Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

slaviq81
21. aug 2009

Kočky, Lara veľmi pekne ďakuje za blahoželania 😵 Oslava zatiaľ nebola, akurát sme rozrezali tortu 😝

sophie1981
21. aug 2009

no ved to livia...ona sa este sem-tam prekoprcne.......nastastie nejako to stale vie utalit, a pad zmiernit...mne skor ide o jej chrbat...ale krpana uz len do sedu....dala som ju lahnut po hrazdicku, tak dostala taky nervik, skopla komplet hrazdiku, trepala rukami a nohami kopala do hrciek a rucala ako tur.... 🙄

kukulik30
autor
21. aug 2009

veronika 😀 😀 😀 no vidis, ake zazracne ruky mam a to obocko, no hold, asi som ho mala velmi huste, ze take zvysky boli 😀 😀 😀

bibka, ved to, ze deti chcu, ale ich chrbatik este nie je pripraveny, preto treba opatrne...nas Samko tak chcel na nohy, raz zistil a odvtedy vkuse ako struna napnuty a ne a ne ho posadit...dr nas ale upozornila, ze to by este nemal, ze mu to netreba velmi dovolit, iba chvilku...no to boli nervy, tak sam zabavali o dusu, len aby sa nestaval 😀

kukulik30
autor
21. aug 2009

a veronika, s Katkou si nemusite vykat..sak ste mladice jedna ako druha 😀 a tusim som vas aj zoznamovala minule, takze nabuduce " cau, ahoj, sevas, nazdar... 😀 " som sa smiala, ze troska vykanie, potom tikanie a zase vykanie 😀 😀 😀

sophie1981
21. aug 2009

jeeej, som si teraz vsimla....Lara...vsetko najlepsie k narodeninkam..... 😵

ivana2009
21. aug 2009

lara vsetko naj 😀 😀
janka matej ma na vyber ten sa ma.... 😀 😀
Bibka katuska je sikulka uz hopka sama 😉

kukulik30
autor
22. aug 2009

dobre ranko 🙂
my ideme dnes na nauku ku krstu 🙂

ivana2009
22. aug 2009

dobre ranko 😀 😀
a kedy krstite?

kukulik30
autor
22. aug 2009

zajtra 🙂

ivana2009
22. aug 2009

tak to len raz na nauku? 🙂 🙂 🙂

kukulik30
autor
22. aug 2009

ano pred krstom sa chodi iba raz, den vopred 😉

sophie1981
22. aug 2009

jej Livi, vy uz aj krstite???.....rychlovka...tak sa snazte...ze sa nieco priucite na nauke..... 😉

veronika1982
22. aug 2009

ahojte... ved aj mne to bolo take divne a som ti chcela povedat ze nech mi tyka.. dobre tak nabuduce uz bude cau cau...

som bola na byte.. uz mame jednu stenu oblozenu v kupelke. jupi jupi..

a matej si uz chyta nozicky ked lezi..dnes ma oblecene pasikave tricko co nam doniesla teta bibiana z anglicka.. taky podareny je v tom.

slaviq81
22. aug 2009

😕 😕 😕


😀 😀 😀

kukulik30
autor
22. aug 2009

😎 😎 😎

😀 😀 😀

sophie1981
22. aug 2009

😲 😲 😲

😝 😝 😝

slaviq81
23. aug 2009

😨 😨 😨

😠 😠 😠

ivana2009
23. aug 2009

😒 😒 ☹ ☹ 😉 😉 😀 😀 dnes je tichy konik 😀 😀 😀

slaviq81
23. aug 2009

Iva, lebo je víkend. Tak pssssssssssssssssssssssssssssssssst 😉

ivana2009
23. aug 2009

Slavka ok respektujem 😉 😉 😉 😉

slaviq81
23. aug 2009

Ale srandujem. Len píš, nech mám čo čítať 😀

ivana2009
23. aug 2009

dnes je super cas tak nevieme kam sa vybrat 😀 😀
slavka vy idete niekam ci doma super cas
Matusik spinka tak hadam niekam zajdeme co doma 😀 😀 😀 vecra sme boli v maxe 😉 😉 😉

veronika1982
23. aug 2009

ahojte. my sme sa akurat vratili z chaty.. vcera vecer sme boli este na byte a uz mame dve steny oblozene.. dnes rano sme nechali mateja babke a sli sme do pp vybrat dlazbu a obklad do kuchyne ale nemali taky aky sme chceli. matej spal tak po pol hodinkach ale bol dobry. neplakal.. teraz ho tatik zabava a pojdeme sa kupat..

vcera ste nas mali vidiet ako sa matej rehotal. som si ho vyhadzovala do vzduchu a potom som sa mu skryvala za roh steny.. tak sa smial ze az...a dnes mu babka skrabla vajicko lebo sa chcela pozriet ci nie je pokakany. biedacik plakal jak tur... joj joj joj...

anape
23. aug 2009

ahojte baby,

my sme boli cely vikend doma, kedze bolo take nanic pocasie, tak sa nam nikam nechcelo a zalezitosti ako nakupne centra, to pre mojho manzela nie je relax ale trest keby tam mal travit nedelu 😅

vcera mala viktoria 13 mesiacov a tak sa rozhodla urobit prve krociky, su to este take neiste krociky, ale predsa 🙂 ... ja som telefonovala s kamoskou a viki sa naraz postavila zo zeme a zacala chodit a presla cca 3 metre sama, odvtedy to skusala uz velakrat a raz prejde viac raz menej, takze mozno ked sa babka vrati o tyzden z dovolenky, tak uz sa ku nej sama rozbehne 🙂

idem uspat petuska, lebo popoludni si dobre pospal a teraz nie a nie spat... tak dobru noc

rybecka
23. aug 2009

Ahojte,
ja este buntosim chlapi spia 😝
my sme boli u svokrovcoch a teraz este sa mi nechce spat tak tu sliedim po nete ale za chvilku pojdem lebo Ondrejko sa zobudi a bude kojenie 😅 joj to nocne vstavanie ma ubija chcela by som aby spal celu noc 🤐 ako to urobit 😕 asi pockat kym nevyrastie 😀
Viktoria blahozelam k prvym krockom parada 😉

anape
23. aug 2009

jani dakujeme 🙂
aj u nas uz vsetci spia, len ja este pozeram na nete spravy, ale uz tiez idem, lebo sa mi zatvaraju oci

dobru noc 😔

rybecka
23. aug 2009

Anka co nespis 😕 😀 😀
si taka nocna sova ako ja 😀

kukulik30
autor
24. aug 2009

Dobre ranko 🙂
Nas Samko este spi 😕 😅 ...chudacik dospava vcerajsie krstniny, kedze poobede nemal snacu spat, a domov sme dosli az vecer skoro o 7mej 😝 ....Matusko bol zlatucky, vobec neplakal, i kes este v sakristii na zaciatku to vyzeralo tak riadny plac, ale potom utalo a uz spinkal krasne celu omsu 😵 akoby vedel, ze je jeho velky den 🙂
ja mam opat zazitok, ked uz bolo Svata prijimanie, tak samozrejme sme boli prvi, lebo sme sedeli rovno pre oltarom a dokonca aj prvi, ktori robili vsetky tie ukony, tak k nam pribehol mimistrant a sup mi dal hned oplatku, na to ohriakol knaz, ze to robi on a pod obojim sposobom, cize telo Kristovi a krv Kristova/ oplatka vo vine /....tak pridiel ku mne a stoji predo mnou a drzi ten svoj kalich a ja na neho kukam, a vravim, ja uz som mala 😅...a on drzi a drzi, tak som sa napila...kym mi doslo, co odo mna chce 😀 sme na seba oci plestili..tak zase som musela byt vynimka , vsetci pekne namocene oplatky vo vine, len sa som si dala z kalicha... 😀 😀 😀

kukulik30
autor
24. aug 2009

cez obed dohodim aj nejake foto 😉

kukulik30
autor
24. aug 2009

A Samko pekne celu omsu vydrzal s babkou v kostole, ani nemuskol, tak sa to asi zlepsuje 🙂 ..ale zase na posedeni sa tak blaznil s dievcatami, ze a 2x pocikal 🙄 😅 ...nechapem, normlane zabudol a potom, uz ked bol cely mokry az v topanke mal , tak vtedy dosiel povedat , ze je pocikany 😒 ...dufam, ze v skolke toto robit nebude, ked tam bude vystrajat s detmi, to aby som mu dala dobre zasoby na prezlecenie 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre