Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

slaviq81
31. aug 2009

Janka, ja idem zajtra konečne na tú Lesnicu 😀

zuzanale
31. aug 2009

Ahojte tak snáď sa dotrepem aj ja konečne na ten košiarny dlžím Bibke kofču 😅 a o ktorej?

Livi Noves neeee pomlčím svokra si nedala povedať a nadáva ešte teraz 😠 😝 ja mám slovaktual 😉 a teraz sú lacnejší ako pred 4mi rokmi a okná lepšie 😉

zuzanale
31. aug 2009

Juuuj som zabudla ktorá používate pampersky som dostala zľavové kupony platné do konca septembra každá -1,5€ a použiť sa dajú v 101drogerie ,Tesco alebo DMko mám 3ks a 2 na vlhčené utierky tie sú -0,80€ nechcete podarujem sa môžte podeliť alebo kto máte zvyšne DMkové na niečo iné tak vymením 😉

rybecka
31. aug 2009

aj ja dlzim Livii pivo takze rano sa ide na Kosiarny o 10 tej hore OK?
a Livi odkaz Lackovi ze nech si spravi volno a venuje sa rodine ked je taky workoholik 😀 😀 😉

rybecka
1. sep 2009

Dobre rannnnnnko .
kde ste vsetky ja som prvykrat prva odkedy chodim na konika 😀 😀 😀
Inac zienky moj Matej nenastupuje do skolky maju velmi vela deti amoze nastupiit az ked bude mat 3 roky a t.j. v decemberi tak este par mesiacov bude doma 🙂

kukulik30
autor
1. sep 2009

ahojte...no mozno sa uvidime na tom Kosiarnom, pojdeme asi na bicykloch...dooobedu...i ked MM este o tom nevie 😅 😀 ..no hadam ho zlomim, lebo chce skrabat balkon 😝 ..strasne zle to ide, takze nase vizie, ze nas balkon bude raz dva urobeny padli 😠 otrasne to bolo pd tymi doskami 🙂

zuzana612
1. sep 2009

Ahojte, tak my sme chori, druhz krat v zivote mame antibiotika, chuda je umrncany, ma sopel aj kasel, takze nic moc. Dufam ze mu to rychlo prejde.

Janka, tak ked vyzdravieme mozte prist sa pohrat, musime dovtedy kupit este velky koberec na hranie 😉

My ideme dnes klasika pracovat, o chvilu ideme na Stovu kupit nejake somariny a potom uz len praca 😒

Hej, boli sme v ZOO a stretli sme este aj Ivku s Matuskom, riadny chlap to uz je. Aj som Matusa pofotila konecne, treba stiahnut fotky a nieco povkladat.

Jani, vypada to tak ze na kosiarny pojdes asi sama 😀 Sice Zuzka moze

zuzana32
1. sep 2009

Ahojte,

Zuzana aj ja som Ťa videla ako sa rozprávaš s Ivou, a dokonca môj manžel sa rozprával s Tvojím (sú kolegovia) 🙂

slaviq81
1. sep 2009

Dobré ránko

Dnes som doma sama 😵 (s Larou samozrejme) ... môžem celý deň surfovať 😀

ZuzkaLe, aj mne prišli tie pamperskové kupóny, tak sa teším, kedy ich využijem. V nedeľu som v DM kúpila Alany na skúšku, dá sa povedať, že sú ok. Normálne mám mániu na nakupovanie plienok, najlepšie keď je to stále nejaká iná značka 😀 A stretla som tam Ivku s mangelom a Matúškom. Ale som bola ako trúba, len som sa pozdravila a utekala preč. Mamka ma vytáčala, behala po celej predajni a hľadala tep na koberce. Aj tak ho nenašla 😀

Kamoška mala v nedeľu letieť naspäť do Paríža, ale skyeurope vyhlásili bankrot, tak som zvedavá čo bude robiť 😕 😖

Janka, tak sa vytešuješ, že budeš mať Mateja trošku dlhšie doma, hm?

veronika1982
1. sep 2009

ahojte..
aj nam dosiel kupon a ja som ho vytratila z kociara ked som bola na prechadzke. no nic niekomu padol na uzitok..

my sa chystame poobede na strbske.. teraz isiel mm s ocom na nakup do pp kupit zachod, sparovacku atd.. zda sa ze kupelka bude dnes dokoncena..

a ja idem dat chlapika bubat na pol hodinu nech potom nevystraja..

vcera som si zase obisla zapad.. co ja tam budem sama robit????

takze matej nakoniec nenastupuje do skolky? oj uz sa urcite tesil. co?

livia mi sme vcera skusali skrabat nas balkon a tiez to slo tazko dole ale na niektorych miestach to slo super. matej sa rehotal ked to odpadavalo zo steny/..

slaviq81
1. sep 2009

Veronika, akože sama? 😨

kukulik30
autor
1. sep 2009

no pozdravujem Bibianu...niekto sa dusoval, ze na Kosiarny pojde aj sam a my cakame a Bibky nikde 😠 😀

ale prisla Janka a Zuzka..takze pekne dopoludnie mame za sebou, vykecali sme sa , deti sa vyblaznili....bolo fakt super 😵 😵 😵 tesim sa na dalsie...a MM uz opat skrabe balkon 😝 😀

kukulik30
autor
1. sep 2009

Slavka a ty co si nedosla????haaaaaaaaaaaaaaa?

jahody11
1. sep 2009

Caute babky, tak ja som stale doma, malej sa vobec nechce vonku 😀
moj manzel tiez maka na bytiku, uz pomaly finisuju, este zajtra pridu zasklit balkon a mozme sa stahovat od svokry na zapad I.

rybecka
1. sep 2009

Ahojte
ano bolo fajne Matej este stale spi a Ondrejko siel teraz. bubkat mi ideme vyprat koberce a urobit poriadok na dvore lebo v sobotu ma opat prsat 😝
Zofia moja ta cooooo utekaj hore do porodnice 😀 😀 este vladzes?? 😅
joj teraz sme dojedli obed a som napraskana ze sa mi vobec nic nechce 😝 😝 ale musim ist uspat Ondrejka lebo mojej svagrine sa to nejak nedari 😅
a Bibka kde si bolaaaaaaaaaaa???? si asi na stavbe co?

kukulik30
autor
1. sep 2009

jahody, ta co to, malej sa nejako nechce 😕 ...no budeme na teba mysliet, nech uz to mas, co najskor za sebou 😉

veronika1982
1. sep 2009

jahody a vy idete byvat na zapad? a na aku ulicu?

my sme boli na strbskom a bolo super.. matej celou cestou tam spal a ked sme tam prisli tak sa zobudil a do kociara uz nechcel tak sme ho mali na rukach lebo klokanku sme zabudli v aute.. potom uz bol hladny tak sme sa nakrmili pri mostikoch a samozrejme sme sa pokakali..

utekam lebo place..

zuzana612
2. sep 2009

Ahojte, tak my sme volny den vyuzili na pracu okolo domu, v svokrinej polovici zahrady sme to trosku skulturnili tak dufam ze bude spokojna, aj ked sa tam este da kde co vylepsit 😀

Matus este stale drhne, ale uz je to lepsie, tak aj lepsie spava. Dufam ze do konca tyzdna to bude ok a neochoriem od neho aj ja 😒

Moje dieta mi tu beha po dome s metlou a snazi sa zametat, tak dufam ze mi nic nerozbije 😀

Liviu uz asi mame v praci, uvidime ake bude mat dojmy po takej dlhej dobe 😀 A ako Samko prezil prvy den v skolke

sophie1981
2. sep 2009

caute...tak nakoniec sa stretko konalo??....my sme mali nahlu zmenu planu a sli sme s mamkou do sp. stvrtku pozriet sestru, tak sorac baby, ze som nedosla, furikovala som segru po stvrtku na invalidnom voziku.....

smajlici stale nejdu...:(

zato vam bolo dobre na tom stretku, ze ste ho nechceli....

rybecka
2. sep 2009

Dobre ranko.
ja nespim uz od 4 tej ani moje male babo 😝 spal iba 20 minut. idem ho ulozit neviem co sa deje ale sme obidvaja unaveny a nevyspaty nemoze spat.
Matej siel s Dedom do obchodu tak aspon jeden je prec z domu.
Myslim na deticky co nastupili do skolky Timka a Samko drz te sa aich mamicky tiez 😀 😀 😀
Hej Bibka bolo fajne na stretku lebo bolo teplucko deticky vacsie sa nam hrali sami a my sme kvakali a male boli pocuvne
🙂
tak este dame stretko ved mam byt tepla jesen tak preco nie? 15 sept. je opat volno 😅

sophie1981
2. sep 2009

janka, aj my sme spali straaasne zle......zobudila sa uz o pol dvanastej a potom prisaham kazdu hodinku a pol bola hore, definivne rano bolo o pol piatej.....ma skoro hodilo.....uz mi cukalo kutikmi...dnes nas ockuju, tak pravdepodobne dalsia kruta noc pred nami......ale konecne budem vediet, kolko madam vazi....

slaviq81
2. sep 2009

Bolo stretko? 😨 😨 😨 Do kelu, šak ste mali pripomenúť 😝

Jahody, akurát som si na teba včera spomenula 😉 Že už určite privoniavaš k uzlíčku, ale kukám, že si ešte kinderko 😀

Bibka, aj ja som vstávala túto noc každú hodinu a pol k slečne😝 Má dojsť mrcha, tak preto asi.
Livkin Samko je dnes v škôlke, dúfam, že sa mu zapáčilo a neroní teraz krokodílie slzy niekde v kúte 😖

Ozaj, kde dostať v SN homeopatiká 😕 Chcem na prerezávanie zúbkov, a vraj aj spánok sa zlepší. Bibka neskúsiš?

veronika1982
2. sep 2009

my sme sa vcera vazili u babky vo svite a matej by mal mat 7,4 kg.. tak som zvedava 16.9 ideme aj my na ockovanie.. nas matej dnes spal do 8,15, potom sme sli na bytove druzstvo konecne vybavit najom a tam uz driemal. prisli sme domov auto zastavilo a matej uz bol hore.. teraz mi spal pol hodiny ale ani naznak toho ze by bol unaveny..

bibka kde mas telefon, som ti volala

ivana2009
2. sep 2009

ahojte
veronika to ides na druhe ci prve ockovanie my ideme 10 na krv a potom sa ukaze ☹
slavka aj na letnej a myslim ze ich maju vsade 😉 😉 😉
oj samko v skolke a livka zarezava 😒 😒 😒 😒

veronika1982
2. sep 2009

na druhe uz..

som sla dnes cez obed okolo skolky a taky chlapcek sa drzal pani ucitelky a ttaaaaaaakkk plakal.. joj prislo mi tak luto tak hned som mala slzy v ociach..

slavka homeopatika dostat asi v kazdej lekarni.

slaviq81
2. sep 2009

Dik baby, tak idem kúpiť 😉

sophie1981
2. sep 2009

cafte....veronika mobil mam v taske...🙂))idem mrknut, kolko zmeskanych hovorov mam....

slavka...vyskusaj ty a ja uvidim podla vasho vysledku co a ako.....

inac mam dobru spravu...dostala som mrchu dnes...boli ma sice brucho, ale este som sa s mrchy asi netesila tak ako teraz...konecne nebudeme triafat na slepo, ale pekne na ovulku....🙂)

no Livia uz maka.......som aj mysela, ci nezajdem do charity mrknut akoze babku a pod jednym vybehnem k nej, ale len teraz sme dosli, konecne sa madam nadzgala kolko dalo a teraz sa hraje pod hrazickou....si brni a bublinkuje tam...a ja sa psychicky chystam naockovanie.....

rybecka
2. sep 2009

ajmne dne dosla mrcha 😀 a zajtra ideme na ockovanie druhe 😉
no letim Ondrejko vstal 😵

zuzanale
2. sep 2009

Ahojte tak ozaj stretko bolo super 😉 ja som u našich doma nejde net včera padol a zrobit ho prídu až zajtra poobede 😠 😝

Timka školku zvládla na jednotku ráno sme museli aj pusu nasilu pýtať a plač bol až ked som po ňu prišla pretože ona čmajzla cudziemu chlapčekovi pyžamo a že ide bubať 😅 😀 😀 tak asi zajtra už ostane aj poobede

Na očkovanie ideme aj my zajtra....

Veronika ak chceš tak ti spustím kuponiky ja nepoužijem 😉

zuzana612
2. sep 2009

mne Matus uz 2 hod. spi tak som stihla upratat cely dom a konecne poriadne vydrhnut podlahu v kuchyni, lebo len umyvanie handrou nestaci 😒

Neviem ci to mam vobec napisat aby niekto na mna neposlal socialku, ale moje dieta dnes zase dostalo 3 riadne po zadku a 15 min. sedel v kute lebo mi vytiahol z kredenca horcicu a hodil ju na zem, tak sa samozrejme rozbila a sklo a horcica po celej kuchyni, som myslela ze ma porazi. A to som mu asi 20x predtym povedala nerob, odloz, zavri....ja uz fakt neviem co idem s tym mojim dietatom robit 😖 Ked mu nieco poviem tak na vsetko mi povie NIE a keby len raz, rovno 3x ze NIE, NIE, NIE 😀 Ja som fakt zufala. Keby som mala ist kde, tak idem do roboty a zavolam si opatrovatelku 😀 😀 😀

joj baby, volako rychlo vam dosla ta mrcha, mne mal Matus 10 mesiacov ked prisla, ale bola som rada lebo som uz tiez chcela druhe, tak Bibka drzim palce a dufam ze kym ja porodim, ty uz budes tehula 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre