuskom 😉

sophie1981
21. aug 2009

nasa uz zalomila......idem upratat a skulturnit sa 😉

veronika1982
21. aug 2009

hej a ja som bola v obchode

kukulik30
autor
21. aug 2009

aha, tak to sme sa minuli 😀 ...my sme obchadzali cele sidlisko 🙂

kukulik30
autor
21. aug 2009

a zabudla som napisat, ze dnes v noci opat niekto pribudol v nasej posteli 😀 ...zase cezo mna preliezol , uvelebil sa a spokojne chrapkal 😀 uz sa to zacina opakovat, vyzera to tak, ze mlady uz prisiel na to a bude to na dennom poriadku 😀 super

kukulik30
autor
21. aug 2009

a co ako Desmod, boli ste?

sophie1981
21. aug 2009

my sme pucovali okna....namiesto desmodu,,, 😝

vcera som sa stretla na netes kamoskou.....baba, 29 rocna, uziva si zivota po celom svete...dieta je pre nu ostara, takze sa rozhodla, ze ich mat nebude, pretoze pokazit si zivot plienkami a domasedenim...ee.......a mna len napadlo, ako niektore veci ludia beru rozdielne...ja si uz ani zivot neviem predstavit bez dietata a plienok.....aj ked jasne ze zivot v Londyne bol tiez super....len dufam, ze ta moja kamoska bude takto zmyslat aj o 20 rokov, ked bude sama, uz nie krasna a vitalna ako teraz.... 😝

kukulik30
autor
21. aug 2009

bibka, suhlasim s tebou...ja si zivot bez plienok tiez nedokazem predstavit....a ake domasedenie, ved s detmi sa da kadeco, ja sa tesim, ked uz bude Samko vacsi , kde vsade pojdeme, sportovat, korlculovat, bicyklovat, plavat a ine...ved to je krasa...kazda cast zivota ma svoje caro 😵 ....ale mas pravdu, som zvedava , ako bude rozpravat neskor, ked uz vsetko pekne pominie 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre