Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
26. aug 2009

juj a ja som myslela, ze vsetke cakame na ten mars.....ci co to ma byt....ktoreho je dnes??..nieze budem cakat este 2 dni.... 😀

slaviq81
26. aug 2009

Hej, tá tá 😀 A veruže sa sťahujú do 4 či 5 izbáku na Jilemnického. Nechápem 😕

sophie1981
26. aug 2009

to akoze kto sa k nam stahuje???...ste ohovarali niekoho...pfuj.... 🤐

slaviq81
26. aug 2009

Bibča neboj, nie do vašej škatule, ale tej čo je pred vami sa bude ktosi sťahovať 😉

sophie1981
26. aug 2009

heeeej..no to bude zazracny panelak...ked sme dosli z Uk, tak hned na druhy den sa natahujem pred oknom a pozriem oproti sa v okne na mna skeri byvala sefka..... 😝 ...tioez sa tam prestahovali.... 🙄

slaviq81
26. aug 2009

Kurnik, šak už je po desiatej, zmeškala som večierku. Idem teda šmykom do postele, dobrú noc

sophie1981
26. aug 2009

bru aj ja uz ficim....pozriem misiu a idem zalomit....

bru noc.......zajtra.... 🙂

kukulik30
autor
26. aug 2009

ja cakam na ten Mars 😀

kukulik30
autor
27. aug 2009

no ahojte...takze ten uzasny Mars som nevidela, kedze ani Mesiac som na oblohe nenansla 🙄 😝 ...musel byt akurat na takej strane, ze ani z balkona , ani z opacnej strany nic..iba hviezdicky...super 😀

zuzana612
27. aug 2009

Ahojte, aj my prajeme oslavencom vsetko naj, aj ked trosku neskor 😉 Ale vcera nejaknebol cas sem ani prist a o deviatej som uz hajala 🙂 S tym stretkom, my v utorok urcite nemozme, lebo to bude klasicka, praca okolo domu 😀 Uz ked je to dnu ako tak, tak treba aj okolo domu porobit trosku poriadok. V pondelok pride asi kamoska, tak to tiez nic. A Samko s Matejom pojdu do skolky, Livia do prace, tak ja to vidim na Vianoce prazdniny 😀 A kedze ja budem mozno vtedy tiskat fazulu von, tak somnou moc neratajte 😀 😀 😀

zuzana32
27. aug 2009

Dobré ránko,

Kukulik ale až dnes je 27., takže musíš byť hore aj dnes v noci 😉

kukulik30
autor
27. aug 2009

jemine, zuzka a ja blbec som cakala, aj muza som budila, ze ci vie o tom 😅 😀 😀 😀 no fasa som si pomylila dni 😀 , tak len ci ten mesiac najdem tuto noc, to je otazne, ked ho vecer nenajdem, tak do polnoci cakat nebudem 😀

sophie1981
27. aug 2009

dobre ranko.....Livia......ty si cakala???...26...... 😀 😀 😀 😀 ...ale priznam sa, aj ja som cakala, ale ked som sla cikat, tak v hajzliku mame kalendar a tam cucim, ze to az zajtra.....tak som sla spat...... 😀 😀 😀

takze kto rpide na stretko??...zuzana, 2 hodinky by si mohla obetovat.... 😠

kukulik30
autor
27. aug 2009

bibka, aspon , ze niesom sama taka popleta....a najlepsie je, ze vcera mal Smko presne meniny, cize 26.8. a mna to vobec netuklo 😀 😀 😀

sophie1981
27. aug 2009

livia......kriza stredneho veku???? 😲 😕 😀 😀 ....ideme ranajkovat.....

ivana2009
27. aug 2009

dobre ranko mm pracuje utorok a piatok chodi paaaaaaaaaaaaaaaaa ☹ ☹ ☹ ☹
jahody drzim palce nech je tu uz Ela pekne ´meno ak by bola baba tak urcite by som dala mali sme vybrate ela ,tatiana alebo matus ,mario 😀 😀 😀 😀 tak hadam druhe bude 😀 😀 len to je este cas 😉 😉

sophie1981
27. aug 2009

ivana.....no tak zoberies ninku a idete spolu..... 😉

sophie1981
27. aug 2009

ma neserte s tym stretkom...je nas tu 6 kusov ci kolko a nedokazeme stretko dohodnut...fuj, sa hanbite.... 😠 😠 😠 😝

kukulik30
autor
27. aug 2009

nam ak, do toho nic nevpadne, tak by sme mohli dobehnut 😉 horsie bude dostat mm na Kosiarny, teda aj ja to tam nemusim, ked tam je naval v case volna 😝 😝 😝 ...no ale snad to raz vydrzime 😀

sophie1981
27. aug 2009

tak to dame doobedu....to je vtedy prazdne....

veronika1982
27. aug 2009

ahojte.. aj ja sa pripajam do kruhu hladacov marsu.. matej sa zobudil o 00.10, nakrmila som ho a potom som sla na balkon a kukam nikde nic, tak som sla este do izby na okno a tam tiez nic... takze dnes si to zopakujem...sme mi ale blbe...

bibka ked das stretko vo volny den.. moj mm bude urcite na byte a vyuzije volny cas...

v sobotu ideme montovat dvere a ja idem dnes zhanat kluce od stupacky lebo zajtra nam idu robit radiatory.

sophie1981
27. aug 2009

no tak s vami ani po predku ani po zadku,....kurnajs...volny den, tak nemozete, lebo nemozete, pracovny den, nemozete, lebo nemozete....tak vam kaslem, ziadne stretko a pojdeme na stavbu od rana.... 🙄 😠 😝 ...sa nehram 🙄

kukulik30
autor
27. aug 2009

ved prave bibka, u nas ,ked je volny den, tak sa vzdy naplanuje nieco, co inak nestihame, ako napr zahradka, alebo nejake opravy doma, najnovsie sa chystame na balkon, chceme ho dat konecne do kopy...a pre mojho MM je to premarneny cas len tak niekde vysedavat 😀 ...no , co uz mam doma workoholika, ale to vazne 😔

kukulik30
autor
27. aug 2009

ja sa skor vytrepem niedke sama, ako s MM 😖

sophie1981
27. aug 2009

no ale baby co maju po 2 ks zase nermaju sancu bez pomoci...... 😕 ...nic, tak stretka nebudu a sichta..... 😀

kukulik30
autor
27. aug 2009

sak ja som nevravela, ze tie musia ist same 😅 ..ja som len podotkla, ze v case volna MM urcite nebude mat chut na Kosiarny, ked je od rana do vecera v robote a nestiha robit ine veci 😖 ...sak si spravte stretko aj neskor..ja budem uz chodit do roboty, aj tak uz bude viac menej mimo...budem rada , ked si vas vecer aspon precitam..kym zase nebudem tehu 😀

sophie1981
27. aug 2009

Dědeček s babičkou jsou v nebi.Leží na lehátkách pod slunečníkem na

nádherné pláži, popíjejí ledové drinky.Všude kolem nich jsou šťastní

lidé, nikdo nemá žádné starosti, hraje rajská hudba - no prostě ráj...

*V tom dědeček vstane a vlepí babičce facku.

"Proč jsi to udělal?" ptá se babička* *.*

*"Protože nebýt té tvojí debilní zdravé výživy, mohli jsme tady být už

dávno !"

sophie1981
27. aug 2009

no nic, idem sa nachystat a vyrazame do ulic.....

ivana2009
27. aug 2009

bibka aku ninku?

sophie1981
27. aug 2009

susedu......ci nevola sa tak....teraz som mimo..... 😕 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre